Ücretsiz Program İndir Video Düzenleme

uRex Free Video Converter (Yeni Ücretsiz)

uRex Free Video Converter  Malware içermeyen, hiçbir sınır ve hiçbir gizli Ücreti olmayan tamamen ÜCRETSİZ bir yazılımdır.

uRex Free Video Converter, video işlemek için mükemmel ve ücretsiz bir yazılım , tek seferde popüler videoları  yüksek kalitede dönüştürmenizi sağlar , WMV  AVI, MP4, FLV, videoları izlemenize olanak sağlar. Bu ücretsiz video dönüştürücü  Windows 8  Windows 7, Vista ve XP 64 ve 32 bit sürümü ile uyumludur.

Güçlü ama ücretsizbir Video Converter
Free Video Converter, HD MKV gibi  birden fazla giriş biçimini destekleyer, MTS, RM AVCHD, AVC, ve SD AVI, MPEG, MPG, MP4, WMV, MOV, FLV, RMVB, WebM, M2TS, için güçlü bir video dönüştürme çözümdür F4V , MKV ,MPEG, AVI, MP4, FLV, 3GP, WMV, MP3 gibi çıkış sunar.

Windows 8 içinFreeVideo Convertergeliştirilmiştir
Bu program Windows 8 Beta altında geliştirilen ve Windows 7, Vista ve XP 64 ve 32 bit sürümü ile uyumludur. Böylece istediğiniz herhangi bir formatı size kolay ve istikrarlı bir dönüştürme süreci sağlar.

Anlık Görüntü alın ve Ses ayıklayın
videodan fotoğraf çekmek Urex Free Video Converter için kolay bir iştir. Sadece bir video oynatılırken Enstantane butonuna tıklayın. PNG ve JPG olarak kayıt edin . Sesayıklalamak için kullanabilirsiniz.  Tıklayın ve MP3, ACC, AAC vb gibi çoklu ses formatlarını göreceksiniz.

Yüksek  Çözünürlüklü Kolay ve Hızlı
Urex Free Video Converter, yüksek çözünürlüklü  1:1 video oynatmanızı sağlar ve iPhone ve iPad ve Google Android için kolay ve hızlı video çözümlerine  3 adım,da çıkış yapabiliyor.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar

  • mulayim73 dedi ki:

    ellerinize sağlık

  • blank Halil İbrahim dedi ki:

    Teşekkürler.Ellerinize sağlık…