Antivirus Hediye ve Çekilişler

Advanced SystemCare with Antivirus 2013 (Hediye/Giveaway)

IOBIT FİRMASINDAN KAYNAKLANAN UFAK BİR PROBLEM NEDENİYLE LİSANSLARINIZI 8 EKİM 2012 PAZARTESİ GÜNÜ GÖNDERECEĞİZ. OLUŞAN PROBLEMDEN DOLAYI IOBIT ADINA ÖZÜR DİLERİZ.

Kampanyamız sona ermiştir.

Aşağıdaki şartlara uyan tüm yorumlara lisansları gönderilecektir.

www.iobit.com sponsorluğunda yorum yapan tüm takipçilerimize çekilişsiz kurasız $29.99 değerinde Advanced SystemCare with Antivirus 2013 lisansı hediye ediyoruz.

Lisansı kazanmak için firmanın şartları, program ile ilgili olumlu, olumsuz düşüncelerinizi detaylı olarak yoruma yazmanız. Yada kampanyamızı istediğiniz bir yerde (sosyal medya, bloklar, forum, siteler vb.) paylaşıp adresini (linkini) eklemenizdir. Bu kurallardan birine uyan tüm yorumlar lisans kazanacaktır.

Sadece “teşekkür”, “iyi program” vb. içeren yorumlar lisans kazanamayacaktır.

NOTE: “Thank you, good program,” comments as will not be awarded the license. You can do to win; 1) About the program, positive, negative, detailed commentary or Share of our letter, you can add link. (Twitter, facebook, forum, blok vb.)

Kampanyamız sona erdiğinde lisanslarınız mail adreslerinize gönderilecektir.

Advanced SystemCare with Antivirus 2013 BitDefender antivirüs teknolojisine ve IObit anti-malware motoruna sahip, en iyi anti-virüs yeteneklerinin yanı sıra, zaten kanıtlanmış kapsamlı bilgisayar bakımı ve optimize becerileri ile güvenlik programları arasında ilk sıralarda yer alır. Virüslere, casus yazılımlara ve phishing saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Güçlü sistem ve temizlik ayarları ile hem sistem bakımını hem de sistem korumasını her zaman otomatik yapar. Sistem bakımı ve güvenlik korumasıyla hepsi bir arada (all-in-one) özeliklere sahiptir.  Güvenlik tehditlerinin her türlüne karşı koruma sağlar ve sistemin yavaşlamasına, donma ve çökmesini önler. Yazılım bilgisayarınızın hem güvenliğini sağlar hem de sisteminizi yavaşlatmadan otomatik olarak maksimum bilgisayar performansını korur. Advanced SystemCare with Antivirus 2013, sisteminizde bulunan anti-virüs, anti-malware, güvenlik duvarı, vb. gibi diğer güvenlik yazılımları ile uyumludur. Türkçe dil desteğine sahiptir.

Advanced SystemCare with Antivirus 2013

Advanced SystemCare with Antivirus 2013, kanıtlanmış kapsamlı PC bakımı ve optimize yeteneğinin yanı sıra artık anti-virüs desteği de içeriyor. Virüs, spyware ve phishing saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma, güçlü işlevsellik ve zararlı yazılımları temizleme özelliğine sahip.

Çifte güvenlik motoru: Ödüllü BitDefender anti-virüs motoru ve IObit anti-malware motoruna sahip.

Olası virüs saldırılarına karşı güçlü koruma.

Sistemi tarar ve genel tehditleri algılar.

Hızlı tarama yeteneği ile virüsleri, casus yazılımları ve diğer zararlılara karşı güvenilir koruma sağlar.

Gerçek zamanlı koruma ve proaktif algıları kötü niyetli davranışların her türlüsünü durdurur.

Yeni güçlü motoru ile spyware ve adware’leri tarar ve kaldırır.

Casus yazılımları, korsan saldırıları ve kötü niyetli web sitelerini engeller.

Geçersiz ve hatalı kayıt defteri girdilerini tarar ve düzeltir.

Geçersiz başlangıç öğelerini algılar ve kaldırır.

Arama kayıtlarını ve kullanılmayan Windows artıklarını temizler.

Ve içerisinde barındırdığı birçok özelliği ile bilgisayarı hızlandırır ve sistem optimizasyonu sağlar.

Rakipsiz Algılama Hızı ve Maksimum Koruma

Gizli ve inatçı Virüsleri, Truva atları, solucanlar, casus yazılımlar, adware ve çeşitli malware’ları temizler. Advanced SystemCare with Antivirus 2013 hızlı virüs veritabanı güncellemesi ile Internetten gelen güvenlik tehditlerinin her türlüsüne karşı her zaman açık, otomatik ve proaktif koruma sağlar.

Sistemde yavaşlama olmadan güçlü güvenliğin tadını çıkarın

Sisteminiz Sektörümüzün önde gelen internet güvenlik teknolojisi sayesinde, herhangi bir performans ve gecikme olmaksızın en üst hızda çalışır.

Güvenli Sörf, Arama, İndirme ve Paylaşma

Gerçek zamanlı Proaktif Virus Control teknolojisi ile davranışsal zararlı tanımlama, zararlı e-postaları ve olası tehditler ile paylaşılan dosyaları tarar ve bloklar. PC’nizi kullanırken benzersiz algılama oranı daha güvenli bir ortam sağlar.

Yüksek Özellikli Performans alın ve yeni bir PC hissi yaşayın

Zaten kanıtlanmış güçlü bilgisayar ayarlama yeteneği bilgisayarınızın tam güçte çalışmasını sağlar. Gerçek zamanlı optimizasyon ve ActiveBoost özellikleri sayesinde, sistem kaynaklarının akıllıca kullanılmasını temin eder. Size süper hızlı bir PC sağlamak için sistemi yönetilir.

Gizli Sızıntılara Hayır

Sörf geçmişi, otomatik form doldurma ve kayıtlı şifrelerinizi gizliliğinizi korumak için diğer program izlerini ve çerezler gibi etkinlik izlerini temizler. Gizliliğinizi korur.

Kesintisiz Oyun veya Çalışma Deneyimi

İki Turbo Boost modu-Çalışma ve Oyun Modu, gereksiz hizmetleri ve süreçleri sonlandırarak tüm sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı giderir. Buna ek olarak, artık kendi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırma ayarlayabilirsiniz.

Tek bir tıklama ile tüm sorunları çözün

Advanced SystemCare with Antivirus 2013, tek bir tıklama ile bilgisayarınızı tarar ve onarır. Sorunlar ve gizli güvenlik tehditlerine karşı korur.

Geliştirilmiş Gündelik PC Bakım için 20’den fazla özel Akıllı Araçlar

Advanced SystemCare with Antivirus 2013, sistem üzerinde tam kontrol için optimize ve güvenlik araçları, tamir araçları, sistem temizleme için araçlar da dâhil olmak üzere günlük PC bakımı ve gelişmiş ihtiyaçları için 20 den fazla özel akıllı araçlara sahiptir.

Otomatik Arka Planda Çalışır

Bu güçlü program bilgisayarınızda arka planda otomatik olarak ve sessizce, sürekli çalışır. İstediğiniz bir zamanda ya da sadece PC boştayken otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Hızlı Başlangıç ve Az Kaynak Kullanımı için yeni UI Teknolojisi

Yeni UI teknolojisi ile Advanced SystemCare with Antivirus 2013 en az sistem kaynaklarını kullanarak daha hızlı başlayacaktır.

Güçlü Sabit Disk Birleştirme

Hızlı, güçlü ve inanılmaz etkili Disk Birleştirme fonksiyonu sabit sürücüleri birleştirmenizi sağlar. Diğer disk birleştirme araçlarına göre 10 kata kadar daha hızlıdır.

Tüm Kullanıcılar için ÜCRETSİZ ve Ödüllü Müşteri Desteği

Ücretsiz 7/24 Teknik Destek ve toplum desteği.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft ® Windows ® 8

Microsoft ® Windows ® 7 (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate

Microsoft ® Windows ® Vista (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Business / Ultimate

SP2/SP3 veya Home / Professional / Media Center ile Microsoft ® Windows ® XP (32-bit ve 64-bit)

Donanım Gereksinimleri

800 MHz işlemci veya daha hızlı işlemci

512 MB RAM

Boş sabit disk alanı 800 MB

Dil Desteği

İngilizce, Korece, Japonca, İtalyanca, Macarca, Yunanca, Almanca, Fransızca, Fince, Hollandaca, Danimarkaca Bulgarca Arapça, Belarusça, ChineseSimp, ChineseTrad, Çekçe, Felemenkçe, Lehçe, Portekizce (PT-BR), Portekizce (PT-PT ), Rusça, Sırpça (Kiril), Sırpça (Latin), Slovence, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Vietnamca.

HEMEN İNDİR

360 Yorumlar

 • advanced system care 5 programını 6 – 7 aydır kullanıyorum.
  çok başarılı bence. Türkçe dil desteği olması da çok güzel. antivirüs özelliğini de kullanmak isterim. ancak bilgisayarımda kurulu olan internet security ile beraber çalışır mı ?.

 • Bu tur programlarin para duzeni oldugunu dusunuyordum kullanana kadar.. Pro surumunu kullaniyorum. Bilgisayar hizlandi gercekten..Ama taratiyorum ve hergun yuzlerce problem buluyor.. Tabii buda aklimi karistirmiyor degil.. Ama yinede iyi proogram..

 • All programs of IObit judge positively. ASC5 I use and appreciate it wysoko.Chcę be able to have ASC with antivirus 2013.

 • Advanced system care programı önceki sürümlerinden itibaren devamlı bilgisayarımda kuruludur.Bence şu an kullanılabilecek en iyi bakım ve onarım programlarından biridir.Çok faydasını gördüm.ahenüz denemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim.Ayrıca böyle bir kampanya düzenlenmesi beni çok mutlu etti.İlgililere teşekkür ederim.

 • BitDefender Anti-virus Engine is very good, with IObit Anti-malware Engine is even more powerful. ACS optimization function is good, and worth using.Thanks for this giveaway!

 • advanced system care bilgisayarımı çok hızlandırdı açılış ve kapanış süresi fark edilir düzeyde herkeze tavsiye ederim

 • iobit firması virüs işinede el attı demek ne kadar başarılı pro sürümü denemek test etmek lazım testlerde yakalama oranı nedir?

 • gerçekten güzel bir yazılım daha önce kullandım ama günü bitti şimdiki kullandıgım virüs yazılımından daha iyi böyle bir kampanya çıkarttıkları için iobit firmasına teşekkür ederim.

 • neredeyse herzaman kampanyalar sayesinde tam sürüm kullandım ve çok memnun kaldım. en son 2012 versiyonunu kullandım. 2013 de kullanmak isterim antimalware ile birlikte acaba nasıl çakışma yaparmı kasperskyle bişlmiyorum ama merak ettim

 • Iobit firmasının Advaced SystemCare Pro programını halen kullanıyorum. Yasal Program sitemiz vasıtasıyla o programa da sahip olmuştum. Program sistem bakımı konusunda güzel işler çıkartıyor. Yalnız bir mevzuyu yeniden gündeme getirmek istiyorum. Advanced SystemCare Pro’nun program arayüzlerinin elden geçirilmeye ihtiyacı var. Bu konuda ısrarcıyım. Ayrıca Iobit firmasının antivirüs programınıda denemek isterim. Lisans alırsam eger deneyimlerimi sevgili üylerimizle paylaşmak isterim.
  İyi günler…
  :mrgreen:

 • Bu tarz programları çok fazla kullanan bir insan değilim ama bu programı çok seven benim için çok kıymetli bir abim var. Ben onun adına bu çekilişe katılıyorum. Program her geçen gün üzerine koyuyor. Antivirüs özelliği gayet yerinde olmuş. Ne deyim ki böyle güzel kampanyalar yaptığınız için sizlere ve firmalara çok teşekkür ediyorum

 • ıobıt ürünlerini bilgisayarımdan hiçe eksik etmiyorum. system optimizasyonu olarak son derece başarılı buluyorum. antıvirüs olarak şu ana kadar hiç kullanmadım. denemek istiyorum.

 • böyle bir kampanya gerçekten güzel olmuş iki program bir arada. Iobit firmasına teşekkürler.

 • asc yi uzun zamandan beri kullanıyorum.antivirüsün de iyi olacağını tahmin etmekteyim.kullanıp denemekte fayda var

 • Asc’yi 3’ncü sürümünden itibaren kullanıyorum. Sanırım 4ncü versiyonda gereksiz register kayıtlarını silerken Outlook ile ilgili arama eklentisini silmişti. 5nci versiyonda herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Diğer taraftan 2 yıl önce Bit Defender antivirusu’de 4-5 ay kadar kullandım. Bende olumsuz bir algı bırakmamıştı. İki yazılımın bir araya gelmesi akıllıca bir düşünce olmuş.

 • iobit firmasının bütün ürünleri çok başarılı.daha önce iobit 360 kullanmıştım,memnun kaldım fakat bazen yanlış alarmlar vermekte firmanın bilgisine 🙂 bu ürünü de denemek isterim, emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Advanced System Care harika bir program.ilk yüklemenizden sonra bilgisayarın açılışı hızı süper oldu.yüzde yüz fark edeceksiniz bilgisayardaki performans artışını.yaklaşık 2 senedir kullanıyorum bilgisayarda olmazsa olmaz bir program teşekkürler yasal program

 • advanced system care harika bir program ayda bir derin tarama yapıyorum 3 günde bir ise çabuk tarama yapıyorum bilgisayarımı süper hızlandırıyor kayıt defterindeki sorunlarıda sorunsuz bir şekilde onarım pcimin hızlanmasında çok yararı oluyor

 • İobit firmasının diğer programlarını kullanmış biri olarak yazılım testlerde başarılı sonuçlar veriyor ram kullanımı az böyle bir kampanya için şimdiden teşekkürler…

 • Advanced systemcare programını bilgisayarımı aldığım ilk günden beri yıllardır kullanırım hiç vazgeçemeyeceğim, olmazsa olmaz programlardan biridir. Güvenlik konusuna da çok önem veriyorum ve advanced systemcare antivirüs programının da kalitesine inanıyorum ve bu nedenle sahip olmak istyorum. Teşekkürler…

 • bence advanced system care iyi bir yazılım ancak bazı bilgisayarlarda sorun oluşturabiliyor bilgisayarı formata kadar götürüyor ama bilgisayarıda hızlandırıyor antivirüsünü test etmedim ama iyi olduğunu tahmin ediyorum

 • Çok kullanmasamda bilgisayarımda ürekli olan bir program.Antivirüs özelliğinin olması bence cok iyi olmuş.
  İnternet security,anti malware ,güvenlik duvarı ve komple sistem bakım hepsi bir arada yapılsa tek programda birleşse bence çokgüzel olur

 • Advanced system care optimizasyon programları arasında en iyilerinden biri. Düzenli olarak haftada bir veya daha sık bilgisayarımı taratıyorum. Antiviruslu olanını da trial olarak denedim. Sistemi fazla yormuyor. Arka planda sessizce çalışıyor. İleriki yıllarda diğer antivirus programları ile karşılaştırlabilirse ve iyi puan alırsa vazgeçilmeyecek programlardan biri olabilir diye düşünüyorum. Bir de güvenilir firewall ekleseler çok daha güzel olur.

 • Dünyadaki 1 numaralı bakım-onarım yazılımı advanced system care’dir. Antivirüs programıda yapmışlar kesinlikle kullanmak isterim. Şu zamana kadar advanced system care ile hiçbir problem yaşamadım. Bakalım eğer lisans kazanabilirsem Antivirüslerinide denemek isterim. Bakarsınız memnun kalırım lisans bile satın alabilirim. Her türlü desteklerim.

 • İşte budur gerçekten çok değerli bir proğram birde üzerine antivirüs eklenmiş e daha ne olsun kur bilgisayarına tek proğramda işi bitir.
  teşekkürler.

 • Antivirüs ile birlikte hiç kullanmamıştım.Yeni çıkarmışlar herhalde.Olumlu olumsuz bildirim için denemek lazım.Bu antivirüsle kendi kullandığımız antivirüs programı çakışma yaparsa hangisini tercih etmeliyiz? Eski bilgisayarlar için iyi olurmu?
  Kampanya için teşekkürler.

Yorum Yap