PDF Programları Ücretsiz Program İndir

Adobe Programları (Ücretsiz)

Yazar admin

adobe programıAdobe firması aldığı yeni bir karar ile bir çok eski sürüm programını ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu programlar arasında efsanevi Photoshop cs2, Illustrator cs2 ve InDesign cs2 de yer almaktadır. Programlarının neredeyse tamamının win ve mac sürümleri mevcuttur.

 

Ücretsiz sunulan programlar arasında neler yok ki;

– Creative Suite 2

Acrobat Standard 7.0

Acrobat Pro 8.0

Audition 3.0

GoLive CS2

Illustrator CS2

InCopy CS2

InDesign CS2

Photoshop CS2

Photoshop Elements 4.0/5.0

Adobe Premiere Pro 2.0

Tüm bu mükemmel programlara aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz. İndirme ve lisans numaraları yine aynı sayfada yer almaktadır.

Evet, sizi anlıyorum fakat bu kampanya eski bir kampanya, buradan PDF programları ile ilgili diğer konularımıza bakmak isteyebilirsiniz. Teşekkür ederim. İnşaallah yine böyle bir kampanyayla buluşuruz. Bizi takip etmeye devam edin!

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

5 Yorumlar

 • blank kagan dedi ki:

  PDF den word e çevirmek istiyorsanız Adobe acrobatları kullanmalısınız.

 • blank Mehmet dedi ki:

  Firmanın bunu yapması çok harika oldu.. Eski sürüm dahi olsa bunları ben kullanıyorum 🙂 özellikle photoshop için çok sevindim crack v.s. zararlı yazılımların gazabına uğramadan gönül rahatlıgıyla kullanabilecem olleyyy! Teşekkürler Yasal Program ve Ekibi 🙂 İyi ki varsınız.. =))

 • blank ReLaKx dedi ki:

  herkese tavsiye ediyorum.

 • blank blue-crash dedi ki:

  Bana, bu kampanya yapılabilir deselerdi,sadece hayal olur derdim 🙂 Bazen hayallerde gerçekleşiyor burda olduğu gibi.Teşekkürler