Hediye & Çekilişler Şifreleme Programları

AceBIT Password Depot 10 (50 Hediye Lisans)

Yazar admin

Password Depot şifrelerinizi yetkisiz erişime karşı korur! Password Depot güvenli bir şekilde şifrelerinizi, kredi kartları bilgi ve şifreleriniz, yazılım lisanslarınız, özel bilgileriniz ve aklınıza gelebilecek tüm önemli verilerinizi şifreleyerek güvenle saklayabilir. Program tarih için güvenli ve şifreli dosyalar oluşturur. Bu, bir USB sürücüsü veya nerede olursanız olun, kolay erişim için bir internet sunucusu da olabilir.

Sadece tek bir şifre ezberleyin

Password Depot, örneğin kredi kartı verileri, gizli bilgi, belge ve yazılım lisanslarının yanı sıra tüm şifrelerinizi yönetmenize yardımcı olan güçlü ve kullanıcı dostu bir şifre yöneticisidir.

Şifreleriniz için maksimum güvenlik

Şifreleriniz AES (Rijndael 256) Şifrelemesi sayesinde iki kat daha güvenli bir şekilde dış erişimlerden korunur.

Şifreleriniz her zaman sizinle

Yerel olarak Ağ veya bir FTP sunucusu üzerindedir. Bir USB cihazı ve cep telefonuna şifrelerinizi kaydedebilirsiniz .

Yazılım için oluşturacağınız ana şifre ile tüm şifrelerinizi yönetebilirsiniz. Seçtiğiniz ana şifreyi kesinlikle unutmamalısınız, şifrelerinize son kullanma tarihi verebilir ve istediğiniz uzunlukta ve diğer karakterin yer aldığı  güvenli şifreler oluşturabilirsiniz. İsterseniz “Top bar” özelliğini kullanarak, programın ekranın sol üst tarafına yerleşmesine ve ziyaret edeceğiniz sitelerin şifrelerini de bir tıklamayla otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.

Şifre Güvenliği

* Rijndael 256 ile iki ayrı şifreleme ile verileriniz için En İyi koruma! Şifre listeniz master şifre ve dahili bir anahtar ile iki kez koruma altında.

*(tuş vuruşları için) keylogging Koruma – Tüm şifre alanlarını dahili olarak korunmaktadır.

*Password Depot dahili hafızasında şifrelerinizi izler.Böylece bilgisayarınız  şifreli bellek dökümlerini gözatma  uygulamaları  için yanlış  parola denemelerini ve  teorik hacker girişimini  önler.

*Pano koruma: Password Depot otomatik otomatik tamamlamayı gerçekleştirdikten sonra, tüm hassas verileri otomatik olarak panodan siler klavyedeki değişiklikleri, herhangi bir aktif pano görüntüleyicisini ve maskeleri algılar.

*Entegre şifre üreticisi  kırılması mümkün olmayan  şifreler oluşturmanızı sağlar.

*Kaba kuvvet saldırılarına karşı koruma: Her seferinde birileri yanlış bir ana parola girer ise  program birkaç saniye için kilitlenir.

*Password Depot eğer korsan sözlüklerdeki ortak kelimeleri kullanıyorsanız   sizi uyarır.

*Kilit fonksiyonu: Belli, özelleştirilebilir koşullar altında programı kilitler, böylece sizden başka kimse bilgilere erişemez .

*Yedekler: şifre dosyası yedekleri Doğrudan İnternet (SFTP protokolü destekli) veya harici sabit disk üzerinde bir FTP sunucusunda saklanabilir. İki yedek arası zaman aralığı özelleştirilebilir.

*Sanal (ekran ) klavye : keylogging için karşı üstün koruma . Bu araç ile klavyenize  dokunmadan master şifre ya da diğer gizli bilgileri girebilirsiniz.

Şifre Yönetimi

*Windows Gezgini  benzeri  kullanıcı dostu arayüzü ile sizin şifre listelerinde gezinmenizi sağlar ve  hızlı bir şekilde parolalarınızı bulmanızda size yardımcı olur.

*Daha hızlı ve etkili gezinme için Üst çubukta yer alan mod yada Klasik uygulama olan masaüstü araç çubuğuyla kullanılabilir.

*Otomatik tamamlama fonksiyonu ile  otomatik olarak web sayfalarında kullanıcı adı, şifre veya özelleştirilmiş veri doldurmanıza  izin verir. (Firefox, Chrome , Opera ve Microsoft Internet Explorer) destekler.

*Internet Explorer ve Firefox da  otomatik olarak oturum açma bilgileri doldurma eklentileri mevcuttur.

*Kendi özel tarayıcılarınızı tanımlayın.

*İnternette şifre listeleri: isteğe bağlı olarak internet üzerinde şifrelenmiş parola listelerini saklayın. Böylece nerede olursanız olun her yerde şifre dosyasılarına (HTTP, FTP veya SFTP yoluyla) erişim sağlayın!

*Alma / / Diğer Marka şifre yöneticileri şifre verme.

*Programın ile doğrudan bir şifre kullanarak web sitesini açabilirsiniz.

*Panoya bir şifre, kullanıcı adı veya URL kopyalayabilir veya sürükleyebilirsiniz, tutup hedef alana bırakın.

*Temizleme fonksiyonu zaman aşımına uğramış ya da uzun süre kullanılmayan şifreleri bulur. Böylece, şifre dosyası kolayca gereksiz şifrelerden temizlenir.

*Arama “. o anda girilen karakteri sadece belirli alanlarda aramak için Gelişmiş Aramayı kullanabilirsiniz.

*İsteğe bağlı sunucu modülü: bir yerel ağ üzerinde Birden fazla kullanıcı ile Internet aracılığı ile Paylaşım imkânı!

*USB cihazlarını için destek: USB flash sürücünüze Password Depot yükleyerek şifreleriniz her zaman kullanıma hazır olsun.

*Mod: Yeni bir kullanıcı olarak acemi modu kullanın, uzman modunda tüm fonksiyonelliğini kullanabilir veya kendi özel modunuzu tanımlayın.

*Kullanım sıklığı istatistikleri: Genelllikle  parola parti renkleri kullanılır, bir bakışta görebilirsiniz.

*Favoriler: Favorilerim bölümü en sık kullandığınız şifreleri gösterir. Ayrıca bunlara üst çubuktaki açılan listeden erişilemez.

*Parola geçmişi: İstediğiniz takdirde bir parolanın değişikliklerini kaydedin, gerekirse parolanızın eski bir sürümünü geri yüklemek mümkündür.

Gizli bilgi ve belgelerin korunması

* Parolalar dışında ayrıca kredi kartı verileri, yazılım lisansları, kimlikler hakkında bilgi kaydedebilirsiniz.

*Dosya ekleri için şifre girişleri eklenebilir.

*Yetkisiz kişiler için gizli belgeleri erişilemez duruma getirmek için Password Depot ile harici dosyaları şifreleyin.

*Program Aynı zamanda  bilgisayarlarında Password Depot yüklü olmayan kullanıcılar tarafından açılabilir, şifrelenmiş kendinden açılan dosyalar oluşturabilirsiniz.

*Dış dosyaları silin, sabit disk üzerinde kalan hiçbir iz kalmasın. 

Password Depot protects your passwords!

(28,4 MB)

Biten Çekiliş

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

82 Yorumlar

 • Thanks for prize I got the license 😀

 • Hediyeniz için teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim.

  Selamlar

 • İlk defa deneyeceğim.Teşekkürler Yasalprogram

 • provide best password management options, It had unicode support and uSB device support, very useful for day to day work. hope one license for me

 • Best in password managemts softwares. had lots of security and self prevention featues, count me in.

 • 😛
  AceBIT Password Depot is awesome password manger with great security. Use the best encrypt method such as blowfish and Rijndael. Its intrgrated password generator is best in creating secure passwards, Very well designed taking in comsideration clipboard, internal menory traces, keylogging, prevent help to create commomaly use passwords.

  Love to have it , count me YASALPROGRAM

 • Hello I need a secure software like this. I have more than 3000 passwords to manage. Acebit’s software are excellent.

 • Please count me in, too! I am currently using a trial, and like it so far!

 • Thank you for this great giveaway. I would like to take a part in this contest. Greetings

 • Kampanya için teşekkürler yasalprogram.com

 • Teşekkürler arkadaşlar umarım kazanırım..

 • I would love to win a copy !! looks like a great program

 • Sunumunuz için teşekkür ederim.

  Gerçekten’de konusunda oldukça iddia’lı Stabil çalışan bir program.Herhangi bir uyumsuzluğu yok veya en azından ben rastlamadım.

  Selamlar

 • This password manager is the best I came to use so far. The fact that it has a portable version and an always on top feature makes it easy to use no matter of your OS or used browser. It really is the best you could get. Please count me in for this lovely software.

 • At present I am keeping my passwords in protected word files. It is time consuming and difficult to edit. I hope if license is availabel it will very useful to me. Thanks in advance

 • Excellent software! The best from similar! It is desirable to believe in a fairy-tale, get a license in a gift… To good got used quickly.

 • Nice Giveaway, Count me in….
  Thanks for Giveaway

 • Merhaba yasal program takımı son zamanlarda daha bilişim adına yakısır oldunuz siteniz super bu program acebıt password guvenlik icin super super

 • bana lazım böyle program bi yorumda benden 🙂

 • Thanks for this Giveaway.Please please count me in.I want to win this soft. 🙂

 • Thanks for this great giveaway. I really need a good password manager!

 • Very good applications. Many thanks for this giveaway contest.

 • awesome giveaway
  thanks, please count me in

 • 😛 AceBIT Password Depot 6 is a must have in my computer. So thank you very much for this great giveaway! Count me in, Great!

 • Tam aradığım bir yazılım.
  Yine güzel bir kampanya.
  Teşekkürler…

  :mrgreen:

 • Thanks for giveaway this really useful software with awesome security
  please count me in

 • Yazan,

  Thank you. Please enter me in the contest.
  artclarke