Kampanyalar & Giveaways Program Kaldırıcı

IObit Uninstaller Pro 6.4 ile Program Kaldırmak Çok Basit

IObit Uninstaller Pro 6.4 her bilgisayar kullanıcısının sisteminde mutlaka olaması gereken yazılımlardan biridir. IObit Uninstaller hızlı ve kolayca bilgisayarınızda istenmeyen programları, klasörleri kaldırır ve temizlenmesine yardımcı olur. Sisteminizden yazılım ve uygulamaları yok etmek için kullanabileceğiniz ve hatta en inatçı uygulamaları dahi bir iki hamlede büyük bir titizlikle kaldırabilecek bir uygulamadır. Düzensiz ve güçsüz “Windows Program Ekle Kaldır” seçeneği sisteminiz için yetersiz kaldığında ve isteğinizi yerine getirmemesi durumunda, IObit Uninstaller yardımınıza koşuyor ve işini mükemmel bir şekilde yapıyor. Daha da iyisi, tüm bunları ücretsiz olarak ve kurulum gerektirmeden yerine getiriyor.

IObit Uninstaller PC’ nizdeki gereksiz uygulamaları silerek sistem yükü hafifletir ve böylelikle performans kaybı yaşamanıza mani olur. Program Türkçe dil destekli olup, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Birkaç senedir kendi bilgisayarımda, yazılımları kaldırmak için IObit Uninstaller programını kullanmaktayım ve oldukçada memnunum.

Yüklemeye gerek duymadan basit bir şekilde çalıştırıp kullanabileceğiniz IObit Uninstaller uygulaması klasörleri ve dosyaları yerinde duran fakat “Program Ekle / Kaldır” bölümünde gözükmeyen, yazılım yüklemelerine ait dosyaları ve kayıtları kaldırmak için “Zorla Kaldır”, çok sayıda programı tek bir seferde bilgisayardan kaldırmak için “Toplu Kaldır” ve Windows Güncellemelerini düzenleyebileceğiniz “Windows Güncelleri” gibi özellikler ve seçeneklere sahip.

IObit Uninstaller Pro Kısaca Özellikleri:

“Zorla Kaldır” ve “Arama” özelliği

(Yeni) “Zorla Kaldır” özelliği ile programları isimleriyle arayın ve aramada çıkanları doğrudan  kaldırın.

Geliştirilmiş “Güçlü Tarama”

(Yeni) “Güçlü Tarama” Özelliği kayıt defterinde kalan öğeler için, daha derin ve daha güvenli bir tarama imkanı verir.

Çoklu dil desteği

(Yeni) Daha fazla dil  seçeneği eklendi.

Geliştirilmiş program algılama

(Yeni) Artık daha komple PC programların bir listesini tespit edebilir.

IObit Uninstaller Pro en iyi program uninstaller yazılımı

İsterseniz programları toplu olarak da silebiliyorsunuz. Sistemde Kalan inatçı yazılımlar için “zorla kaldır” seçeneği mevcuttur. Bu seçeneği işaretleyerek inatla uninstaller işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. IObit Uninstaller‘ ın Windows’un kendi Program Ekle/Kaldır menüsünden bile daha etkili olduğu katidir.

Windows’un aracını yetersiz bulanlar yeni arayışlar içerisine girdi. IObit güçlü tarama motoru sayesinde en gizli köşedeki yazılım kalıntılarını bularak silmesi, yazılımı hak ettiği konuma yerleştirdi. Windows’un ve bu menusunde bulunmayan yani görünmeyen ve kaldırılması oldukça güç olan programları dahi IObit bularak yok eder. PC’ nizle birlikte gelen Windows 8 ve 8.1 uygulamalarını da basit bir şekilde ortadan kaldırabiliyorsunuz.

IObit Uninstaller Pro 6.4 Göze Çarpan Özellikleri:

Güvenli Tarama: Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında sistem geri yükleme noktası oluşturur.

Güçlü Tarama: Kayıt defteri girdilerini ve diğer dosyaları geniş kapsamlı olarak tarayarak sisteminizden uzaklaştırır.

Zorla kaldır: İnatçı ve sistemden normal ayarlar ile remove edilemeyen uygulama ve eklentileri zorla kaldırır.

Bilgisayarınızın kayıt defterinde biriken ve zamanla sisteminizin yavaşlamasına ve performansınızın düşmesine neden olan ve yer kaplayan uygulama artıklarını temizleyerek, bilgisayarı boş ve gereksiz kayıt defteri girdilerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca IObit Enstrümantaller, program çalıştırıldığı esnada bir geri dönüş noktası oluşturarak, oluşabilmekte çeşitli sorunlara karşı her türlü tedbiri alır.

Buna rağmen herhangi bir sorunla karşılaşmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. IObit yarım kalan program unintaller işlemlerini ve tam olarak silinemeyen kalıntılarını size bir bilgi mesajı şeklinde haber verir.

IObit Uninstaller’ın Windows Update silme özelliği sayesinde, istemediğiniz veya sorun çıkaran Windows güncellemelerini de ortadan kaldırabilirsiniz. Web tarayıcılarındaki eklediğiniz eklentilerden tutunda çeşitli uygulamalara kadar, uninstaller seçeneği sunan yazılımı bilgisayarınıza kurmanızı ve keyifle kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Güncel Sürümü: 6.4

İndirme Boyutu: 13.4 MB

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Kampanya Bilgileri:

Hediye lisans tek kişi adına bir bilgisayarda kullanılabilir.

Program kullanım süresi 6 ay

Ücretsiz teknik destek verilmemektedir.

IOBit Uninstaller Pro 6.4

IObit Uninstaller Pro indir ve lisansı etkinleştir

PROGRAM İNDİR

0E80A-CB566-6337D-523B6

Başka bir kampanya

KAMPANYA

Yorum Yap