Antivirus Ücretsiz Program İndir

Ad-Aware Free Antivirus (Ücretsiz)

Yazar admin

Ad-Aware Free AntivirusAd-Aware Free Antivirus, diğer ücretsiz güvenlik yazılımlarından daha güçlü güvenlik özellikleri sunacağı belirtilen, sizler için Lavasoft firması tarafından baştan tasarlanıp geliştirilen ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Ad-Aware Free Antivirus+, piyasadaki en az sistem kaynağı tüketen güvenlik yazılımlarından biridir. Daha hızlı ve her zamankinden daha güçlüdür. Geliştirilmiş performansı ile 10 kat daha hızlı tarama ve daha iyi korumaya sahiptir. Aynı zamanda sadece hızlı değil ayrıca CPU kullanımı ve bellek tüketimi de önemli ölçüde azaltılmıştır.

Ad-Aware Free Antivirus, bilgisayarınız için en iyi ücretsiz koruma yazılımlarından biridir. Efsanevi anti-spyware korumasını güçlü bir antivirüs ile birleştiren Ad-Aware Free Antivirus + 11 artık final sürümüyle karşımızda. Bilgisayarı kasmayan ve yormadan anti-malware koruması sağlayan, gerçek zamanlı koruma ile her tür tehdidi durdurabilir. Yazılım indirme koruması ve kötü amaçlı URL’lere karşı sürekli güncellenen filtresi ile tam bir güvenlik sağlar.  İster tek başına kurup kullanabilir, isterseniz de kullanmış olduğunuz güvenlik yazılımınızın yanına kurarak her ikisini de beraber kullanabilirsiniz. Farklı güvenlik yazılımlarıyla çakışma yapmaz. (Gerçek zamanlı korumasını kapatmanız gerekebilir) Ayrıca yenilenen arayüzü ile rahat bir kullanıma sahiptir.   

Ad-Aware Free Antivirus+ yepyeni arayüzü ile baştan sona yeniden tasarlandı. Start-up penceresi ve gelişmiş seçenekleri ile Ad-Aware’ın en popüler fonksiyonlarını sadece bir veya iki tıklama ile kolayca düzenleyip yönetebileceksiniz.

Ad Aware 10’un yeni özellikleri:

Gelişmiş Gerçek Zamanlı Koruma Gerçek zamanlı işlem koruması: sisteminize bağlamak için çalışan tüm zararlı yazılımları bulaşmadan bloklar ve sisteme bulaşmasını engeller.

Gerçek zamanlı kayıt defteri koruması: Gelişmiş algılama özelliği ile kayıt defteri değişikliklerini izler. malware ve onun gibi zararlılarının kayıt defterinde değişiklik yapmasını ve yerleşmesini önler.

Gerçek zamanlı ağ koruması: Gelen ve giden ağ trafiğindeki aktif tehditleri tanımlamak ve durdurmak için kara listedeki IP adreslerini ve bilinen zararlı web site bağlantılarını bloklayarak sizi tüm tehlikelere karşı korur.

İndirme (Download) Koruması Genelllikle kötü amaçlı yazılımlar Peer-to-peer ağlar (P2P) ya da torrent sitelerinden indirilen filmler, yazılım programları ya da müzik gibi multimedya dosyalarının içine entegre olarak sisteminize bulaşmaktadırlar. Ad-Aware 10 otomatik olarak indirilen dosyaları tarar ve kötü amaçlı yazılımları bulaşmadan önce tespit eder.

Oyun Modu Ad-Aware 10 oyun modunu (Sessiz mod olarak da adlandırılır) ücretsiz antivirüse dâhil eden ilk güvenlik programı olmuştur. Oyun Modu, sistem kaynakları üzerinde yük olmadan oyun oynamanıza ya da film izlemenize imkân verir. Oyun Modu, oyun oynarken güvenlikten ödün vermeden çalışarak sisteminizi arka planda tarar ve otomatik güncellemeleri askıya alır. Böylece size rahatsız etmeyerek rahat oyun oynamanızı sağlar.

Malware Sandbox Emulator Bu emülasyon teknoloji malware’lerin birçok bilinmeyen türüne veya yeni türevlerine karşı korunma sağlar. Ad-Aware anti-malware teknolojisi sanal bir ortamda potansiyel siber tehditlerin davranışlarını gözlemleyerek analiz eder. Her şey arka planda yapılır ve herhangi bir kullanıcı müdahalesi gerekmez.

Buradan programı ücretsiz indirebilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

6 Yorumlar

 • blank necdet dedi ki:

  Program pro kuruluyor, 1 ay içinde aktive edilmez ise free olacak.Yani size pro sürümünü deneme fırsatı sunuyor.Bence bu sürüm çok iyi olmuş,ayrıca bilgisayarıda kasmıyor….

 • blank afsim dedi ki:

  Bende sorun olmadı fakat free yerine pro kuruldu ve lisans istiyor . ne biçim iş yaa.

 • blank onur dedi ki:

  bu programın bu kadar iyi olmasının arkasında Norman Anti Virüs programı var. Yeni versiyonu internet sitelerinden indirdim ve mükemmel. Bu paylaşım için ayrıca teşekkürler.

 • blank azad dedi ki:

  Pro kuruluyor ama çok şikayet var programdan dolayı ben de kurdum 2 defa pc yi kilitledi.Kullanıcı yorumlarındada sorun olduğu açık.Dikkatli olun.Sorun olursa Güvenli Modda eski bir tarihe pc yi geri yükleyin.

 • blank murat dedi ki:

  programın kurulumunda mı hata var? anlamadım.free yerine pro sürümü kuruluyor.

 • blank murat dedi ki:

  programın en güzel tarafı her antivirüs yazılımları ile sorunsuz çalışması.final sürümünün çıkmasını sabırsızlıkla bekledim.çıktı.herkesin kullanması gereken bir yazılım.