Hediye ve Çekilişler Şifreleme Programları

AceBIT Password Depot 6 (50 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-artclarke 2-chess 3-kamil80 4-G Rajesh 5-Dark 6-kayalar 7-Yavuz Şahin 8-Bero 9-Shishegar 10-antananarivo 11-Fernando 12-Monur 13-Bilisimci 14-sandeep 15-Bluer19 16-cloud271 17-memoli979 18-Selim 19-mayur1991 20-meron 21-sercanarcan 22-sabo_26 23-nadia 24-Bluebee 25-kurtumi 26-kasif 27-Kiki 28-southtownguy 29-idigiti 30-AtA 31-pitfall61 32-Cool 33-sidd srk 34-osvaldo luz 35-Blacksmith 36-türkgenci 37-PtitsaF 38-ahmet kalıvak 39-mister_x 40-fifa 41-alz3em 42-Mohammad Wasiullah 43-Rob 44-Software 45-abi6 46-zeynep 47-Grr 48-al7awye 49-ciprian sorin 50-akin27

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adresinizde olacaktır.

www.acebit.com  a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.acebit.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize € 29.00 değerinde 50 adet Password Depot 6  lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına bir yorum yapmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 11 Nisan 2012 Saat: 21.00

Password Depot şifrelerinizi yetkisiz erişime karşı korur! Password Depot güvenli bir şekilde şifrelerinizi , kredi kartı numaraları ve diğer gizli bilgileri saklayacak güçlü bir şifre yöneticisidir. Program tarih için güvenli ve şifreli dosyalar oluşturarak başlar. Bu bir USB sürücü ve hatta nerede olursanız olun kolay erişim için bir internet sunucusunda, yerel olarak saklanır.

Sadece tek bir şifre ezberleyin

Password Depot, örneğin kredi kartı verileri, gizli bilgi, belge ve yazılım lisanslarının yanı sıra tüm şifrelerinizi yönetmenize yardımcı olan güçlü ve kullanıcı dostu bir şifre yöneticisidir.

şifreleriniz için maksimum güvenlik

Şifreleriniz AES (Rijndael 256) Şifrelemesi sayesinde iki kat daha güvenli şekilde dış erişimlerden korunur.

Şifreleriniz her zaman sizinle

Yerel olarak Ağ veya bir FTP sunucusu üzerinde, veya aynı zamanda bir USB cihazı, cep telefonuna  şifrelerini  kaydedebilirsiniz .

Yazılımın için oluşturacağınız ana şifre ile tüm şifrelerinizi yönetebilirsiniz,seçtiğiniz ana şifreyi kesinlikle unutmamalısınız,Şifrelerinize son kullanma tarihi belirleyebilir, istediğiniz uzunlukta ve diğer karakterin yer aldığı  güvenli şifreler  oluşturabilir, İsterseniz  Top bar özelliğini kullanarak programın ekranın sol üst tarafına yerleşmesine ve ziyaret edeceğiniz sitelerin şifrelerini de bir tıklamayla otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

Şifre Güvenliği

* Rijndael 256 ile iki ayrı şifreleme ile verileriniz için En İyi koruma! Şifre listeniz master şifre ve dahili bir anahtar ile iki kez koruma altında.

*(tuş vuruşları için) keylogging Koruma – Tüm şifre alanlarını dahili olarak korunmaktadır.

*Password Depot dahili hafızasında şifrelerinizi izler.Böylece bilgisayarınız  şifreli bellek dökümlerini gözatma  uygulamaları  için yanlış  parola denemelerini ve  teorik hacker girişimini  önler.

*Pano koruma: Password Depot otomatik otomatik tamamlamayı gerçekleştirdikten sonra, tüm hassas verileri otomatik olarak panodan siler klavyedeki değişiklikleri, herhangi bir aktif pano görüntüleyicisini ve maskeleri algılar.

*Entegre şifre üreticisi  kırılması mümkün olmayan  şifreler oluşturmanızı sağlar.

*Kaba kuvvet saldırılarına karşı koruma: Her seferinde birileri yanlış bir ana parola girer ise  program birkaç saniye için kilitlenir.

*Password Depot eğer korsan sözlüklerdeki ortak kelimeleri kullanıyorsanız   sizi uyarır.

*Kilit fonksiyonu : Belli , özelleştirilebilir koşullar altında programı kilitler , böylece sizden başka kimse bilgilere erişemez .

*Yedekler: şifre dosyası yedekleri Doğrudan İnternet (SFTP protokolü destekli) veya harici sabit disk üzerinde bir FTP sunucusunda saklanabilir. İki yedek arası zaman aralığı özelleştirilebilir.

*Sanal (ekran ) klavye : keylogging için karşı üstün koruma . Bu araç ile klavyenize  dokunmadan master şifre ya da diğer gizli bilgileri girebilirsiniz.

Şifre Yönetimi

*Windows Gezgini  benzeri  kullanıcı dostu arayüzü ile sizin şifre listelerinde gezinmenizi sağlar ve  hızlı bir şekilde parolalarınızı bulmanızda size yardımcı olur.

*Daha hızlı ve etkili gezinme için Üst çubukta yer alan mod yada Klasik uygulama olan masaüstü araç çubuğuyla kullanılabilir.

*Otomatik tamamlama fonksiyonu ile  otomatik olarak web sayfalarında kullanıcı adı, şifre veya özelleştirilmiş veri doldurmanıza  izin verir. (Firefox, Chrome , Opera ve Microsoft Internet Explorer) destekler.

*Internet Explorer ve Firefox da  otomatik olarak oturum açma bilgileri doldurma eklentileri mevcuttur.

*Kendi özel tarayıcılarınızı tanımlayın.

*İnternette şifre listeleri: isteğe bağlı olarak internet üzerinde şifrelenmiş parola listelerini saklayın. Böylece nerede olursanız olun her yerde şifre dosyasılarına (HTTP, FTP veya SFTP yoluyla) erişim sağlayın!

*Alma / / Diğer Marka şifre yöneticileri şifre verme.

*Programın ile doğrudan bir şifre kullanarak web sitesini açabilirsiniz.

*Panoya bir şifre, kullanıcı adı veya URL kopyalayabilir veya sürükleyebilirsiniz, tutup hedef alana bırakın.

*Temizleme fonksiyonu zaman aşımına uğramış ya da uzun süre kullanılmayan şifreleri bulur. Böylece, şifre dosyası kolayca gereksiz şifrelerden temizlenir.

*Arama “. o anda girilen karakteri sadece belirli alanlarda aramak için Gelişmiş Aramayı kullanabilirsiniz.

*İsteğe bağlı sunucu modülü: bir yerel ağ üzerinde Birden fazla kullanıcı ile Internet aracılığı ile Paylaşım imkânı!

*USB cihazlarını için destek: USB flash sürücünüze Password Depot yükleyerek şifreleriniz her zaman kullanıma hazır olsun.

*Mod: Yeni bir kullanıcı olarak acemi modu kullanın, uzman modunda tüm fonksiyonelliğini kullanabilir veya kendi özel modunuzu tanımlayın.

*Kullanım sıklığı istatistikleri: Genelllikle  parola parti renkleri kullanılır, bir bakışta görebilirsiniz.

*Favoriler: Favorilerim bölümü en sık kullandığınız şifreleri gösterir. Ayrıca bunlara üst çubuktaki açılan listeden erişilemez.

*Parola geçmişi: İstediğiniz takdirde bir parolanın değişikliklerini kaydedin, gerekirse parolanızın eski bir sürümünü geri yüklemek mümkündür.

Gizli bilgi ve belgelerin korunması

* Parolalar dışında ayrıca kredi kartı verileri, yazılım lisansları, kimlikler hakkında bilgi kaydedebilirsiniz.

*Dosya ekleri için şifre girişleri eklenebilir.

*Yetkisiz kişiler için gizli belgeleri erişilemez duruma getirmek için Password Depot ile harici dosyaları şifreleyin.

*Program Aynı zamanda  bilgisayarlarında Password Depot yüklü olmayan kullanıcılar tarafından açılabilir, şifrelenmiş kendinden açılan dosyalar oluşturabilirsiniz.

*Dış dosyaları silin, sabit disk üzerinde kalan hiçbir iz kalmasın. 

Password Depot protects your passwords!

(28,4 MB)

82 Yorumlar

Yorum Yap

Araç çubuğuna atla