Hediye & Çekilişler Yedekleme Programları

CopyTrans Contacts (20 Hediye Lisans)

Yazar admin

CopyTrans Contacts iPhone kişiler üzerinde tam kontrol sağlar. Bu, bir PC’de iPhone kişileri organize etmek, düzenlemek, yedeklemek ve export için hızlı ve kolay bir yoldur. Program bir çok dilin yanında Türkçe dil seçeneğide sunmaktadır.

Kampanyamız sona ermiştir.

Tüm yorumlar lisans kazanmıştır.

 Lisanslarınız Ad ve Soyadlara göre düzenlenecektir. Bu sebeple adınızı ve soyadınızı mail adresimize gönderebilirsiniz.

http://www.copytrans.net Sponsorluğunda sizlere $4.99 değerinde 20 adet CopyTrans Contacts lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 24 Ağustos 2012 Saat: 15.00

Sizin IPhone kişileriniz!! Evde ve Ofiste

IPhone adres defteriniz, kaybetmek istemediğiniz değerli veriler ile doludur. Biz PC’ ye iPhone rehberinizi yedekler veya iPhone Gmail, Outlook, Yahoo, Windows ve diğer cihazlara kişileri export için güvenli ve kolay bir yol sunuyoruz. Dahil hiçbir yabancı sunucuları veya bulut hizmetlerine ihtiyaç yok. Sizin kişiler listeniz, yalnızca size ait!

Yeni arkadaşlara ulaşım 3 tıklama. Yeni iPhone rehber

Eski iPhone, Outlook, Gmail veya başka bir servisden kişileri export ederek, yeni iPhone kişilerinize eklemek mi istiyorsunuz? Basitçe sürükleyin ve bırakın veya aktarma yapın *. Csv veya *. Vcf temas dosyaları iPhone ve tüm ayarları. Alternatif olarak iPhone’da Yeni kişiler oluşturabilir ve mevcut olanları düzenleyebilirsiniz.

Nihayet! İyi organize edilmiş iPhone adres defteri

Fiziksel bir klavye konforu ile doğrudan bilgisayarınızdan iPhone kişileri düzenleyin. Aile, arkadaşlar, restoranlar veya müşteriler gibi gruplar halinde iPhone kişileri düzenleyin. IPhone adres defterinizi temizleyin ve aynı anda birden fazla iPhone kişileri silin. IPhone adres defterinden daha fazla keyif alın!!

Kolay PC iPhone kartvizitleri

PC’nize ve diğer iOS cihazları, Outlook, Gmail, Yahoo vb. aktarım rehberindeki tüm iPhone kişileri yedekleyin.

iPhone rehberi düzen ve grup

Fiziksel bir klavye konforu ile iPhone Rehberi düzenleme, iPhone kişi grupları yapma ve iPhone adres defterini bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz.

Hızlı iPhone kişiler eklemek ve import

Basit bir sürükle bırak hareketi ile iPhone veya icloud, Outlook, Gmail, Windows Kişiler vb ithal kişileri yeni kişiler ekleyin.

Uyunluluk

CopyTrans Kişiler tüm iPhone, iPod ve iPad modellerini destekler ve Windows 7, XP ve Vista için tasarlanmıştır. Desteklenen dosya: csv, vcf ve iletişim

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

21 Yorumlar