Hediye & Çekilişler Tasarım Programları

1-abc.net Clipboard Organizer (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam vb. bölümlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

http://www.1-abc.net/  e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.1-abc.net/ Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $19.99 değerinde 1-abc.net Clipboard Organizer lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adreslerinize gönderilecektir.

Windows’un panosu 20 yıldan beri mevcuttur ve hala neredeyse değişmeden aynı şekilde durmaktadır. Herkesin çok kullandığı ve tüm kopyalanan içeriklerin tutulduğu bu pano çok önemlidir. Bazen kopyalama ve yapıştırma için farklı metin ve içerikleri farklı panolara aktarma ve düzenleme ihtiyacı duymamıza rağmen, bu tür özellikler sadece bazı ofis araçları için desteklenir ama asla tüm Windows sistemlerde uygulanamaz. 1-abc.net Clipboard Organizer bu eksikliği kapatır ve herkese çok daha fazla pano yönetimi özellikleri sunar. Böylece panoya kopyalanan tüm içerikleri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Sadece 4 farklı pano tanımlayabilirsiniz. 1. pano tamamen değişmeden aynı çalışır, basit bir kısayol ile diğerlerini geliştirmek ve başka bir panoya veya farklı bir yere yapıştırabilirsiniz. Bu sizin varsayılan panonuz ile çalışmak kadar kolaydır. Sadece CTRL + C / CTRL + V dışında kısayol tuşları kullanmanız gerekebilir.

Genişletilmiş Pano ekranında tüm kopyalanan içerikler hakkında genel bilgilere ulaşabilirsiniz. Kolayca bir panodan diğerine içerik kopyalayabilir ya da sadece tek bir tıklama ile varsayılan panoyu boşaltabilirsiniz. Eğer kopyalama işlevini kullanmamayı tercih ederseniz doğrudan herhangi bir metin girebilirsiniz.

1-abc.net Clipboard Organizer bir panodan çok daha fazladır: Harika bir rapor özelliği sayesinde program aktif olduğu sürece tüm panodaki değişiklikleri görüntüleme sağlar. Hangi metni kopyaladığınız zamanı analiz edebilir ve kolayca tekrar istediğiniz yere yapıştırmalısınız. 4 panodan herhangi birinden silinen içeriği başka panoya ekleyebilirsiniz. Hatta yıllar sonra bile panoya veri alabilirsiniz. Günlük verilerini yerel sisteme kayıt eder.

Bu program çok az sistem kaynağı tüketir ve arka planda neredeyse görünmeyecek şekilde çalışır. Rapor dosyasının yolunu tanımlayabilirsiniz ve gerçekten artık ihtiyacınız yoksa daha sonra verileri boşaltabilirsiniz. Program her kopyalanan veriyi panoya aktarmak ve ilerde bu kopyalanan içerikleri kullanmanız için Windows ile birlikte otomatik çalıştırılabilir.

Veri girme veya tekrar geri kopyalamak sıkıcı ve zaman alıcıdır. 1-abc.net Clipboard Organizer ile her gün Windows’ta çalışmanızı hızlandırarak bu zaman kazanabilirsiniz.

Özelliklere Genell Bakış:

Çok kolay kullanımlı arayüz

Panonuza verileri düzenlemek veya kaldırma özelliği

Windows varsayılan panoya en fazla 3 kullanıcı tanımlı pano ekleme

Raporlama özelliği ile otomatik olarak pano değişiklik bildirgesi

Geçerli panoya önceki panodan veri kopyalama

Rapor dosyası düzenlenebilir

Program otomatik olarak Windows ile başlar ve pano kontrolü erişime izin verir

Ağ üzerinden veya yerel bir yazıcıda panoya tarih yazdırma

Düzenlenebilir panodan rapor alma. Txt dosyası

Pano raporunu silme

Program aynı zamanda USB bellekler, disket veya hemen hemen tüm diğer yeniden yazılabilir medya üzerine monte edilebilir

Çok düşük sistem kaynakları tüketimi

Windows XP / Vista / 7, Yükleme boyutu: 353 KB

İsterseniz 1-abc.net Clipboard Organizer programını sitemize özel $34.99 yerine sadece $19.99 a  1-abc.net Utility Box programına yükseltebilirsiniz. 1-abc.net Utility Box yükseltme ve indirim içeren trial versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

56 Yorumlar