Editör Seçimi Ücretsiz Program İndir

Adobe Flash Player Flash Dosya Açma Yardımcısı

Yazar admin

Adobe Flash Player, Adobe şirketi tarafından hazırlanmış, web sayfalarında bulunan flash yani hareketli görsel içerikleri ve videoları çalıştırmaya yarayan, tarayıcınız ile internet üzerinden video, oyun ve animasyon gibi çeşitli flash içerikleri oynatmak için kullanabileceğiniz ve her bilgisayarda kesinlikle yüklü olması gereken bir dosya açma yazılımıdır.

Adobe Flash Player’ı sürekli güncelleyerek en yeni özellikleri ve otomatik ayarları elde edebilirsiniz. Hemen hemen tüm internet sitelerinde ve sayfalarında bu uygulama kullanılmaktadır. SWF ve FLV dosyaları internet sitelerinin çeşitli içeriklerinde bulunur ve bu içeriklerin açılıp oynatılabilmesi için bir flash player uygulaması gerekir. İşte tam bu noktada Adobe Flash Player ‘ın gereksinimi önem arz eder. Programın, masaüstü bilgisayarların %98‘ inde yüklü olduğu yazılıdır.

Adobe Flash Player

Flash Player‘ da yapılan bu güncellemeler, yazılımın daha doğru bir şekilde çalışmasını sağlar ve güvenlik ayarlarında yapılan birçok değişiklikleri kapsar. Uygulama için yeni bir sürüm kullanılabilir olduğunda ve bir güvenlik güncellemesinin yapılacağı bildirildiğinde, programın en son sürümüne yükseltmenizi önerir.

Adobe Flash Player, Flash kullanılarak hazırlanmış olan uygulamaların bilgisayarlarda düzgün bir biçimde oynatılabilmesi için kullanılan bir web uygulamasıdır. Flash Player olmaksızın hiçbir animasyon video ve içeriği açamaz ve oynatamazsınız. Bu yüzden mutlaka indirip kurmanız gerekmektedir.

Sizlere, güvenlik açıklarının giderilmesi ve performansın her seferinde arttırılması nedeniyle her zaman için en güncel sürümünü yüklemenizi tavsiye ederiz. Bazı Adobe Flash içerik türleri, Videolar, oyunlar, Müzikler, Görsel efektler, Eğitimsel ve bilimsel bazı çalışmalar gibidir.

Adobe Flash Player Bazı Özellikleri:

Adobe Flash Player’ın yeni sürümlerinde, kristal berraklığında ses HE-AAC ses kodeki desteği ve yüksek çözünürlüklü görüntü H.264 video kodek desteği sunuyor. Artık teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte 4K ve HD filimler ve videoları Adobe’ nin bu son güncellemeleriyle sorunsuz izlemek mümkün. Ancak bunun için sadece Flash Player yeterli değil, aynı zamanda internet hızınız ve PC özelikleriniz ile alakalı bir durum olduğundan, karşılaştığınız her sorunu Adobe’ den bilmeyin.

Kısaca söylemek gerekirse ekmek ve su bizler için ne ise bilgisayar ve çeşitli cihazlar içinde Flash Player odur.

Diğer bir inceleme konumuz  Adobe Acrobat Reader DC uygulamasını buradan indirin.

adobe flash player yükle

Adobe Flash Player indir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak