Antivirus Hediye ve Çekilişler

Advanced SystemCare with Antivirus 2013 (Hediye/Giveaway)

IOBIT FİRMASINDAN KAYNAKLANAN UFAK BİR PROBLEM NEDENİYLE LİSANSLARINIZI 8 EKİM 2012 PAZARTESİ GÜNÜ GÖNDERECEĞİZ. OLUŞAN PROBLEMDEN DOLAYI IOBIT ADINA ÖZÜR DİLERİZ.

Kampanyamız sona ermiştir.

Aşağıdaki şartlara uyan tüm yorumlara lisansları gönderilecektir.

www.iobit.com sponsorluğunda yorum yapan tüm takipçilerimize çekilişsiz kurasız $29.99 değerinde Advanced SystemCare with Antivirus 2013 lisansı hediye ediyoruz.

Lisansı kazanmak için firmanın şartları, program ile ilgili olumlu, olumsuz düşüncelerinizi detaylı olarak yoruma yazmanız. Yada kampanyamızı istediğiniz bir yerde (sosyal medya, bloklar, forum, siteler vb.) paylaşıp adresini (linkini) eklemenizdir. Bu kurallardan birine uyan tüm yorumlar lisans kazanacaktır.

Sadece “teşekkür”, “iyi program” vb. içeren yorumlar lisans kazanamayacaktır.

NOTE: “Thank you, good program,” comments as will not be awarded the license. You can do to win; 1) About the program, positive, negative, detailed commentary or Share of our letter, you can add link. (Twitter, facebook, forum, blok vb.)

Kampanyamız sona erdiğinde lisanslarınız mail adreslerinize gönderilecektir.

Advanced SystemCare with Antivirus 2013 BitDefender antivirüs teknolojisine ve IObit anti-malware motoruna sahip, en iyi anti-virüs yeteneklerinin yanı sıra, zaten kanıtlanmış kapsamlı bilgisayar bakımı ve optimize becerileri ile güvenlik programları arasında ilk sıralarda yer alır. Virüslere, casus yazılımlara ve phishing saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Güçlü sistem ve temizlik ayarları ile hem sistem bakımını hem de sistem korumasını her zaman otomatik yapar. Sistem bakımı ve güvenlik korumasıyla hepsi bir arada (all-in-one) özeliklere sahiptir.  Güvenlik tehditlerinin her türlüne karşı koruma sağlar ve sistemin yavaşlamasına, donma ve çökmesini önler. Yazılım bilgisayarınızın hem güvenliğini sağlar hem de sisteminizi yavaşlatmadan otomatik olarak maksimum bilgisayar performansını korur. Advanced SystemCare with Antivirus 2013, sisteminizde bulunan anti-virüs, anti-malware, güvenlik duvarı, vb. gibi diğer güvenlik yazılımları ile uyumludur. Türkçe dil desteğine sahiptir.

Advanced SystemCare with Antivirus 2013

Advanced SystemCare with Antivirus 2013, kanıtlanmış kapsamlı PC bakımı ve optimize yeteneğinin yanı sıra artık anti-virüs desteği de içeriyor. Virüs, spyware ve phishing saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma, güçlü işlevsellik ve zararlı yazılımları temizleme özelliğine sahip.

Çifte güvenlik motoru: Ödüllü BitDefender anti-virüs motoru ve IObit anti-malware motoruna sahip.

Olası virüs saldırılarına karşı güçlü koruma.

Sistemi tarar ve genel tehditleri algılar.

Hızlı tarama yeteneği ile virüsleri, casus yazılımları ve diğer zararlılara karşı güvenilir koruma sağlar.

Gerçek zamanlı koruma ve proaktif algıları kötü niyetli davranışların her türlüsünü durdurur.

Yeni güçlü motoru ile spyware ve adware’leri tarar ve kaldırır.

Casus yazılımları, korsan saldırıları ve kötü niyetli web sitelerini engeller.

Geçersiz ve hatalı kayıt defteri girdilerini tarar ve düzeltir.

Geçersiz başlangıç öğelerini algılar ve kaldırır.

Arama kayıtlarını ve kullanılmayan Windows artıklarını temizler.

Ve içerisinde barındırdığı birçok özelliği ile bilgisayarı hızlandırır ve sistem optimizasyonu sağlar.

Rakipsiz Algılama Hızı ve Maksimum Koruma

Gizli ve inatçı Virüsleri, Truva atları, solucanlar, casus yazılımlar, adware ve çeşitli malware’ları temizler. Advanced SystemCare with Antivirus 2013 hızlı virüs veritabanı güncellemesi ile Internetten gelen güvenlik tehditlerinin her türlüsüne karşı her zaman açık, otomatik ve proaktif koruma sağlar.

Sistemde yavaşlama olmadan güçlü güvenliğin tadını çıkarın

Sisteminiz Sektörümüzün önde gelen internet güvenlik teknolojisi sayesinde, herhangi bir performans ve gecikme olmaksızın en üst hızda çalışır.

Güvenli Sörf, Arama, İndirme ve Paylaşma

Gerçek zamanlı Proaktif Virus Control teknolojisi ile davranışsal zararlı tanımlama, zararlı e-postaları ve olası tehditler ile paylaşılan dosyaları tarar ve bloklar. PC’nizi kullanırken benzersiz algılama oranı daha güvenli bir ortam sağlar.

Yüksek Özellikli Performans alın ve yeni bir PC hissi yaşayın

Zaten kanıtlanmış güçlü bilgisayar ayarlama yeteneği bilgisayarınızın tam güçte çalışmasını sağlar. Gerçek zamanlı optimizasyon ve ActiveBoost özellikleri sayesinde, sistem kaynaklarının akıllıca kullanılmasını temin eder. Size süper hızlı bir PC sağlamak için sistemi yönetilir.

Gizli Sızıntılara Hayır

Sörf geçmişi, otomatik form doldurma ve kayıtlı şifrelerinizi gizliliğinizi korumak için diğer program izlerini ve çerezler gibi etkinlik izlerini temizler. Gizliliğinizi korur.

Kesintisiz Oyun veya Çalışma Deneyimi

İki Turbo Boost modu-Çalışma ve Oyun Modu, gereksiz hizmetleri ve süreçleri sonlandırarak tüm sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı giderir. Buna ek olarak, artık kendi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırma ayarlayabilirsiniz.

Tek bir tıklama ile tüm sorunları çözün

Advanced SystemCare with Antivirus 2013, tek bir tıklama ile bilgisayarınızı tarar ve onarır. Sorunlar ve gizli güvenlik tehditlerine karşı korur.

Geliştirilmiş Gündelik PC Bakım için 20’den fazla özel Akıllı Araçlar

Advanced SystemCare with Antivirus 2013, sistem üzerinde tam kontrol için optimize ve güvenlik araçları, tamir araçları, sistem temizleme için araçlar da dâhil olmak üzere günlük PC bakımı ve gelişmiş ihtiyaçları için 20 den fazla özel akıllı araçlara sahiptir.

Otomatik Arka Planda Çalışır

Bu güçlü program bilgisayarınızda arka planda otomatik olarak ve sessizce, sürekli çalışır. İstediğiniz bir zamanda ya da sadece PC boştayken otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Hızlı Başlangıç ve Az Kaynak Kullanımı için yeni UI Teknolojisi

Yeni UI teknolojisi ile Advanced SystemCare with Antivirus 2013 en az sistem kaynaklarını kullanarak daha hızlı başlayacaktır.

Güçlü Sabit Disk Birleştirme

Hızlı, güçlü ve inanılmaz etkili Disk Birleştirme fonksiyonu sabit sürücüleri birleştirmenizi sağlar. Diğer disk birleştirme araçlarına göre 10 kata kadar daha hızlıdır.

Tüm Kullanıcılar için ÜCRETSİZ ve Ödüllü Müşteri Desteği

Ücretsiz 7/24 Teknik Destek ve toplum desteği.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft ® Windows ® 8

Microsoft ® Windows ® 7 (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate

Microsoft ® Windows ® Vista (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Business / Ultimate

SP2/SP3 veya Home / Professional / Media Center ile Microsoft ® Windows ® XP (32-bit ve 64-bit)

Donanım Gereksinimleri

800 MHz işlemci veya daha hızlı işlemci

512 MB RAM

Boş sabit disk alanı 800 MB

Dil Desteği

İngilizce, Korece, Japonca, İtalyanca, Macarca, Yunanca, Almanca, Fransızca, Fince, Hollandaca, Danimarkaca Bulgarca Arapça, Belarusça, ChineseSimp, ChineseTrad, Çekçe, Felemenkçe, Lehçe, Portekizce (PT-BR), Portekizce (PT-PT ), Rusça, Sırpça (Kiril), Sırpça (Latin), Slovence, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Vietnamca.

HEMEN İNDİR

360 Yorumlar

 • IObit firmasının Advanced system care pro sürümünü zaten kullanıyorum.Çok memnunum.
  Şuana kadar format atma gereğini duymadım.Bütün gereksiz dosyaları bulup bilgisayarımı
  ilkgünkü gibi hızlandırıyor.Ben heryönden programı başarılı buluyorum.
  Benim tek anlamadığım Eniyileme İnternet Explorer için gerekmez diyor.diğerleri için bunu
  yapıyor.Acaba böyle bir çalışma olucak mı? Teşekkürler

 • Şu an Auslogics Boost Speed kullanıyorum. ASC yi de önceden kullanmışlığım var. Çoğu kişi bu programların işe yaramadığını düşünse de 30 eklentili otomatik açılan Firefox + Norton AntiVirüs lü bir bilgisayarın 35 saniyede bu tür programlar olmadan açılması imkansız. ASC yi önceden kullanmıştım. Ama bu sürümü görünce gerçekten iyi bir iş çıktığını gördüm. Eski ve hemen yavaşlayan bilgisayarlar için ideal. Ek araçlar ise bilgisayarın güvenliğini ve performansını arttırıyor. Program işini hızlı bir şekilde hallediyor. Bilgisayarıma da en ufak bir zararı yok. Format dışında düzelme yolu olmayan bilgisayarlar dışında her sistemi uçurur.

 • İobit çok köklü bir yazılım şirketi. Adwanced windows care kısaca awc adı ile ilk programın üretti. Fazla bir araç bulundurmayan (en azından şimdiki kadar değildi :D) bu program xp kullananların vazgeçilmesi oldu. Benim tanışıklığım ozamanlara kadar gider. Eskiden bilgisayarımdan eksik etmezdim zira çok ciddi bir performans artışı sunardı. 4 süerümüne kadar bu durum hiç değişmedi. Ancak ondan sonra 4 beta sürümde asc kaynaklı bir kaç sorun yaşadım ve kullanmayı bıraktım. Ancak yinede içinden çıkan disk birleştirici ve uninstaller halen vazgeçilmezim. Şimdi ise bitdefender antivirüs desteğini de almış arkasına hem de ücretsiz kullanbma imkanı sunmuşlar. Umarım bende bu imkandan yararlanırım. teşekkürler yasalprogram ve iobit

 • Advencid sistem care eskiden beri kullandığım bir program.Manuel kullanıldığı gibi sistem tepsisinde sessiz olarak işini yapması en beğendiğim yönlerinden biri.Bugüne kadar sildiği gereksiz dosyalar ve geçersiz registry kayıtlarından sistemim bir zarar görmedi.Buda yazılımın kalitesaini ortaya koyuyor.Böyle bir yazılımın antivürüs üde kalitelidir.Bu yazılımın lisansını almak beni sevindirir.

 • Hi:

  I have heard alot about the new iobit advanced system care with antivirus and would like to receive a licence for so I can use it on my pc. I have seen tests of it and it seems to be a relatively powerful program offering good protections. I like iobit products no matter what others says.

  😎 :mrgreen:

 • I have never tried an IObit program and have wondered if they worked as advertised. I’m looking forward to trying this one.

 • Advanced system care programını düzenli olarak 1 yıldır kullanıyorum çok faydasını gördüm her bilgisayarda olması gereken bir program

 • Belki de şimdiye kadar üretilmiş en iyi optimize programı düzinelerce kullandım ama iobit’in ürettiği bu yazılım kadar iyisini hiç görmedim, bilgisayar hep ilk günkü gibi hep hızlı, antivirüs’ü ne kadar iyidir bu tartışılır zira bu konuda gerçekten uzman firmalar var ama en azından ek bir yazılım olarak kullanılabilir çünkü sezgisel algılama algoritması çok değişik çalışıyor ve diğer güçlü yazılımların bulamadığı malware tarzı kötücülleri tanıyabiliyor… bunun yanın da bazı kötü yanlarıda var aşırı false alarm, daha önce ücretsiz güvenlik programını kullanmıştım ve sistemi cidden kasıyor bazen…

 • POSİTİVE
  -Very fast scanning
  -Easy to set up and use
  -Nice selection of functions and tools
  -Attractive user interface
  NEGATİVE
  -It said it was doing a lot of cleaning,but performance of my laptop remained the same
  -My laptop continued to be sluggish and did not improve
  -Updates require new version downloads
  -The registry scan incorrectly states to “CHECK” the high-risk items not to be deleted instead of stating “UNCHECK”
  -It slows down the computer
  SUMMARY
  -It is good and useful for old PC but not good for new or windows 7

 • Öncelikle bu güzel proğramın kampanyasını yaptığınız için yasal proğram ekibine teşekkür ediyorum.Proğramı ben üç yıldır kullanıyorum ancak antivirüs entegreli olarak kullanmadım bitdefender motorunu kullanması çok güzel bir ayrıntı ayrıca komple bir tamir bakım aracı olması da cabası hızlı ve güvenli bir bilgisayarım olsun diyen herkese tavsiye ediyorum.

 • Advanced system care programını uzun süreden beri kullanıyorum. Zaten Optimize programlarının en iyilerinden biriydi.Antivirüs desteğiyle daha da iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca merak ettiğim internette iken anlık algılamayla zararlı sitelere girişi engelleme özelliği olacak mı?, diğer antivirüslerle çalışırken sorun yaratacak mı?, Bu hali ile optimasyon sonrası sistem dosyalarına veya programlarımızda hasar yapma ihtimali olur mu? Umarım internet kullanıcıları olarak tet tıkla birçok sorunumuzu çözmeye devam edecek bir pogramdır.

 • bir bilgisayarın vazgeçilmezi diyebiliriz . antivirüse güvenlik duvarıda entegre ederlerse bu iş tam olur gibi geliyor.zonealarm programında kill-block program diye bir özellik var buradan istediğiniz programın internet erişimini durdurabiliyorsunuz yada programı kill seceneğiyle öldürebiliyorsunuz bu özellik çok işime yaradı ileride çıkacak versiyonlarında olması dileğiyle

 • Advanced System care with antivirus çift motorlu bir aktif koruma sağlıyor.Bitdefender veritabanı kullanıyor.Türkçe dil desteğini her zaman eklemesi Iobit firmasını biz Türkler çok seviyoruz.Hem optimizasyon hem güvenlik sadece tek bir programda olması sevindirici.
  Tarama sonuçları gayet iyi ama 100 tane dosya varken 442 tane hangi dosyayı taradı çok merak ettim, şöyle birşey olabilir virüslerin genelde bulaştığı yerler ve registry kayıtları da taranmış olabilir.

 • ASC yıllardır güvendiğim bir optimizasyon yazılımı ve bugüne kadar kesinlikle bilgisayarımı ne kilitledi ne de format attırdı.Kesinlikle güvenilir! Antivirüsü ise gerçekten merak ediyorum.İobit antimalware pro sürümlerini kullanmıştım.

 • Advanced SystemCare PC bakımından üst düzeyde bir program. Antivirüs programını henüz inceleyemedim ama o konuda da üst düzeyde koruma sağlayacağına eminim.

 • Öncelikle kampanya için teşekkürler, advanced systemCare nin kategorisinde en başarılı yazılımlardan biri olduğu şüphesiz. Bitdefender antivirus motoruyla entegre edilmesi de oldukça başarılı bir hamle olmuş.

 • öncellikle bu promosyon ve kampanya için sizleri tebrik ediyorum.

  Programa gelince, kendi segmentinde önde gelen başarılı ve detaylı bir program. Ben derin tarama ve temizliği özelliğini kullandığımda geri yükleme noktası oluşturuyorum. Ters giden birşeyler olduğunda sistemimi geri yüklüyorum.

 • windows care olarak çıktığından beri kullanırım.şu an pro5.4 versiyonunu kullanıyorum.antivirüs sürümünü denemedim.ama system care kadar başarılı dır.system care şu durumu hoşuma gidiyor.yanlışlıkla sistem dosyalarını silmiyor.sistem ayarları ile oynamıyor.ben uzun zamandır(kaç yıl oldu bilmiyorum) format atmıyorum.hem antivirüs hem system optimize diğer firmaların en üst versiyonunda bulunuyor.29$ gibi bir fiyata komple set olarak sunulması iyi olmuş.koruma konusunda denemeden bir şey söyleyemem.iyi iş çıkartmışlarsa diğer rakip firmalarında aynı yolu izleyeceği kesindir.

 • yıllardır mcafee antivirüs programı kullanıyordum fakat bu program mcafeden oldukça yüksek performansa sahip
  enazından mc afeden çok daha etkili olduğunu düşünüyorum
  emeğiniza sağlık ADCANCED SYSTEM YAZILIMLARI YETKİLİLERİ

 • Advanced SystemCare programını uzun zamandır kullanıyorum bence sınıfında cok basarılı bır yazılım emegı gecenlere ayrıca tesekkur etmek lazım

 • Adcanced system care ile birleşitirince program süper oldu. Galiba bitdefender motorunu kullanıyor. Çok güzel bir program tavsiye ederim..

 • zaten iyi bir programdı.antivirüs programı eklemeside çok iyi olmuş.kendi alt yapıları antivirüs açısından zayıf kalıyordu.bitdefender arama motoru koyması çok iyi olmuş.

 • Antivirüs ile birlikte hiç kullanmamıştım.Yeni çıkarmışlar herhalde.Olumlu olumsuz bildirim için denemek lazım.Bu antivirüsle kendi kullandığımız antivirüs programı çakışma yaparsa hangisini tercih etmeliyiz? Eski bilgisayarlar için iyi olurmu?
  Kampanya için teşekkürler.

 • İşte budur gerçekten çok değerli bir proğram birde üzerine antivirüs eklenmiş e daha ne olsun kur bilgisayarına tek proğramda işi bitir.
  teşekkürler.

 • Dünyadaki 1 numaralı bakım-onarım yazılımı advanced system care’dir. Antivirüs programıda yapmışlar kesinlikle kullanmak isterim. Şu zamana kadar advanced system care ile hiçbir problem yaşamadım. Bakalım eğer lisans kazanabilirsem Antivirüslerinide denemek isterim. Bakarsınız memnun kalırım lisans bile satın alabilirim. Her türlü desteklerim.

 • Advanced system care optimizasyon programları arasında en iyilerinden biri. Düzenli olarak haftada bir veya daha sık bilgisayarımı taratıyorum. Antiviruslu olanını da trial olarak denedim. Sistemi fazla yormuyor. Arka planda sessizce çalışıyor. İleriki yıllarda diğer antivirus programları ile karşılaştırlabilirse ve iyi puan alırsa vazgeçilmeyecek programlardan biri olabilir diye düşünüyorum. Bir de güvenilir firewall ekleseler çok daha güzel olur.

 • Çok kullanmasamda bilgisayarımda ürekli olan bir program.Antivirüs özelliğinin olması bence cok iyi olmuş.
  İnternet security,anti malware ,güvenlik duvarı ve komple sistem bakım hepsi bir arada yapılsa tek programda birleşse bence çokgüzel olur

 • bence advanced system care iyi bir yazılım ancak bazı bilgisayarlarda sorun oluşturabiliyor bilgisayarı formata kadar götürüyor ama bilgisayarıda hızlandırıyor antivirüsünü test etmedim ama iyi olduğunu tahmin ediyorum

 • Advanced systemcare programını bilgisayarımı aldığım ilk günden beri yıllardır kullanırım hiç vazgeçemeyeceğim, olmazsa olmaz programlardan biridir. Güvenlik konusuna da çok önem veriyorum ve advanced systemcare antivirüs programının da kalitesine inanıyorum ve bu nedenle sahip olmak istyorum. Teşekkürler…

 • İobit firmasının diğer programlarını kullanmış biri olarak yazılım testlerde başarılı sonuçlar veriyor ram kullanımı az böyle bir kampanya için şimdiden teşekkürler…

 • advanced system care harika bir program ayda bir derin tarama yapıyorum 3 günde bir ise çabuk tarama yapıyorum bilgisayarımı süper hızlandırıyor kayıt defterindeki sorunlarıda sorunsuz bir şekilde onarım pcimin hızlanmasında çok yararı oluyor

 • Advanced System Care harika bir program.ilk yüklemenizden sonra bilgisayarın açılışı hızı süper oldu.yüzde yüz fark edeceksiniz bilgisayardaki performans artışını.yaklaşık 2 senedir kullanıyorum bilgisayarda olmazsa olmaz bir program teşekkürler yasal program

 • iobit firmasının bütün ürünleri çok başarılı.daha önce iobit 360 kullanmıştım,memnun kaldım fakat bazen yanlış alarmlar vermekte firmanın bilgisine 🙂 bu ürünü de denemek isterim, emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Asc’yi 3’ncü sürümünden itibaren kullanıyorum. Sanırım 4ncü versiyonda gereksiz register kayıtlarını silerken Outlook ile ilgili arama eklentisini silmişti. 5nci versiyonda herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Diğer taraftan 2 yıl önce Bit Defender antivirusu’de 4-5 ay kadar kullandım. Bende olumsuz bir algı bırakmamıştı. İki yazılımın bir araya gelmesi akıllıca bir düşünce olmuş.

 • asc yi uzun zamandan beri kullanıyorum.antivirüsün de iyi olacağını tahmin etmekteyim.kullanıp denemekte fayda var

 • böyle bir kampanya gerçekten güzel olmuş iki program bir arada. Iobit firmasına teşekkürler.

 • ıobıt ürünlerini bilgisayarımdan hiçe eksik etmiyorum. system optimizasyonu olarak son derece başarılı buluyorum. antıvirüs olarak şu ana kadar hiç kullanmadım. denemek istiyorum.

 • Bu tarz programları çok fazla kullanan bir insan değilim ama bu programı çok seven benim için çok kıymetli bir abim var. Ben onun adına bu çekilişe katılıyorum. Program her geçen gün üzerine koyuyor. Antivirüs özelliği gayet yerinde olmuş. Ne deyim ki böyle güzel kampanyalar yaptığınız için sizlere ve firmalara çok teşekkür ediyorum

 • Iobit firmasının Advaced SystemCare Pro programını halen kullanıyorum. Yasal Program sitemiz vasıtasıyla o programa da sahip olmuştum. Program sistem bakımı konusunda güzel işler çıkartıyor. Yalnız bir mevzuyu yeniden gündeme getirmek istiyorum. Advanced SystemCare Pro’nun program arayüzlerinin elden geçirilmeye ihtiyacı var. Bu konuda ısrarcıyım. Ayrıca Iobit firmasının antivirüs programınıda denemek isterim. Lisans alırsam eger deneyimlerimi sevgili üylerimizle paylaşmak isterim.
  İyi günler…
  :mrgreen:

 • neredeyse herzaman kampanyalar sayesinde tam sürüm kullandım ve çok memnun kaldım. en son 2012 versiyonunu kullandım. 2013 de kullanmak isterim antimalware ile birlikte acaba nasıl çakışma yaparmı kasperskyle bişlmiyorum ama merak ettim

 • gerçekten güzel bir yazılım daha önce kullandım ama günü bitti şimdiki kullandıgım virüs yazılımından daha iyi böyle bir kampanya çıkarttıkları için iobit firmasına teşekkür ederim.

 • iobit firması virüs işinede el attı demek ne kadar başarılı pro sürümü denemek test etmek lazım testlerde yakalama oranı nedir?

 • advanced system care bilgisayarımı çok hızlandırdı açılış ve kapanış süresi fark edilir düzeyde herkeze tavsiye ederim

 • BitDefender Anti-virus Engine is very good, with IObit Anti-malware Engine is even more powerful. ACS optimization function is good, and worth using.Thanks for this giveaway!

 • Advanced system care programı önceki sürümlerinden itibaren devamlı bilgisayarımda kuruludur.Bence şu an kullanılabilecek en iyi bakım ve onarım programlarından biridir.Çok faydasını gördüm.ahenüz denemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim.Ayrıca böyle bir kampanya düzenlenmesi beni çok mutlu etti.İlgililere teşekkür ederim.

 • All programs of IObit judge positively. ASC5 I use and appreciate it wysoko.Chcę be able to have ASC with antivirus 2013.

 • Bu tur programlarin para duzeni oldugunu dusunuyordum kullanana kadar.. Pro surumunu kullaniyorum. Bilgisayar hizlandi gercekten..Ama taratiyorum ve hergun yuzlerce problem buluyor.. Tabii buda aklimi karistirmiyor degil.. Ama yinede iyi proogram..

 • advanced system care 5 programını 6 – 7 aydır kullanıyorum.
  çok başarılı bence. Türkçe dil desteği olması da çok güzel. antivirüs özelliğini de kullanmak isterim. ancak bilgisayarımda kurulu olan internet security ile beraber çalışır mı ?.

Yorum Yap