Güvenlik Programları Ücretsiz Program İndir

SpyHunter İndir

blank
Yazar admin

SpyHunter, sisteminize bulaşmış kötü amaçlı yazılımları algılayarak temizleyebilen bir güvenlik yazılımıdır. SpyHunter, kullanıcıların bilgisayarlarındaki kötü amaçlı tehditleri bulmalarına ve bu zararlı yazılımları sistemden sorunsuz bir şekilde kaldırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü ve son derece etkili bir kötü amaçlı yazılım temizleme aracıdır.

Kötü niyetli yazılım geliştirenler anti-spyware ve anti-virüs programlarının, geliştirdikleri zararlı yazılımları algılamasını önlemek için her geçen gün daha karmaşık teknikler denemeye devam etmektedir. SpyHunter geliştiricileri ise bunun farkındadır ve bugünün zararlı yazılım tehditlerinin her zaman bir adım önünde yer almak ve güçlü bir güvenlik sunmak için ileri teknolojiden faydalandıklarını ve tüm siber saldırılara karşı hazır olduklarının mesajını vermektedir. SpyHunter, her kullanıcının güvenlik gereksinimlerini karşılamak için oluşturulmuştur ve birçok sistem koruma özelliği sağlamak için ek özelleştirme seçenekleri sunar.

SpyHunter, güvenlik programlarından gizlenen kötü amaçlı yazılımları ve gerçek bir anti-spyware yazılımı gibi davranan casus programları anında tespit edebilir. Ayrıca truva atları ve diğer güvenlik tehditlerini sisteminize gizlice yerleştirmek için kullanılan rootkitleri de algılayarak sisteminizden tamamen kaldırabilmektedir.

En Zararlı Yazılım Olan Rootkit’lerden SpyHunter ile Kurtulun

Rootkit’ler geleneksel güvenlik yazılımları tarafından algılanmayı önlemek için gizli ve şifreli dosyaları ve klasörleri kullanmaktadır. SpyHunter’in yeni entegre edilmiş gelişmiş rootkit algılama teknolojisi, anlık bir rootkit taraması yapılmasını ve algılanan tüm rootkitlerin bir mesaj ile görüntülemesini sağlar. SpyHunter daha sonra kullanıcıdan bilgisayarı yeniden başlatmasını ister ve yeniden başlatma işlemi sırasında kök dizinlere yerleşmiş olan tüm rootkitleri sistemden kaldırır.

Rootkitleri tamamen kaldırmak için, Windows’un önyükleme yapma sırasında durdurulması gerekmektedir, çünkü rootkitler Windows’la birlikte yüklenen ve çalıştırılan sistem dosyalarını kullanır. Bu nedenle, rootkitlerin bilgisayarın tekrar açılmasıyla birlikte yeniden aktif hale gelmesini önlemek için, sisteminizin Windows önyüklenmesini önleyerek rootkitlerin tekrar aktif edilmesinin önüne geçilmesi sağlanır. SpyHunter özelleştirilerek işletim sisteminize bütünleştirilmiştir, böylece Windows önyükleme yapmadan önce, tespit edilen tüm rootkitler bilgisayarınızdan kaldırılabilir.

Spyware HelpDesk Özelliği Sayesinde Sisteminizde Temizlenmeyen Zararlı Yazılım Kalmayacak

SpyHunter herhangi bir malware zararlısını otomatik olarak sistemden kaldıramıyorsa endişe etmenize gerek yok.  SpyHunter’a entegre interaktif bir özellik olan Spyware HelpDesk özelliği sayesinde, programın teknisyenleri bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak sisteminizi analiz edebilir ve bilgisayarınıza özgü olabilecek belirli kötü amaçlı yazılım sorunlarına doğrudan özel bir çözüm sunabilirler.

SpyHunter’in Sahip Olduğu Koruma Özellikleri

Zararlı Yazılımları Algılar ve Temizler

Casus yazılımları, rootkit’leri, fidye yazılımlarını, reklam yazılımlarını, keylogger’ları, truva atlarını, solucan yazılımlarını ve diğer tüm kötü amaçlı yazılım türlerini algılayarak sisteminizden kaldırır.

İşletim Sistemi ile Bütünleşik Bir Koruma Sunar

SpyHunter Compact OS özelliği sayesinde sisteme tam entegre olarak işletim sistemi ile bütünleşir ve sisteme ait kök dizinlerine erişerek tüm inatçı kötü amaçlı yazılımların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

İstenilen Programları Tarama Dışı Bırakın

Hariç tutma özelliği, belirli programları seçerek onları SpyHunter’ın taramalarından muaf tutmanızı sağlayacaktır. Böylece, istediğiniz programlar algılanmayarak taranmayacaktır.  

İşin Uzmanları Bir Tık Uzağınızda

SpyHunter, Spyware Helpdesk özelliğine sahiptir. Bu özellik, SpyHunter’in otomatik olarak gideremediği sorunları çözmek için tasarlanmıştır ve size etkileşimli bire bir müşteri destek çözümü sunar.

Daima Güncel Malware Veritabanı

Düzenli olarak güncellenen veritabanı sayesinde, en son tespit edilen kötü amaçlı yazılımlar veritabanına eklenir. Bu veritabanına göre de zararlı yazılımların tespit edilmesi ve sistemden kaldırılması sağlanır.

Kullanıcı Dostu Bir Arayüz

Yazılım, otomatik aldığı güncellemeler sayesinde kendini yenilerken, kullanıcılara her zaman kullanımı kolay ve anlaşılır bir arayüz sunar.

Kişiye ve Sisteme Özel Yazılım Desteği

Bazı kötü amaçlı yazılımlar özel olarak tasarlanarak sistemlere bulaştırılabilir. Ve bazı bilgisayarların casus yazılım sorunları da kendine has olabilmektedir. Böyle durumlarda, SpyHunter’ın Spyware HelpDesk özelliği devreye girere ve SpyHunter teknisyenleri tarafından, sisteme bulaşan zararlı yazılım analiz edilerek bir tanımlama raporu oluşturulur. Bu rapor incelenir ve teknik ekip tarafından oluşturulan çözüm otomatik bir özel düzeltme ile SpyHunter aracılığıyla sisteme geri gönderilir. Böylece, sistemden temizlenmeyen zararlı yazılım etkisiz hale getirilerek bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde silinebilir.

SpyHunter

Desteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 8 Pro

Windows 10 (32-64 bit)

Güncel sürümü: 4.28.0005

Dosya boyutu: 82,7 MB

Satış Fiyatı: $39.99

SpyHunter İndir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar