Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Program Kaldırıcı

IObit Uninstaller PRO 7 ile Program Kaldırmak Çok Basit (Kampanya)

IObit Uninstaller Pro 7, her bilgisayar kullanıcısının sisteminde mutlaka olması gereken yazılımlardan biridir. IObit Uninstaller hızlı ve kolayca bilgisayarınızda istenmeyen programları, klasörleri kaldırır ve temizlenmesine yardımcı olur.

Sisteminizden yazılım ve uygulamaları yok etmek için kullanabileceğiniz ve hatta en inatçı uygulamaları dahi bir iki hamlede büyük bir titizlikle kaldırabilecek bir uygulamadır. Düzensiz ve güçsüz “Windows Program Ekle Kaldır” seçeneği sisteminiz için yetersiz kaldığında ve isteğinizi yerine getirmemesi durumunda, IObit Uninstaller yardımınıza koşuyor ve işini mükemmel bir şekilde yapıyor. Daha da iyisi, tüm bunları ücretsiz olarak ve kurulum gerektirmeden yerine getiriyor. (Profesyonel sürümünde daha detaylı kaldırma ayarları mevcut)

IObit Uninstaller PC’ nizdeki gereksiz uygulamaları silerek sistem yükü hafifletir ve böylelikle performans kaybı yaşamanıza engel olur. Program Türkçe dil destekli olup, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Birkaç senedir kendi bilgisayarımda, yazılımları kaldırmak için IObit Uninstaller programını kullanmaktayım ve oldukçada memnunum.

Yüklemeye gerek duymadan basit bir şekilde çalıştırıp kullanabileceğiniz IObit Uninstaller uygulaması klasörleri ve dosyaları yerinde duran fakat “Program Ekle / Kaldır” bölümünde gözükmeyen, yazılım yüklemelerine ait dosyaları ve kayıtları kaldırmak için “Zorla Kaldır” çok sayıda programı tek bir seferde bilgisayardan kaldırmak için “Toplu Kaldır” ve Windows güncellemelerini düzenleyebileceğiniz “Windows Güncelleri” gibi özellikler ve seçeneklere sahip.

NOT: Sisteminizde tarayıcınızın açılmaması veya ağırlaşmalar söz konusu ise, son yüklenen tarayıcı eklentilerine bakmanızı ısrarla tavsiye ederim. Çünki bu sıkça karşılaşılan sorunlardandır. İsteğiniz dışında kurulan bir uygulama veya eklentiye raslarsanız, kaldırmak için üzerine gelip kutucuğu işaretleyin ve sağ tıklayıp “Kurulumu Kaldır” deyin yada çöp kutusu simgesini tıklayın. Sonrasında bir sistem temizleme programı ile sistemi taratıp yeniden başlatın. Eğer bir sistem temizleme (Optimizasyon) yazılımınız yoksa, IObit Advanced SystemCare yazılımını edinebilirsiniz.

IObit Uninstaller Pro Kısaca Özellikleri:

“Zorla Kaldır” ve “Arama” özelliği

(Yeni) “Zorla Kaldır” özelliği ile programları isimleriyle arayın ve aramada çıkanları doğrudan kaldırın.

Geliştirilmiş “Güçlü Tarama”

(Yeni) “Güçlü Tarama” Özelliği kayıt defterinde kalan öğeler için, daha derin ve daha güvenli bir tarama imkânı verir.

Çoklu dil desteği

(Yeni) Daha fazla dil seçeneği eklendi.

Geliştirilmiş program algılama

(Yeni) Artık tüm PC programların bir listesini tespit edebilir.

IObit Uninstaller Pro En İyi Program Uninstaller Yazılımı

İsterseniz programları toplu olarak da silebiliyorsunuz. Sistemde Kalan inatçı yazılımlar için “zorla kaldır” seçeneği mevcuttur. Bu seçeneği işaretleyerek inatla uninstaller işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. IObit Uninstaller‘ ın Windows’un kendi Program Ekle/Kaldır menüsünden bile daha etkili olduğu katidir.

Windows’un aracını yetersiz bulanlar yeni arayışlar içerisine girdi. IObit güçlü tarama motoru sayesinde en gizli köşedeki yazılım kalıntılarını bularak silmesi, yazılımı hak ettiği konuma yerleştirdi. Windows’un ve bu menusunde bulunmayan yani görünmeyen ve kaldırılması oldukça güç olan programları dahi IObit bularak yok eder. PC’ nizle birlikte gelen Windows 8 ve 8.1 uygulamalarını da basit bir şekilde ortadan kaldırabiliyorsunuz.

IObit Uninstaller Pro 7 Göze Çarpan Özellikleri:

Güvenli Tarama: Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında sistem geri yükleme noktası oluşturur.

Güçlü Tarama: Kayıt defteri girdilerini ve diğer dosyaları geniş kapsamlı olarak tarayarak sisteminizden uzaklaştırır.

Zorla kaldır: İnatçı ve sistemden normal ayarlar ile remove edilemeyen uygulama ve eklentileri zorla kaldırır.

Bilgisayarınızın kayıt defterinde biriken ve zamanla sisteminizin yavaşlamasına ve performansınızın düşmesine neden olan ve yer kaplayan uygulama artıklarını temizleyerek, bilgisayarı boş ve gereksiz kayıt defteri girdilerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca IObit Enstrümantaller, program çalıştırıldığı esnada bir geri dönüş noktası oluşturarak, oluşabilecek çeşitli sorunlara karşı her türlü tedbiri alır.

Buna rağmen herhangi bir sorunla karşılaşmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. IObit yarım kalan program uninstaller işlemlerini ve tam olarak silinemeyen kalıntılarını size bir bilgi mesajı şeklinde haber verir.

IObit Uninstaller’ın Windows Update silme özelliği sayesinde, istemediğiniz veya sorun çıkaran Windows güncellemelerini de ortadan kaldırabilirsiniz. Web tarayıcılarındaki eklediğiniz eklentilerden tutunda çeşitli uygulamalara kadar, dilediğinizi seçip kaldırın. Uninstaller seçeneği sunan bu yazılımı bilgisayarınıza kurmanızı ve keyifle kullanmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Bizatihi bu programı kendi sistemimde kullanmaktayım.

Güncel Sürümü: v7

İndirme Boyutu: 15.1 MB

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Ürün Web Sayfası: https://www.iobit.com/en/advanceduninstallerpro.php

Kampanya Bilgileri:

 • Hediye lisans tek kişi adına 3 bilgisayarda kullanılabilir.
 • Program kullanım süresi (Lisans 6 aylık)
 • Ücretsiz teknik destek yok.
 • Güncelleme verilmektedir.
IOBit Uninstaller Pro 7,IObit Uninstaller
IObit Uninstaller indir
Adınızı ve e-posta adresinizi girin. Lisans adresinize gelecek.
IObit Uninstaller Kampanya

Biten Çekilişler

Merhaba, yep yeni bir kampanya ile işe başlayalım. Çok değerli kullanıcılarımıza İOBİT sponsorluğunda her biri 19.99 dolar değerinde olan (10 Hediye) IObit Uninstaller 7 PRO lisansı veriyoruz. Bir bilgisayarda mutlaka bulunması gereken yazılımlar arasında yer alan ve bizatihi kullandığım bu programın 6 aylık lisans kodundan birini kazanmak için konu altına kısa olmayan bir yorum bırakmanız yeterli. Sitemizi veya sayfamızı sosyal ağlarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Sosyal Paylaşım butonlarımız konu altında mevcuttur. Kampanya başlangıç tarihi: 11.10.2017

Çekilişi Kazananlar: (Lisanslar Gönderildi).

1-) Hakan
2-) YURY KUZMIN
3-) Hasan
4-) Şaban
5-) Mehmet
6-) MJ Nunag
7-) mirek
😎 Elijah Gale
9-) murat30
10-) erkan

21 Yorumlar

 • Thanks for the Giveaway!
  Heimdal Pro Antivirus is the best and ideal security software to protect you against malware and threats.

 • Windows kullanıcılarının en büyük sorunu sistemde zamanla çok fa atık dosya birikmesidir. Bu işe yaramaz dosyalar webte sörf yaptığınızda, bilgisayarda resim açtığınızda ya da herhangi bir görüntüleme işlemi olduğunda gerçekleşir ve sistemi yavaşlatır. Bahsi geçen program tüm bu kullanılmayan ve birikince sistemi yoran dosyaları temizler. İncelemelerde oldukça başarılı olduğu belirtiliyor. Umarım ben de lisans kazanıp deneme imkanı bulurum 🙂

 • Evet, fakat sorun çıkmaması adına kısa sürede kurup, etkinleştirmeniz önerilir.

 • Gerçekten teşekkür ederim bana çıktı 🙂 Ama şunu sormak istiyorum, ben bu lisansı bu programda kullanmadığım zaman kullanılmış gibi sayılmıyor değil mi? Yani ben ne zaman bu lisansı kullanmaya başladım işte o zaman mı devreye giriyor bu 6 ay?

 • I think iobit-uninstaller is the best uninstaller of unwanted applications/software.

 • Gerçekten çok kaliteli bir program, ben de çekilişinize katılmak isterim. Hatta bence burası bir Türk sitesi olduğuna göre, bence Türkçe dışında yorum yapanlara hediye vermemek daha mantıklı 🙂
  Teşekkürler.

 • Thanks for the giveaway.
  I especially like IObit Uninstaller 7 remove software package with a single keystroke without the need to give separate consent for each of the removed program.

Yorum Yap