Hediye ve Çekilişler Resim Düzenleme Video Düzenleme

SmartPixel 5 Yıllık ( 5 Hediye Lisans )

Yazar admin

 

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Hüdayi 2-ali 3-ramazan0154 4-Abhi Blr 5-Bedreke37

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız gün içinde mail adreslerinizde olacaktır.

www.smartpixel.com sponsorluğunda sizlere her biri $40.9 değerinde olan 5 adet Smartpixel lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 21 Şubat 2014 Saat: 15.00

Smartpixel, ekran yakalama ve kolayca video düzenleme yazılımıdır. Güçlü ekran yakalama ve video düzenleme araçları ile size bu konuda yardımcı olabilir. Kolaylıkla profesyonel öğretici videolar, oyun videoları, web kamerası kaydı yapabilirsiniz. Internete yüklemek için 1080P HD kalitesinde videolar veya ev videolarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Oyun Kayıt Yazılımı

Sorunsuz tüm PC video oyunları ile uyumlu olan bu güçlü oyun kayıt uygulaması ile popüler bilgisayar oyunu videolarını yakalayıp kayıt edebilirsiniz ,  ekran ve D3D video yakalama modu ile entegre edilmiştir, çünkü Smartpixel ideal bir oyun kaydedicidir.

Webcam Kayıt Yazılımı

Smartpixel çeşitli Web kameralarından video yakalama amaçlı bir HD web kamerası kayıt aracı olarak görülebilir. Zengin video efektleri  ve ses kaldırma, Karaoke modundayken kolayca şarkı sözleri giriş özellikleri ile YouTube’a yükleyebilir. Bir HD web kamerası ve mikrofon ile yüksek kaliteli müzik video kaydetmenize izin verir. Bu inanılmaz kamera kayıt programı ile  sanal bir yıldız olabilirsiniz.

Picture-In-Picture Video Yakalama Yazılımı

Resim içinde Resim video yakalama modundayken ekranın sağ alt köşesine Web kamerası videosunu gömer, kullanın Web kamerası videosu ve  masaüstü ekran görüntüsü ile birlikte mikrofondan ses kaydetmesine olanak verir.  internet üzerinden müşteri ya da insanlar için öğretici videolar yapmak için çok pratik ve ikna edicidir.
Ekran Yakalama Yazılımı
Video kaydının yanısıra, Smartpixel manuel veya otomatik olarak yeni tuşları ile, bir dijital fotoğraf makinesine döner, ekran görüntüsü yakalayabilir .Yakalanan ekran görüntülerini video kliplere eklemek ya da bir fotoğraf slayt gösterisi yapmak için kullanılabilirsiniz.Olağanüstü Performansİster Oyun kayıt veya web kamerası yakalamak için olsun, Yeni patentli teknolojisi ile donatılmış Smartpixel programı size daha az CPU tüketimi ve daha düşük disk kullanımı ile üst seviyede akıcı video kayıt performansını getiriyor,Bu oyun deneyimi hiç etkilemez.
Ultra HD Kayıt
Smartpixel 360p ile 1080P arası ultra HD kalitesinde farklı video kayıt kalitesi sunar, çözünürlük, kare hızları ve parlaklık esnek değişken durumlara göre özelleştirilebilir. Smartpixel kullanıcıya en iyi video kayıt deneyimini sağlar.
Kullanımı Kolay
Video Düzenleme YazılımıSmartpixel video editor kullanımı kolay bir video düzenleme aracıdır, güçlü video düzenleme işlevleri , zengin video efektleri  yanında bünyesinde video klipleri kırpma, kesme ve birleştirmek için video editörü vardır  . Ham video görüntülerinizi profesyonel başyapıtlara birkaç dakika içinde dönüştürün.
Özel Efektler ve Altyazı
Smartpixel kütüphanesinde yazılım ile birlikte gelen açılır pencereler, filtreler, sahneler, metin, çerçeve kenarlığı, ışık, süs , müzikler gibi zengin video efektleri var, kullanıcı video klip yada fotoğraf slayt gösterisi yapma sırasında bu etkileri  kolayca kullanabilir ve altyazı ekleyebilir. Bu editörler ile amatör düzeydeki görüntüleri yada video slayt gösterisini daha  belirgin hale getirmek çok kolaydır.
Değişken Hızlı Oynatma
Bazen Smartpixel video editörünü kullanarak kayıp olmaksızın video kliplerin hızını değiştirmek isteyebilirsiniz, değişken hızlarda oynatma bölümleri ekleyebilir ,ses akortlarını değiştirmeden video veya müzik dosyalarını yavaşlatabilirsiniz !
Dublaj
Arka plan müziği veya ses dosyaları ile yaptığınız seslendirmeden memnun değilseniz ,Smartpixel video editör yazılımı ile videounuzu daha seçkin bir hale getirmek için  film yapımında kullanılan yapım sonrası işlem ile kendiniz seslendirebilirsiniz.
Arka Plan Müziği Düzenleme
Fon müziği video düzenleme sürecinde kilit rol oynamaktadır. Smartpixel editör yerel cihazlar üzerinden video içine arka plan müzikleri eklemek veya çevrimiçi arama ile görüntülerin daha keyifli ve güzel görünmesini için düzenleme yapmanıza izin verir.
Karalama Boyama
Hayal gücünüzü kullanarak  sihirli fırçalar, spreyler, belirteçleri kullanarak video içine ekleyebilirsiniz.Videolarınız kullanılan ifadeler ile daha keyifli olabilir.

İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7/8 (Destek hem 32-bit ve 64-bit)
Dil: İngilizce
Sürüm: 2.3
Dosya boyutu: 27 mb

 

Kampanya haberini arkadaşlarınızla paylaşın, kimse bu kampanyamızı kaçırmasın.

İlgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

54 Yorumlar