Hediye ve Çekilişler Resim Düzenleme

Total Image Converter (10 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-bahcivanb 2-kurtumi 3-mevlana_42 4-Adil can 5-sinanak 6-Habipcan 7-ahmbay88 8-tekserkan 9-akin27 10-Avik

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınızın hazırlanıp sizlere gönderilmesi için, bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.coolutils.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.coolutils.com sponsorluğunda sizlere $19.90 USD değerinde 10 adet Total Image Converter lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 07 Mart 2012 Saat: 21:00

Total Image Converter, resimlerinizi diğer formatlara dönüştürür ve boyutlandırır. TIFF, JPEG, RAW, PNG, BMP, PSD, TGA, ve birçok diğer görüntü formatını destekler. Fotoğrafları küçültmek için kullanışlı boyutlandırma seçeneği sunar. İstediğiniz gibi resimlerinizi kırpar, görüntüleri gruplar halinde dönüştürür. Resimlere filigran, yorum, logo ya da tarih ekleyebilir. Amatör ve profesyonel fotoğrafçılar ve dijital fotoğraflarla başa çıkmak isteyen herkes için mükemmel bir araçtır.

Tüm resim formatlarını destekler

Total Image Converter hemen hemen tüm resim formatlarını destekler. Çeşitli format biçimleri ile başa çıkmak için farklı dönüştürücü arayıp zaman ve emek harcamak istemeyen kullanıcılar için iyi bir çözümdür. Ayrıca, standart dışı WMF dosyalarını ile başa çıkan tek dönüştürücüdür.

Toplu dönüştürme

Eğer yüzlerce dönüştürülecek resimleriniz varsa, toplu dönüştürme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Basit, Kullanımı Kolay ve Pratik

Total Image Converter sorunsuz olarak Windows’a entegre olur. Kullanıcı arayüzü ile kullanım kolaylığı sağlar. Sunduğu seçeneklerle resimlerinizi kolayca düzenlemenize yardımcı olur.

Yeniden boyutlandırma, döndürme, kırpma

Total Image Converter ile aynı zamanda kırpma, yeniden boyutlandırma veya fotoğraf döndürme işlemlerini yapabilirsiniz.

Eklemeler

Total Image Converter resimlere filigran uygulamanızı sağlar. Tek bir fotoğrafa veya birçoğuna yorum, logo yada tarih ekleyebilirsiniz.

Özel bilgi gerektirmez

Basit ve hızlı bir kullanıma sahiptir. Program dönüşüm ayarları ile ilgili tüm soruları soracaktır ve bunu her dönüşüm için en iyi ayarı bildirecek şekilde yapacaktır.

Yüksek kalite

Total Image Converter görüntü dosyalarını dönüştürmek için en gelişmiş çözümdür.

Destek

Hiçbir gizli maliyet barındırmaz. Bir kez lisans aldığınızda ücretsiz olarak tüm yükseltmelerden faydalanırsınız. Kayıtlı kullanıcılar için teknik destek de ücretsizdir.

Sistem Gereksinimleri:

Win 2000/NT/XP/2003/Vista/7

47 Yorumlar

Yorum Yap