Eklentiler Ücretsiz Programlar

Unity Web Player İndir ve 3D Oyunlar Oyna

Unity Web Player ile web sayfaları üzerinden online olarak 3D grafiklere ve yüksek çözünürlüklere sahip oyunlar oynamanız için tasarlanmış, kullanıcılar tarafından  sıkça indirilen, kaliteli bir web uygulamasıdır. Tarayıcınız Chrome, Firefox, Opera veya herhangi biri olabilir, bu hiç farketmez, hepsinde sorun oluşturmadan rahatlıkla çalışır.

Online 3D Grafiklere Sahip Oyunları Unity Web Player İle Çalıştırın

Unity Web Player, program geliştiriciler için çeşitli platformlarda, 2 ve 3 boyutlu oyunlar yapabilme imkanı sağlar. Unity ile geliştirilen bu 3D oyunlar yüksek grafik kalitesiylede öne çıkmaktadır. Eklentiyi indirmek ve ilgili oyunu çalıştırmak istediğinizde sadece saniyelerinizi alır. Kısaca söylemek gerekirse, Unity Web ile web ortamından 3D özelliklere sahip oyunları hiçbir indirme ve kurma işlemi gerçekleştirmeden, basit bir şekilde oynatabilirsiniz.

 

Unity Web Player İndir

 

Unity Web Player, otamatik olarak güncelleme gerçekleştirdiğinden dolayı herhangi bir ayar ve güncelleme yapmak zorunda değilsiniz. Web üzerinde bu tarz oyuların gün geçtikçe artması ve geliştiricilerin bu alana daha çok ağırlık vermesi, eklentinin popileritesini arttırmakta. Oyun sever kullanıcıların eklentiyi mutlaka indirip kurması tavsiye edilir ve bir bilgisayarda olaması gereken yazılımlardan biride Unity Web Player’dır diyoruz. Sonuç olarak bazıları için yani indirme, kurma işlemleriyle pek uğraşmak istemeyen kişiler için çok uygun bir eklentidir.

 

Eklentinin Chrome wep tarayıcısındaki kuruılumu aşağıda anlatılmaktadır. Unity Web Player İndir bağlantısına tıkladıktan sonra  UnityWebPlayer.exe baplantısına tıklıyoruz.

 

Daha sonra açılan kurulum penceresinde (I Agree) ileri butonuna tıklayıp devam ediyoruz.

İşlem bittiğinde (Finish) son butonuna tıklayarak işlemlemi sonlandırıyoruz.

Chrome’nun adres çubuğuna chrome://flags/#enable-npapi yazıp, yapıştırıyoruz  ve Enter diyoruz.

(NPAPI’yi etkinleştir) başlığının altında yer alan “Etkinleştir” linkine tıklıyoruz.

Ancak Google Chrome’u tamamen kapatmanız gerekmekte, Tarayıcıyı kapatsanızda tam kapanmış olmaz, bu yüzden masaüstünüzün sağ tarafında yer alan görev çubuğunda Chrome ikonuna sağ tıklayarak çıkış işlemi gerçekleştirmelisiniz. Son olarak sisteminizi yeniden başlatta yapabilirsiniz.

Unity Web Player İndir;

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla