Antivirus Güvenlik Programları Ücretsiz Program İndir

360 Total Security (Ücretsiz)

360 Total Security; Virüslere, Truva atlarına ve diğer tehditlere karşı tam bir koruma sağlar. Çevrimiçi alışveriş yaparken, dosya indirirken veya arkadaşlarınızla sohbet ederken 360 Total Security’nin sizi koruduğundan ve bilgisayarınızın optimum düzeyde performans gösterdiğinden emin olabilirsiniz.Dahası, bilgisayarınızı optimum çalışma düzeyinde tutmak için tek bir tıklamayla temizlemeye başlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunuyor.

Genel

Üstün Tehdit Algılama

Size en iyi Virüs algılama ve koruma özelliklerini sunmak için 360 Bulut Motoru, 360 QVMII, Avira ve BitDefender dahil olmak üzere ödüllü Antivirüs motorlarıyla entegre çalışır.
Sizi Çevrimiçi Alışveriş Dolandırıcılığına karşı korur

Çevrimiçi alışveriş modu sizi ve verilerinizi ‘kimlik avı saldırıları’ ve kimlik hırsızlığı gibi çevrimiçi tehditlere karşı korur, böylece kendinizi ve işlemlerinizi güvende ve emniyette hissedersiniz, içiniz rahat olur.

Bilgisayarınızı aydınlatan teknoloji

Temizleme yardımcı programı, büyük miktarlarda disk alanı kullanarak bilgisayarınızı yavaşlatabilen önemsiz dosyaları ve gereksiz eklentileri bularak bunları kaldırmanızı sağlayan güçlü bir araçtır. Temizleme, bilgisayarınızın daha verimli çalışmasına ve daha hızlı önyükleme yapmasına yardımcı olabilir.

Gerçek Zamanlı Koruma ve Hızlı Güncellemeler

360 Cloud Security, her zaman güncel ve güvenli olmanız için kusursuzca sunulan en son Virüs tanımı güncellemeleri ve tehdit dizinleriyle birlikte gerçek zamanlı koruma sağlar.

Özellikler:

Tam Kontrol

Tek bir tıklamayla bilgisayarlarınızın genel sağlığını ve güvenliğini hızla kontrol edin

Virüs taraması

Size en iyi Virüs algılama ve koruma özelliklerini sunmak için 360 Bulut Motoru, 360 QVMII, Avira ve BitDeffender dahil olmak üzere ödüllü Antivirüs motorlarıyla entegre çalışır.

Hızlandırma

Sistem hizmetlerinizi, önyükleme öğelerinizi ve eklentilerinizi yönetip optimize edin. Önyükleme süresini kısaltın ve çalışmaya daha çabuk başlayın!

Temizleme

Temizleme, önemsiz dosyaları ve eklentileri kaldırarak disk alanını genişletmenizi, böylece sistem performansını artırmanızı sağlar. Temizleme uygulamasıyla hangi alanların ve dosyaların temizleneceğine karar verebilirsiniz.

Koruma

Koruma, kullanıcı tarafından seçilebilecek 4 farklı mod sunar. Performans/Dengeli/Güvenlik ve Özel. Her mod; Kötü amaçlı yazılım, Kimlik avı saldırıları ve sisteme izinsiz erişimlere karşı farklı bir koruma seviyesi sunar.

Üretici

Buradan ulaşabilirsiniz.

www.360totalsecurity.com

müşteri desteği

support@360safe.com

 

Program Detayları

XP / Vista / Win7 / Win8 / Win8.1(32,64bit)

SÜRÜM : v6.0.0.1022

 

Resimler

 

Yorum Yap

2 Yorumlar

  • Ben Avast kullanmış ama son zamanlarda o normal çalışmasına olmaktan çıkmıştır. Şu anda Kaspersky Internet sicurity ve memnun yüklü. bir şey kaçırmayın. Eğer ilgileniyorsanız Yani, burada Kaspersky Anti-Virus indirebilirsiniz. Birçok dilde harika çalışıyor.

  • programı kullandım. bence güzel bir program ancak bir şey farkettim. Bitdefender veya avira motoru kurulu gelmiyor. Bu motorları aktif hale getirmek için bence bir tanesini aktif hale getirmek mantıklı Virüs taramasını tıklıyoruz açılan pencerede sol aşağı kısımda B (bitdefender) ve A (Antivir) harfi va onlardan birini tıklıyorsunuz. Ve motor indiriliyor diyor. Başka bir ayar gerekmiyor.