Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

TwistedBrush Pro Studio Blob v23.06 (Kampanya)

twistedbrush-pro-studio
blank
Yazar admin

TwistedBrush Pro Studio, pastel, yağlıboya, suluboya ve daha fazlası gibi gerçekçi medya ile çalışmayı sağlayan sıradışı bir resim editörü. TwistedBrush Pro Studio ile çarpıcı dijital görüntüler oluşturmanın yanında aynı zamanda özgün eserler oluşturabilir, fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.

TwistedBrush Paint Studio, Windows için genel amaçlı bir resim düzenleme yazılımıdır.

TwistedBrush, sanatçıların kullanmayı sevdiği tüm resim özellikleri ile birlikte gelen harika bir programdır.  Mevcut 9.000’den fazla farklı fırça ve resim dokuları vardır. Adobe uyumlu plug-in desteği, entegre tarayıcı desteği, görüntülü fırçalar, çizim kılavuzları, referans görüntüleri, kirli fırçalar, dinamik paletleri ve daha bir sürü özellikleri ile resimleriniz üzerinde istediğiniz oynamaları gerçekleştirmenizi sağlar. Katmanları, gerçekçi medya, fotoğraf klonlama, maskeler, parçacıklar, filtreler, script kayıt, AVI komut, çizim tablet desteği, fırça şekil, desen vb. gibi seçenekleri ile her düzenlemeyi kolayca resimleriniz üzerinde yapabilirsiniz.  

TwistedBrush Pro Studio,TwistedBrush Pro

 Windows XP, 2000, 2003, Vista (32 ve 64 bit), 7 (32 ve 64 bit), 8 (32 ve 64 bit), 10 (32 ve 64 bit)

Diğer bir fotoğraf düzenleme yazılımı olan SoftOrbits Photo Retoucher aracını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

TwistedBrush Paint Studio kampanya sayfasına ulaşıp, gerekli bilgileri doldurduktan sonra programı indirebilirsiniz. (Yazılımı dilediğiniz zaman kurup kullanabilirsiniz.) 

KAMPANYA

32.5 MB

Lisans, 1 PC için Ömürlük

Şirket Pixarra Inc.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

6 Yorumlar