Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Abylon EXIF-CLEANER 2020 – Fotoğraf Temizleme Programı (Giveaway)

exıf-cleaner
blank
Yazar admin

abylon EXIF-CLEANER hakkında bir açıklama yaparsak; birçok kamera üreticisi fotoğraf makinelerini, çekilen her resmin EXIF biçiminde ki arka plan bilgilerini kayıt edecek şekilde tasarlar. Yani çektiğiniz her resmin içeriğinde kamera modeli, seri numarası, telif hakkı, pozlama bilgisi, grafik içeriği veya GPS koordinatları gibi (Resmin arka planından silmek isteyeceğiniz) birçok bilgi bulunur. Bu bilgiler görüntü analizi ve arşivleme için çok yararlı olabilir, ancak size ait birçok özel bilgiyi de resmin içeriğinde barındırabilir. abylon EXIF-CLEANER ise bu gibi özel bilgileri veya resminizin içeriğinde olmasını istemediğiniz tüm arka planı tek bir tıklama ile tamamen silerek kaldırabilir.

GenelYazılım, görüntülerdeki içerik bilgilerini temizleyerek kişisel gizliliğimizi korur. Özellikle İnternet üzerinde ki görüntüleri (Fotoğraf sitelerine, Facebook ve diğer sosyal ağlara) farklı sitelere yüklüyorsanız program ile resim bilgilerinizi gizleyebilirsiniz.

EXIF Cleaner fotoğraflarınızdaki EXIF ​​bilgilerini kaldırmanızı sağlar. Fotoğraf makinesi markası, pozlama ayarları ve daha fazlasını görünen listeden kaldırabilirsiniz.

ExifCleaner sayesinde tüm fotoğraf dosyalarındaki gizli bilgileri ortadan kaldırabilir, izlerinizi silebilirsiniz. Fotoğraflardaki bu bilgi metadata olarak adlandırılır ve birkaç metadata biçimi bulunmaktadır. ExifCleaner, EXIF, Adobe XMP, IPTC, geotag’lar, ICC profili, JFIF, FlashPix ve JPEG açıklamalarını silebilir.

Gizlilik nedeniyle, geotagging verilerini, tarih ve saat bilgilerini fotoğrafı web’de yayınlamadan önce silmek isteyebilirsiniz. Bu işlem dosya başına 100 kb boyut kazandırabilir. Bu sayede sunucu bant genişliğinden veya disk alanından kazanırsınız. Resimleri fotomontaj ile bir araya getirdiğinizde fayfalı olabilir. Çektiğiniz bütün dijital fotoğraflarda yer alan, bilgileri silebilirsiniz. Exif etiketlerinden istediğinizi tek tek çıkartabileceğiniz gibi Exif verilerini tümünü de kaldırabilirsiniz.

  • Program toplu modda çalışabilir.
  • Temel fonksiyonlara hızlı erişim için Windows Gezgini kabuğu içine entegre edilebilir.
  • ExifCleaner asıl görüntü verilerini değiştirmez ve tüm işlemleri resim kalitesinden kayıp vermeden yapar.
  • ExifCleaner diğer bazı görüntü editörleri  ve dönüştürücüleri gibi geride gereksiz kayıtları bırakmaz.

abylon EXIF-CLEANER Özellikler

  • Anonim JPG-/JPEG-Bilddateien bilgileri
  • Görüntüyü değiştirmeden tam EXIF dosya bilgilerini silebilir.
  • Masaüstü simgesine veya program penceresine resimleri sürükle-bırakarak kolayca içerik erişimi
  • JPG-/JPEG-Bilddateien EXIF meta-dosya türü bilgileri (telif hakkı dâhil, kamera, GPS koordinatları) gösterir.
  • Fotoğraf arka plan silme işlemlerini gerçekleştirir.
Kampanya HakkındaBuradan kampanya sayfasına ulaşıp gerekli adımları takip ederek programa sahip olabilirsiniz.

Abylon Exıf Cleaner indir

FİNİSH

Program Detayları
Versiyon: 2020 PC
Platforms: Windows hepsi
Fiyat: 12.88$
Resimler

abylon-exıf-cleaner

Biten Çekilişler

Abylon EXIF-CLEANER (20 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Kite Pan 2-S4B0T4J 3-ramazan0154 4-Litte Taintains 5-ckaraca 6-tuncay batur 7-earthangel 8-sercanarcan 9-RAGAGH 10-Software 11-danisman 12-Gonzo 13-ric 14-Kiki 15-dimek 16-zeynep 17-uninstaller 18-Shishegar 19-professional user 20-Andreas

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından düzenlenecektir. Bu sebeple üye adı ve mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.abylonsoft.de ye desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.abylonsoft.de Sponsorluğunda sizlere 4.95 EUR değerinde 20 adet abylon EXIF-CLEANER lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 18 Eylül 2012 Saat:15.00

Bir Başka Çekiliş;

ExifCleaner 1.6 (Kampanya / Giveaway) 48 Saat

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

superutils.com adesteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

superutils.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize 15.95 USD  değerinde ExifCleaner 1.6  hediye ediyoruz. Lisanslı olarak kuralacak olan programı, tanıtım yazımızın devamından hemen indirebilirsiniz. (Portable sürümü de indireceğiniz dosya içinde mevcuttur)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

42 Yorumlar