Download Ücretsiz Program İndir

Ares Dosya Paylaşım Programı Nedir? Türkçe İndir 3.1

Yazar admin

Ares Dosya Paylaşım Uygulaması nedir? Öncelikle onu açıklayalım; Kendi ağı üzerinden sanal bir bağ ile MP3, video, dosya, resim, doküman ve yazılımları transfer ederek paylaşmanıza imkân tanıyan bir uygulamadır. Ares ayrıca en iyi (MP3) müzik indirme programı olarakta zikredilmektedir.

Ares, açık kaynak kodlu bir P2P programıdır ve geniş bir kullanım ağına sahiptir. Ayrıca kullanıcılar arasında sohbet ortamı oluşabilmesine olanak tanır. Ares, kullanıcıların resim, ses, video, yazılım, belgeler dahil olmak üzere birçok dijital dosya paylaşımına olanak sağlayan bir programdı. Son sürümüne BitTorrent destek protokolü ve Shoutcast radyo istasyonları eklenmiştir. Ayrıca, Ares ile chat odalarında sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Türkçe dil seçeneği mevcuttur.

Ares, ücretsiz olmasıyla birlikte kullanıcılarına sınırsız dosya paylaşım imkânı vermektedir. Program P2P açık kaynak kodlu olup, geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Son güncellemeleri ile BitTorrent protokol desteği, Shoutcast radyo istasyonları desteği gibi yeni özellikleri bulunmaktadır. Uygulama üzerinden kendi kanalınızı oluşturabilir, Mp3 yüklenebilir, hazır sohbet odalarıyla da chat yapabilirsiniz.

Ares 3.1 ile Full Hızlı Yükleme

Ares, sisteminizde aradığınız dosya kaynaklarını otomatik olarak tarayıp bulur, yükleme işlemi süresini kısaltmak için hızı arttırarak süresini düşürür.

*Kitaplık Yönetimi

Paylaşılan dosyalarda kategorilendirme yaparak kitaplık bölümünde konumlandırabilr ve yüklediğiniz dosyalara da bu işlemi uyguluyabilirsiniz. Ayrıca türlerine, isimlerine ve tarihlerine göre kategorilendirebilir. Hızlı Arama özelliği ile bulmak istediğiniz dosyaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

————————————————————————————————————————————————————————

*Dahili Ses ve Video Oynatma

Dosya indirirken önizlemeler yapabilir, ses dosyalarını dinleyebilir ve bunun için playlistler oluşturabilir, internet radyoları dinleyebilirsiniz.

————————————————————————————————————————————————————————

*Dosya Paylaşım Sohbet Odaları

Kendinize uygun gördüğünüz kanallara girebilir veya sohbet odaları oluşturabilirsiniz. Ares 3 ile Sohbet kanalı oluşturma işlemi en basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bir yandan dosyayı işleyin, bir yandan da sohbet arkadaşlarınızla konuşun.

————————————————————————————————————————————————————————

*Hızlı indirin!

Ares, otomatik olarak aynı anda birçok kullanıcıdan aynı dosyayı indirme olanağı sağlar. Böylece indirme hızınızı artırabilirsiniz. Ares güvenlik duvarları arkasında çalışır ve sıfır yapılandırma gerektirir.

————————————————————————————————————————————————————————

*Güçlü Kitaplık Yöneticisi

Paylaşılan dosyaları kitaplık bölümünde kategoriler halinde düzenler. İsterseniz kategori dosyalarınızı sıralayabilirsiniz kolayca paylaşabilirsiniz ayarlarını değiştirebilirsiniz. Kullanışlı ve hızlı arama özelliği bir anahtar kelime yazarak dosyaları bulur.

ares indir

Ares Dosya Paylaşım ve İndirme Özellikleri

 1. Birçok dil desteği bulunmakta
 2. Gelişmiş kontrol paneli
 3. Proxy desteği
 4. Aynı anda çeşitli dosya türlerinde arama yapma (Yazılım, Mp3, film, belge)
 5. Dosya aldığınız kişi ile sohbet Medya Oynatıcı Player
 6. Dosyayı dahili ve harici bir oynatıcı ile önizleme olanağı
 7. Program içerisinden sohbet odalarına bağlanabilme ve bir sohbet odası açabilme
 8. Sahte dosyalara karşı dosya tarama yapabilmekte
 9. Dosya işleme işlemini yarıda kesme ve devam ettirme
 10. Birden fazla kaynaktan aynı anda dosya işleme (Mp3, Yazılım çekme vs.)
 11. Herhangi bir nedenden dolayı yarım kalan yükleme işlemlerini devam ettirebilme özelliğine sahiptir.

Ares programı, Türkçe dahil pekçok dilde destek vermektedir. Programı yükledikten sonra ayarlar bölümünden “General” sekmesine girerek dili Türkçe seçebilirsiniz. Programın bir dosya paylaşım yazılımı olması hasebiyle, çeşitli riskleri göz önünde bulundurmalı ve yasal sınırlara riayet ederek kullanmalı.

Ares Download

Farklı bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager Full programını inceleyin.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak