Ücretsiz Program İndir Yedekleme Programları

AOMEI Backupper Standard ÜCRETSİZ Yedekleme Programı

Yazar admin

AOMEI Backupper Standard, sizlere güvenilir ve kolay kullanımlı bir veri yedekleme ve kurtarma çözümü sunar. AOMEI Backupper, dizüstü ve masaüstü bilgisayarınızdaki bütün verileri korumak ve devamlılığını sağlamak için yedekleme yapabilmenize imkân tanıyan ücretsiz bir veri yedekleme programı.

Güvenli bir yedekleme yapabilmek için bilgisayarınızın sistem bölümünü yedeklemesini çok basit bir tık ile otomatik olarak gerçekleştirir. Masaüstü PC’ler, dizüstü bilgisayarlar için komple Windows sistem yedekleme çözümü sunar. Veri kaybını önlemek için bilgisayarınızı AOMEI Backupper Standard ile koruyabilirsiniz.

AOMEI Backupper Standard programını kullanmak için bir BT uzmanı olmanıza gerek yok; her kullanıcı için kullanımı en kolay ve hızlı, hepsi bir arada özelliklere sahip bir yedekleme, senkronizasyon, kopyalama ve kurtarma araçlarını bünyesinde barındırır.

Veri kaybından bu zamana kadar çok çekmiş biri veya şimdiye kadar hiç veri kaybı yaşamamış biri de olabilirsiniz. Ama bu, ileride elinizdeki önemli verileri kaybetmeyeceğiniz anlamına da gelmez. Bu durumdan endişe duymanıza ve korkmanıza artık gerek yok! Veri güvenliği çözümünde gerekli tedbirleri alma zamanının geldiğini düşünüyorsanız, AOMEI Backupper Standard (Free Backup) ile artık tüm bunlar çok kolay.

İşletim Sisteminizi, hard diskinizi ve dosyalarınızı yedeklemek Backupper Standard ile zor ve zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor. Ne tür bir sistem kazası veya arızası yaşarsanız yaşayın hiç farketmez, çözümü burada. Değer verdiğiniz tüm önemli verileri hemen geri yükleyerek geri getirebilirsiniz.

AOMEI Backupper Standard Özellikleri

*Tüm sabit diskinizi (HDD), SSD disk veya seçtiğiniz disk bölümlerinin kalıplarını oluşturarak yedekleyebilirsiniz.

*Zamandan ve disk alanından kazanmak için otomatik yedekleme, bölümlü / parçalı yedekleme türlerini ayarlayabilirsiniz.

*Değer verdiğiniz dosya ve klasörleri düzenli olarak yedekleyip yeniden senkronize edebilirsiniz.

*Yedekleme yapmak ve Windows sisteminizi ve uygulamaları güvende tutmak için bir sistem kalıbı oluşturabilirsiniz.

*Sabit Disk verilerini değiştirmek için daha küçük veri boyutuna sahip bir HDD’deki verileri daha büyük veri boyutlu bir HDD’ye kopyalayın veya daha iyi performans için HDD içeriklerini SSD’ye kopyalayabilirsiniz.

*Gerçek zamanlı dosya senkronizasyonu sayesinde gerekli dosyalarınız üzerindeki değişiklikler için dosyaları takibe alır ve bir nedenden dolayı farklılık oluştuğunda yanlızca değişen verileri aktararak yedeklemeyi yapar.

*Otomatik veri senkronizasyonu: Tüm dosyaları asıl dizinlerinden günlük, haftalık veya aylık olarak otomatik olarak senkronize edebilirsiniz.

Yedekleme

AOMEI Backupper Standard Hangi Yedekleme Özelliklerine Sahiptir?

Disk Yedekleme

 • Diskinizde bulunan ne varsa, yedekleyip tüm diski koruyun.

Dosya Yedekleme

 • Verilerinizi ve diğer gerekli dökümanları korumak için otomatik veya manuel olarak yedekleme yapabilirsiniz.

Sistem Yedekleme

 • Windows ayarları, uygulamalar ve bilgisayar önyükleme yapmak için gerekli dosyaları tek tıklama ile yedekleyin.

Otomatik / Zamanlama Yedekleme

 • Özellikle daha az sıklıkta yedek oluşturmak veya birden fazla yedekleme zamanlaması yapmak isteyen kullanıcılar için (örneğin günlük, haftalık ve aylık) sistem ve verileri otomatik olarak yedeklemek için bir zamanlama ayarlayın.

Bölüm / Birim Yedeklemesi

 • Sisteminizde yer alan sabit diskin hepsini değilde, sadece bir kısmını veya bölümünü yedeklemeyi düşünüyorsanız, AOMEI Backupper üctersiz, bunları sıkıştırılmış bir görünüm dosyasına yedeklemenizi sağlar.

Artımlı ve Differential Yedekleme

 • Program, hem zaman hemde disk alanından kazanmanızı sağlayarak, değiştirilmiş, farklı veya en son dosyalarınızın yedeklenmesini garanti eder.

Veri Senkronizasyonu

 • Dosyalarınız üzerinde herhangi bir değişiklik (yeni ekleme, değiştirme veya silme) yaparsanız, dosya / klasörleri otomatik olarak bir zaman çizelgesiyle (günlük, haftalık veya aylık) veya gerçek zamanlı olarak senkronize edip yedeğini alabilirsiniz.

Geri Yükle/Klon

AOMEI Backupper Standard Geri Yükleme Özellikleri Neler?

Dosya Geri Yükleme

 • E-postalar, müzik, film, vb. gibi hasar görmüş, kaybolmuş veya yanlışlıkla silinmiş dosyaları ve klasörlerin yedeklenen sürümlerini geri yükleyin.

Sistem Geri Yükleme

 • Düzgün çalışan önceki bir sistem durumuna bilgisayarınızın sistem dosyalarını ve programlarını geri döndürebilirsiniz.

Disk & Bölüm Geri Yükleme

 • Tamamen yedeklediğiniz tüm sabit diski, disk bölümünü veya dinamik disk birimini kurtarmak amacıyla geri yükleyebilirsiniz.

Seçili Dosyaları Geri Yükleme

 • Zaman kazanmak için tüm disk ve bölümleri değil, sadece seçtiklerinizi geri getirebilirsiniz.

Kopyalama Özellikleri (Clone)

 • *Bölüm Kopyalama: Bölüm veya dinamik disk hacminin tamamını oluşturun ve bir bölümü veya sabit diskin tamamının verilerini aktarın.
 • *Disk Kopyalama: Sıkıştırılmış görüntü dosyası oluşturmadan başka bir sabit sürücüyü diski kopyalayın. Bu kopyalama işlemi sırasında bölümleri yeniden ayarlayın.

Araçlar

AOMEI Backupper Standard Araçlar

 • Önyüklenebilir Sistem Kurtarma Oluşturun
 • Keşfet ve Kontrol Et
 • İhracat / İthalat ve Günlükler
 • Email bildirimleri
 • Şifrele ve Sıkıştır
 • Akıllı Yedekleme ve Bölünmüş Görüntü
 • Yorum ve Düzenle

Destelediği

Standart Sürüm Neleri Destekliyor?

 • İşletim sistemleri: (Windows 10 / Win 8.1 / Win 8/ Win 7 / Win Vista / Win XP)
 • Depolama aygıtları: (Tüm sabit diskler, SSD, USB, CD / DVD vb.)
 • Dosya sistemleri: (NTFS, FAT32, FAT16, EXT2, EXT3 vb.)

Programın kendi sayfası üzerinden metne tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Backupper Standard Resimler


AOMEI Backupper Standard Teknik Detaylar

Güncel Sürüm: 4.1

Dosya Boyutu: 88.39MB

Fiyatı: Ücretsiz / Free!

AOMEI Backupper Standard indirme sayfası

BACKUPPER İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak