Advanced SystemCare with Antivirus 2013 (Hediye/Giveaway)
Antivirus Hediye & Çekilişler

Advanced SystemCare with Antivirus 2013 (Hediye/Giveaway)

Advanced SystemCare with Antivirus 2013
blank
Yazar admin

IOBIT FİRMASINDAN KAYNAKLANAN UFAK BİR PROBLEM NEDENİYLE LİSANSLARINIZI 8 EKİM 2012 PAZARTESİ GÜNÜ GÖNDERECEĞİZ. OLUŞAN PROBLEMDEN DOLAYI IOBIT ADINA ÖZÜR DİLERİZ.

Kampanyamız sona ermiştir.

Aşağıdaki şartlara uyan tüm yorumlara lisansları gönderilecektir.

www.iobit.com sponsorluğunda yorum yapan tüm takipçilerimize çekilişsiz kurasız $29.99 değerinde Advanced SystemCare with Antivirus 2013 lisansı hediye ediyoruz.

Lisansı kazanmak için firmanın şartları, program ile ilgili olumlu, olumsuz düşüncelerinizi detaylı olarak yoruma yazmanız. Yada kampanyamızı istediğiniz bir yerde (sosyal medya, bloklar, forum, siteler vb.) paylaşıp adresini (linkini) eklemenizdir. Bu kurallardan birine uyan tüm yorumlar lisans kazanacaktır.

Sadece “teşekkür”, “iyi program” vb. içeren yorumlar lisans kazanamayacaktır.

NOTE: “Thank you, good program,” comments as will not be awarded the license. You can do to win; 1) About the program, positive, negative, detailed commentary or Share of our letter, you can add link. (Twitter, facebook, forum, blok vb.)

Kampanyamız sona erdiğinde lisanslarınız mail adreslerinize gönderilecektir.

Advanced SystemCare with Antivirus 2013 BitDefender antivirüs teknolojisine ve IObit anti-malware motoruna sahip, en iyi anti-virüs yeteneklerinin yanı sıra, zaten kanıtlanmış kapsamlı bilgisayar bakımı ve optimize becerileri ile güvenlik programları arasında ilk sıralarda yer alır. Virüslere, casus yazılımlara ve phishing saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Güçlü sistem ve temizlik ayarları ile hem sistem bakımını hem de sistem korumasını her zaman otomatik yapar. Sistem bakımı ve güvenlik korumasıyla hepsi bir arada (all-in-one) özeliklere sahiptir.  Güvenlik tehditlerinin her türlüne karşı koruma sağlar ve sistemin yavaşlamasına, donma ve çökmesini önler. Yazılım bilgisayarınızın hem güvenliğini sağlar hem de sisteminizi yavaşlatmadan otomatik olarak maksimum bilgisayar performansını korur. Advanced SystemCare with Antivirus 2013, sisteminizde bulunan anti-virüs, anti-malware, güvenlik duvarı, vb. gibi diğer güvenlik yazılımları ile uyumludur. Türkçe dil desteğine sahiptir.

Advanced SystemCare with Antivirus 2013

Advanced SystemCare with Antivirus 2013, kanıtlanmış kapsamlı PC bakımı ve optimize yeteneğinin yanı sıra artık anti-virüs desteği de içeriyor. Virüs, spyware ve phishing saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma, güçlü işlevsellik ve zararlı yazılımları temizleme özelliğine sahip.

Çifte güvenlik motoru: Ödüllü BitDefender anti-virüs motoru ve IObit anti-malware motoruna sahip.

Olası virüs saldırılarına karşı güçlü koruma.

Sistemi tarar ve genel tehditleri algılar.

Hızlı tarama yeteneği ile virüsleri, casus yazılımları ve diğer zararlılara karşı güvenilir koruma sağlar.

Gerçek zamanlı koruma ve proaktif algıları kötü niyetli davranışların her türlüsünü durdurur.

Yeni güçlü motoru ile spyware ve adware’leri tarar ve kaldırır.

Casus yazılımları, korsan saldırıları ve kötü niyetli web sitelerini engeller.

Geçersiz ve hatalı kayıt defteri girdilerini tarar ve düzeltir.

Geçersiz başlangıç öğelerini algılar ve kaldırır.

Arama kayıtlarını ve kullanılmayan Windows artıklarını temizler.

Ve içerisinde barındırdığı birçok özelliği ile bilgisayarı hızlandırır ve sistem optimizasyonu sağlar.

Rakipsiz Algılama Hızı ve Maksimum Koruma

Gizli ve inatçı Virüsleri, Truva atları, solucanlar, casus yazılımlar, adware ve çeşitli malware’ları temizler. Advanced SystemCare with Antivirus 2013 hızlı virüs veritabanı güncellemesi ile Internetten gelen güvenlik tehditlerinin her türlüsüne karşı her zaman açık, otomatik ve proaktif koruma sağlar.

Sistemde yavaşlama olmadan güçlü güvenliğin tadını çıkarın

Sisteminiz Sektörümüzün önde gelen internet güvenlik teknolojisi sayesinde, herhangi bir performans ve gecikme olmaksızın en üst hızda çalışır.

Güvenli Sörf, Arama, İndirme ve Paylaşma

Gerçek zamanlı Proaktif Virus Control teknolojisi ile davranışsal zararlı tanımlama, zararlı e-postaları ve olası tehditler ile paylaşılan dosyaları tarar ve bloklar. PC’nizi kullanırken benzersiz algılama oranı daha güvenli bir ortam sağlar.

Yüksek Özellikli Performans alın ve yeni bir PC hissi yaşayın

Zaten kanıtlanmış güçlü bilgisayar ayarlama yeteneği bilgisayarınızın tam güçte çalışmasını sağlar. Gerçek zamanlı optimizasyon ve ActiveBoost özellikleri sayesinde, sistem kaynaklarının akıllıca kullanılmasını temin eder. Size süper hızlı bir PC sağlamak için sistemi yönetilir.

Gizli Sızıntılara Hayır

Sörf geçmişi, otomatik form doldurma ve kayıtlı şifrelerinizi gizliliğinizi korumak için diğer program izlerini ve çerezler gibi etkinlik izlerini temizler. Gizliliğinizi korur.

Kesintisiz Oyun veya Çalışma Deneyimi

İki Turbo Boost modu-Çalışma ve Oyun Modu, gereksiz hizmetleri ve süreçleri sonlandırarak tüm sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı giderir. Buna ek olarak, artık kendi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırma ayarlayabilirsiniz.

Tek bir tıklama ile tüm sorunları çözün

Advanced SystemCare with Antivirus 2013, tek bir tıklama ile bilgisayarınızı tarar ve onarır. Sorunlar ve gizli güvenlik tehditlerine karşı korur.

Geliştirilmiş Gündelik PC Bakım için 20’den fazla özel Akıllı Araçlar

Advanced SystemCare with Antivirus 2013, sistem üzerinde tam kontrol için optimize ve güvenlik araçları, tamir araçları, sistem temizleme için araçlar da dâhil olmak üzere günlük PC bakımı ve gelişmiş ihtiyaçları için 20 den fazla özel akıllı araçlara sahiptir.

Otomatik Arka Planda Çalışır

Bu güçlü program bilgisayarınızda arka planda otomatik olarak ve sessizce, sürekli çalışır. İstediğiniz bir zamanda ya da sadece PC boştayken otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Hızlı Başlangıç ve Az Kaynak Kullanımı için yeni UI Teknolojisi

Yeni UI teknolojisi ile Advanced SystemCare with Antivirus 2013 en az sistem kaynaklarını kullanarak daha hızlı başlayacaktır.

Güçlü Sabit Disk Birleştirme

Hızlı, güçlü ve inanılmaz etkili Disk Birleştirme fonksiyonu sabit sürücüleri birleştirmenizi sağlar. Diğer disk birleştirme araçlarına göre 10 kata kadar daha hızlıdır.

Tüm Kullanıcılar için ÜCRETSİZ ve Ödüllü Müşteri Desteği

Ücretsiz 7/24 Teknik Destek ve toplum desteği.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft ® Windows ® 8

Microsoft ® Windows ® 7 (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate

Microsoft ® Windows ® Vista (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Business / Ultimate

SP2/SP3 veya Home / Professional / Media Center ile Microsoft ® Windows ® XP (32-bit ve 64-bit)

Donanım Gereksinimleri

800 MHz işlemci veya daha hızlı işlemci

512 MB RAM

Boş sabit disk alanı 800 MB

Dil Desteği

İngilizce, Korece, Japonca, İtalyanca, Macarca, Yunanca, Almanca, Fransızca, Fince, Hollandaca, Danimarkaca Bulgarca Arapça, Belarusça, ChineseSimp, ChineseTrad, Çekçe, Felemenkçe, Lehçe, Portekizce (PT-BR), Portekizce (PT-PT ), Rusça, Sırpça (Kiril), Sırpça (Latin), Slovence, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Vietnamca.

HEMEN İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

360 Yorumlar

 • Güçlerin birleşimi olmuş. Alanında bir numara olan 2 program birleşmiş. güzel bir kampanya olmuş.

 • 5 senedir advanced system care kullanmaktayım gerçekten çok iyi program. şimdi birde antivirüs eklenmiş aynı başarıyı takip edeceğini düşünüyorum

 • tek eksiği windows sistem updatelerinin güncel olup olmadığını kontrol ederken verdiği hatalar. eksik update olmasa da uyarı verebiliyor. Yine de çok iyi!

 • bana göre derin tarama özelliği biraz uzun zaman alıyor.daha kısa sürede tarayabilmeli.intrenet hızlandırma özelliğinde internet özelliklerini otomatik algılayabilmeli.bunlar hep düzeltilmeli ve geliştirilmeli.ancak programın en büyük eksiği uyumlu bir antivirüs yazılımı ile çalışması idi. bit defender + iobit altyapısı ile çalışması bence olumlu .açıkçası bilgisayarımda çıktığından beri iobit yazılımlarını kullanıyorum.bunu da kullanmak isterim.

 • Gelişmiş SystemCare Antivirus 2013 ile güvenlik Tehditler her türlü karşı her zaman açık, otomatik ve All-In-one koruma sağlar, sistem yavaşlaması, donma ve çökme. pc güvenlik sağlayan ve maksimum bilgisayar performansını otomatik olarak sisteminizi yavaşlatmadan korur.

 • Öncelikle kampanya için yasal program sitesine ve iobit firmasına çok çok teşekkürlerimi sunuyorum. Program hakkında yorumum ise; Kampanya başlar başlamaz yorum yapmak istemedim önce bir deneyip test etmek istedim. Yaklaşık 3 gündür kullanıyorum(şu anda hala bilgisayarımda kurulu) testlerini yapıyorum kendi çapımda.. %99 virüsleri yakaladığı için merak edip hangi firmanın veritabanını kullanıyor diye araştırma yaptım ve gördüm ki bitdefender’in veritabanını kullanıyormuş. Böylesi güzel bir programa dünyaca ünlü bitdefender virüs veritabanını kullanmak gerçekten çok iyi olmuş diyebilirim. Ben kendi çapımda yaptığım testler sonucunda şunu açık olarak söyleyebilirim ki gerçekten sorunsuz ve güvenli bir program olmuş(güvenliden kasıt = virüs yakalama oranı).

  Tarama hızı konusuna değinmek istiyorum birazda, tam tarama yaptım gerçekten diğer virüs programlarından daha hızlı taradıgını ve daha çok virüs tespit ettiğini fark ettim.Sonrada kendi kendime dedim ki optimize konusunda bu kadar başarılı bir firma tabii ki tarama hızı konusundada iyileştirmeler yapmıştır! 🙂 Tarama hızı konusunda 10 üzerinden 10 tam puan veriyorum 🙂

  Antivirüs dışında optimize programıda sorunsuz olarak kullanabiliyorum. Her iki programıda tek çatı altında birleştirmeleri çok iyi olmuş. Ben çok beğendim.

  Kısaca; 3 gündür kullanıyorum harika bir yazılım ile karşılaştım. Kesinlikle herkese öneriyorum. Kullanın. Kullandırtın 🙂

 • bilgisayarımda olmazsa olmazdır ne zaman sıkıntıya düşsem imdadıma yetişen bi program tşkkrlr

 • bu program kullandığım en iyi ve en başarılı programlardan biri. bilgisayarım advenced system care ile daha bi hızlı çalışıyor.bana güven veren bir program.Zaten adını “system çare” olarak değiştirdim.özellikle internet hızıma olumlu etkisi oldu.yine kaldıramadığım bir programı onunla çok rahat ve güvenli bir şekilde pc den kaldırabiliyorum.bence fiyatıda yaptıklarına göre gayet iyi.Ben zaten bu programın tek eksiğinin antivirüs desteğinin olmaması olduğunu düşünüyordum. şimdi ise onu da eklemişler. gözüm kapalı güvenle kurar kullanırım. İobit yapmışsa en iyisini yapar ben kesinlikle güveniyorum.başarılarınızın devamını dilerim.

 • Hi,
  Iused Iobit software and are very good,specialy advanced system care is the best system utility all in one.
  this version is very good with bitdefender antivirus.
  thank’s

 • excuse me was an error in the appointment of two utilities: Smart Ram, Win Fix

 • ben 2 bilgisayarımda da advanced system care programının free sürümünü kullanıyorum ve çok memnunum,bu antivirüslü 2013 versiyonunu çok merak ediyorum,teşekkürler.

 • bitdefender motorunu kullanması çok.her bilgisayarda kullanılabilcek bir antivirüs programı.tavsiye ederim 🙂

 • It is a good thing that this program works without slowed the system, as it has a detection rate in the case of viruses or Trojans very high
  and that has the following utilities: Registry Cleaner and Disk Cleaner, Privacy Sweeper, Startup Manager, Internet Booster, Game Booster, Ram, Win Smart Fix, which I appreciate them and use them often. So I believe that this program is good, and we appreciate it in comparison with other competing programs. Thanks so for the way in which this program was conducted.

 • iobit’in toolbox unu ve advenced system care 4 ve 5 versiyonlarını kullandım .Toolbox ‘un pratikliğine denilecek bir şey yoktu ve hatta bilgisayarı toparlamama yetiyordu. advenced system care programının zaten virüs bulma ve güvenliği arttırma (güvenlik açıklarını kapatma) özellikleri onun bir çok benzer program içinde öne çıkmasını sağlıyor.Anti virüsprogramını daha kullanamadım ancak tahmin edebilirim ki çok yararlı olacaktır ve tutulacaktır.Emeği gecen herkese teşekkürler.
  advanced system care ek olarak eksik driver bulma özelliğide eklense ben eminim başka programa ihtiyaç kalmaz .;) bunu da eklemek istedim Saygılar

 • IOBIT harika programlar yazıyor.Advanced system care iyi bir program diğer programlarında bu şekilde kampanyasını isteriz.

 • arkadaşlar çok güzel bir program..bilgisayarı çok güzel hızlandırıyor..tavsiye ederim.. 😉

 • Sistem temizlemekte kullanıyordum. çok yararlı bir program. antivirüs olarak henüz denemedim fakat hem sistem temizlme hem virüs koruma mükkemmel fikir. tebrikler

 • sono veramente contento dell uscita di advanced system care con antivirus, cosi facendo abbiamo due programmi in uno.Questa è una cosa molto buona,ho letto quello che fa il motore di ricerca dell antivirus, addirittura si associa a bitrdefender.Aspetto con ansia di ricevere una licenza gratis per proavarlo appieno e dare un giudizio piu appofondito.Ringrazio anticipatamente.

 • yine yasalprogram.com… yine güzel bir program… en beğendiğim internet sitelerinden birisi ve takibimde olmaya devam edecek… kalite meselesi… teşekkürler ve başarılarınızın devamı… ➡

 • ASC with AV is very good program Yasal Program give any give away that is very good program. I use ASC5 yasal program give away.Now another io bit giveaway ASC with AV .Really i like it. Asc with AV is very good program for home users.

 • Gerçekten yararlı bir Program Antivirüs eklenmesi daha da iyi olmuş Hem güvenlik hem temizlik :mrgreen:

 • Yazılım geçen zaman içinde gelişmiştir. Antiviüs eklenmesi ne gibi etkiler edecektir. Deneyip göreceğim. Emek verenlere teşekkür ederim

 • Daha once bu tarz bir program kullanmıştım memnun olmadım.Bakalım bu nasıl olucak.

 • Dedikleri kadar varmış. yasal program hep kaliteli yazılımları tanıtr.

 • iobit yaptığı programlar çok güzel. umuyorum bu program da güzeldir. başarılar.ve de teşekkürler

 • Yazılımın ilk sürümünden itibaren kullanıyorum.

  Diğer yazılımlarda kullandığımda registry de silinmemesi gereken yerleri bozuyordu ve kurulu yazılımlar açılmayabiliyordu.

  Iobit yazılımını kullanınca buna benzer sorunlar olmuyor.

  Tavsiye ederim.

 • Advenced SystemCare’i 4 yıldır kullanıyorum,sistemi hızlandırması bir yana,sistem güvenliği,onarım ve tools araçları ile tek kelimeyle mükemmel bir yazılım…

 • Komple güvenlik çözümlerinde pc bakım ve onarımının da büyk önem arz ettiği, bu çözümlerde bu yönlü araçlara yer verilmesi ile neredeyse tartışılmaz bir hal aldı. Bu doğrultuda pc bakım ve onarımdan en üst sıralarda yer alan advanced system care gibi bir programın sahibi olan iobit firmasının malware fighter ile edindiği tecrübeye, en iyiler arasındaki varlığı tartışmasız olan bitdefenderın gücünü eklemesiyle, ortaya üstün bir çözüm paketinin çıktığını düşünüyorum.

 • son 5 yıldır advanced system care kullanıcısıyım. program sayesinde bilgisayarımdaki tüm kontrolleri yapabiliyorum. gereksiz dosya temizliği, başlangıç denetleme, gizlilik süpürücü ve sürücüleri yönet gibi mükemmel kullanışlı özellikleri var. şu an bilgisayarım da yine bu site sayesinde lisansını aldığım advanced system care v5.1.1.0 Pro yüklü. geri planda bilgisayarı kasmadan sürekli çalışıyor ve bilgisayarın gereksiz dosya temizliği ve gizlilik süpürme işlerini yürütüyor. programın arayüzünüde kişiselleştirebiliyorsunuz ayrıca ama daha çok arayüz eklenebilir. bu faydalı programa bir de antivirüs eklanmesi mükemmel olmuş en kısa zaman da internet security sürümünü bekliyoruz çalışamalarınızda başarılar. ayrıca yasalprogram.com ekibine bu başarılı çalışmalarla bizleri korsandan uzak tuttukları için özel teşekkürlerimi sunarım…

 • sistem performansını düzenleyen program.eskiden farklı programlarla veya el ile temizlik yapardım.ancak asc bu işi başarılı bir şekilde yerine getiriyor. asc5 sürümünü kullanmaktayım. otomatik bakımı ve gizliliği süpürmesi hoşuma giden özellikler. bir kenarda pc niz açılırken veya çalışırken işini yapıp çalışıyor.antivirüsle bütünleştirmeleri iyi olmuş. içeriğindeki alet çantasında bulunan programlarda çok işinize yarıyor.

 • programı 3 yıldan uzun süredir kullanıyorum.ilk çıktığında görsel arayüz bu kadar iyi değildi fakat yıllar geçtikçe özellik ve arayüz olarak eklemeler ve geliştirmeler yapıldı.en son an tivirüs eklendi fakat antivürüs özelliğinin daha çok adım alması gerekli.bunun dışında program kayıt defteri temizleme aracı ve turbo boozt özellikleriyle oldukça işlevse ve kendi içinde bir çok kullanışlı araç barındırıyor.çıkacak olan asc 6 sürümünüde merakla bekliyorum.

 • ben advanced system care yi yaklaşık 1 senedir kullanıyorum gerçekten çok başarılı bir program.pcyi hiç kasmaması ve hızlandırması nedeniyle kullanıyorum.pc kullanmaya devam ettikçe bu program herzaman pcde olacaktır.teşekkürler bu programı hazırlayanlara.

 • toi da tim hieu ve Advanced SystemCare with Antivirus 2013 va thay rat huu ich, mot phan mem vua co chuc nang tang hieu suat may tinh va con ngan chan duoc vi rut nua. dung la su ket hop hai trong mot. co the noi la mot san pham nen co cua mot computer. nhung van de ve ban quyen qua la kho doi voi toi, vi toi khong du tien de mua, la mot cong nhan toi chi mong nhung dip khuyen mai free de co duoc licence chinh hang cua nha san xuat. moi nguoi trong dien dan giup toi nhe, cam on.

 • bu praoğarmı iki yıldır kullanıyorum o kadar iyi bir praoğramki bilgisayarım bu prağram sayasinde nefes aldı, kullanmamış olanlara şidedtle tavsiye ediyorum inanılmaz bir proğarm bilgisayara o kadar hızlandırıyorki, ne desem boş kullanmak lazım gerçekten mukemmel bir praoğarm, bu siteye çok teşekur ediyorum

 • Bu program çok kullanışllı ama toolkit ini biraz yetersiz buluyorum antivirürüs özelliği eklenmeside programın ne kadar geliştirildiğini gösteriyor.

 • Teşekkürler, yasalprogram. Yine harika bır kampanya ve güzel bir program. Antivirüslü versiyonunu da deneyelim bakalım:

 • I’ve been using Iobit Advanced System Care Pro for years and it has never disappointed me so far.Before using it,I used to use Tuneup Utilities but it was never a help to the health of my PC.I use my PC a lot so, due to frequent uses the performance of my PC kind of slows down and it was always a pain in the ass.Later,I came across a blog on the internet where I found about about Iobit Advanced System Care Pro for the first time.I downloaded the software and used it.Since then I’ve been using it and I’m fully satisfied with what it has to offer.I’ve never tried Advanced System Care Pro with Antivirus but I’d like to give it a try because it’s a perfect blend of ultimate PC security and performance.
  Btw, thanks for this beautiful campaign.Please count me in for this giveaway/campaign. 🙂

 • kampanya için teşekkürler daha önceki sürümleri kullanmıştım çok güzel bir antivirüs programı herkese tavsiye ederim (facebook)

 • Advanced System Care is very good software.It helps my computer every day to by faster.
  ASC with antivirus,it looks be very good idea.
  Thank You.

 • ASC fantastik bir yazılımdır. A paketi pratik ve fonksiyonel pratik araçları ile tamamlayın.Ağırlık ve diğer komplikasyonlar olmadan. O kadar şeyi daha rekabetçi ürünler yapar. Ben onu tercih nedeni budur.

 • Advanced System Care programını yıllardır kullanıyorum ve çok başarılı bir program. Ancak kayıt defteri birleştirmesi ve sistem en iyilemede biraz daha üzerinde çalışılması gerektiğini düşünüyorum. Bazen gerekli olan bir dosyayı da silebiliyor. Antivirüs konusunda ne kadar başarılı bilmiyorum. Testlere girerek başarı sıralaması görülebilir ama antivirüs konusunda da başarılı olacağını tahmin ediyorum ve bu kampanyada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 • ASC ‘ nin free programını 2-3 yıldır win 7 ultimate yüklü bilgisayarımda hem panda intirnet security hemde kis-2012 ile kullandım hiç bir sorun olmadı ,belki bu cevap soran arkadaşlara yardımcı olabılır . ASC gerçekten 2-3 yıl önceki halinden daha iyi geliştirilmiş halde bulunmakta,özellikle Derin bakım içerisindeki reg kayıtları düzeltmesi,disk birleştirmesi vb. işlemleri çok iyi,ayrıca kurtarma bölümü ve alet çantası bölümündeki akıllı ram,hızlandırıcı özellikleri de bilgisayara güç katıyor, kısacası orta seviyede olan tüm bilgisayar kullanacılarının bile rahatlıkla kullanabileceği hatta kullanması zorunlu olan bir program,çok yararlı

 • eh ben çok az zaman kullanılan ve bana IObit antivirüs Norton daha güçlüydü ve aynı zamanda iyileştirici neredeyse benim sistem için bir zorunluluk olduğunu söylüyorlar, bu olay YASALPROGRAM için teşekkürler, tekrar uzun, teşekkür için bir lisans istedi.

 • Ben bu programı uzun zaman öncedir kullanmaktayım ve her geçen gün piyasaya sürdüğü yeni sürümlere daima yenilikler eklenmekte.Bence Advanced System Care çok profesyonel bir optimize yazılımı.Pc me format attıktan hemen sonra bu programla genel bir bakım yapınca sistem hızım gözle görülür derecede artışa sahip oluyor.Çok stabil bir program yapımcılarına çok teşekkür ederim.

 • J’utilise déjà advanced system care, pouvez-vous me donnar le serial pour advanced system care avec antivirus.
  Can I have the serial key ?

 • advanced sistem care pro 5’i kullanıyorum. Çok memnunum inşallah antivirüs programıda iyidir. Kullanıp bir görelim

 • devamlı kullanıyorum antivirüslü ilk kez deneyeceğim! çok tşkler…

 • cok cok tskr ederim program super bir senedir kullaniyorum ve cok memnun kaldim emegi gecen herkese tskr ederim cok sagolun

 • Uzzun süredir kullandığım bir proğram ama lisanslı olması çok daha iyi olacak,gerek pc hızlandırması,gerekse kayıt defteri düenlemesi gereksiz dosya silmesi de harika kesinlikle her pc de olması gereken proğram teşekkürler…

 • Bu ürünün antivrüs eklentili olmayan çeşitli sürümlerini kullandım. Ancak her defasında benim için ciddi sıkıntı olan aktif durumdaki tmp dosyalarını arkplanda tarama yaparken sildiğinden dolayı kaldırmak zorunda kaldım. Çünkü kullandığım programlar doğal olarak tmp dosyası yaratmaktadır ve uzun süre açık kaldığından bir şekilde temizlik zamanına denk gelmekte ve bu aktif tmp dosyaları silinince kullandığım iş programlarımın feleği şaşmakta ve de üzerinde çalıştığım işin o süre içindeki kısmını kaybetmekteydim. Umarım bu son sürümde buna dikkat etmişlerdir. Etmedilerse de madem ki okuyacaklar buradan dikkatlerini çekmek istiyorum. Lisans kazandığım takdirde yükledikten sonra aynı sorunla karşılaşırsam yine kaldırmak zorunda kalacağım. Lütfen o anda aktif olan tmp dosyalarının silinmesini önleyin.

 • son 2 yıldır advanced system care kullanıyorum.. bende önceleri bu tür proğramlara para tuzağı olarak bakar, hatta almaya bazen fikir değiştirdiğimdede internettende lisansmı satın alınırmış der korkardım.. her gün bilgisayarımda olmadık problemler yaşardım. 2 yıl önce baştan free olanıyla denemeye başladım. o bile müthişti.. hemen aldım.. kafam o gün bu gün rahat.. proğramladığım gün ve saatte şıkır şıkır olmuşçasına ilk gün kurduğum hız ve sağlamlıkta kullanmaya devam ediyorum. duydum antivirüs proğramıda çıkmış.. sisteme ve frmaya güveniyorum. sonuçta çok kıymetli bilgilerimiz orada ve bankacılık işlemleride yapıyoruz. lisans bana çıkmış çıkmamış ne umrumda.. alacağım.. ama bedava olunca 1 yıl boyuncada hayır dua ederim saygılar..

 • Merhaba,
  Ben, Avira Internet Security ve Advanced System Care Pro kullanıyorum. Hepsi de lisanslı. Ama, işin içinde BİtDefender olunca, kesinlikle bu program kullanılmalı! Eğer, lisans bana çıkarsa, bilgisayar için çok yönlü bir korumam olmuş olacak. BitDefender motoru çok kaliteli!
  Kolay gelsin.
  Neleri silip neleri silmeyeceğine sen karar verebiliyorsun. Ayarlar kısmından seçebilirsin. Çöp dosyaları temizleme seçeneklerinden, windows geçici dosyaları seçeneğini kaldırmayı dene. İşe yarayacaktır.

 • program biraz hantal çalışıyor gibiydi eski sürümleri. bu sürüme antivirüs özelliğide eklenmiş umarım daha hızlı ve daha güvenli bir program olmuştur.

 • Advanced systemcare 2 yıldır kullanıyorum cok memnunum bide antivirüs islevi eklenmis olması cok güzel
  her pc de bulunması lazım kampanya için tesekkürler

 • Si effettivamente quelli della iobit sono sicuramente dei programmi interessantissimi anchio vorrei provare il nuovo programma con l’antivirus incorporato per testare la sua efficacia non perdiamoci questa occasione e proviamolo sono davvero curioso vorrei vederlo all’opera mi auguro che vada alla grande un saluto grazie.

 • quelli della iobit sono sicuramente dei programmi molto interessanti e vorrei provare il nuovo prodotto con antivirus integrato, per un paragone rispetto a tanti altri antivirus

 • sistem bakım-temizlik alanında kendini yıllar önce kanıtlamış olan IObit firmasının Advanced System Care Yazılımı ile Bitdefender in antivirüs motorunun birlşmesi PC için tam koruma sağlamaktadır. Böyle hepsi bir arada yazılım tek eksiği Gerçek Zamanlı Korumasının bildiğim kadarıyla bulunmamasıdır. çok güzel kampanya teşekkürler

 • Wery wery well, i am entusiastic!!!! Salve ragazzi. Non ci perdiamo questa ghiotta occasione EH!! Advance System Care with antivirus 2013 dovete assolutamente provarlo. Veramente il top della tranquillita’. semplice ed efficace. Dovete averlo sulla vostra macchinna edi il suo motore girera’ al cento per cento.

  Avete problemi con virus e spyware? il vosro computer e la casa di tutti i malvare? il vostro pc e’ lento come o piu’ di una lumaca che dorme? Il vostro disco e pieno e zeppo di luridume che non sapete come pulire? Datevi da fare e scrivete il vostro messaggio al nostro amico YASAL! Spero che questo commento sia sufficientemente convinciente pero sempre valido il motto PROVARE PER CREDERE, Sicuramente potrete anche voi raccomandare Advance System Care with Antivirus 2013 a TUTTI. In particolare sara’ questo che potro fare con la mia larga schiera di amici.

  Ciao a tutti e alla prossima!!!

  Che tale indicazione

 • diğer antivirüs programlarıyla karşılaştırldığında durumu iyi. ben daha önce kullanmıştım. denemekte fayda var. zaman değişti.

 • Gran bel programma sicuramente uno dei migliori nella sua gamma, spero contuinui ad esserlo anche accoppiato ad un antivirus, spero di averne una copia.
  Grazie

 • ben bu programı daha öncede kullandım güzel ama mesala bugün kullandım her şey normal gözüküyor ertesi gün kullandığımda gene bir sürü hata bulundu diyor bunu anlamış değilim.ama her şeye rağmen işini yapıyor sonuçta.

 • Hola, creo que es mala idea unir un antivirus con un optimizador de pc , como dicen zapatero a tu zapato, como quiera voy a probar pero no creo que tengan exito.

 • Daha önce yapılan kampanyalardan Advanced SystemCare kullanıyorum gayet başarılı bir program antivirüs özelliği ile birlikte de kullanmak isterim…

 • I was using ESET as my antivirus software. But my pc slows down in these days, IObit’s software help me to speed up my pc. I’d like to use its antivirus software also.

 • yıllardır kullanıyorum, kayıt defteri temizleyicisi ve özellikle yardımcı programları çok kullanışlı, herkese tavsiyedir.

 • Ciao a tutti! Conosco da molto tempo questo programma, Advanced System Care, e col passare degli anni e con i vari aggiornamenti ha raggiunto un livello davvero ottimo. Lo uso spesso, mi velocizza il computer ed elimina tutte le varie tracce di navigazione, oltre ad i files inutili; trovo inoltre che faccia un superbo lavoro sul registro di sistema, nel quale agisce in maniera profonda e corregge perfettamente le varie chiavi incomplete, mancanti o rovinate. Un’altra caratteristica interessante è la possibilità di ricercare i files doppi, utile soprattutto quando questi ultimi sono di dimensioni grandi in modo da liberare spazio sul proprio hard disk. Che altro dire, lo consiglio veramente perché di strumenti simili posso asserire di averne provati un’infinità, ma un prodotto completo come questo non ha eguali, visto e considerato che funziona a mio avviso egregiamente! Avrete, dopo l’utilizzo, un computer decisamente più veloce, poiché con l’utilizzo quotidiano, anche al più attento utilizzatore, accade di accumulare “spazzatura” virtuale. Sono davvero curioso, a questo punto, di provare questa nuova suite con l’antivirus incorporato, che in via teorica secondo i dati rilasciati sembrerebbe svolgere il proprio lavoro in maniera egregia…vedremo! Ci sentiamo per i vari feedback…un saluto dall’Italia!

 • One good thing ot it’s antivirus is it is compatible with other antivirus software. Some thing should be improvied like smart defrag not provided & Scanning speed is very low at the begining of the scanning. Otherwise its a very god software. I Have been using it since more than three years & I’m very much satisfied with it.

  Thanks & Best Regards,

  SPB

 • This truly is one of the greatest programs all windows users should own. I have been using this software for a few years now and the difference its made to my system is outstanding. No longer having to maintain your pc makes life so much easy so thank you for the chance to get a serial

 • Pros
  – AV installs in compatibility mode, instead of total unistall of existing AV.
  – Deep registry clean
  Cons
  – HungAppTimeout & WaitToKillAppTimeout: set too low. will not allow proper shutdown
  – Overal, still heavy on resources.

  Expectation
  – Driver backup & restore not enough. Add simple light but clean updater(s).

 • Advanced vindows care iobit firmasına ait btün programları gözü kapalı tereddüt etmeden kullna bileceğimiz bir nüans sergiliyor.herkese tavsiye ederim şiddetle kaçırılmayacak bir fırsat değer.

 • gerçekten beklediğim programdı.Kullanımı çok kolay ve çok işlevselli bir program ..Çok teşekkür ederim böyle bir paylaşımda bulunduğunuz için.Gerçekten kaçırılmayacak bir fırsat

 • This program is soooo useful, when your computer is crawling, just launch it and it will run a lot faster, it will take care of all the garbage in your computer, it mucho worth its price. Absolutely recommended!

 • advanced systemCar pro kullanmaktayım bilgisayar nezaman yavaşlasa tam bir bakım yaptığımda bilgisayarım hızlanıyor ve bir çok sorun düzeliyor programdan çok memnunum zaten her zaman bilgisayarımda kurulu olan demirbaş programlardan çok kişiye tavsiye ettim hepsi memnun oldular antivirüslüsünüde denemek isterim tek kelimeyle söylemek gerekirse çok başarılı bir program tarattığınızda silmek istediği listeyi iyi kontrol eder gerekli olanları doğru işaretlerseniz hiçbirzaman gerekli programları silmez aleyhinde olup programı kötüleyenler bilgisizce kullananlar çok defa beni formattan kurtardı tek kelimeyle çok başarılı bir bakım onarım programı saygılar..

 • advanced system care programını uzunca bir süredir kullanmaktayım. bu programın antivirüslü hali çok güzel olmuş. Progrma bilgisayarın hızlanması için sunduğu araçlar çok çeşitli olup program bilgisayarı hızlı çalıştırdığı gibi programın çalışması esnasında sistem kaynaklarından çok az kullanması ayrıca programa artı sağlamaktadır.
  daha önceden Windowsun hata vermesi yüzünden Windowsu güncelleyememekteydim. bu program sayesinde tüm hataları tek tuşla düzelttim ve Windows otomatik güncellemelerini yapmaya başladı.
  Ayrıca program bilgisayar boşta kaldığı zamanlarda kendiliğinden temizlik yapması da çok hoş bir özelliktir.
  Programın yapımcılarına çok teşekkür ediyorum.

 • Kullanımı oldukça kolay;Tek tıklama ile bir çok işlemi gerçekleştiriyor.
  Bilgisayarımı koruyor ;PC aktivite geçmişini kontrol ederek hangi işlemlerin gerçekleştiğini gösteriyor ve takip ediyor.
  Windows’u temizliyor: Sistem performansını kayıp dosyaları temizleyerek hızlandırıyor, istenmeyen dosyaları ortadan kaldırıyor, gereksiz dosyaları ve tüm hasarlı kayıt girişlerini siliyor.
  Kısacası oldukça memnunum kullanmaya devam.

 • Bilgisayar işinden, benden daha iyi anlayan bir arkadaşımın tazsiyesi üzerine 2 yıl önce bilgisayarıma kurdum ve bir çok problemimden kurtuldum. Büyük rahatlık, formak atmaya gerek kalmadan bir çok problemi çözebiliyorum. Bilgisayar kullanıcılarına mutlaka tavsiye ediyorum.

 • Advanced SystemCare with Antivirus 2013 这是iobit新推出的产品,Advanced SystemCare系统优化和杀毒功能合二为一,Antivirus杀毒采用了双引擎设计,包含了bitdefender杀毒引擎(是来自罗马尼亚的老牌杀毒软件,某数字免费杀毒软件就采用了这个杀毒引擎)和iobit反木马引擎。

  Advanced SystemCare with Antivirus 采用了新颖的界面设计,当用户将鼠标指针移至界面上的不同功能模块图标上时会显示出华丽的光影变化。主界面可以直接看到四个模块:反病毒、快速维护、深度维护和工具箱。其中反病毒模块内置快速扫描、全盘扫描以及自定义扫描三种扫描模式。
  此外,Advanced SystemCare with Antivirus还提供了右键杀毒服务,我们可以通过鼠标右键来快速的扫描指定对象,或是执行文件擦除、磁盘分析等任务。Advanced SystemCare with Antivirus 除了具有非常好的病毒查杀性能,还具有较强的实时防护性能。该软件默认设置下自动开启了实时保护模块,并且默认的保护级别是中等强度,支持用户根据需要灵活的加大或者降低保护强度。此外,该软件还具有针对移动存储设备的防护性能。

 • Piyasada free (yada ücretli) birçok antivirüs programı var.
  piyadada birçok sistem hızlandırma programları da var. Ancak ikisini birarada sunan ve bilgisayarın hızını yavaşlatmayan tek program IOBIT programı. kendilerini teblrik ediyorum. Ayrıca diger bu tip programlarda genellikle bilgisyarı hızlandırıcağız diye taratma yaptığmızda sistem çökmeleriyle karşılaşıyoruz. Sistem çökmese bile tam istediğim hızlanmayı yakalayamıyorum.

  ücretsiz kısıtlı sürümleri dahi çok iyi iş görmekte, bilgisayarı hızlandırmakta. Advanced system care with antivirus 2013 ü 30 günlük trial olarak kurdum dolmasına 5 gün var. Bu kampanya ilaç gibi gelicek 🙂

  sunduğu yan hizmetler ile ve Türkçe dil desteğini de sunması sebebiyle çok kullanışlı bir programdır. hatta program içerisinde sistem hızlandırmanın yanında silinen dosyaları kurtarıcı aracı ve uninstaller aracınında olması ayrıca takdire şayan bir durumdur. ikiside çok güzel işler çıkarmakta. Bildiğim tanıdığım herkese iobitin system care programını zaten kullanmasını tavsiye ediyro hatta bizzat kuruyordum. Antivirus programlı hali ise tam bir bomba. şimdi ayrıca bilgisayarımda antivirüs programı çalışmayacak ve sistemim dahada hızlı çalışacak.

  şimdi olumsuz hiçmi yanı yok derseniz. karşılaştıgım olumsuz tek yan şu: bilgisayarınız bir ağda ise ve ağdaki bir yazıcıyı kullanıyorsanız, taratma yapıp bilgisayarı hızlandırdığımda ağdaki bilgisyaarları ve yazıcıyı göremiyorum. (ayarlarını yapnlış yapıp taratıyorumdur kesin. kullanıcı hatasıdır ama tam olarak çözemedim olayı: ) hizmetler kısmından yazıcı biritkicisini ve sunucu hizmetlerini bşalatmam gerekiyor.

  yinede teşekkür ediyorum. böyle güzel bir program sundukları için.

 • Iobit Advanced System Care Pro with AV 2013 has improved greatly from the crappy on-demand scanner clone to it’s own distinct security application. Now it is recognized as a very good standalone punch. With this app plus a a free 3rd party firewall like Emsisoft/Comodo then a sandbox you are good to go. This app will place you free of malware anytime.

  🙂

 • I have been using ASC for many years and also recommend it to all of my friends and family as one of the first programs they must have on thier systems. The addition of an AV engine finally makes this the only program to both optimize and protect your system, all from one interface. Please count me in on this giveaway and I will continue to recommend this wonderful program to all of my frinds and family

 • Advanced system care programı önceki sürümlerinden itibaren devamlı bilgisayarımda kuruludur.Bence şu an kullanılabilecek en iyi bakım ve onarım programlarından biridir.Çok faydasını gördüm.ahenüz denemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim.Ayrıca böyle bir kampanya düzenlenmesi beni çok mutlu etti.İlgililere teşekkür ederim.

 • Bir yazılım AdvancedSystemCare kullanılır. Bu çok iyi. Şimdi tekrar Antivirus 2013 ekledik. Ben onunla çok thcih. Ve ben daha uzun ve dolgun kullanmak için bir lisans gerekir.

 • ACS is the best tool to optimize windows operating system. This is a very great tool when we talk about optimization. And this tool will be more powerful when added an antivirus engine. Very best option for me and all the techno geeks outside there..

  Please count me in…

 • Tespit ettiğim bir durumu daha var ; Ana dosyalarını “c:” sürücüsüne kurmadığım yazılımları c sürücüsünde göremeyince yokmuş gibi davranıp registry den siliyor.Misal ana dosyalar “d:” sürücüsünde , reg kayıtları c: sürücüsünde , hepsini c: sürücüsünde görmeyince fazlalık gibi hareket edip siliyor.

 • An excellent program, the detection rate is excellent, optimization is unique, a more than recommended, essential. 😆

 • I’ve been using both free and paid versions for about five years. Thank you, good program. (Do I get my license now? LOL)

  But seriously, its design is spotless. A few version back I was bugged by the upgrade message that had to be manually closed but that’s no longer applicable. When it comes to defragmentation, I would like to see that completely separate from the main scan (and working in the background). Also, it would be helpful if licenses didn’t suddenly disappear – it happened to me twice with pro versions.

 • I have been using this product for years and it is really excellent. I want to upgrade it.

 • I am very happy with my ASC-5 (also a gift from Yasal!!) but I would love to win this one for a friend! That would be a cool Christmas gift!

  Yasal is NO. 1!!!!

 • I have been using this product for quite some time and this latest version is really excellent. Even when I tried to use the drive defragger ,it went straight to the web site where I downloaded it and it worked in conjunction with ASC, straight out of the box. The defragger was excellent. Very impressed with the whole package.

 • Her formattan sonra free sürümünü kurduğum nadir sistem optimize programlarından.
  Birçok program denedim ama stabil olarak ve sistem hatası almadan kullandığım tek program.
  Herkese tavsiye ederim.

 • Advance system care is top System utility & Bitdefender is No#1 Antivirus.Combinaton is both
  is topnotch performance your pc(Protection + Speed).Thanks for organising this special giveaway.Best of luck. 😀 💡

 • 3. sürümünden beri kullanıyorum..gerçekten sistemde belirli bir hızlanma farkı oluyor sistemi kasmamasıda cabası..

 • I guess we’re supposed to comment in english.

  I like the program, been trying out the demo for some time. I guess the best thing about it ,is the fact that it doesn’t mess up your computer like other cleaners that are out there. I can therefore easily clean my registry without the fear of a possible reinstall of Windows.

  Maybe some more tweaks could be added. I notice some tweaks in other programs are not present in ASC 2013.

  Thanks

 • 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛
  i used this program more than a year i like to use it, because it has some advance future that dosnt have in other anti virus programs

 • The big addition on this version is antivirus protection, both real-time and on demand, which is provided by the IObit and BitDefender engines. This means the program is more likely to complain of potential conflicts on installation if you’re already running some other antivirus tool. other than that, nice console, low system overhead, easy to use, fairly reliable and works well in the background like hardely there.

 • 😀

  What to say except : iobit advanced care with antivirus protection is really something both novice and advanced users should have on PC.
  I ve tested BETA edition of new advanced system care and It really got my pc optimized and protected. Recommended.

  Selam from Norway to the Turkey. 😎

 • bakım programları gibi ise güvenilir olacağına inanıyorum.ama fiki sahibi olmak için öncelikle kullanmalıyız.

 • Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows’unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced SystemCare , diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Advanced SystemCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha istikrarlı olmasını sağlar.simdide virus programiyla dahada iyi koruma süper

 • Bakim onarim tamir ve simdide Antivirus hepsi bir cati altinda IOBit i kutluyorun güzel bir program yapmislar

 • advanced system care sistem optimazsyonu acısından cok iyi olabilir.ama antivirüs ayrı bir alan.bu alanda karsılarında dünya devleri var.onlaral mücadele hemen ilk sürümde olamaz.ama ilerleyen sürümlerde olabilir.kampanya için tsk ler…

 • Yıllardır kullanıyorum 3-4 optimizasyon programı denedim hepsi kampanyalardan kazandığım pro versiyonlardı ama naaptım ettim ASC’ye geri döndüm. Tek tek girip tüm araçları ayarlayabildiğimiz gibi, tek tıkla oyun modu yada ileri düzey optimizayson seçenekleri var ve en çok kullandıklarım bunlar. Sağ tıklayıp turbo güçlendiriciyi açıp gereksiz adını bile bilmediğim birçok windows işlemini otomatik durdurup oyuna öyle giriyorum daha iyi performans sağlıyor. Arayüzüde çok güzel ve anlaşılır. Şahsen kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar.

 • advanced system care=trouble free
  asc with antivirus=toouble free,virus free,system smoth running.
  this is my own experiance

 • yasal programa devam teşekkürler programları için face de paylaşımda bulundum.

 • Ho provato a parte Bitdefender è un buon antivirus ma pesante, e a volte da problemi di stabilita, i motore di scansione e affidabile lo sto usando ancora con BullGuard, invece Advanced SystemCare quello gratuito è un buon programma.

 • Advanced System Care programını devamlı olarak kullanmaktayım.Halende bilgisayarımdaki programı firmadan ücretli olarak alınıp kurulmuştur.Çeşitliliği vede elde ettiğim sonuçları bakımından bana göre alanında rakipsizdir.
  Dolayısıyla,aynı programın antivirüslü programınıda doğruyu söylemek gerekirse oldukça merak etmekteyim.Çokta kullanmak isterim.

 • vorrei provarlo,si dice di un gran bene,vorrei proprio sperimentarlo.Se effettivamente funziona il prossimo anno lo comprero certamente. Adesso è gratis per un anno ringrazio moltissimo a tutti.Grazie

 • Per me questo software,e uno tra i migliori per otimizzatione e la pulizia del computer.Io lo uso da circa un ano e mi trovo benissimo.Grazie per la oportunita di avere una licenza

 • Güzel bir yazılım. Antivirüssüz sürümünü uzun bir süre kullanmıştım. En iyi virüs tanıyan programlardan biriymiş.

 • Güzel bir yazılım bu. Hem düzenleyici, hem de koruyucu. Bilgisayarıma yüklemek isterim. Tabi hediye ederseniz.

 • Antivirüs ile birlikte nasıl olacak? sonucunu deneyip göreceğim ve sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

 • Uso Advanced System Care da diversi anni e sempre con ottimi risultati, sono però curioso di vederlo lavorare abbinato ad un antivirus spero perciò di averne una copia
  Grazie Pino

 • Antivirüs programını daha önce denemedim bu sayede deneme fırsatım olacak.Cleaner ise işinizi görür.

 • Programı daha önce kullandım fakat çerezleri tam olarak kaldıramadığı için kaldırdım.Arkadaşın yazdığı gibi tarama yapıp temizledikten sonra tekrar taratıyorum ama yine aynı hatalar var.Madem silinmedi neden bütün sorunlar çözüldü yazıyor.

 • it is great, a very complete system of computer maintenance, now with an antivirus it will be much better.

 • Mutlak sıfır tarife Advanced SystemCare Free işlevselliği programı gerçek bir içeriden ucu yapar. Satın alınabilir Advanced System Care Pro, daha da gelişmiş özellikler. Kesinlikle güvenlidir, çünkü program aynı zamanda, tüm yeni başlayanlar için tavsiye edilir. AntiVirus 2013 ile ideal bir kombinasyon! 😛

 • Advance Sstem Care Programi beni en basindan Memnun etmisti. Bilgisayarimin Performanisi yükselterek. Registry bu program sayesinde her sartlar altinda tertemiz. Herkeze tavsiye ederim birde Antivirus programiyla birlesik süper uyum gösterecedir PCde.

 • Advanced systemcare with antivirus e un ottimo programma di ottimizzazione del sistema e di riparazione degli errori.
  Buon motore di scansione e protezione antivirus e antimalware.Uso Trnd <micro internet security preistallato sul computer e voglio provare ed usare queso nuovo prodotto

 • Advanced SystemCare with Antivirus 2013 is a version IObit’s “do everything” PC maintenance suite, combined with a dual security engine.
  I’d like it

 • Been using Advanced System Care Pro for 2 years and it improved my netbooks overall system performance clearly 😀

  Using Norton Antivirus now and i am curious if the Bitdefender engine that is in ASC with Antivirus will improve my security on internet. So that is the reason why i want to try 💡

 • I’ve always used Advanced SystemCare from version 3.7 and I’ve never had problems with pc, in fact I have many benefits in clean registry and optimize it. I have used in the past with great satisfaction even IObit Security 360 and IObit Malware Fighter: they have found malware that other antivirus noblest not found. I am very happy that now Advanced SystemCare becomes antivirus (Bitdefender) and antimalware (IObit). IObit is a pioneer in the study of new softwares and to amaze people. I have on my computer IObit Uninstaller, IObit SmartDefrag and Advanced SystemCarefree, i am so very anxious to have a license for this new product that seems really very good. Thanks

 • ho provato personalmente i prodotti della IOBIT e devo dire che sono rimasto personalmente impressionato dalla serietà e dalla bontà dei loro programmi che consigliere a tutti. soprattutto iobit advantage care mi ben impressionato e mi ha portato dei benefici al computer i dotazione

 • Hello, in Italy Advanced System Care is known .. I personally use the free version (because of the costs that even if content is not I can afford it ..). A a lot of friends I did install especially those pc have dated and all agree in one thing really increases the performance and the pc seems to rejuvenate .. If then also contains a good antivirus that you want? Greetings to all good and bad … :mrgreen: :mrgreen:

 • 2005 te bilgisayar aldığımdan beri kullandığım dünyanın en kaliteli bilgisayar temizlik ve optimizasyon yazılımıdır.Kullanmayan çok şey kaybetmiştir derim ben.. Ayrıca bu lisans beni mutlu etti

 • Asc programını bakım programları arasında ilk sırada görüyorum. Çok güzel yeni arayüzü ile çok yönlü başarılı bir program. Antivirüslü olarak onu hiç kullanmadım. Umarım antivirüslü haliyle bilgisayarların bakım ve güvenliği tamamen hallolmuş olur.

 • Öncelikle bilgisayar sahibi olduğum yıldan beri bilgisayarımın olmazsa olmazı bir programdır.
  Birkaç defa beni formattan ve sistem kararsızlıklarından
  kurtarmıştır.
  Yani mükemmel bir sistem optimasyon programıdır.
  Bilgisayarınızdaki çerezleri, register hataları ve artıklarını hiçbir sorun yaratmadan temizler.
  Daha birçok ekstra özelliği de bulunmakta olan bir programdır.
  Emeği geçenlere teşekkürler.

 • I’m used to Iobit softwares like ASC and game booster and are very good system utility, but i’d like to try this version that include an antivirus.

 • I have been using ASC for a long time and it is great, a very complete system of computer maintenance, now with an antivirus it will be much better.

 • kesinlikle önermem beni yanlış anlamayın kullanan bir daha kullanmaz sadece asc olanı daha iyi

 • Based on #1 ranked BitDefender antivirus technology and IObit anti-malware engine, Advanced SystemCare with Antivirus 2013 incorporates top anti-virus capabilities, as well as the already proven comprehensive PC tune-up ability. With its real-time protection against viruses, spyware and phishing attacks, powerful tuning-up and cleaning functionality, Advanced SystemCare with Antivirus 2013 provides always-on, automated, and all-in-one protection against all kinds of security threats, system slow down, freeze and crash. It ensures PC security, and maintains maximum computer performance automatically without slowing down your system. Advanced SystemCare with Antivirus 2013 is compatible with other security software like anti-virus, anti-malware, firewall, etc.

  Advanced SystemCare with Antivirus 2013 is a stand-alone product. Besides the newly built-in antivirus functionality, it includes all the features of Advanced SystemCare PRO. PRO users who uninstalled Advanced SystemCare during the trial can easily revert it back at any time.

 • I use Advanced System Care since 2011. First was ASC4 and now ASC5 and I admit that it is the best system optimization suite that I tried. The new Advanced System Care with Antivirus 2013 will strenght the security of this suite and what is to notice is that they use a Bitdefender antivirus engine one of the best in detection on the market. Ihope that will be really compatible with other antivirus in order to get an excellent defense. Finally… I hardly wait to get a license and install ASC with Antivirus 2013 on my computer. Thank you yasalprogram.com for such a usefull and nice giveaway! 😛

 • İyi bir antivirüs. Benim bilgisayar yüklemek edebilmek için sevindim. teşekkürler

 • advance system care with antivirus 2012 is based on Dual engine: award-winning anti-virus engine and IObit anti-malware engine. *Defends against possible virus infection, while speeds up PC rapidly in the meantime. *Scans and detects more threats, proven by generally recognized testing organization . * Fast scanning ability provides reliable protection against viruses, spyware and other threats. *Real-time and proactive protection detects and stops all kinds of malicious behavior. *Rapid virus database updates provides high-level of detection and keep your protection current. *Scans and removes spyware and adware with the latest definition. *Prevents spyware, hijackers and malicious websites. *Erases the history of all activities on your computer. *Scans and fixes invalid and improper registry entries. *Detects and removes invalid startup items. *Searches and Cleans up Windows trash files. *Repairs system configurations, Eliminates System Bottlenecks and Prevents Crashes. *Tune up Windows to improve both system and Internet performance, unleashes the power of your Windows. *Analyzes and Shows detailed information of hardware and Windows.

 • ts a double bonaza, as it not only maintains my system in perfect condition but also protects my system from virus and other stuffs.
  Moreover its reliable, efficient and gives detailed information about the condition of the system.
  It would love to use it on my system for sure 😀

 • Merhaba,
  ASC yi uzun zamandır kullanıyorum. Gayet güzel ve hızlı çalışıyor. Lisansımın bitmesine de az kaldı. Bu sürümde Antivirus u devre dışı bırakmak mümkün müdür? Yalnızca ASC olarak çalıştırılabiliyor mu? Teşekkürler.

 • Advanced System Care ‘yi zaten kullanıyordum.Antivirüs proğramı olduğunu yeni öğrendim.Elbette iyi oldu bu antivirüs proğramı.İnceleyebildiğim kadarı ile güzel bir virüs proğramına benziyor.Kendi adıma teşekkürler.

 • The ASC of Iobit is very convenient for us to clean our computer.And now, it can also clean and defend virus and spyware.So I think it will be better to help us use our computer and I want a key of it. Thank you.

 • ASC is the optimization software i’m using and this solution that inclused also the antivirus (engine of Bitdefender) and anti-malware (IObit) it will put this suite as the top in the market.
  It will be a pleasure to have this suite on my laptop.
  Thanks guys!

 • I think iobit can be do better 🙁 He need more optimization option. 😐

 • Daha önceden sistem optimizasyonunu programını kullanmıştım.Antivirüs programının olduğundan haberim yoktu.Ne kadar başarılı olduğunu kullanınca göreceğiz.
  Teşekkürler

 • ASC program using for a long time and am very satisfied. IObit company under one roof maintenance program combines antivirus and improve itself.

  I’d like to try it definitely …

  Thank you.

 • Bu gün ben kullanmak biri benim en sevdiğim programlardan biri, ilk Advanced SystemCare, ve şimdi Bitdefender ortaklığıyla Antivirus Advanced SystemCare, ben harika bir kombinasyon olduğunu düşünüyorum olduğunu. Iobit, bravo için iyi, mutlu müşterilerinizi tutmak

 • ASC is the best program for optimization on market user friendly and reliable thank you

 • Have used Iobit ASC for years and found it very reliable so that I could run it without fear of system mishaps or crashes. Recently have also had the pleasure to have the pro version. Now though, having the addition of an anit-virus, with a very reliable program, is just a cherry on top of the cream cake.

 • I am very interested in trying out the Iobit antivirus, since it can be installed in compatability mode. This will give me a chance to evaluate it without taking risk. Thanks

 • The program is resource-efficient, fast and reliable, detailed threat information would be helpful.
  Nice giveaway…Thank you !

 • I like Advanced SystemCare very munch.Only it can make my computer really fast! I think Iobit software company is a great company. The people in there is very hard-working. They offer us so much wonderful software which is always free. So I think Advanced SystemCare with Antivirus 2013 will be the most powerfull Antivirus software. I’m looking forward to it. 😛

 • bu programı biliyorum. çok kapsamlı bir program. bilmeyen arkadaşlarıma da öneriyorum. hayranım da diyebiliriz. toolboxtaki küçük programları da çok kullanışlı. özellike klon dosya bulucu çok işe yarıyor. bu adamlar işini biliyor. şu ana kadar kullanıdığım en işe yarar program bu.

 • 电脑里一直使用的就是这个公司的优化软件,一直很好,谢谢这次活动能有机会体会这个新软件

 • ilk önceleri System Mechanic hastasıydım.Sonra Ccleaner,Regcleaner kullanmaya başladım.Bir süredir de Advanced System Care programını kullanıyorum.Şu ana kadar gayet iyi gidiyor.Bakalım bu performansı devam edecek mi?

 • Lisanslı ASC 5 Pro yüklü bilgisayarımda ve içim rahat. Antivirüslü yeni sürümü merak ediyorum. Yasal olarak rahatça kullanınca ayrı bir rahatlık sağlıyor. Vazgeçmek istemiyorum 😉

 • Evet bu programı beğenerek kullanıyorum.Kullandığım her bilgisayarda vazgeçilmezimdir.yaptığı işlerin yanında bir de yazı şeklini dahi değiştiriyor.Normal yazılar bana yavan geliyor.Yaptığı tüm işler için çok teşekkürler.

 • Advanced SystemCare – etkili anti-virüs yetenekleri ile Windows optimizasyonu için gerekli bır programdır. virüs, spyware ve phishing saldırıları yanı sıra Advanced SystemCare sisteminizi temizler. bilgisayarınızı optimize etmek için güçlü özellikler karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. güvenlik tehditleri, parçalama, otomatik olarak Windows yavaşlatmadan, otomatik olarak maksimum bilgisayar performansını korur.
  umarım Lisans kazanirım kampanya icin tesekkürler

 • pek çok antivirüs programı denedim ve şuan bilgisayarlarımda kis, cis, avira kullanıyorum. denemek isterim doğrusu.

 • Asc 5 sürümünü lisanslı kullanıyorum ve memnunum. Yeni sürüm ile birlikte ayrıca antivirüs destekli Asc 6 sürümünü de lisanslı kullanmak isterim. Diğer optimize programlarını bu rahatlıkla kullanamıyoruz. Programın kullanımı herkese hitab edebiliyor. İobit ve yasalprogram.com firmalarına teşekkürler…

 • I use ASC 6 beta2.It’s function is better than other software. So, I test your antivirus+ASC, now.Therefore, you permit it to test. Thanks.

 • Iobit firması güzel yazılımlar çıkarıyor ara sıra’da olsa böyle kampanyalar yapması güzel lisans hediye lisans gelirse Advanced SystemCare with Antivirus 2013 kullanmak isterim.

 • I have been used Advanced SystemCare Free Edition for years, which is the best among all system utility. This is the one with Antivirus, which includes PRO Edition. I think this giveaway is the best for me. 😛

 • e ottimo programma non e veloce cerca e pulisce discretamente consuma troppo tempo per sapere overview costante e ottimo nel controllo quando navigo in internet grazie per ilfree giveaway cercate di migliorare la qualita da 1 a 10 do un 7

 • Advanced system care bilgisayarının yavaşlamasını istemeyen herkes için gerekli olan bir programıdr.
  Alanında en başaılı programlardan biridir. Anti virüs özelligi ile de gayet iyi bir şekilde geliştirilği açıkca ortada.

 • Merhaba Iobit Advanced SystemCare kullanıyorum ile birlikte F-Secure Internet Security kadar sancı yok. 🙂

 • boyutu cok fazla olan bir program.blg kasıyor boyutu düşürülebilirse mükemmel olacak. diyer foksiyonları mükemmel. olmasa olmaz bakım programlarının fovorisi.

 • Thanks for the generous giveaway, Yasal Program. Advanced SystemCare is indeed one of the well known system cleaner used by millions of people, besides ccleaner. The combination of a powerful antivirus engine of Bitdefender with the program itself makes it a must-have system utilities. I’ve seen positive feedback and review for Advanced SystemCare with Antivirus although I have never used any Bitdefender related products before. I’m a regular visitor and have already subscribed to Yasal Program mailing subscription eventhough I have to use google translate to read your interesting articles and news. And thanks to you, I’ve managed to grab a few software for free. Thanks again for this fantastic giveaway.

 • It will be an indispensable tool for everyone.That will do away with Malwarebyte Pro and Tuneup Utilities as it is as good actually much more features than Tuneup and also replace Malwarebyte whose scanning is always at snail pace.It will be a new experiment with full antimalware.And will force me to install it as so many excellent stanalone optimizing solutions always there like Amigo 360,Toolwiz Care etc.Combination will be deadly.

 • öncelikle yapmis oldugunuz kampanya icin tesekkürler,severek kullandigim Advanced SystemCare nin bu türde antivirüs programi yapmasi hele helede türkce dil secebilmemis müthis…

 • bu programı 3-4 yıl önce ilk yüklediğimde sistem temizliğinden sonra bilgisayarım çökmüştü. sonra bir süre ara verdim ve kullanmadım bir daha. fakat geçen sene yeniden yükledim ve kullandım. bu sefer o eski program yoktu. şimdi daha da geliştirilmiş ve sisteme zarar verecek hamlelerden uzaklaştırılmış. arayüzünü de başarılı buluyorum. programa daha sonradan eklenen antivirüs motoru da çok mantıklı çünkü diğer yazılımlardan geri kalınmaması şart.

 • I have tested ASC with antivirus and have quite expreinece in testing antivirus

  PROS-SIGNATURE BASED DETECTION IN GOOD AND PLUS INCLUDES MALWARE FIGHTER
  THE CLEANING AND SYTEM MAINTANENCE IS GOOD

  CONS-ZERO DAY DETETION IS LESS
  LACK OF BLOCKING MALICIOUS AND PHISHING WEBSITES
  A WEAK SELF DEFENCE

 • I love ASC , I think ASC 2013 can be even more better , I want to have a try

 • The antivirus component of the suite offers real-time protection against all manner of threats, but you also have the option of running manual scans, both quick and full, whenever you feel the need. Any files you receive via email are automatically scanned for signs of infection as are any files you download while browsing the Internet. Everything you would expect to find in an AV tool is available here — scanning whenever you need it, quarantined of suspicious files, automatic updates and whitelisting of trusted files.

 • Yasal Programdan beklenen baska bi guzel kampanya,Tesekkurler, Firmanin hemen hemen programlarinin hepsini kullaniyorum,tabi ki kullaniciyi memnun edecek kadar kaliteli yazilimlar,lisan kazanmayi isterim tabi :mrgreen:

 • Pc min özellikleri iyi olmamasına rağmen Iobit sayesinde max . performansı alarak en üst düzeyde kullanmaktayım. Yardımcı araçlarını kullanmaktan özellikle program kaldırıcı regedit teki izleri bile kaldırması yeterli benim için.

 • Anvitirüs hiç hoş olmamış. Ama diğer tarafı mükemmel. Yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum.

 • Kesinlikle her bilgisayarda olması gerekn bir program…Şuan kullanmaktayım,pc daha kararlı ve daha stabil hale geliyor

 • I used Advanced System Care without antivirus during a long periode without any problem.
  It’s a great tool for your PC. I have never used it with a virusscanner together. I am curious how thats works.
  I would like to explore your new software. Please send me a licence. Thanks in advance !

 • Reliable tool, smart GUI.
  Now with a combination of antimalware and top ranking BitDefender AV, it’s one for the toolchest.

  And if you have an existing AV installed, you can drop its real time protection on installaing.

 • I’ve used ASC pro for a few years now and have been quite satisfied with it. The only “problem” I have is, it seems to conflict with MSE, Every day MSE informs me that I haven’t scanned my pc in a while and should do so, which is nonsense. This only happens on the pc that has ASC pro installed. Anywayyyy, I would live to give this new product a shot…….fingers crossed for the free giveaway :o)

 • I had Advanced System Care without antivirus and it was great.
  Is the best tool to maintenance and speed up your PC.
  Bitdefender is also one of the best antivirus and is great that you can have them together.

  Please, send me a licence.
  Thanks.

 • Their detection rate is good, since it does use BD signatures. The issue that they have is the lack of real time protection. Sure its turned on but barely popped up.

  They certainly nailed down scan speed, so that is a plus, but that is where the good points stop.

  It is still a good on demand scanner option (I would rather use it on demand), but I would not attempt running as a main real time protection. Yet if I had to chose between Malware Fighter and Advanced System Care with AV for real time protection, I would not think twice and go with ASC. Simply because they have decent signatures.

  Nevertheless, it is not my cup of tea. Rather stick to the free version of ASC and use another AV.

  IObit sure are trying to make improvements but they do need to tackle some stuff. If its using MF technology, they better really improve Malware Fighter.

  IObit Advanced System Care with Antivirus does have potential, but in my eyes at this stage, not worth paying anything at this stage.

 • 😛 I have allredy Advanced System Care but no Antivirus, as I know Iobit is wery good
  cleaning system so I hope to bee winner incl. Antivirus!!!
  Best regards, Per

 • advance system care with antivirus 2013 is a great software having bitdefender antivirus technology plus it also has top pc cleaning and optimization tools.

 • i used iobit advance system care 5 pro and it is a best tool in pc maintenance and optomization.. i think i want this tool especially fow it is with an anti virus..

  i like to have one of the license.. thanks in advance

 • bende acs yi sürekli kullanıyorum. en çok sistemi optimize etmek için. yalnız pc yi gerçekten hızlandırdığından emin değilim. özellikle yardımcı programlarının olması çok güzel. özellikleri iyi olmayan bir pcde bu programı rahat kullanabileceğimi düşünüyorum.teşekkürler.

 • 1 adet lisans satın almıştım ama 2 bilgisayarım var. kullanıyorum memmunun kasma yok.

 • Advanced SystemCare is one of the best suites for what it does, Bitdefender is top ranked by many professional review sites, but there are quite some users say it’s not good. Hope to get first hand experience to find out the truth. Thanks

 • QAdmin dün iki kere yorum yazdim ama cikmadi sansimi kaybetmek istemedim bugün 3.sünü yaziyorum umarim cikar sisteme ayni anda sisteme üyüyimde.Ben Advanced SystemCare yi cok zamandir begeniyle kullaniyorum cok memmunum simdide virus tarayicisiyla birlikte sunulmasina cok sevindim üstün performans ve üstün koruma bir cati altinda lisanzi alirsam tabiyki hemen Advanced SystemCare 5.4 pro dan Advanced SystemCare antivirus2013 ce yüpkselecegim.Kampanyaya destek veren uygulayan tüm kisilere tesekkürler .

 • türkçe olması bakımından iyi ve antivirüs olarakta bakmak lazım.denemeye deger.bakalım nasıl oluyor.

 • I like this brand so much. it’s very easy to take care of my pc. I would like to try this new model.

 • BitDefender antivirüs teknolojisi ve IObit anti-malware motoru, Antivirus 2013 ile Advanced SystemCare 1. sırada yer dayanarak en iyi anti-virüs yetenekleri yanı sıra zaten kanıtlanmış kapsamlı PC ayarlama yeteneği içeriyor. Virüs, spyware ve phishing saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma, güçlü akort-up ve işlevsellik temizlik, Antivirus 2013 ile Advanced SystemCare, her zaman açık otomatik sağlar ve hepsi bir arada güvenlik, her türlü tehdide karşı koruma, sistem yavaş aşağı, donma ve çökme. Bu PC güvenlik sağlar ve sisteminizi yavaşlatan olmadan otomatik olarak maksimum bilgisayar performansını korur. Antivirus 2013 ile Advanced SystemCare anti-virüs, anti-malware, güvenlik duvarı, vb gibi diğer güvenlik yazılım ile uyumlu . Antivirus 2013 ile Advanced SystemCare bir stand-bu başına bir ürün. Ayrıca yeni yerleşik virüsten koruma işlevleri, bu Advanced SystemCare PRO tüm özellikleri içerir.
  Advanced SystemCare programini ilk ciktigindan beri arali kullandim su an ver.5.4 Pro kullaniyorum ve cok memmunum birde Virus taramasi eklenince hemde Bitdefender gibi dev bir tarayici ozaman hepsi bir programda birlesiyor üstün koruma ve performanz.
  Lisazi alabilirsem sevinirim kampanya icin tesekkürler . 😛

 • I used ASC’product from version 3 to version 5 and up to now . I see ASC’ product more improment with many exciting fearture. And now i am using ASC with antivirus trial. I feel some tool not need, just something! I like engine of BIT in this product, because security is great. But new product is not still improve about skin. I think it not make difference…. Thanks for reading

 • great program for tuning the pc and now with he AV INCORPORATED GETS PERFECT! I THINK THE AV USES BITDEFENDER ENGINE FOR UPDATE WICH MAKES IT A MUST HAVE PROGRAM! THANKS!

 • hi,count me on ^_^,iobit is my favorite tuneup series,everyone i get everyone i recommand,its powerfu optimize shows the capablity of the best one.Now asc with antivirus is more powerful and more intelligence,with the combination of imf and bd
  engine,asc can easily mend the problems and fix the potential threaten,so many tuneup
  brand,but only iobit combines its advantage with the trend of ITsecurity,thus making the pc much more 😛

 • Advanced SystemCare with Antivirus 2013 is a great software,based on #1 ranked BitDefender antivirus technology and IObit anti-malware engine, Advanced SystemCare with Antivirus 2013 incorporates top anti-virus capabilities, as well as the already proven comprehensive PC tune-up ability. I hope to try out this program,thanks for the giveaway.

 • 3 yıldır sürekli kullanıyorum ve tümünü de kampanyalardan edindim. Otomatik temizleme açık, önerdiği bakım türü hemen yapıyorum ve yaklaşık 10 günde bir diğer aletlerin tümüyle bakım ve temizlik yapıyorum. Yaklaşık 6 aya kadar çok güzel gidiyor sonra psikolojik midir bilmiyorum sanki sistemde bir kararsızlığa yol açıyor gibi. İşte o zaman programı kaldırıp siliyorum (3 gün önce silmiştim) Sonra yeni pro sürüm kampanyasını bekliyorum, bulduğumda tekrar kurup devam ediyorum. Ancak bu sefer antivirüs barındırması değişik olmuş ancak kendini kanıtlamadan antivirüsüne güvenemem. Ki kullandığım kis2013 ile çakışacağına eminim. Şayet lisans gönderirseniz antivirüsünü devre dışı bırakıp kullanmayı düşünüyorum kis in lisansı 3 ay sonra bitince antivirüsü açıp yanına comodo firewall ekleyerek programın performansını bi denemek isterim. Sağlıcakla….

 • Advanced SystemCare with Antivirus 2013 This is a very good software is very comprehensive Thank

 • Have been in use, the software in a coupled with anti-virus function, if the process takes too much, it may take the original optimization function lost, hope on this aspect can look at, thank you

 • one of the greatest software for system tuneing……thanks for sharing and p/s count me in..

 • ASC with AntiVrus is a software to optimize and protect the system safe, easy to use. I especially like it because it’s really gentle, low system resources and is easy to install and use.

  Thanks for this great promotion.

 • Advanced systemcare is so great that I use it care my computer whenever I feel my computer runs slow! I enjoy it very much! Now the new software Advanced SystemCare with Antivirus 2013 is more great and userful than before! I’m waiting for it !

 • yıllardır kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısını görmedim.
  güvenle kullanılabilir.
  yeni versiyonu da kullanmak isterim.
  teşekkürler

 • I love Iobit software.I want to have a advanced systemcare with antivirus. So i love this giveaway. Support you forever.

 • Bir süredir incelemekte olduğum Advanced SystemCare with Antivirus 2013 yazılımının hem performans hemde üstün koruma sunduğunun ve bu üstün korumayı yine antivirüs alanında bir numara olan BitDefender şirketi ile gerçekleştiriyo olması beni çok etkiledi. BitDefender şirketi iyi bir işe imza atmış gibi gözüküyor. Zaten Advanced SystemCare kullanıcısı olarak bu yeni sürümü denemek için sabırsızlanıyorum!!
  YasalProgram’a sonsuz Teşekkürler…

 • Her pc de olması gereken harika bir program.Herkese tavsiye ediyorum.Antivirüs özelliğ ve pc temizleme özelliği olan nadir programlardan birtanesi.Emeği gecenlere teşekkürler

 • I have already in use ASC 5,pretty good software so I would like to give a try this new version with Antivirus integrated,Thak You,PS:hepinize sihhat ve neseli gunler,Hoscakalin.Bye

 • powerful scan and very large data of virus and malware!
  pretty interface and a lot of tools to keep the system running like new!!
  Thanks

 • JUST LOVE THIS ANTIVIRUS SOFTWARE…PROTECTS THE COMPUTER BETTER THAN FAMOUS ANTIVIRUS AND DOESNT EVEN IT COMPUTERS RESOURCES.DOESNT SLOW DOWN THE COMPUTER.THE BEST IN THE BUISNESS

 • Advanced System care with antivirus çift motorlu bir aktif koruma sağlıyor.Bitdefender veritabanı kullanıyor.Türkçe dil desteğini her zaman eklemesi Iobit firmasını biz Türkler çok seviyoruz.Hem optimizasyon hem güvenlik sadece tek bir programda olması sevindirici.
  Tarama sonuçları gayet iyi ama 100 tane dosya varken 442 tane hangi dosyayı taradı çok merak ettim, şöyle birşey olabilir virüslerin genelde bulaştığı yerler ve registry kayıtları da taranmış olabilir

 • I like it’s feature which has been added to replace the previous version.
  I like it’s new Antivirus engine, Iobit uses Bitdefender Engine so i believe that this tool will work very best to defend
  windows from viruses, trojans, etc.
  Please kindly to count me in too for this Great Giveaway.

 • The main advantage of all iobit softwares is their user interface.
  Advanced systemcare user interface is great too & it do a very good job in maintain your windows & also recently they have added an antivirus engine to their software.
  Although I’m not a bitdefender fan but their engine is one of the best antivirus engines available so now Advanced systemcare is a complete solution.

 • Yıllardır takipçiyim.Bir bilgisayarda olmazsa olmazların içinde yer alıyor benim için.Bilgisayar güvenliği ve ve sistem performansı açısından ikisi bir arada dört dörtlük bir tercih sunuyor.Yasal pro ve Iobit’e TEŞEKKÜRLER.

 • This software is great, but will need some minor improvements such as a better interface. The buttons in ASC 5 was all over the place, nevertheless, I am very impressed with the powerful anti-virus. It caught about 39 trojans with one scan. Finally, I don’t like the fact that the uninstall icon is separate on the desktop, it would be better if it were alongside with the others. Other than that, this software is great! 😛

 • Pc ve sorunsuz çalışmasını sağlamak hızlandırmak için en iyi program. Antivirüs kötü amaçlı yazılım ve diğer internet tehditlerine karşı benim pc korumak.

 • I love this software.I would like tou use it very much! Thanks for the opportunity guys!

 • I Love Iobit’s Advanced Systemcare! I am using the 2012 version without antivirus. I hope to try out this program and replace my old antivirus that I have. Thank You!

 • 未用過Advanced SystemCare with Antivirus 2013
  一值希希望使用新產品, 舊有的防毒產品因為匡架問題, 沒有新意,

 • A very nice and wonderful yet complete program with muti language supported as i had tried almost all previous series and all with very pleasant experience. Now with turkish as well ! With the free and Pro version everyone gets to use it. The new Advanced SystemCare with Antivirus 2013 make this program even better ! This program will really speed up the your computer and keep it healthy and safe. I will recommend it to any one that come to me and ask for a good program ! Last and not the least , thanks for this giveaway.

 • Хороший дуэт из двух программ: Advanced SystemCare with Antivirus 2013 (Hediye/Giveaway).
  Good duet of two programs: Advanced SystemCare with Antivirus 2013 (Hediye / Giveaway).

 • I beta tested this program for iobit and can attest to the fact that the antivirus, from my personal use is just as good as bit defender, and, the utilities section of the program are very good at tasks like cleaning the system registry.

 • i like it . thank for giveaway . i wish will get one key of /advanced-systemcare-with antivirus2013

 • Çok teşekkürler,yıllardır kullandığım bir yazılımın kendini geliştirip beni korumaya alması takdire şayan..

 • I’m using the 2012 version of this program and I’m very satisfied with it.Reliable and does exactly what it promises.I’d love to have this version of the program because my recent antivirus program is about to expire.Thanks for the opportunity guys!

 • I am very excited to learn that Advanced SystemCare with Antivirus 2013 is released. I have used TuneUp Utilities 2012 and Advanced SystemCare 5 free version, and felt that ASC is cooler than TUU. Additionally ASC has Smart RAM which TUU hasn’t . And the Security module of ASC is practical and important. I am looking forward to feel the latest ASC with Antivirus, with which I can save the Avira Free Antivirus.

 • Advanced SystemCare with Antivirus 2013 is a version IObit’s “do everything” PC maintenance suite, combined with a dual security engine.
  As you’ll guess from the name, the big addition is antivirus protection, both real-time and on demand, which is provided by the IObit and BitDefender engines. This means the program is more likely to complain of potential conflicts on installation if you’re already running some other antivirus tool. However, you can install in a “compatibility mode”, which drops the real-time protection to minimise the chance of problems. And otherwise the program works much like any other antivirus tool. You can run quick or full system scans; set up a scheduled scan to run whenever it’s convenient; have the program run in a “Silent Mode” when you’re playing games to minimise unnecessary notifications, and more.

 • pros:Good optimization with malware removal,memory sweap option is i like the most & works on BD engine thats great.
  Cons:Some security suites show it sanding data from computer without our knowledge that is flaw in privacy i know its not dangerous but at least it should ask to us before doning this.
  Result:Good program which use low system resourses compare to other.
  So wanna try new version
  Count me in 😛

 • antivirüs ıçın ayrı bır program mı kuruluyor?yoksa seceneklerınde mı bu özellık var?bı ara bu programın bılgısayara zarar verdığı söylenıyordu.bu doğru mu?bu konuda bılgılendırırsenız çok memnun olurum.şimdıden yasal program ekıbıne teşekkürlerımı ıletıyorum

 • I give it an A++++++ as a system maintenance tool. I’ve been using ASC 2 for sometime now (without AV), and it’s great, I can’t think of what it must be like with AV engine integrated into it.
  It’d be really great to have, even a single use license.

 • 软件非常不错,希望注册表清理的时候更加彻底和安全,非常喜欢来及清理系统

 • Kendi bilgisayarımda daha önce sevgililer günü hediyesi olarak lisanslı bir şekilde kullanmıştım ve çokta memnun kalmıştım.Açıkçası donanımsal olarak kesinlikle pc iyileştirmeler ve gözle görülür bariz hızlandırmlar yaptı.Onun için her zaman favorilerim arasındadır.Virüs programıda eklenince dahada güzel olmuş.Bende kullanmak istiyorum.Umarım lisanslı olarak banada yollarsınız.

 • Advanced System Care benimde zamanında kullandığım çok başarılı programlardan biri. verimli olarak kullanıldığında format atmışsınız gibi hissettiren mükemmel bir yapısı var. ayrıca turbo boost ve akıllı ram özellikleri şiddetle tavsiye edilir. bilgisayarı resmen uçuruyor bu ikisi. asc gerçekten çok işe yarayan bir bütün diyebiliriz.

 • Advanced SystemCare with Antivirus is a reliable system tweaker that sports anti-virus
  capabilities. Advanced SystemCare with Antivirus ensures that you’e always protected against all kinds of virus threats, system slow downs and crashes. The application provides users with the proper means to accomplish maximum computer performance.Based on Dual engine: award-winning anti-virus engine and IObit anti-malware engine
  Thanks

 • BitDefender (the engine for the antivirus in this program) gets high scores from multiple independent reviewers. This is truly remarkable!
  Read for yourself:
  http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2372364,00.asp
  – Editor’s Choice

  No, I’m not getting paid for this. I have nothing to do with Iobit, other than being a satisfied user of other of their products.

 • I have been using Advanced Systemcare for quite a while. And it has served my purpose quite well till now. The UI is one of the best things about this program, clutter free and very streamlined. But is is not limited to a nice UI only, it performs the functions which it is designed for quite well. Its system optimization and cleaning tools are one of the safest to play with even for novices. My subscription is about to run out for it. And if I get this license, it will be quite well-timed for me. Thanks to yasalprogram and IObit for a chance to get this very essential system tool.

 • Advanced SystemCare bilgisayarınızın hızını artırabilir, ben, bu büyük hediye için teşekkürler bu programı tavsiye ederim.

 • Çok kaliteli bir program, Antivirus desteği ile birlikte harika bir paket olacaktır. Özellikle türkçe dil desteğinin olması çok önemli. Kayıt defteri düzenlemesi daha iyi olabilir.

 • Program optimizasyon açısından son derece yeterli araçlara sahip ve etkili ve sürekli bir optimizasyon imkanı sunuyor. Bir bakım ve optimizasyon programına Antivirüs takviyesi de alışılmamış ancak aslında son derece akıllıca ve mantıklı. Kullanıcıların zararlılara karşı korunmasında özellikle Bitdefender gibi zararlı veritabanı genişliği açısından testlerin en başarılı yazılımının tarama motorunun kullanılması da elbette güven veriyor. Daha önce Security 360 ve Iobit Malware Fighter’de kullanılan cloud destekli motor ve malware veritabanı Bitdefender motoru ile birleştirilebilirse ortaya çok daha başarılı bir ürün çıkar diye düşünüyorum. Bu arada programın düşük konfigürasyonlu pc’lerde sistem performansını düşürmemesi ve ürünün özellikle zararlıları anlık algılama performansını tam sürüm ürün pc’mde kurulu iken denemek dileğiyle. Kampanya için Yasalprogram ve Iobit’e teşekkürler…

 • I love it. Best Bitdefender antivirus with Advanced SystemCare software. Very powrful and it uses little system resources and it is very effective at protecting the computersystem.

 • Advanced SystemCare with Antivirus ensures that you’e always protected against all kinds of virus threats, system slow downs and crashes. The application provides users with the proper means to accomplish maximum computer performance.
  Thanx…

 • Yillardir kullandiğim bir programdir anti virüs ile birleşik halide güzel olmu bunun yaninda bir İobıt gamebosster olsaydi tadindan yenmezdi ama ASC tek tuş ile bilgisayarimi hem temizliyor hemde bakimini yapiyor kullanmaya değer

 • Advance systemCare(IOBIT) is one of the best software for running computer smoothly and keep computer faster so far.Now ASC with antivirus is ALL IN ONE software……..a great software.
  Thanks …. 🙂

 • bugüne kadar kullandığım en iyi temizlik ve optimizasyon programıydı. bununla birlikte antivirüs özelliğinide denemek isterim.

 • Very good program! I use about 4 years ago Advanced SystemCare without Antivirus 2013, and i love it! I can imagine with anti-virus integrated! One of the best programs in the market i presume… Thank you.

 • powerful scan and very large data of virus and malware!
  pretty interface and a lot of tools to keep the system running like new!!
  Thanks 😉

 • Adding BitDefender’s antivirus technology to IObit’s Advanced SystemCare adds value to the program. The combination is based dual scanning engines. I like BitDefender, but not enough to use it as my stand-alone AV. However, when you add IObit’s anti-malware engine, I might reconsider. If the programs are truly integrated, a major benefit is that I will only need to install this one program. I can combine system protection from malicious software and maintain and optimized that system at the same time.

  I understand the possiblitiy of conflicting AV-Anti-Malware programs, but I don’t like being told I must uninstall what I have on the system. This program detects security software already installed and suggests uninstalling it before installation. I understand it is possible to install the AV component in “compatibility mode.”

  The software has BitDefender’s 2013 antivirus engine – Good (mostly)
  IObit ASC offers:
  Full Malware Removal – Good. Seems to be a good Anti-Malware.
  Deep Registry Fix – Questionable. as long as I remember to back up the registry. Some problems may come up later, however.
  Registry Defrag – No. Do not believe there is evidence that this adds anything to system performance
  System Optimization – Optimizes the system and network for basic, daily use, office, server or top performance needs.
  Startup optimization – Remove or delay startup items to speed up the start of the operating system.
  Shortcut Fix – Good. I use many methods to install and uninstall. These can become annoying.
  Junk Files Clean – Good. I have a large number of these that build up.
  Security Defense – OK. It uses the Hosts file to block threats, something I do myself.
  Disc Scan – Good, but not special. Many programs can scan and fix hard drive errors.
  Vulnerability fix – Good. Scan and fix for missing Windows Security Updates.
  Disk Defragment – OK, and Solid State Drives are skipped automatically.
  History Erase – Good. Only I should know where I’ve gone.

 • Advanced system care yı uzun zamandır kullanıyorum pc yı optımıze anlamında oldukca ıyı koruyor ve bu konuda da oldukca basarılı dıyebılırım bu yuzden antıvırus programında da bu alanda ıyı olduklarına emınım

 • Umarım sistemi yormayan bir yazılımdır. Daha önce kullandığımda faydasının olduğu aşikardı ancak sistemde bazı aksaklıklara yol açtı(donmalar başladı). Düzenleyici, onarıcı programlarla pek aram yok ama iobit’in ürünlerini denemenin faydalı olacağını da düşünüyorum.

 • advanced systam care i 1 yıldır kullanıyorum bu rogram hem antivirüs hem de system care i birleştiren başarılı bir program

 • Advanced SystemCare with Antivirus 2013 works mostly just as it always did. So there are tools to clean junk files, optimise your Startup programs, clean and defrag the Registry, scan for and fix Windows vulnerabilities, and a whole lot more.
  Liked, Shared & Tweeted

 • I use all iobit programs and never had a problem with any of them in all the years i have used them, they work very well for disabled people like me because you can always read what they are and they all have good interfaces to see them thank you all would love to have this program. mrbrentcc@yahoo.com

 • benim program harika görünüyor. Ben Advencedi SystemCare Pro kullandım ve çok memnunum, antivirüs ile birlikte büyük olmalı, ben bu program sayesinde var istiyorum

 • Daha öncede kullandığım program gerçekten sisteme faydası oldukça fazla ve iyi hele birde anti virüs özelliğiyle kullanması çok daha yararlı olacağına ınanıyorum…

 • uzun süredir programı kullanıyorum. başka programa ihtiyaç duymadım. bilgisayarım her zaman hızlı ve güvenli. ama her tarattığımda çok sayıda problem buluyor. bu problemlerin hepsi hayati önem taşıyorsa bilgisayarım bu program olmadan çalıştırılmaması gerekir? bu problemlerin önemli olanlarını belirtse daha iyi olur diye düşünüyorum. teşekkürler

 • Performance of IObit Advanced SystemCare with Antivirus is generally very good. The initial scans and maintenance it performs on your computer will take quite some time, especially if you have a lot of files. After this, there will be no reason to run another full scan as the program will automatically take care of your system. Its antivirus engine also impressed with reasonably quick scans and solid virus-killing capabilities.

  Thank you for giveaway guys 😎

 • Program en beğendiğim sistem bakım yazlımlarından.Kampanya için çok teşekkürler.
  Daha önce de belirttim.Kayıt defteri birleştiricisi düzgün çalışmıyor.Ayrıca başlangıç yöneticisi biraz daha geliştirilebilir,CCleaner’in ki gibi.Bunun dışında bilgisayarımı çok defa formattan kurtardı diyebilirim.

  Ayrıca arkadaşlar Kampanyaya katılım şartlarını doğru okuyun.Program hakkında görüşlerinizi belirtmeniz isteniyor.

 • selamlar ben Advanced SystemCare 5 kullanıyorum ve gayette memnunum kullanması gayet kolay ve pratik karman çorman ayarlarla uğraşılmıyor çok başarılı bi uygulama henüz eksi bi yönünü görmedim kampanya içinde çok teşekkürler.

 • advendec systemcareyı kullanıyorum cokmemnunum insallah bu programıda kazanırsam kesınlıkle kurup kullanıcam bence iobit yazılım ve program uzerıne 1 numara

 • Advenced systemCare pro, Ben uzun bir süre için kullanıyorum ve antivirüs ben teşekkür etmek istiyorum harika bir kombinasyon olması gerektiğini artık memnunum Harika programı

 • I have been using Advanced System Care PRO 2012 for almost a year now, and have been very satisfied. It did speed up my computer. You can trust it not to do any harm to your system, so just set it to perform all functions automatically, and sit back and relax. It does do a System Restore point before making any changes to your computer. Highly recommended!!!

 • Chương trình này không tương thích với một số chương trình diệt virut khác nhưng với G-Data thì không có vấn đề gì.

 • and the best thing that protects your system from viruses and at the same time it accelerates. has complete control of the system by cleaning and optimizing it and the antivirus does not have to invidiaare other known products.
  Also has a simple interface and is not insignificant

 • gerçekten çok kaliteli bir program her pcde olması gerek muhakak şiddetle tavsiye ederim

 • Gerçekten çok başarılı bir program.Bilgisayarımda denemediğim program sayısı azdır. bence her bilgisayarda mutlaka olması gerekir. Program bilgisayarı hızlı ve güvenli bir şekilde tarayıp var olan sorunları ortadan kaldırıp cihazı rahatlatan bir program
  ARTI YÖNLERİ : Kullanılması hızlı ve kolay
  EKSİ YÖNLERİ : Free sürümünün eksi yönleri zannediyorumki pro sürümüne geçince ortadan kalkan kısıtlamalar olmalı…

 • ASC yi uzun zamandır kullanıyorum. Bilgisayarı rahatlatıyor. Programın en güzel yanı onlarca özelliği tek program altında toplaması böylelikle tek tıkla bakım yapabiliyoruz. 2013 sürümünde antivirüs eklenmiş denemek lazım eğer kasmaz iyi korursa antivirus masrafından kurtarır.

 • Ben bu programın abartıldığını düşünüyorum.Firmanın isteği de tuhaf yani, insanlar kullanmadan olumlu ya da olumsuz ne yazabilirler ki.Ayrıca ben antivirussüz kısmını pro olarak kullandım o kadar denildiği gibi şahane bi program değil.Tamam şu kadar sorun bulundu düzeltildi diyor ama her defasında o kadar sorun olması bana uymadı ve kısa sürede pc den kaldırdım kullanmaya gerek bile duymuyorum.Bence bir program ne kadar kapsamlı olursa o kadar başarısız ve sorunlu oluyor.Tecrübelerim bana bunu öğretti.

 • Norton 360 ve asc 5 i bir arada kullanıyordum ve çok memnunum asc antivirüs 2013 ü görünce trial olarak denemeye karar verdim ve şu an daha bir memnunum. Asc nin optimizasyon ve bakım konunsunda diğer programlardan açık ara önde olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler

 • Bu programı daha önce kullanmıştım.bence başarılı bir program.antiviruslü sürümünü kullanmadığım için fazla bir bilgim yok ama antivirus un yanına güvenlik duvarı da ilave edilebilir.kayıt defteri ile ilgili temizliğe önem vermeliler temizlik yapalım derken bilgisayarı çökertmeyelim.kulanıcıların fikirlerini öğrenmeleri daha hızlı başarıya gideceklerini gösteriyor.yasal programa ve iobite çalışmalarında başarılar….

 • Bence de güvenlik duvarının olmaması bir eksiklik. Eğer bir güvenlik duvarı da olsaydı bir bilgisayarın tüm ihtiyaçlarını karşılamış olurdu. Sonraki sürümlerde bizleri windowsun güvenlik duvarına veya 3. parti yazılımlara mahkum etmemesi dileğiyle…

 • advanced system care with antivirus 2013 is a excellent program with very high results and detection rates. it ranks among the best when it comes to removing all sorts of bad virus”s and trojans. but i feel the positive thing about this program is the removal of the things it finds after the scans but the very negative thing that i dont care for is when you have to update install a new program a lot of customers im sure will not care for that but other wise its a nice product would love to have a license.

 • bu programı 2. sürümünden beri kullanıyorum çok faydasını gördüm özellikle alet çantası bölümü müthiş kullanışı . çok yönlü bir program ama nedense ne zaman bi bilgisayara bu programı yüklesem bilgisayarın açılışında büyük bi yavaşlama oluyor. açıkçası 2013 sürümünü çok merak ettim 😀

 • Eşimin bilgisayarında yüklü bir yazılım. Benim bilgisayarımda yok. Hediye ederseniz ben de kullanmak isterim. Teşekkür ediyorum. Bu kampanyanızı sık sık tekrarlamanızı diliyorum.

 • Bu yazılımı uzun süreden beri kullanıyorum. Şimdi bitdefender motorlu bir de antivirüsü ekli. Ama firewall eksik. İnternetten comodo firewall kurarsanız, kimse sırtınızı yere getiremez. Bu yazılımı hediye ederseniz bu işten anlamayan arkadaşlarımızın bilgisayarına kuracağım. Bilmeyen kişiler de bu yazılımla tanışsınlar ve faydalansınlar. Çok teşekkür ederim.
  Ben asc antivirüslü yazılımını, malwarebyte antimalvare, zemana, comodo firewall, anvismart, panda cloud ile birlikte uyumlubir şekilde kullanıyorum. Ama bu yazılımı diğer internet security yazılımları ile beraber kullanman mümkün değil.

 • system care 5 kullanıyorum memnunum antivirüsünü ilk defa kullancam marka olarak güven veriyor

 • 😛 IObit Advanced SystemCare 5 alone is by far a great software and the Pro version is even better as it has other advance features. I also use IObit malware Pro. Thank you IObit and Yasalprogram for this great giveaway as I look forward on installing this amazing program :mrgreen: LOVE IT!

 • Sistem optimizasyonu bakımından çok kaliteli bir program. Bir de antivirüs fonksiyonuyla birlikte çok daha kaliteli olduğuna eminim.

 • Daha önceden kullandığım için memnunum.Program bilgisayarın güvenliği açısından BİLGİSAYARIN ANTİBİYOTİĞİ denecek türden bir program.herkese tavsiye ederim.TEŞEKKÜRLER YASAL PROGRAM

 • i just love this software, please consider me with this offer. thank you 😛 🙄

 • program windows açılışına etki etmiyor hızlı ve çevik bir tarama motoruna sahip fakat bulut koruma tipide eklenebilir diye düşünüyorum birde indirilen dosyayı anlık tarayabilir diye düşünüyorum KOLAY GELSİN

 • bu programı bilgisayarıma yükledikten sonra bilgisayarım gerçekten kendine geldi.. ilk günkü gibi performans veriyor.. artık sürekli kullanacağım bi programdır .. kimse bilgisayarından eksik etmemeli bence …

 • Hey, thanks a lot for the giveaway :). I’ve shared here: I’ve never tried this version with AV and I would like to try. I’ve just used the ASC and it does what it says.
  Thanks in advance.

 • moj glavni program za optimizaciju mog kompjutera i služi me perfektno a želeo bi da probam i ovaj novi sa antivirusom pošto imam osećaj da su prevazišli moja očekivanja
  :mrgreen:
  It is a very good program, that does its best to make the computer work very well ❗ and I want to have it with AntiVirus 😀

 • Neredeyse yok yok hem pc hızlanıyor hem korunuyor ayrıca iobit firma olarak pc sektöründe kendini kanıtlamış hem sistemimi hızlandırmak hem de pc yi korumak istiyorsanız daha iyisini bulamazsınız

 • I use and recommend the IObit products. Small software footprint but BIG ON Performance.

 • Iobit firmasının tüm programları kalitelidir.Bence kaçırılmaması gereken bir kampanya.Bilgisayarın daha iyi bir performans ile çalışmasını sağlıyor.Çok teşekkürler..

 • Iobit firmasının tüm programlarını beğenerek kullanıyorum Özelikle Advanced SystemCare kullandığım en iyi sistem bakım programı ve Virüs işinde de başarılı olabileceklerine inanıyorum zaten bitdfender motoru kullanmakta ki birçok testte başarılı performans sergilemekte.

  Kampanya için teşekkürler. 😛

 • Daha önce birçok kez kampanyalarından faydalandık teşekkür ederiz.Programa gelince bakım hızı biraz daha artırılmalı bunun haricinde genel özellikleri güzel araçlara ekleme yapabilirler mesela taracıyı hızlandırma gibi.antivrüsü kullanmadım nasip olursa onuda değerlendiririz.

 • Greate software without any doubt.Will keep your system very fast.Thank you very much.

 • advanced system care 4 senedir kullanıyorum pc de günluk işleri kendi başına yapar,hiç sorun yaşamadım .cok güzel bir program,herkese tavsiye ederim.yanında birde Antivirus süper olur ıobit ekibini kutlarım.

 • Öncelikle bizlere her zaman kaliteli,harika yazılımlar hediye kampanyasında bulunduğunuz için sizlere çooooooooooook teşekkür ederim.Çalışmalarınızdan dolayı her zaman heyecanla takip ettiğim 3-5 siteden birisi oldunuz.Bizleri korsan yazılım kullanmaktan ve ücretli yazılımları ücretsiz kullandırdığınız için sizlere çok teşekkür ederim.Saygılar.

 • Programı siteniz aracılığı ile kullanıyorum gayet güzel.Registry temizliği yaparken tereddütte kalıyorum.Bazı gereksiz keyleri silerken uyarı veriyor (silindiğinde risk oluşabilir) diye.registry uzmanı olmadığımız için silip silmemekte kararsız kalıyorum.Güvenlik programı olarak Windows Security Essentials kullanıyorum birlikte çalışmasında bir problem olur mu bilmiyorum ama denemekte fayda var.

 • Is a very good software but wood it work with installed antivirus thank you .

 • IObit firmasının Advanced system care pro sürümünü zaten kullanıyorum.Çok memnunum.
  Şuana kadar format atma gereğini duymadım.Bütün gereksiz dosyaları bulup bilgisayarımı
  ilkgünkü gibi hızlandırıyor.Ben heryönden programı başarılı buluyorum.
  Benim tek anlamadığım Eniyileme İnternet Explorer için gerekmez diyor.diğerleri için bunu
  yapıyor.Acaba böyle bir çalışma olucak mı? Teşekkürler

 • Şu an Auslogics Boost Speed kullanıyorum. ASC yi de önceden kullanmışlığım var. Çoğu kişi bu programların işe yaramadığını düşünse de 30 eklentili otomatik açılan Firefox + Norton AntiVirüs lü bir bilgisayarın 35 saniyede bu tür programlar olmadan açılması imkansız. ASC yi önceden kullanmıştım. Ama bu sürümü görünce gerçekten iyi bir iş çıktığını gördüm. Eski ve hemen yavaşlayan bilgisayarlar için ideal. Ek araçlar ise bilgisayarın güvenliğini ve performansını arttırıyor. Program işini hızlı bir şekilde hallediyor. Bilgisayarıma da en ufak bir zararı yok. Format dışında düzelme yolu olmayan bilgisayarlar dışında her sistemi uçurur.

 • İobit çok köklü bir yazılım şirketi. Adwanced windows care kısaca awc adı ile ilk programın üretti. Fazla bir araç bulundurmayan (en azından şimdiki kadar değildi :D) bu program xp kullananların vazgeçilmesi oldu. Benim tanışıklığım ozamanlara kadar gider. Eskiden bilgisayarımdan eksik etmezdim zira çok ciddi bir performans artışı sunardı. 4 süerümüne kadar bu durum hiç değişmedi. Ancak ondan sonra 4 beta sürümde asc kaynaklı bir kaç sorun yaşadım ve kullanmayı bıraktım. Ancak yinede içinden çıkan disk birleştirici ve uninstaller halen vazgeçilmezim. Şimdi ise bitdefender antivirüs desteğini de almış arkasına hem de ücretsiz kullanbma imkanı sunmuşlar. Umarım bende bu imkandan yararlanırım. teşekkürler yasalprogram ve iobit

 • Advencid sistem care eskiden beri kullandığım bir program.Manuel kullanıldığı gibi sistem tepsisinde sessiz olarak işini yapması en beğendiğim yönlerinden biri.Bugüne kadar sildiği gereksiz dosyalar ve geçersiz registry kayıtlarından sistemim bir zarar görmedi.Buda yazılımın kalitesaini ortaya koyuyor.Böyle bir yazılımın antivürüs üde kalitelidir.Bu yazılımın lisansını almak beni sevindirir.

 • Hi:

  I have heard alot about the new iobit advanced system care with antivirus and would like to receive a licence for so I can use it on my pc. I have seen tests of it and it seems to be a relatively powerful program offering good protections. I like iobit products no matter what others says.

  😎 :mrgreen:

 • I have never tried an IObit program and have wondered if they worked as advertised. I’m looking forward to trying this one.

 • Advanced system care programını düzenli olarak 1 yıldır kullanıyorum çok faydasını gördüm her bilgisayarda olması gereken bir program

 • Belki de şimdiye kadar üretilmiş en iyi optimize programı düzinelerce kullandım ama iobit’in ürettiği bu yazılım kadar iyisini hiç görmedim, bilgisayar hep ilk günkü gibi hep hızlı, antivirüs’ü ne kadar iyidir bu tartışılır zira bu konuda gerçekten uzman firmalar var ama en azından ek bir yazılım olarak kullanılabilir çünkü sezgisel algılama algoritması çok değişik çalışıyor ve diğer güçlü yazılımların bulamadığı malware tarzı kötücülleri tanıyabiliyor… bunun yanın da bazı kötü yanlarıda var aşırı false alarm, daha önce ücretsiz güvenlik programını kullanmıştım ve sistemi cidden kasıyor bazen…

 • POSİTİVE
  -Very fast scanning
  -Easy to set up and use
  -Nice selection of functions and tools
  -Attractive user interface
  NEGATİVE
  -It said it was doing a lot of cleaning,but performance of my laptop remained the same
  -My laptop continued to be sluggish and did not improve
  -Updates require new version downloads
  -The registry scan incorrectly states to “CHECK” the high-risk items not to be deleted instead of stating “UNCHECK”
  -It slows down the computer
  SUMMARY
  -It is good and useful for old PC but not good for new or windows 7

 • Öncelikle bu güzel proğramın kampanyasını yaptığınız için yasal proğram ekibine teşekkür ediyorum.Proğramı ben üç yıldır kullanıyorum ancak antivirüs entegreli olarak kullanmadım bitdefender motorunu kullanması çok güzel bir ayrıntı ayrıca komple bir tamir bakım aracı olması da cabası hızlı ve güvenli bir bilgisayarım olsun diyen herkese tavsiye ediyorum.

 • Advanced system care programını uzun süreden beri kullanıyorum. Zaten Optimize programlarının en iyilerinden biriydi.Antivirüs desteğiyle daha da iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca merak ettiğim internette iken anlık algılamayla zararlı sitelere girişi engelleme özelliği olacak mı?, diğer antivirüslerle çalışırken sorun yaratacak mı?, Bu hali ile optimasyon sonrası sistem dosyalarına veya programlarımızda hasar yapma ihtimali olur mu? Umarım internet kullanıcıları olarak tet tıkla birçok sorunumuzu çözmeye devam edecek bir pogramdır.

 • bir bilgisayarın vazgeçilmezi diyebiliriz . antivirüse güvenlik duvarıda entegre ederlerse bu iş tam olur gibi geliyor.zonealarm programında kill-block program diye bir özellik var buradan istediğiniz programın internet erişimini durdurabiliyorsunuz yada programı kill seceneğiyle öldürebiliyorsunuz bu özellik çok işime yaradı ileride çıkacak versiyonlarında olması dileğiyle

 • Advanced System care with antivirus çift motorlu bir aktif koruma sağlıyor.Bitdefender veritabanı kullanıyor.Türkçe dil desteğini her zaman eklemesi Iobit firmasını biz Türkler çok seviyoruz.Hem optimizasyon hem güvenlik sadece tek bir programda olması sevindirici.
  Tarama sonuçları gayet iyi ama 100 tane dosya varken 442 tane hangi dosyayı taradı çok merak ettim, şöyle birşey olabilir virüslerin genelde bulaştığı yerler ve registry kayıtları da taranmış olabilir.

 • ASC yıllardır güvendiğim bir optimizasyon yazılımı ve bugüne kadar kesinlikle bilgisayarımı ne kilitledi ne de format attırdı.Kesinlikle güvenilir! Antivirüsü ise gerçekten merak ediyorum.İobit antimalware pro sürümlerini kullanmıştım.

 • Advanced SystemCare PC bakımından üst düzeyde bir program. Antivirüs programını henüz inceleyemedim ama o konuda da üst düzeyde koruma sağlayacağına eminim.

 • Öncelikle kampanya için teşekkürler, advanced systemCare nin kategorisinde en başarılı yazılımlardan biri olduğu şüphesiz. Bitdefender antivirus motoruyla entegre edilmesi de oldukça başarılı bir hamle olmuş.

 • öncellikle bu promosyon ve kampanya için sizleri tebrik ediyorum.

  Programa gelince, kendi segmentinde önde gelen başarılı ve detaylı bir program. Ben derin tarama ve temizliği özelliğini kullandığımda geri yükleme noktası oluşturuyorum. Ters giden birşeyler olduğunda sistemimi geri yüklüyorum.

 • windows care olarak çıktığından beri kullanırım.şu an pro5.4 versiyonunu kullanıyorum.antivirüs sürümünü denemedim.ama system care kadar başarılı dır.system care şu durumu hoşuma gidiyor.yanlışlıkla sistem dosyalarını silmiyor.sistem ayarları ile oynamıyor.ben uzun zamandır(kaç yıl oldu bilmiyorum) format atmıyorum.hem antivirüs hem system optimize diğer firmaların en üst versiyonunda bulunuyor.29$ gibi bir fiyata komple set olarak sunulması iyi olmuş.koruma konusunda denemeden bir şey söyleyemem.iyi iş çıkartmışlarsa diğer rakip firmalarında aynı yolu izleyeceği kesindir.

 • yıllardır mcafee antivirüs programı kullanıyordum fakat bu program mcafeden oldukça yüksek performansa sahip
  enazından mc afeden çok daha etkili olduğunu düşünüyorum
  emeğiniza sağlık ADCANCED SYSTEM YAZILIMLARI YETKİLİLERİ

 • Advanced SystemCare programını uzun zamandır kullanıyorum bence sınıfında cok basarılı bır yazılım emegı gecenlere ayrıca tesekkur etmek lazım

 • Adcanced system care ile birleşitirince program süper oldu. Galiba bitdefender motorunu kullanıyor. Çok güzel bir program tavsiye ederim..

 • zaten iyi bir programdı.antivirüs programı eklemeside çok iyi olmuş.kendi alt yapıları antivirüs açısından zayıf kalıyordu.bitdefender arama motoru koyması çok iyi olmuş.

 • Antivirüs ile birlikte hiç kullanmamıştım.Yeni çıkarmışlar herhalde.Olumlu olumsuz bildirim için denemek lazım.Bu antivirüsle kendi kullandığımız antivirüs programı çakışma yaparsa hangisini tercih etmeliyiz? Eski bilgisayarlar için iyi olurmu?
  Kampanya için teşekkürler.

 • İşte budur gerçekten çok değerli bir proğram birde üzerine antivirüs eklenmiş e daha ne olsun kur bilgisayarına tek proğramda işi bitir.
  teşekkürler.

 • Dünyadaki 1 numaralı bakım-onarım yazılımı advanced system care’dir. Antivirüs programıda yapmışlar kesinlikle kullanmak isterim. Şu zamana kadar advanced system care ile hiçbir problem yaşamadım. Bakalım eğer lisans kazanabilirsem Antivirüslerinide denemek isterim. Bakarsınız memnun kalırım lisans bile satın alabilirim. Her türlü desteklerim.

 • Advanced system care optimizasyon programları arasında en iyilerinden biri. Düzenli olarak haftada bir veya daha sık bilgisayarımı taratıyorum. Antiviruslu olanını da trial olarak denedim. Sistemi fazla yormuyor. Arka planda sessizce çalışıyor. İleriki yıllarda diğer antivirus programları ile karşılaştırlabilirse ve iyi puan alırsa vazgeçilmeyecek programlardan biri olabilir diye düşünüyorum. Bir de güvenilir firewall ekleseler çok daha güzel olur.

 • Çok kullanmasamda bilgisayarımda ürekli olan bir program.Antivirüs özelliğinin olması bence cok iyi olmuş.
  İnternet security,anti malware ,güvenlik duvarı ve komple sistem bakım hepsi bir arada yapılsa tek programda birleşse bence çokgüzel olur

 • bence advanced system care iyi bir yazılım ancak bazı bilgisayarlarda sorun oluşturabiliyor bilgisayarı formata kadar götürüyor ama bilgisayarıda hızlandırıyor antivirüsünü test etmedim ama iyi olduğunu tahmin ediyorum

 • Advanced systemcare programını bilgisayarımı aldığım ilk günden beri yıllardır kullanırım hiç vazgeçemeyeceğim, olmazsa olmaz programlardan biridir. Güvenlik konusuna da çok önem veriyorum ve advanced systemcare antivirüs programının da kalitesine inanıyorum ve bu nedenle sahip olmak istyorum. Teşekkürler…

 • İobit firmasının diğer programlarını kullanmış biri olarak yazılım testlerde başarılı sonuçlar veriyor ram kullanımı az böyle bir kampanya için şimdiden teşekkürler…

 • advanced system care harika bir program ayda bir derin tarama yapıyorum 3 günde bir ise çabuk tarama yapıyorum bilgisayarımı süper hızlandırıyor kayıt defterindeki sorunlarıda sorunsuz bir şekilde onarım pcimin hızlanmasında çok yararı oluyor

 • Advanced System Care harika bir program.ilk yüklemenizden sonra bilgisayarın açılışı hızı süper oldu.yüzde yüz fark edeceksiniz bilgisayardaki performans artışını.yaklaşık 2 senedir kullanıyorum bilgisayarda olmazsa olmaz bir program teşekkürler yasal program

 • iobit firmasının bütün ürünleri çok başarılı.daha önce iobit 360 kullanmıştım,memnun kaldım fakat bazen yanlış alarmlar vermekte firmanın bilgisine 🙂 bu ürünü de denemek isterim, emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Asc’yi 3’ncü sürümünden itibaren kullanıyorum. Sanırım 4ncü versiyonda gereksiz register kayıtlarını silerken Outlook ile ilgili arama eklentisini silmişti. 5nci versiyonda herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Diğer taraftan 2 yıl önce Bit Defender antivirusu’de 4-5 ay kadar kullandım. Bende olumsuz bir algı bırakmamıştı. İki yazılımın bir araya gelmesi akıllıca bir düşünce olmuş.

 • asc yi uzun zamandan beri kullanıyorum.antivirüsün de iyi olacağını tahmin etmekteyim.kullanıp denemekte fayda var

 • böyle bir kampanya gerçekten güzel olmuş iki program bir arada. Iobit firmasına teşekkürler.

 • ıobıt ürünlerini bilgisayarımdan hiçe eksik etmiyorum. system optimizasyonu olarak son derece başarılı buluyorum. antıvirüs olarak şu ana kadar hiç kullanmadım. denemek istiyorum.

 • Bu tarz programları çok fazla kullanan bir insan değilim ama bu programı çok seven benim için çok kıymetli bir abim var. Ben onun adına bu çekilişe katılıyorum. Program her geçen gün üzerine koyuyor. Antivirüs özelliği gayet yerinde olmuş. Ne deyim ki böyle güzel kampanyalar yaptığınız için sizlere ve firmalara çok teşekkür ediyorum

 • Iobit firmasının Advaced SystemCare Pro programını halen kullanıyorum. Yasal Program sitemiz vasıtasıyla o programa da sahip olmuştum. Program sistem bakımı konusunda güzel işler çıkartıyor. Yalnız bir mevzuyu yeniden gündeme getirmek istiyorum. Advanced SystemCare Pro’nun program arayüzlerinin elden geçirilmeye ihtiyacı var. Bu konuda ısrarcıyım. Ayrıca Iobit firmasının antivirüs programınıda denemek isterim. Lisans alırsam eger deneyimlerimi sevgili üylerimizle paylaşmak isterim.
  İyi günler…
  :mrgreen:

 • neredeyse herzaman kampanyalar sayesinde tam sürüm kullandım ve çok memnun kaldım. en son 2012 versiyonunu kullandım. 2013 de kullanmak isterim antimalware ile birlikte acaba nasıl çakışma yaparmı kasperskyle bişlmiyorum ama merak ettim

 • gerçekten güzel bir yazılım daha önce kullandım ama günü bitti şimdiki kullandıgım virüs yazılımından daha iyi böyle bir kampanya çıkarttıkları için iobit firmasına teşekkür ederim.

 • iobit firması virüs işinede el attı demek ne kadar başarılı pro sürümü denemek test etmek lazım testlerde yakalama oranı nedir?

 • advanced system care bilgisayarımı çok hızlandırdı açılış ve kapanış süresi fark edilir düzeyde herkeze tavsiye ederim

 • BitDefender Anti-virus Engine is very good, with IObit Anti-malware Engine is even more powerful. ACS optimization function is good, and worth using.Thanks for this giveaway!

 • Advanced system care programı önceki sürümlerinden itibaren devamlı bilgisayarımda kuruludur.Bence şu an kullanılabilecek en iyi bakım ve onarım programlarından biridir.Çok faydasını gördüm.ahenüz denemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim.Ayrıca böyle bir kampanya düzenlenmesi beni çok mutlu etti.İlgililere teşekkür ederim.

 • All programs of IObit judge positively. ASC5 I use and appreciate it wysoko.Chcę be able to have ASC with antivirus 2013.

 • Bu tur programlarin para duzeni oldugunu dusunuyordum kullanana kadar.. Pro surumunu kullaniyorum. Bilgisayar hizlandi gercekten..Ama taratiyorum ve hergun yuzlerce problem buluyor.. Tabii buda aklimi karistirmiyor degil.. Ama yinede iyi proogram..

 • advanced system care 5 programını 6 – 7 aydır kullanıyorum.
  çok başarılı bence. Türkçe dil desteği olması da çok güzel. antivirüs özelliğini de kullanmak isterim. ancak bilgisayarımda kurulu olan internet security ile beraber çalışır mı ?.