Anasayfa » Beğenilenler » IObit Uninstaller Pro ile Program Kaldırmak Çok Basit

IObit Uninstaller Pro ile Program Kaldırmak Çok Basit

IObit Uninstaller Pro, Her bilgisayar kullanıcısının sisteminde olaması gereken bir program kaldırma yazılımlardan biridir. Sisteminizden yazılım ve uygulamaları yok etmek için kullanabileceğiniz ve hatta en inatçı uygulamaları dahi bir iki hamlede büyük bir titizlikle kaldırabilecek bir uygulamadır.

 

IObit Uninstaller,program kaldırma, Uninstaller

 

IObit Uninstaller PC’ nizdeki gereksiz uygulamaları silerek sistem yükünü hafifletir ve böylelikle performans kaybı yaşamanıza mani olur. Program Türkçe dil destekli olup, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Çok senelerden beri sistemimdeki yazılımları kaldırmak için IObit Uninstaller programını kullanmaktayım.

IObit Uninstaller Pro en iyi program uninstaller yazılımı

İsterseniz programları toplu olarak da silebiliyorsunuz. Sistemde Kalan inatçı yazılımlar için “zorla kaldır” seçeneği mevcuttur. Bu seçeneği işaretleyerek inatla uninstaller işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. IObit Uninstaller‘ ın Windows’un kendi Program Ekle/Kaldır menüsünden bile daha etkili olduğu katidir.

Windows’un aracını yetersiz bulanlar yeni arayışlar içerisine girdi. IObit güçlü tarama motoru sayesinde en gizli köşedeki yazılım kalıntılarını bularak silmesi, yazılımı hak ettiği konuma yerleştirdi. Windows’un ve bu menusunde bulunmayan yani görünmeyen ve kaldırılması oldukça güç olan programları dahi IObit bularak yok eder. PC’ nizle birlikte gelen Windows 8 ve 8.1 uygulamalarını da basit bir şekilde ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Göze Çarpan Özellikleri:

Güvenli Tarama: Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında sistem geri yükleme noktası oluşturur.

Güçlü Tarama: Kayıt defteri girdilerini ve diğer dosyaları geniş kapsamlı olarak tarayarak sisteminizden uzaklaştırır.

Zorla kaldır: İnatçı ve sistemden normal ayarlar ile remove edilemeyen uygulama ve eklentileri zorla kaldırır.

 

IObit Uninstaller,IObit program kaldırma

 

Bilgisayarınızın kayıt defterinde biriken ve zamanla sisteminizin yavaşlamasına ve performansınızın düşmesine neden olan ve yer kaplayan uygulama artıklarını temizleyerek, bilgisayarı boş ve gereksiz kayıt defteri girdilerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca IObit Enstrümantaller, program çalıştırıldığı esnada bir geri dönüş noktası oluşturarak, oluşabilmekte çeşitli sorunlara karşı her türlü tedbiri alır.

Buna rağmen herhangi bir sorunla karşılaşmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. IObit yarım kalan program unintaller işlemlerini ve tam olarak silinemeyen kalıntılarını size bir bilgi mesajı şeklinde haber verir.

 

 

IObit Uninstaller’ın Windows Update silme özelliği sayesinde, istemediğiniz veya sorun çıkaran Windows güncellemelerini de ortadan kaldırabilirsiniz. Web tarayıcılarındaki eklediğiniz eklentilerden tutunda çeşitli uygulamalara kadar, uninstaller seçeneği sunan yazılımı bilgisayarınıza kurmanızı ve keyifle kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

IObit Uninstaller Pro:

HEMEN İNDİR

IObit Unistaller lisans key

21F2A-BF2AE-58FE2-DF3B6

Farklı bir kampanya adresi

HEMEN İNDİR

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Wise Care 365 Pro Optimize Aracı (Kampanyası) 1 Yıllık

Wise Care 365 Pro, bilgisayardaki gereksiz dosyaları kaldırarak gizliliğinizi korur. Wise Care, işletim sistemlerini daha güvenli bir hale getirerek ...