Sistem Temizleme Ücretsiz Program İndir

YAC Yet Another Cleaner (Ücretsiz) İndir

blank
Yazar admin

YAC Nedir? Hepsi İçinde Bilgisayar Koruma Servisidir. Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma, Süresi Dolmuş Kayıt ve Çerez Temizleme, Gizlilik Koruma ve Sistem Temizleme Özellikleriyle Birliktedir.

Genel

YAC Virüs Temizleme yazılım ne yapar?

Bu etkili ve küçük program, eski kayıt defteri girdileri, çerezleri ve geçici dosyaları onarır ve temizler.YAC tarayıcınıza bulaşan kötü niyetli sayfalardan yada programlardan korunmanıza yardımcı olur. Geri dönüşüm kutusu, eski Windows günlükleri, bellek dökümlerini temizler ve zamanla yavaşlayan bilgisayarları hızlandırır. Diğer “görünmeyen” nesneleri cache / tarayıcı geçmişi, ve Via disk alanı tasarrufu sağlar ve bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamaya yardımcı olur.

 • Yada bilgisayarınız zamanla yavaşlamaya mı başladı? O zaman YAC ı bir deneyin!
 • Dünya çapında 5.000.000 dan fazla indirilme,
 • Tek tıkla Windowsunuzun bütün problemlerini Tarayıp Onarma,
 • Tarayıcı kötü amaçlı yazılım,virüs,adware ve daha birçoğu için Gerçek Zamanlı Koruma,
 • Bilgisayarınızın genel performansını hızlandırır,
 • Hızlı, Kolay ve Kullanımı ÜCRETSİZ.
 • Internet Explorer, Crome yada Firefox tarayıcınızın ana sayfası değişti ve ne yaptıysanız eski haline çeviremiyor musunuz? O zaman YAC ı muhakkak denemelisiniz. Türkçe arayüzü ile bir kaç tıkla kolayca bu sorunu halledebilirsiniz.
İndirme BağlantısıYAC Yet Another Cleaner ücretsiz indirebilirsiniz. Benzeri sistem temizleme programlarını metne tıklayarak inceleyebilirsiniz.

YAC İNDİR

Program Detayları

Version: 6.7.136

Sistem: XP/Win7/Win8

848 KB ön yüklemeyi başlatan .exe ile online olarak yükleniyor.

Resimler

YAC Yet Another Cleaner,YAC Yet Another

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

21 Yorumlar

 • ARKADAŞLAR BENİM BİLGİSAYARIM AĞIR VİRÜS SALDIRISI ALTINDAYDI HATTA İNANIN BİR KLASÖRÜ AÇMAK İÇİN 5 DK BEKLİYORDUM NE KADAR PROGRAM KULLANSAMDA HİÇ BİRİ İŞE YARAMADI KULLANDIĞIM PROGRAMLARIN ARASINDA AVAST NOD32 AVG GİBİ PROGRAMLARDA VARDI BEN YAC’I ARKADAŞ TAVSİYESİYLE KURDUM 1 GÜN FUL OLARAK YACLA BİRLİKTE BİLGİSAYAR TARAMASI YAPTIM HERŞEYİ DÜZENLEDİM BEN KULLANAN BİRİ OLARAK TAVSİYE EDİYORUM HER HANGİ BİR VİRÜS TEHDİTİYLEDE KARŞILAŞMADIM KALDI Kİ İŞİN İRONİSİ ŞÖYLE BİLGİSAYARDA NOD32 EKLİYKEN AVASTI YÜKLEDİM ALDIĞIM HATA ZARARLI DOSYA OLABİLİR DİYE AVASTI BLOKLAMIŞTI BENDE NOD 32 Yİ KAPATARAK YÜKLEMİŞTİM AVASTI GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN…

 • Aslına bakarsanız virüsten çok trojan ve zararlı yazılım programıdır. Tarama yapar ve temizler. Trojan temizleme programlarının çoğu virüs programlar tarafından “zararlı yazılım” olarak algılanır nedense.

 • İşin garip tarafı bu programı virüsün kendisi kuruyor ve virüslerden kurtulmak için satın almamızı istiyor. Yanlış mıyım?

 • Evet bu konularda da iyi bir programdır. Tarayıcılarınızın açılış sayfalarını kilitleyebilirsiniz. Sizden izinsiz değişmez. Ayrıca malware özelliği de mevcuttur.

 • Bir ahlaksız siteye yönlendiriliyorum acaba bu antivirüs sorunu halleder mi?

 • Admin zaten program ComboFix ve Malwerebytesi çalıştırmıyor, temizleniyor diye daha fazla virüs bulaştırıyor, face metin 2 lol gibi oyun, sitelerde Çar para, şifre çalıyor. Ve internet bağlantınızı kesiyor, sonra bilgisayar çöküyor. Sistem dosyalarını siliyor. Ve bazı insanların yüzünden daha çok para kazanıp daha çok reklamla bulanıyor. İnsanlık için yac ı indirmeyin v bu mesajı yayın.

 • program olarak guclu bir program ama en cok kullandığınız verilerinizi gezintilerinizi bir yerde depolayıp baska bir siteye postalıyor reklam amaclı kullanan firmalara satmak amaclı diye düşünüyorum
  ama şu varki cep telefonunuzdan tutunda pc niz deki bir çok program bunu zaten yapıyorki
  bu durumda yapmamız gereken virus programı çıkış yapmak isteginde yakalıyor ozaman depoladığı dosyayı silersek emekleri bosa çıkar yeniden depolamak zorunda kalır

 • Bir yanlışlık olmalı. Yeni oluşturduğumuz tüm sistemlere bu programı yüklüyoruz. Nadirde olsa, tek problemi bazı virüs programları ile çakışabilmesi. Bu sorun üzerine hem YAC yetkilileri hemde virüs programı yapımcıları çalışıyorlar. Fakat tıpkı iki virüs programı aynı sistemde olamayacağı gibi, aynı kulvarda yarıştığı programlar ile anlaşması zordur. (örneğin combofix vb.)
  Yinede tabii ki kullanıp kullanmamak tercih meselesi.

 • bence yüklemeyin tüm programlar hata veriyor ayrıca chorome yi hackledi

 • Arkadaşlar dediğim gibi yıllardır kullanırım. İnanın; tarayıcınıza bulaşan, farklı sayfalar açmak isteyen yada açan zararlı yazılımlar için başka alternatifi olmayan bir programdır. Tarayıcınız açtığınızda, aartemis.com yada Facebooktan bulaşan reklam sayfaları, combofix in temizleyemediği skyware ler, ccleaner ın işe yaramadığı zararlılar için vazgeçilmez bir programdır.

 • Verdiğiniz adresi inceledim 3 adet virüs test sitesi dışında diğerleri olumlu yanıt vermiş. Ben genede aynı şeyi söyleyeceğim tercih meselesi.

 • Yok siz genede kullanım hakkındaki düşünceyi kullanıcıya bırakın. Bizim burada yapacağımız kişiyi uyarmak kullanıp kullanmamak ona kalmış. Asıl uyarmaz isek yanlış yapmış oluruz. Ben konunun teknik boyutlarına girmek istemiyorum. Uyarı Malware olduğu doğrultusunda. Malware nedir zararları nelerdir konusu hakkında merak ettiğinizi.
  Aşağıdaki adreste açıkca belirtilmiş arzu eden bilgi sahibi olabilir.

  http://www.aresis.com.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=101

 • bitdefender internet security, avg internet security ve Norton 360 uyarı veriyor, Kaspersky yüksek riskli olarak görüp çalışmasını engellememizi veya kaldırmamızı istiyor..
  tavsiye kullanmayın derim..

 • Kişisel tercihtir ben kimseye kur veye kurma diyemem. Karşilaştığım sorunu yazmak zorundayım. Tehtit unsurunu belirttim ilgili test site adresini verdim bundan sonrası kullanıcıya kalmış dediğim gibi bu tercih meselesi benim yapa bileceğim sadece uyarmak.

 • Bazı virüs programları malware programlarını virüslü gösterebilir. Bu gayet normaldir. Programı bizzat uzun sürelerdir kullanan biri olarak herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

 • Dikkat programda virüs var!!!!

  Tehdit: Win32/ELEX.Q

  C:Userstremn~1AppDataLocalTemp13bbd9e6‐8bfd‐4be4…yac.exe

  Aşağıdaki adrese bakabilrsiniz.