Ücretsiz Program İndir Video Oynatıcı

VLC Media Player Video Oynatma Aracı İndir

vlc-player
blank
Yazar admin

VLC Media Player, tıpkı Gom Player gibi çoklu medya dosyalarını oynatabilen ve neredeyse tüm formatları açabilen gayet şık, sade ve yüksek kalitede ses ve görüntü sunan ücretsiz bir medya oynatıcı yazılımıdır. Zaten VLC, tüm ses ve medya formatlarını desteklemesi ve çalıştırması sebebiyle de çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

VLC Media Player Yükle Ücretsiz

32 BİT İNDİR

64 BİT İNDİR

Diğer sistemler için indirmeler

Mac OS X

GNU/Linux

Android™

İOS için

Uygulama, açık kaynak kodlu platformlar arası çoklu ortam oynatıcıdır. Çeşitli DVD, CD, VCD gibi hemen hemen tüm ortam dosyalarını rahatlıkla oynatabildiğinden Tüm sistemler (Windows, MacOs, Linux, Android, İOS) için gerekli bir araçtır. Aşağıdaki bağlantılardan tüm sistemler için indirilebilir.

VLC Media Player ile Tüm Dosyalarınızı Açın!

VLC Player hakkında profesyonelindir olarak sizlere şunları söyleyebiliriz. Yüksek çözünürlükte görüntü sunması, neredeyse tüm dosya formatlarını çözmesi, bir medya oynatıcı programı için gerekli olan tüm özellikleri barındırması sebebiyle kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir araç. Tek eksi tarafı da arayüzü (görünümü) diyebiliriz. Gom Player ve diğer medya oynatıcıların arayüzleri daha esnek ve etkileyicidir diyebiliriz. VLC Media Player 148,000,000 fazla indirme oranına ve aynı zamanda basit bir kullanıma da sahiptir.

VLC, ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Program, en popüler ses ve video formatlarını MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, ve OGG, hatta DVD ve VCD’ leri bile hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme özelliğine sahiptir. İçerisinde birçok gelişmiş özellik bulunan, film izlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız, bir çok codec paketi ile tam uyumlu çalışabilen bir medya oynatıcısı karşınızda.

VLC Video Player sayesinde artık format desteklemeyen medya oynatıcılar ile işiniz kalmayacak. Her tür görüntü formatından videoları rahatça izleyebileceksiniz. Program Türkçe dil desteğine sahiptir.

VLC Media Player Özellikler

  • Ücretsiz, açık kaynak platform desteği
  • Sistem codecleri ve birçok popüler video formatı ile uyumlu
  • Canlı kayıt imkanı
  • HD yüksek kalite medya ve görüntü oynatma desteği
  • Hız kontrol özelliği
  • Anlık duraklatma ve kare kare ilerletme imkanı
  • En yeni ve en popüler formatların tamamını oynatabilme
  • Videodan kare kare resim çekme özelliği vb.

VLC Player Web: videolan.org

Boyut: 40 MB

Sürüm: 3.0.8

vlc-media-player
Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak