Mobil Ücretsiz Program İndir

Windows İçin Android Emulatör Programı İndir

bluestacks
Yazar admin

Bluestacks son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesidir. Programı bilgisayarınıza indirdiğiniz an, bilgisayarınızı android şekilde kullanabiliyor ve telefonunuza yüklediğiniz oyunları PC üzerinden de rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

Sadece oyun anlamında değil kullandığınız uygulamaları da sorun yaşamadan kısa bir süre içerisinde indirerek kullanımını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni gelen güncelleme ile bluestacks TV özelliği sayesinde oynadığınız oyunları Twitch üzerinden binlerce kişiye izletebiliyorsunuz.

Daha fazla beklemeden bluestacks indir. İlgili sayfadan kısa süre içerisinde indirme işleminizi tamamlayıp, android kullanımının tadını çıkartabilirsiniz. Android özelliği ile beraber, telefondan ekranları nedeniyle zorlandığınız oyunları daha geniş bir ekran sayesinde daha başarılı şekillerde oynayıp, ileri kademelere daha çabuk geçebilirsiniz.

Bluestacks kullanımı için bilgisayarınızın Windows veya Mac işletim sistemli olması yeterlidir. Bu sayede sorunsuz şekilde android kullanımını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Sizler de daha fazla beklemeden https://www.indirshop.com/bluestacks/ linkinden giriş yaparak, tamamıyla ücretsiz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Konu hakkında sorularınız ve görüşleriniz için yine aynı sayfanın iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir, aklınızda ki soru işaretlerine cevaplar bulabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak