Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

360Amigo System Speedup (Hediye 20 lisans)

PC’niz yavaş olduğunu mu düşünüyorsunuz? 360Amigo System Speedup ile hızla hataları belirleyip PC nizin problemlerini düzeltin. 360Amigo System Speedup hatalı yazılım yüklemeleri ile kaldırılırken geride bıraktığı artıkları algılar. PC’nizdeki tüm kullanılmayan dosyaları siler, daha hızlı başlama süreleri için Windows optimize eder ve bilgisayarınızda çalışan kötü amaçlı işlemleri durdurur.  Ayrıca internet geçmişi, çerezler, geçici dosyalar, günlükleri, geçersiz linkler ve online faaliyetlerinin izleri temizler. Ama en iyi tarafı bu işlemleri bir dakikadan az sürede  hızla yapmasıdır. (Türkçe dil desteği bulunuyor)

360Amigo System Speedup çekilişimiz sona ermiştir. Kazanan üyelerimiz;

1-hacerelci 2-caxton 3-evolin 4-florey 5-dna 6-Andreas 7-thesaw 8-mantar 9-Remove 10-marekonline5 11-uttam 12-bjkbjk 13-Night 14-ph of milk 15-mikailcelik 16-kral2003 17-kenangurler35 18-kurtumi 19-salihx 20-gokselsayli

Listeyi Random.org da görmek için tıklayabilirsiniz.

Kazananları tebrik ederiz. Mail adresleriniz firma yetkililerine bildirilmiştir, lisanslarınız en kısa sürede gönderilecektir.

www.360amigo.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.360amigo.com sponsorluğunda sizlere $19.95 değerinde, 20 adet 360Amigo System Speedup lisans’ı hediye ediyoruz, Üyelerimiz konu altına yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 26 Haziran 2011 Saat: 20:00

360Amigo System Speedup uygulaması ile bilgisayarınızın performansını arttırmanız mümkündür. Sistem temizlik aracı ve sistem optimizasyon aracı ile istenen performansı alabilirsiniz ayrıca Türkçe dil desteği kullanım kolaylığı sağlıyor.

360Amigo System Speedup PC’nizin en iyi şekilde performans alacak biçimde yeni gibi yapar,  Hem yeni başlayanlar hemde deneyimli kullanıcılar mevcut özellik ve seçenekler ile  keyifle kullanabilir.

360Amigo System Speedup bir System Temizleme, bir System Optimize, ve PC performansını artırmak için özel olarak tasarlanan Sistem Araçları ile geniş bir yelpaze içerir.    Bir düğmeye tıklama ile tüm ortak bilgisayar hataları düzeltilebilir,Nasıl bunu yapıyor?  Özetle, 360Amigo System Speedup algılamak ve PC’deki tüm kötü girdileri kaldırmak için bir Registry Cleaner sunuyor, daha hızlı başlatma süreleri için Windowsu optimize ediyor ve işlemcilerin döngülerine ait kaçak Süreçleri durdurur  Aynı zamanda Önemsiz Dosya Temizleyicisi Kullanılmayan dosyaları ve tarayıcı geçmişini, çerezleri, geçici dosyaları, kayıtları, geçersiz linkler ve online faaliyetl, izlerini kaldırmanızı sağlar.

Sistem gereksinimleri.

Windows ® 7, Vista, XP, 2008, 2003, 2000 32 bit veya 64 bit sürümleri

300MHz veya daha hızlı işlemci

256 MB RAM

12 MB Sabit disk alanı

Internet erişimi ürün güncellemeleri yüklemek için gereklidir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle

  • I am amazed with the abundance of interesting articles on your site! The author – good luck and wish you the new interesting posts..! gs777-villivonka

  • I just added your website on my blogroll. Really enjoyed reading through. Excellent information!

  • I just needed to say this is an amazing blog, many thanks for that post!

  • Hi there, I was flipping through some sites and I found your blog from google. I read some of your blog posts and think they are well written. Thank you, I’ll try to come back to your homepage again soon.

  • How are you, I was just wandering around online and I saw your site from google. I read some of your blog posts and thought they are awesome. Thank you, I will come back to your homepage again soon.

  • I just needed to say this is an amazing blog, thank you for that post!

  • I don’t even know how I ended up here, but I thought this post was interesting. Cheers!