Hediye & Çekilişler Ses / Müzik Düzenleme

Joboshare iPhone Ringtone Maker (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Joboshare iPhone Ringtone Maker kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junki spam vb. bölümlerini de  kontrol ediniz.

www.joboshare.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.joboshare.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $14.95 değerinde Joboshare iPhone Ringtone Maker lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adreslerinize gönderilecektir.

Joboshare iPhone Ringtone Maker, iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınız için şimdiye kadar kullandığınız en iyi ses ve melodi dönüştürücü programıdır.  Artık iTunes Store’dan cihazlarınız için herhangi bir dönüştürme programı veya melodi almanıza gerek yok.  iPhone ve iPad cihazlarınıza sevdiğiniz tüm MP3 melodileri ve şarkıları cihazlarınıza uygun olan M4R formatına dönüştürebilmektedir. Böylece sevdiğiniz her şarkıyı, melodiyi ve sesi dönüştürerek iPhone zil sesi yapabilirsiniz.  Ayrıca pek çok ses ve video formatındaki dosyaları da dönüştürmenizi sağlar. AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, MKV, RM, RMVB, FLV, MOV, M4R, XviD, 3GP, MP3, WMA, AAC, WAV, RA, M4A, ve AC3 vb. gibi ses ve video formatlarını destekler.  Dönüştürdüğünüz sesleri doğrudan iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, 5 iPhone, iPad 2, yeni iPad, iPad 4, iPad mini, iPod touch 4, aktarabilirsiniz. iTunes kütüphanesindeki şarkıları ve sesleri yedekleyebilir. Herhangi bir sesi ve videodaki müziği benzersiz bir zil sesi olarak dönüştürmenize olanak sağlar. Zil seslerini kontrol edebilir ve ayrı bir pencere olarak iPhone zil seslerini yönetebilirsiniz. iPhone’de herhangi bir kişi veya gruplar için zil sesi atayabilir ve melodileri kişiselleştirebilirsiniz.

Kampanya sona ermiştir

iOS 6 ve iTunes 11’i mükemmel destekler

iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone 4, 5 iPhone 4S iPhone, iPad 2, yeni iPad, iPad 4, iPad Mini’ye tam destek sağlar

iPhone, iPad için 40 saniye olan melodi uzunluk sınırını artırır

IPhone, iPad için M4R WMA, RA, MP3, AVI, WMV, DivX, MP4, H.264 formatlarını dönüştürür

iPhone, iPad ve iTunes’e zil seslerini doğrudan aktarabilir

Anahtar İşlevleri

iPhone ve iPad’e Destek

Joboshare iPhone Ringtone Maker, tamamen iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2, yeni iPad, iPad 4, iPad Mini’yi destekler.

M4R video / ses dönüştürme

Joboshare iPhone Ringtone Maker, iPhone ve iPad için melodi, video ve ses dosyalarını cihaza uygun olan M4R formatına dönüştürebilir.

Melodi uzunluğunu siz belirleyin

iPhone ve iPad’de 30 veya 40 saniye zil sesi süresi sınırlaması vardır. Joboshare iPhone Ringtone Maker 40 saniyeden daha uzun iPhone ve iPad melodileri yapmanızı ve aktarmanızı sağlar.

Temel Özellikler

Doğrudan iPhone ve iPad’e Zil sesleri aktarın

Şarkıları dönüştürdükten sonra, Joboshare iPhone Ringtone Maker ile doğrudan iTunes olmadan iPhone ve iPad’e dönüştürülen melodileri transfer edebilirsiniz.

Zil dosyalarını yönetme

Joboshare iPhone Ringtone Maker ile iTunes’e şarkı yükleme, PC’ye gönderme, silme, yeniden adlandırma, vb. gibi ayarları yönetmenize olanak sağlar.

Değişebilir Arayüz

Joboshare iPhone Ringtone Maker, kişiselleştirilmiş arayüzler sağlar.

Birden fazla dil desteği

Joboshare iPhone Ringtone Maker, Çince ve İngilizce de dâhil olmak üzere birden çok dili destekler.

Sistem Gereksinimleri

Win8, Win7, Vista, WinXP;

1000 MHz Intel ya da AMD işlemci,

512MB RAM veya daha fazlası;

Kurulum için 20MB boş sabit disk alanı veya daha fazlası;

800×600 veya daha yüksek çözünürlük, 16 bit veya daha yüksek grafik kartı.

iPhone OS 3.1 ve üzeri, iTunes 9.0 veya üstü gereklidir;

Download the free trial version

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

75 Yorumlar