Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

1-abc.net File Encrypter (Hediye / Giveaway) 3 Gün

1-abc.net File Encrypter her çeşit dosyanızı kendi özel şifrenizle korur. 11 simetrik ve asimetrik şifreleme (AES gibi) mevcuttur ve hepsi birbiriyle kombinedir. Gizliliğinizi korumak için bu programı kullanabilirsiniz.

Özel dosyanızı kendi özel şifrenizle koruma altına alın…

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

1-abc.net e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

1-abc.net Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $19,99 değerinde 1-abc.net File Encrypter lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanyamız bittiğinde e-mail adreslerinize gönderilecektir.

Bilgisayarınıza erişimi olan herkes aynı zamanda sisteminizde bulunan tüm dosyalara erişebilir ve onları açarak karıştırması mümkündür. Bu dosyalar sabit diskinizde kayıtlı kişisel belgelerinizin yanı sıra yedeklediğiniz eski e-posta mesajlarınız, son tatil fotoğraflarınız veya önemli iş sözleşmeleriniz olabilir. Bu sebeplerden dolayı dosyalarınızı ve kişisel verilerinizi şifrelemek için pek çok nedeniniz olabilir. Şifreleme araçları çok karmaşık olduğu için çoğu kullanıcı, yine de tüm riskleri göze alarak şifreleme yapmak istemez. Ancak artık karmaşık şifreleme programlarını unutun. 1-abc.net File Encrypter çok hızlıdır ve kullanımı çok kolaydır. Sadece dosya listesini ekleyin ve ‘Şimdi şifrele’yi tıklayarak dosyalarınızı şifreleyin. Şifresini çözmek içinde tekrar dosyaları aynı şekilde seçebilir ve ‘Şimdi çöz’ü tıklayarak belgelerinizin şifrelerini çözebilirsiniz. Artık tüm önemli verilerinizi şifreleyerek herkesten koruyabilirsiniz. 

Bilgisayarınızı kullanan tek kişinin siz olduğunu düşünüyorsunuz peki bu konuda gerçekten emin misiniz? Bir tamir servisi için bilgisayarınızı servise verebileceğinizi hiç düşündünüz mü?  Aynı ağdaki diğer insanların sisteminize erişim yapabileceği peki aklınıza hiç geldi mi? Ve size ziyareti ne zaman olur hiç belli olmayan arkadaşlarınızın kısa bir sürede sizin bilgisayarınızdaki ‘Belgelerim’ klasörünü karıştırabileceğini düşündünüz mü?  İşte tüm bu sebeplerden dolayı bilgisayarınızdaki verileri şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz. Bilgisayarınızın başında değilken artık içiniz daha rahat edecektir.  

10 simetrik ve asimetrik şifreleme yöntemleri mevcuttur ve bunların birbirleriyle kombine edilebilir.  Şifreleme işlemleri ile dosyaları şifreleyebilir ve yeniden açabilirsiniz. Kendinizin belirleyeceği bir kişisel şifre gerektirir.

Özel verilerinizi korumak – gizliliğinizi korumak için 1-abc.net File Encrypter kullanın.

Özelliklere Genell Bakış:

Kolay kullanımlı arayüz.

Sabit diskinizi, dosya ve klasörleri, disket veya USB cihazlarınızı tamamen şifreleyebilirsiniz.

11 şifreleme yöntemi (Basit HEX Kodlama, Ceasar-3, Ceasar-9, Basit XOR, Genişletilmiş XOR, Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES), Blowfish, Twofish, Yılan, MARS ve Tiny Şifreleme Algoritması (TİM)

3 kolay şifreleme işlemle (parola gerekli değil)

8 güvenli şifreleme işlemi (şifre gerekli)

Bu program, sistemlerinde yüklü olmayan kullanıcılar için bir kendi kendine ayıklanan *. Exe dosyası haline getirebilir.

Windows ile birlikte otomatik programını başlatın ve doğrudan Windows Explorer’dan verileri şifreleyin.

Program USB bellekler, disket veya hemen hemen tüm diğer yeniden yazılabilir medya üzerine yüklenebilir.

Çok düşük sistem kaynakları tüketir. 

Sistem Gereksinimleri:

Windows XP / Vista / 7/8 Boyut: 478 KB

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

53 Yorumlar