Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

Advanced SystemCare PRO 4 (Hediye 8 Lisans)

Yazar admin

Bilinen sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced SystemCare Pro 4 tamamen yenilendi.  Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alması sayesinde çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak.

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Nikita 2-avant 3-sercanarcan 4-mehmet 5-rplyman 6-MrGiang 7-zevallielci 8-Rainman

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

http://www.iobit.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

iobit.com sponsorluğunda sizlere $19.95 değerinde (8) Adet Advanced SystemCare 4 Pro lisansı hediye ediyoruz. Üyelerimiz  konu altına 1 Yorum yazarak çekilişe katılabilir.

Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 19 Temmuz 2011 Saat: 20:00

Desteklerinden dolayı www.iobit.com a Teşekkür ederiz.

PC bakım için adanmış akıllı araçları Advanced SystemCare 4 “Utilities” modülü, optimize edilmesi ve tamiri, güvenlik geliştirme araçları, günlük bilgisayar bakım veya gelişmiş ihtiyaçları için daha fazla sistem temizleme araçları da dahil olmak üzere 20 özel akıllı araçlara sahip IObit son olarak Toolbox entegre ve sistem üzerinde tam kontrolü için araçlar sağlar. Geliştirilmiş Turbo Boost ile PCnizi hızlandırın.

Sadece “Turbo Boost” yapılandırma süreci daha net ve anlaşılması kolay hale getiren yeni bir görünüme kavuşturulmuştur. Aynı zamanda “Turbo Boost” artık daha güçlü bir yapıya sahiptir. Daha fazla gereksiz arka plan işlemleri ve hizmetleri tespit eder ve kapatılacak programları listeleyip  daha fazla RAM kullanmanızı sağlar.

Bilgisayarınızda artık daha hızlı çalışacaktır. Gerçek zamanlı hızlı düzeltmek için kısayolu ile PC performansını izleyin! Advanced SystemCare kullanarak ve PC’nizin performansını artırmak için hemen harekete geçmeye hazır olun.

Zamanla yavaşlayan PCnizi düzeltmenin zamanı geldi!

Advanced SystemCare (eski adıyla Advanced WindowsCare Personal) korunmasına yardımcı olmak için bir tek tıklama ile; onarım, temizlik ve bilgisayarınızı optimize etmenizi sağlar. 2006 yılından bu yana 100 milyondan fazla indirme ile, bu fantastik, ödül kazanmış, ücretsiz PC onarım yazılımı, bilgisayarınız için “olmazsa olmaz” bir araç. % 100 güvenli, kullanımı son derece kolay bir bilgisayar bakım programıdır.

Bilgisayar temizlik, onarım, güvenlik, ve optimizasyonu için geliştirilmiş motor

IObit son motoru ve gelişmiş program çekirdek yapısı ile kabul edilen Advanced SystemCare 4 daha kapsamlı ve derin bir temizlik sağlar, onarım ve optimizasyon deneyimi kullanılabilir. 4 Sürümünün güvenlik özellikleri daha fazladır  ve gizli tehditlere karşı bilgisayarınızı korumak için daha da gelişmiştir.

Yep yeni arayüz tasarımı ve fantastik skinler

Çok sayıda düğme ve bağlantılar yerine sade anlaşılır bir arayüz.. Advanced SystemCare 4 “dört temel fonksiyonları ile size yol gösterir. PC sistem yönetimi için her türlü ihtiyaca uygun olabilir, speedup “ve” akıllı araçlar ile rahat kullanım sağlar. Dahası, sürüm 4, yazılımın kullanımı daha keyifli hale getiren 10 kadar harika skin desteği sağlamaktadır.

Birçok yaygın bilgisayar sorunlarını çözmektedir.

Advanced SystemCare 4 daha güçlü yetenekleri ile önceki sürümleri ile kullanım kolaylığı devralır. Bu kez tek bir tıklama ile tarar ve onarır PC sorunları ve gizli güvenlik tehditlerine karşı PC’nizi korur. “Scan Disk” Yeni eklenen ve “güvenlik açığı Fix” tarama sizlere yardımcı olur ve disk hataları ve Windows güvenlik açıklarını düzeltir.

Kullanımı son derece kolay

Sadece tek bir tıklama ile çalışmalarını tamamlar! Tarar, tamir eder ve bir dakika içinde PC’nizin güvenliğini sağlar.

Yeni Nesil Windows XP/Vista/7 Registry Cleaner ve System Optimizer

Güvenli ve gelişmiş register temizliği sağlar….

Hızlı ve kapsamlı Sistem Temizlik

Advanced SystemCare Free, kayıp dosyaları temizleyerek, istenmeyen dosyaları yok eder. Eski dosyaları silerek, gereksiz dosyaları kaldırarak ve güçlü bir kayıt defteri temizleyici ile sistem performansını artırır. Gereksiz dosyaları silmek için 50 den fazla tür destekler derin temizlik sağlar.

Daha Hızları PC Performansı ve İnternet Erişimi

Windows sisteminizi optime eder. % 400 sistemi ve İnternet performansı hem de dramatik bir şekilde geliştirir.

Güçlü Sabit Disk Defragmentation

Hızlı, güçlü ve inanılmaz etkili Disk Defrag fonksiyonu sabit diskleri birleştirmek için diğer disk birleştirme araçlarına oranla 10 kata kadar daha hızlıdır.

Ekstra Koruma PC Güvenlik

PC Güvenliği! Hemde, hızlı ve kolay bir şekilde! Spyware ve adware-to-date tanımlama dosyaları kullanarak tarar ve temizler. Spyware ve bunun gibi zararlı öğeleri yüklemesini önler. Bu program ile Güvenlik ve Gizlilikten emin olabilirsiniz!

Operating Systems Supported

  • Microsoft® Windows® 7 (32-bit and 64-bit) Starter/ Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate
  • Microsoft® Windows® Vista (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business /Ultimate
  • Microsoft® Windows® XP (32-bit and 64-bit) with SP2/SP3 or Home/Professional/Media Center
  • Microsoft® Windows® 2000

Hardware Requirements

  • 300 MHz processor or faster processor
  • 256 MB of RAM
  • 30 MB of free hard disk space

Required For All Installations

  • DVD or CD-ROM (drive)

Language Support

  • English, Arabic, Belarusian, Bulgarian, Czech, ChineseSimp, ChineseTrad, Danish, Dutch, French, German, Greek, Hungarian, Italiano, Japanese, Korean, Polish, PortugueseBR, Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Turkish.
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle