Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Abylon EXIF-CLEANER 2017 (Kampanya / Giveaway) 12 Saat

abylon EXIF-CLEANER hakkında bir açıklama yaparsak; birçok kamera üreticisi fotoğraf makinelerini, çekilen her resmin EXIF biçiminde bilgilerini kayıt edecek şekilde tasarlar. Yani çektiğiniz her resmin içeriğinde kamera modeli, seri numarası, telif hakkı, pozlama bilgisi, grafik içeriği veya GPS koordinatları vb. gibi birçok bilgi bulunur. Bu bilgiler görüntü analizi ve arşivleme için çok yararlı olabilir, ancak size ait birçok özel bilgilerde resmin içeriğinde barındırabilir. abylon EXIF-CLEANER ise bu gibi özel bilgileri veya resminizin içeriğinde olmasını istemediğiniz tüm bilgi içeriklerini tamamen tek bir tıklama ile kaldırabilir. Çektiğiniz resimlerden hiçbir referans veya izleme bilgisi almak mümkün değildir.

GenelYazılım, görüntülerdeki içerik bilgilerini temizleyerek kişisel gizliliğinizi korur. Özellikle İnternet üzerinde görüntüleri (Fotoğraf sitelerine, Facebook ve diğer sosyal ağlara) farklı sitelere yüklüyorsanız program ile resim bilgilerinizi gizleyebilirsiniz.

abylon EXIF-CLEANER Özellikler:

JPG-/JPEG-Bilddateien EXIF meta-dosya türü bilgileri (telif hakkı dâhil, kamera, GPS koordinatları) gösterir.

Anonim JPG-/JPEG-Bilddateien bilgileri.
Görüntüyü değiştirmeden tam EXIF dosya bilgilerini silebilir.
Masaüstü simgesine veya program penceresine resimleri sürükle-bırakarak kolayca içerik erişimi.

Kampanya HakkındaBuradan kampanya sayfasına ulaşıp gerekli adımları takip ederek programa sahip olabilirsiniz.

Abylon Exıf Cleaner indir

KAMPANYA

Program Detayları

Versiyon: 2017 PC
Platforms: Windows hepsi
Fiyat: $12.88

Resimler

Abylon EXIF-CLEANER

Biten Çekilişler

Abylon EXIF-CLEANER (20 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Kite Pan 2-S4B0T4J 3-ramazan0154 4-Litte Taintains 5-ckaraca 6-tuncay batur 7-earthangel 8-sercanarcan 9-RAGAGH 10-Software 11-danisman 12-Gonzo 13-ric 14-Kiki 15-dimek 16-zeynep 17-uninstaller 18-Shishegar 19-professional user 20-Andreas

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından düzenlenecektir. Bu sebeple üye adı ve mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.abylonsoft.de ye desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.abylonsoft.de Sponsorluğunda sizlere 4.95 EUR değerinde 20 adet abylon EXIF-CLEANER lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 18 Eylül 2012 Saat:15.00

42 Yorumlar

Yorum Yap