Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Şifreleme Programları

Wise Folder Hider Profesyonel Dosya Şifreleme 4.2.6 PC (Kampanya)

Yazar admin

Wise Folder Hider, hassas bilgilerinizin görüntülenmesi veya erişilmesini önlemek amacıyla geliştirilmiş kullanımı kolay bir programdır. Kişisel dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer tüm kişisel verilerinizi bilgisayarınızda gizleyin ve şifreleyin. Herhangi bir dosyayı, klasörü ve hatta USB sürücüyü basit bir şekilde gizleyebilir ve onları güçlü bir parola ile güvende tutabilir.

Wise Folder Hider 4 Giriş Parolasını Nasıl Ayarlarım?

Wise Folder Hider’ı başlattıktan sonra, bir giriş şifresi ayarlamanız gerekir. Bunun için aşağıdaki adımları izleyin;

Wise Folder Hider 4

Eğer giriş şifrenizi unuttuysanız, endişelenmeyin, lütfen yenisini sıfırlamak için sağ köşedeki “Şifremi Unuttum” u tıklayın.

Wise Folder 4

Not: Şifre sıfırlama bağlantısı kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

Klasör / Dosya / USB Sürücüsünü Nasıl Gizlenir?

Korunmasını istediğiniz dosya ve klasörleri sürükleyip bırakabilir veya bunları programa eklemek için aşağıdaki butonlara basabilirsiniz.

Güvence altına almak için gizli dosya / klasörler için güçlü bir şifre oluşturun.

dosya gizleme

Not: Sağ tıklama menüsünü kullanarak tüm gizli dosyaları tek tek gösterebilirsiniz.

YENİ Dosya Şifreleme Nasıl Yapılır?

Wise Folder Hider’ı kullanarak, dosyaları ve klasörleri güvenli bir biçimde kaydetmek için şifrelenmiş dolaplar oluşturabilirsiniz. Bunun için “Yeni” seçeneğini tıklayın ve ardından eklediğiniz dosyalar için dolabın boyutunu ayarlayın; burada mevcut boş alan, referansınız için burada gösterilecektir.

dosya şifrele,Wise Folder

Yeni bir dolap oluşturduktan sonra, gizli dosyalar ve klasörlerinizden herhangi birini ekleyebilir, veya düzenleyebilirsiniz. Farklı dolaplar ile farklı şifreler ayarlanabilir, böylece gizli olan dosyalara erişmenin bir yolu kalmaz. Dolabı tekrardan açmak istediğinizde, aşağıdaki “Montaj” düğmesine tıklamanız yeterli.

klasör gizle,klasör şifrele

Ayrıca dolaplarınızı sabit disk sürücünüz dışında başka bir yerde tutmak için, çıkarılabilir bir depolama aygıtı kullanabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, dosya ve klasörleri casusluk gözlerinden korumak için Wise Folder Hider’ı kullanmak çok kolay bir yoldur.

Dosyaları ve klasörleri şifreleme

Dosyaları şifrelemek için önce şifrelenmiş bölümde bir sürücü oluşturmanız ve ardından dosyalarınızı ve klasörlerinizi şifrelenmiş sürücüye sürükleyip bırakmanız gerekir. Programı kapattığınızda, dosyalar ve klasörler gizlenecek ve şifrelenecektir. Hârika koruma sayesinde, bu dosyaları kimsenin görmesi mümkün olmayacaktır ve hatta şifrelenmiş dosyaları ve klasörleri açmak, okumak, değiştirmek, silmek, taşımak, kopyalamak bile mümkün olmayacaktır.

Dosyaları ve klasörleri gizle

Wise Folder Hider ile dosyalarınızı ve klasörlerinizi kolayca gizleyebilirsiniz. Özel veya önemli verilerinizi yetkisiz erişime ve silme işlemine karşı koruyun. Belirli dosya, klasör veya sürücünün ikinci seviye şifrelemesi de güvenliğini artırır.

USB sürücüleri gizle

Çoğu durumda, bir USB sürücüsünü başkaları ile paylaşmanız gerekebilir. Bu çok doğal çünki, bazı dosyalar başkaları tarafından okunabilir. Wise Folder Hider 4 ile tek bir tıklama ile kişisel dosyalarınızı ve klasörlerinizi USB çubuğunda gizleyebilir ve parola ile koruyabilirsiniz. USB sürücüsü kaybolsa bile, özel dosyalarınız çalınamayacaktır.

YENİ Şifreli dosyaları taşınabilir hale getirin

Şifrelemenin yeni sürümü, şifreli dosyaları toplu olarak yönetmenize imkân verir. Dahası, şifreli sürücü çıkarılabilir ve aynı zamanda taşınabilir. Bunu sadece bir USB sürücüsü kullanır gibi kullanabilirsiniz veya şifrelenmiş sürücüyü doğrudan çıkarılabilir bir sürücüde oluşturabilirsiniz.

Birden fazla parola koruması katmanı

Wise Folder Hider’ ı ilk kullandığınızda, bir oturum açma şifresi ayarlamanız gerekir. Programın içinde her bir dosya, klasör, USB sürücü ve şifreli sürücü için ikinci seviye bir şifre belirleyebilirsiniz. Başka hiç kimse, oturum açma parolası olmadan, programı kaldıramaz veya korumalı ve şifreli sürücüyü ikinci düzey şifre olmadan silemez.

Wise Folder Hider Profesyonel Ödülleri:softpedia

Softpedia Editörün 4 yıldızlı incelemesi

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, hem 32 bit hem de 64 bit

Donanım Gereksinimleri CPU: Pentium 233 MHz veya üstü

RAM: 128 MB veya üstü

Disk Alanı: Wise Folder Hider’ı yüklemek için minimum alan 10 MB’dir.

Veriyon: 4.2.7 PC

Kampanya Hakkında

Wise Folder Hider indir

KAMPANYA

Hediye ve Çekilişlerimiz

Wise Folder Hider Profesyonel Dosya Şifreleme (10 Hediye) Lisans

Kullanıcılarımıza www.wisecleaner.com sponsorluğunda her biri $19.95 USD değerinde olan 10 adet 1 yıllık Wise Folder Hider 4 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz, sadece (1 yorum) yapmakla çekilişe katılabilecek. Hazıladığımız kampanyayı aşağıdaki sosyal medya butonlarıyla da paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Kampanya bitiş tarihi: 17. 04. 2017 Saat: 00:00

Not: Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdadır. Lisans anahtarları en kısa sürede gönderilecektir. Hayırlı günlerde kullanın.

Çekilişi Kazananlar:

1-) cloud27
2-) Artur
3-) Ramazan
4-) Deco
5-) hakan urer
6-) halimselim
7-) Mehmet
😎 Mustafa Çetin
9-) MJ Nunag
10-) YURY KUZMIN

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

14 Yorumlar

  • Merhaba. Bilgisayarım açılmıyor. Recovery yapmayı düşünüyorum. Recovery yapınca programlar gidiyo diye biliyorum. Wise folder hider ile gizlediğim dosyaların akibeti ne olur sizce

  • Teşekkürler. Bende eski sürüm wise folder hilder prosu var. Ürün anahtarı yeni sürümler için geçerli olmadığından programı güncelleyemiyorum. Umarım çıkar

  • Wise Folder Hider – a handy utility to hide confidential files. The perfect tool in case work at the computer a few people, for example, work colleagues, relatives. Wise Folder Hider keeps all private data, whether photos, documents, correspondence. The tools of this program compared to its peers is very reliable. Thanks to the speed and convenience you can easily hide selected files and folders from prying eyes. Other users will not even guess about the presence on the drive encrypted files, which will prevent further hacking or copying. Hidden data will also be protected against intentional or accidental uninstall.

    Wise Folder Hider, unlike other programs that can offer you a great number of ways to hide information, offers you the most effective of all. All your files can become completely invisible to outsiders. Any user of the computer simply will not even think about the fact that there is some hidden files, they just will not know about it, the files will be totally invisible to all. In addition, Wise Folder Hider prevents accidental or intentional removal of files, let’s say you know that a certain folder has a file, delete the folder and the file will still be available, so it will not work even to get rid of.