Resim Düzenleme Tasarım Programları Ücretsiz Program İndir

Adobe Photoshop 9.0 CS2 Win / Mac (Ücretsiz)

adobe-photoshop-9
Yazar admin

cs2_photoshopAdobe Photoshop CC en çok tercih edilen, alanında en iyi görüntü düzenleme programıdır. CS2 sürümü artık ücretsiz olarak sunulmaktadır. Windows yada Macintosh sisteminizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

Adobe Photoshop CC ile yeni ve tüm hayal edebileceğiniz her şeyi oluşturun.

Dijital tasarım bir yepyeni bir deneyim.

Photoshop CC, Üretim kalitesindeki tasarımları ve diğer görüntüleri mobil ve masaüstü cihazlarınızda kolaylıkla oluşturun. (Adobe Stock görüntüler dahil olmak üzere) ve Photoshop içinden bütün araçlara anında erişim. En son sürüm, hızlı baskı ve grafik tasarımı, web ve uygulama tasarımı ve fotoğrafçılık için harika yeni özellikler ile inanılmaz bir çalışma için koları sıvayın!

Erişim tüm Photoshop varlıkları her yerde CreativeSync ile

Adobe CreativeSync Bugüne kadar ve masaüstü, web ve mobil uygulamalar üzerinden parmaklarınızın ucunda ihtiyacınız olan her şeyi tutar. Bu otomatik olarak görüntüler, renkler, metin stillerini, fotoğraflar, Adobe Stock varlıkları, ayarları, metadata ve daha fazlasını eşitler. Aynı zamanda güçler senin Yaratıcı Bulut Kütüphaneler, sağ Photoshop içinde en sevdiğiniz varlıklara anında erişim sağlayan. CreativeSync ile, herhangi bir cihaz üzerinde herhangi bir uygulama içinde proje başlatmak kaldığınız yerden pick up ve yerde bitirmek.

Adobe Stock Tanıtımı

Yüksek kaliteli görüntüler Milyonlarca. Sağ Photoshop içinde. Bir sonraki proje atlama başlatmak ve şaşırtıcı yapmak için mükemmel fotoğraf veya grafiği bulun. Yeni Adobe Stock hizmeti hepsi sadece bir kaç tıklama ile Photoshop CC temin edebilirsiniz 40000000 küratörlüğünü, telifsiz varlıkları bulunmaktadır. Ve Yaratıcı Bulut üyeleri özel fiyatlandırma olsun – Adobe Stock% 40 indirim sizin üyelik eklediğinizde. Bu sektörün en iyi değerdir.

Adobe Photoshop CC yenilikler Neler?

Bir kez, Bağlantılı Varlık her yerde güncelleme düzenle

Bir değişiklik, bir varlığa yapıldığında, sizin ve ekip üyeleri herhangi bir Photoshop, Illustrator ya da kullanılan InDesign projeler arasında bu güncelleme seçeneği var ki Yaratıcı Bulut Kütüphanelerde varlıklar şimdi bağlantılı olabilir.

Daha hızlı, daha kolay görüntü ihracat

Yeniden tasarlanmış ihracat deneyimi tek bir tıklama ile tek bir katman, çalışma yüzeyini ya da tüm belge ihracat sağlar. Ayrıca, daha iyi sıkıştırma, tuval boyutu ve gelişmiş varlık çıkarma dahil gelişmiş önizleme seçenekleri olsun. Bu Web deneyimi için modernize Kaydet var.

Yama görüntüleri her zamankinden daha hızlı iyileşmesi ve

Düzeltme Fırçası, Nokta Düzeltme Fırçası ve Yama araçları Mercury Grafik Motoru geliştirmeleri ile turbo oylandı. Gerçek zamanlı olarak Düzeltme Fırçası sonuçlarını görmek ve daha hızlı onlar CS6 olduğundan daha 120X kadar olan Spot Healing Brush ve Patch Tool sonuçları elde edebilirsiniz.

Windows HiDPI görüntüler daha iyi bir izleme deneyimi

Windows için Photoshop CC şimdi HiDPI ekranları destekler, böylece daha fazla piksel ve daha keskin görüntü görüntüler olsun. Daha önce bir teknoloji önizlemesi olarak yayımlanan HiDPI desteği şimdi app HiDPI ekranı algıladığında otomatik olarak açılır.

Verimli tasarım için Çalışma Yüzeyleri

Duyarlı ve çoklu ekran tasarımı için ideal olan çalışma yüzeyi tek bir belge içinde onları yatıyordu ve bir kerede hepsini görmek, farklı boyutlarda birden çok düzeni oluşturmanızı sağlar. Kopyala ve çalışma yüzeyi arasında içerik paylaşma ve bir defada tek tek veya birkaç bunları ihraç.

İstediğiniz görünümü elde etmek için daha fazla katman stillerini ekle

Bir katman veya katman grubuna ve herhangi bir zamanda herhangi bir stil yeniden düzenlemek – gölge, degrade kaplaması, renk kaplaması, iç gölge ve felç gibi – Kolay seçme katman stilleri 10 örneklerine kadar ekleyin. Artık etkileri rasterleştirilerek veya farklı katman gruplarında istifleme.

Tüm tasarımlar glifleri daha iyi erişim için Glyph paneli

Çok Illustrator CC ve InDesign CC Glyph panelleri gibi tasarlanmış, yeni Photoshop CC Kabartma paneli bir yazı mevcut tüm glifleri, Seçili glifleri ve erişim sık kullanılan glifleri için görünüm alternatifleri göz atmanızı sağlar.

Karmaşık 3D modelleri basitleştirin

Kolayca Adobe Photoshop CC performansını artırmak için ve tabletler, akıllı telefonlar ve diğer cihazlar için yüksek kaliteli 3D içerik erişimini genişletmek için 3D modelleri çözünürlüğünü azaltır.

Mükemmel bir görüntü veya grafik bul, hızlı

Yeni Adobe Stock pazar bulmak, lisans ve sağ Adobe Photoshop CC içinden telifsiz görüntüleri ve videoları yönetmenizi sağlar. 40 milyon aktif arasından seçim Creative Cloud kütüphanelerine Seçiminizi kaydetmek ve daha sonra kullanmak için proje içine sürükleyin.

Photoshop tasarımları iOS cihazlarda iyi bakmak emin olun

Gerçek iOS cihazlarda mobil uygulaması ve duyarlı web tasarımları hassas, bağlam, gerçek zamanlı önizleme alın. Adobe Önizleme CC sorunsuz onlara çalışmak gibi tasarımları görmek için USB veya Wi-Fi üzerinden Photoshop cihazlarınızı bağlamak sağlayan yerli iOS arkadaşı app.

Taşı ve daha fazla kontrol nesneleri genişletmek

Eğer gidiyoruz nesne veya alana İçerik-Aware Move ve İçerik-Aware iyileştirmeler Extend sayesinde uzanan konum ölçeğini ve rotasyon ayarlayın. Kesinlikle Drop üzerinde Transform kullanarak görüntünün ölçeğini ve konumunu maç için son nesneyi konumlandırmak.

Otomatik görüntüleri çarpmak haritaları oluşturmak

Otomatik fotoğraflarda dokular daha doğru bir yumru / normal haritalar oluşturmak. Ayrıca, Adobe Photoshop CC kolayca 3D modelleri yüzeyine eklemek yumru / normal haritalardan üretilen kabartma / deboss yüksekliğini ve derinliğini kontrol edin.

Tasarımcılar için akıcı ve optimize edilmiş bir deneyim

Geliştirme aşamasındadır var bir şık yeni Photoshop CC deneyimi, Tasarım Alanı (Önizleme) mobil uygulamalar ve web siteleri üzerinde çalışan tasarımcılar için tıklamaları, fare hareketleri ve yığılmayı azaltmak yeni etkileşimler ve tasarım odaklı özellikleri ile belirlenen modu sunuyor.

Katkı gürültü iledaha  gerçekçi bulanıklaştırma alın

Daha iyi orijinal görüntü uyacak şekilde Blur Gallery etkileri monokromatik veya renkli gürültü ekleyin – ve görüntüleme ve baskı yaparken bantlama azaltmak için.

İçerik Duyarlı Dolgu ile daha iyi manzaraları

İçerik Duyarlı Dolgu otomatik dikişli manzaraları kenarlarına doldurmak için tek kutusunu işaretleyin.

Adobe Camera Raw 9.1 geliştirmeleri

Kaldırın veya fotoğraflarınıza atmosferik pus eklemek ve yerel ayarlamaları yaparken siyah ve beyaz seviyeleri üzerinde daha hassas kontrol olsun.

Ve çok daha fazlası

Ayrıca içerir: katmanlarını hareketli Geliştirilmiş davranış; rölanti enerji kullanımında% 80 azalma kadar; 3D baskı servis sağlayıcılar için güncellenmiş fiyatlandırma; ve dahası.

Aşağıdaki adresten programı ve lisansınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz.

http://www.adobe.com/downloads/cs2_downloads/index.html

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak