Hediye ve Çekilişler Video Düzenleme Video Oynatıcı

Splash PRO EX (Hediye 3 Adet Lisans Anahtarı)

Splash PRO EX Süper HD oynatıcısı, videoları kesintisiz, keskin detaylar ve canlı renklerle sizlere sunarak daha önce hiç olmadığı kadar keyif almanızı sağlar. En iyi video kalitesi ve benzersiz kullanıcı deneyiminin tadını çıkarın. Program Türkçe de dahil olmak üzere 23 dil desteklemektedir.

Çekilişimiz sonuçlanmıştır. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-pacliperez 2-corde 3-huayong

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilecektir.

http://www.mirillis.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Splash PRO EX

http://www.mirillis.com/sponsorluğunda $24.95 değerinde sizlere 3 adet Splash PRO EX lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 28 Haziran 2011 Saat: 23:30

Tasarım ve HD için optimize!
İnanılmaz hızlı Oynatıcı, sorunsuz tüm High Definition film ve kamera kliplerini dönüştürebilirsiniz, ek codec gerekmez, Indirin, yükleyin, zamanlayın, dönüştürün ve paylaşın. Bu uygulama ile HD video oynatımını başlatmak yaklaşık bir saniyenizi alır!

————————————————————————————————-

Stil ve videoları dönüştürme!
Splash PRO EX ile en yüksek performansın ve şık kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarın. Önceden tanımlı Birçok profilden birini seçip en sevdiğiniz multimedya cihazlarına ait popüler formatlara çevirin, Facebook veya YouTube ™ ‘e  kolay ve hızlıca  kliplerinizi eklemek için bir düğmeye basın.

————————————————————————————————–

Hızlı ve kolay kesme ve HD videoları birleştirme!
Splash PRO EX basit ve hızlı olarak çoklu HD klip dönüştürmeyi sağlar. Ayrıca, istenmeyen kısımları kaldırabilir HD videoyu yeniden derleyebilirsiniz. Birleştirme; bu özellik ücretsiz Splash PRO EX güncelleştirmesi yakında satışa sunulacak.

————————————————————————————————–

Resim ² – çarpıcı video kalitesi!
Gelişmiş görüntü işleme motoru ile çarpıcı video kalitesi, düzgün hareket, keskin detaylar ve canlı renkler eşliğinde daha önce hiç olmadığı kadar güzellikte yüksek tanımlı olan videoları zevkle izleyin.

————————————————————————————————–

Üstün performansın tadını çıkarın!
Zaman kazanmak ve güç tüketimini azaltmak için yeni donanım hızlandırma teknolojilerinden yararlanın. Splash PRO ™  Intel ®,EX NVIDIA ® CUDA dahil tüm son teknolojileri destekler. Hızlı video kod çözme işlemi ile video çıkışının arttırılması tasarlanmıştır.

————————————————————————————————–

Yüksek kaliteli video ölçekleme.
Gelişmiş video ön işleme teknolojileri ile videolarınızı dönüştürün. Splash PRO EX kaliteli ölçekleme ile videolarınızı daha düşük veya daha yüksek çözünürlüklerde dışa aktarır ve videolarınızı keskin ve temiz tutar. Mükemmel bir performans sağlamak için çok çekirdekli işlemciler için teknoloji optimize edilmiştir.

————————————————————————————————–

HD video kamera görüntüleri için iyi oynatıcı.

Splash PRO EX AVCHD ™ biçimini desteklemektedir. En son teknoloji ürünü Resim ² teknolojisi ile Yüksek  keskinleştirme kalitesini keşfet! Hareketleri olduğu gibi pürüzsüz 20/24/25/30 p klipleri ² teknoloji ile izleyin ve doğrudan HD kameranızdan kendi kliplerinize göz atın.

—————————————————————————————————-

Tüm isteklere cevap veren, şık ve yenilikçi Kullanıcı Arayüzü.

Splash kompakt, şık ve kullanıcı dostu aynı zamanda inanılmaz hızlı! Akıllı gelişmiş video oynatma modu akışı kesmeden özel film sahneleri bulmak için tasarlanmıştır. Splash, video dosyalarını oynatmak için en iyi kullanıcı deneyimini sağlar. Çoklu ortama uygun şekilde tasarlanmıştır.

————————————————————————————————–

Eko Mod – enerjiden tasarruf edin!
Çevreci bir bakış açısı! Enerji tasarrufu, para tasarrufu ve pil ile uzun video oynatma keyfini çıkarın. EcoMode akıllı güç yönetimi mobil bilgisayarınızın güç tüketimini azaltmak için tasarlanmıştır. Laptop / netbooklarda pil ömründen %40 kazanın ve daha uzun süreli video oynatma keyfini çıkarın. Eko Mod ile, pil güç tüketimi ve seviyesini izleyin.

—————————————————————————————————–

Mirillis Codec özelliği.
Ultra hızlı ses ve çok çekirdekli işlemci ve ekran kartı donanım hızlandırma (GPU) için tasarlanmış video kod çözücüler programa optimize edilmiştir. Düşük güç tüketimi yanında herhangi bir ek kodek yüklemeniz gerekmez!

———————————————————————————————————-

İŞLETİM SİSTEMİ
Windows ® XP (SP3), Windows Vista ®, Windows 7

(18.6 MB)

Yorum Yap

Yorum ekle