Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir Yedekleme Programları

AOMEI Backupper Standard Ücretsiz Yedekleme Yazılımı

AOMEI Backupper Standard, masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızdaki tüm verileri korumak için yedekleme yapabilmenizi sağlayan ÜCRETSİZ bir veri yedekleme yazılımıdır. Veri kaybından bu zamana kadar çok çekmiş biri olabilirsiniz. Veya bu zamana kadar hiç veri kaybı yaşamamış ama gelecekte önemli verilerinizi kaybedebileceğiniz için endişe duyuyor da olabilirsiniz. Endişe ve korkularınızı artık bir kenara bırakmayı ve veri güvenliğinde gerekli tedbirleri alma vaktiniziniz geldiğini düşünüyorsanız AOMEI Backupper Standard ile tüm önemli verilerinizi yedekleyebilirsiniz.  Sisteminizi, hard diskinizi ve dosyalarınızı yedeklemeyi zor ve zahmetli bir iş olmaktan çıkarın artık. Ne tür bir sistem kazası veya arızası yaşarsanız yaşayın, artık sorun değil. Tüm önemli verilerinizin hepsini hemen geri yükleyerek onları geri getirebilirsiniz. AOMEI Backupper Standard yazılımını kullanmak için BT uzmanı olmanıza gerek yok; her kullanıcı için kullanımı en kolay ve hızlı, hepsi bir arada özelliklere sahip bir yedekleme, senkronizasyon, kopyalama ve kurtarma yazılımıdır.

AOMEI Backupper Standard

  • Yedekleme yapmak ve Windows sisteminizi ve uygulamaları güvende tutmak için bir sistem kalıbı oluşturabilirsiniz.
  • Tüm sabit diskinizi (HDD), SSD disk veya belirtilen disk bölümlerinin kalıplarını oluşturarak yedekleyebilirsiniz.
  • En önemli dosya ve klasörlerinizi düzenli olarak yedekleyip senkronize edebilirsiniz.
  • Zamandan ve disk alanından kazanmak için otomatik yedekleme, bölümlü / parçalı yedekleme türlerini ayarlayabilirsiniz.
  • Sabit Disk değiştirmek için daha küçük veri boyutuna sahip bir HDD’deki verileri daha büyük veri boyutlu bir HDD’ye kopyalayın veya daha iyi performans için HDD içeriklerini SSD’ye kopyalayabilirsiniz.
  • [YENİ] Gerçek zamanlı dosya senkronizasyonu sayesinde gerekli dosyalarınız üzerindeki değişiklikler için dosyaları takibe alır ve bir nedenden dolayı farklılık oluştuğunda yanlızca değişen verileri aktararak yedeklemeyi yapar.

AOMEI Backupper Standard, güvenilir ve kolay kullanımlı bir veri yedekleme ve kurtarma çözümü sunar. Güvenli bir yedekleme için PC sistem bölümünün yedeklemesini çok basit bir tık ile otomatik olarak gerçekleştirir. Masaüstü PC’ler, dizüstü bilgisayarlar için komple Windows sistem yedekleme yapabilirsiniz. Veri kaybını önlemek için bilgisayarınızı AOMEI Backupper Standard ile koruyabilirsiniz…  

AOMEI Backupper Standard Hangi Yedekleme Özelliklerine Sahiptir?

Sistem Yedekleme:  Windows ayarları, uygulamalar ve bilgisayar önyükleme için gerekli dosyaları tek tıklama ile yedekleyin.

Disk Yedekleme: Sürücü üzerindeki her şeyi korumak için tüm diski yedekleyin.

Bölüm Yedekleme:  Tüm sabit sürücü veya dinamik disk birimleri de dâhil olmak üzere yedekleme için istediğiniz ayrı bölümleri seçebilirsiniz.

Dosya Yedekleme:  Hiçbir dosyanızı ve önemli belgelerinizi kaybetmemekten emin olmak için otomatik veya manuel olarak dosya ve klasörleri yedekleyebilirsiniz.

Dosya Senkronizasyonu: Dosyalarınız üzerinde herhangi bir değişiklik (yeni ekleme, değiştirme veya silme) yaparsanız, dosya / klasörleri otomatik olarak bir zaman çizelgesiyle (günlük, haftalık veya aylık) veya gerçek zamanlı olarak senkronize edip yedeğini alabilirsiniz.

AOMEI Backupper Standard Geri Yükleme Özellikleri Neler?

Dosya Geri Yükleme

E-postalar, müzik, film, vb. gibi hasar görmüş, kaybolmuş veya yanlışlıkla silinmiş dosyaları ve klasörlerin yedeklenen sürümlerini geri yükleyin.

Sistem Geri Yükleme

Düzgün çalışan önceki bir sistem durumuna bilgisayarınızın sistem dosyalarını ve programlarını geri döndürebilirsiniz.

Disk & Bölüm Geri Yükleme

Tamamen yedeklediğiniz tüm sabit diski, disk bölümünü veya dinamik disk birimini kurtarmak amacıyla geri yükleyebilirsiniz.

Seçili Dosyaları Geri Yükleme

Zaman kazanmak için tüm disk ve bölümleri değil, sadece seçtiklerinizi geri getirebilirsiniz.

Kopyalama Özellikleri (Clone)

Bölüm Kopyalama: Bölüm veya dinamik disk hacminin tamamını oluşturun ve bir bölümü veya sabit diskin tamamının verilerini aktarın.

Disk Kopyalama: Sıkıştırılmış görüntü dosyası oluşturmadan başka bir sabit sürücüyü diski kopyalayın. Bu kopyalama işlemi sırasında bölümleri yeniden ayarlayın.

Yedekleri Şifrele ve Sıkıştır

Bir şifre ile yetkisiz erişime karşı yedeklediğiniz dosyaları koruyun. Zamandan tasarruf veya depolama alanından tasarruf etmek için yedeklemek için kullanılan sıkıştırma seviyesini ayarlayın.

Önyüklenebilir Sistem Kurtarma Oluşturun

Windows PE & Linux CD / DVD veya USB flash sürücüler ile sistem kurtarma oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınız önyükleme yapamaz ve açılmazsa sistemi kurtarabilirsiniz.

Standart Sürüm Neleri Destekliyor?

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista

Desteklenen Dosya Sistemleri

NTFS, FAT32, FAT16, EXT2, EXT3 ve diğer dosya sistemleri.

Desteklenen Depolama Cihazları

Dâhili sabit diskler, harici sabit diskler, solid-state sürücü (SSD), USB flash sürücüler, flaş sürücüler, CD / DVD, ağ paylaşımı, ağa bağlı depolama (NAS), bulut sürücü masaüstü uygulamaları, Donanım RAID ve sanal makine sistemleri, vs.

Güncel Sürüm: 4.0.2

Dosya Boyutu: 82.66 MB

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32 ve 64 bit).

Fiyatı: Ücretsiz / Free!

AOMEI Backupper Standard indirme sayfası

HEMEN İNDİR

Yorum Yap