Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler PDF Programları

Able2Doc 6 (Hediye 10 Lisans)

Yazar admin

Able2Doc 7, PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürebilen bir yazılımdır. Tablolar, sütunlar, grafik ve kelimeleri dönüştürdükten sonra üzerlerinde istediğiniz düzenlenmeleri yapabilirsiniz. Able2Doc yazılımı kolay kullanımlı ve tüm fonksiyonlarına kolayca erişebileceğiniz basit bir arayüze sahiptir.

Genel PDF belgelerinizi Word belgelerine kolayca dönüştürüp düzenleyin!

Kelime Dönüşümleri Kaliteli, Hızlı ve Doğru PDF Dönüşümü!!

Able2Doc 6.0 sütunları ile MS Word ve Open Office Writer, tablolar, üstbilgi, altbilgi, grafik ve düzeni orijinal belge gibi yeniden hızlı ve doğru dönüşümleri gerçekleştirir. Maximum editability is ensured! Maksimum düzenlenebilirliğini sağlanır.

Able2Doc 6.0 PDF to Word Converter ile Pdf formatlı dosyalarınızı Word dosya formatına çevirin!

Able2Doc Sizin için ne yapabilir?

Able2Doc 6.0, düzenleme, analizi veya diğer reversioning düzenlenebilir MS Word’e PDF’leri hızlı, hatasız transferi sağlar.

 Bunun için kullanın:

Metni Düzenle
Bir kez dönüştürülen Word, PDF metin düzenlenebilir ve gerektiği gibi yeniden işlevlendirilmesi.

Biçimlendirme ve Düzeni Koru
Word, PDF görünüm ve his çoğaltılır

Kelime Formlar dönüştürün
Yerli PDF formları transfer ve Word formları olarak teslim edilebilir.

Able2Doc Tanıtımı

Word kolayca PDF dönüştürme! Sadece Aç’ı seçin ve olağanüstü sonuçlar için yolu gösterin.

Able2Doc PDF to Word Converter, özellikle PDF görünümünü korumak ve Word, PDF belgesi hissediyorum veya diğer dosyaları kullanmak için ham metin bir Word belgesi içine çekmek gerekir gereken kullanıcılar Word dönüşüm ihtiyaçlarına hitap eder.

Dönüştürme Seçenekleri

Able2Doc PDF to Word Converter ardından iki Dönüştürme Seçenekleri:

PDF kaynak (kaynaklanan) dosyaları:

PDF to Word (Doc) PDF Word (Doc)
PDF to RTF format PDF, RTF biçiminde

Able2Doc PDF to Word Converter PDF aşağıdaki gerçekleri tanır Word dönüşüm sunar:

 1. PDF belgeleri farklı
 2. PDF Word dönüşümleri farklı dönüşüm çıkışları gerektirir.

Bu amaçla, Able2Doc PDF to Word Converter kullanıcılar Word dönüşüm seçenekleri için üç farklı PDF sunuyor:

 1. Standart (Önerilen) Seçenek: Bu seçenek, kullanıcıların PDF grafik korurken, bir Word belgesini sayfa üzerine doğrudan PDF, Word metni dönüştürmek sağlar. Aynı zamanda, orijinal PDF belgesinin görünüm ve hissini muhafaza ederken, maksimum düzenlenebilirliğini sağlar. Biz bu seçeneği öneriyoruz.
 2. Çerçeveler Seçeneği: Bu seçenek, Word, PDF içeriği ve grafik dönüştürür ama kelime içinde metin kutularına metin yerleştirir.
 3. Sadece Metin Seçeneği: Bu seçenek yalnızca metin PDF Word’e dönüştürür.Bu seçeneklerden en basit ve arka plan grafiklerini Word’e PDF dönüştürmez.

Kullanıcılar aynı zamanda onların PDF istiyorum ne tür bir hedef dönüşüm belirtmek için seçeneğiniz vardır. Seçenekleri MS Word belgesi (. DOC), Zengin Metin Biçimi belge (RTF). Dönüşüm çıkışları temelde aynıdır. Ancak, PDF boyutuna bağlı olarak, dönüşüm boyutu değişebilir.

Able2Doc PDF to Word Converter, hızlı ve basit bir PDF, Word dönüşüm kolaylaştırmak için bir çok basit ve kolay bir kullanıcı arayüzü var.Aşağıda bazı Able2Doc PDF to Word Converter özellikleri bir liste.

Bazıları Able2Doc 6.0 Word Özellikler PDF dönüştürme:

 • Word, PDF dönüştürme ve düzenlenebilir bir Word belgesini PDF orijinal düzenini korumak.
 • PDF’i yeteneğine sahiptir taranmış PDF (Able2Doc Professional) işlemek için Word dönüşüm için.
 • Word dönüşüm seçenekleri için 3 farklı PDF mevcuttur.Dönüşüm seçenekleri karmaşıklığı değişir. Dönüştürme seçenekleri tespit paragraflar, metin etiketleri, grafikler, tablolar ve sütunlar vb akışı Word dönüştürülen PDF özgünlüğü korumak ve daha sonra Microsoft Word içinde çoğaltılıyor.Basit dönüşüm grafik olmadan, PDF, Word belgesi metni dönüştürür.
 • PDF – Word çeşitli Zengin Metin Biçimi (RTF) veya Word, PDF dönüştürmek, size kalmış! PDF RTF özelliği ile kullanıcılar Word, PDF seçeneği daha hızlı büyük belgesine dönüştürmek için olanak sağlar.
 • Word Verimlilik ve Seçicilik PDF. Seçim yeteneği belirleyecekler. Seçtiğiniz görebilirsiniz, bir seferde tüm belgeler veya hatta tüm sayfaları aktarmak için gerek yoktur.İsterseniz tek satırlık bir metin al!
 • PDF Word dönüşüm için çok yüksek bir hızda işlenir.
 • Word dönüşüm boyutu seçenekleri için PDF – tüm belge, sayfa bir dizi, bir sayfa veya bir sayfanın bir bölümünü dönüştürme – bu sizin seçiminiz!
 • Word, PDF dönüştürme ve çıkış çoğu Windows ve Office platformlarını destekler Word, PDF dönüştürme ne görebilirsiniz 98/ME/NT/2000/XPIn yanı sıra, bizim özel PDF görüntüleyici Able2Doc PDF to Word Converter dahildir!
Kampanya Hakkında Kampanya sayfası’na buradan ulaşabilirsiniz.

Program Detayları

Windows 7, Vista, XP, Windows 8

Fiyatı: 49.95

Resimler
Biten Çekilişler

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-G Rajesh 2-InFive 3-zeynep 4-murat343434 5-Rajesh Ghadye 6-sorkay 7-hacerelçi 8-robert 9-Grr 10-Pan Pikus

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.investintech.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.investintech.com sponsorluğunda $49.95 değerinde sizlere 10 adetAble2Doc lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 28 Temmuz 2011 Saat: 20:30

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

44 Yorumlar