Oyun İndir

Art of War: Red Tides – 2017 En İyi Strateji Oyunu (The Best Of Game)

blank
Yazar admin

Art of War: Red Tides oyununu anlatarak bitiremem güzel dostlar. Biliyorsunuz artık online oyunlar ve profesyonel oyuncular arttıkça, oyunların kalitesi de artıyor. Çoğu tek kişilik oyunlara bile, online DLC ya da güncellemeler eklenerek, dünya çapındaki bir çok oyuncu, etkinlik ve yarışmalar ile bir araya toplanıyor. Üstelik video kanalları üzerinden oyuncular ciddi anlamda para kazanıyorlar. Sohbet, eğlence, müzik, çekişme, mücadele dijital dünya’ nın her noktasında farklı oyunlarla karşımıza çıkıyor. Ama bazı oyunlar gerçekten içinden çıkılması zor, hatta bıktıran ve sonunda da bilgisayardan kaldırmak zorunda kalacağımız durumlara itiyor.

Oyunlar, basit, eğlenceli grafikler, gayet güzel görsel efektler içermelidir. Hatta gerekirse sade bir kullanıma sahip olmalı ki, oynarken bizi rahatsız edecek pozisyon, göz ağrısı yada el uyuşmalarına neden olmasın.

Art of War: Red Tides “Askerler – Uzaylılar – Hayvanlar”

-Oyun Hakkında-

Art of War: Red Tides’de 3 sınıf bulunmaktadır. Ama merak etmeyin bu 3 sınıf içerinde dev bir ordu var. Terran (Askerler)Atlac (Uzaylılar), Yaoguai (Hayvanlar)

Birbirinden zorlu karakterle stratejiyi ve en son hamlenizi bile düşüneceksiniz. Oyundaki hücum sırasını iyi belirlemeli, hatta saldırı yaparken bir anda takım için savunma odaklı savaşmak mümkün. Oyunun bir çok artısı mevcut. Her sınıftan saldırı ve savunma karakterleri, yardımcı destek kartları, karakterler için bir çok kostüm, yedek olarak asker ekleme ya da çıkarma, karakterleri geliştirme ve hediye karakter açma.

Oyunun olumsuzlukları ise; efektler daha fazla olabilir. Karakterler için efektler yada görsel efekti yüksek yetenekler getirilebilir ve en önemlisi farklı savaş yönü verilmemesi.

Art of War: Red Tides (2017 The Best Of Game), oyununu diğerlerinden ayıran özellikler ise; Oyunun sadece fare ile oynanması, karakter ve kostüm zenginliği, yedek karakter alma ya da oyundaki karakterleri çıkartma ve farklı haritalar, oyun içerik zenginliği oyunu denemeniz için bir neden olabilir.

-Art of War: Red Tides Tüyolar-

Art of War: Red Tides’de dikkat edilmesi gereken karakterler mevcut. Bunlar gizli saldırı ile sizi şaşırtıp, çok kızdıracak. Ama merak etmeyin gizli savaşçıları görmek için havada uçan karakterlerden faydalanmak mümkün ve gizli olan karakterler her sınıfta bulunuyor.

Kartları doğru ve zamanında kullanmak, gerçekten işe yarayıp oyunun seyrini değiştirebilir. Sınıfları mücadele başlamadan önce hazırlayıp Art of War’u ekip halinde oynamak kesinlikle oyunu daha zevkli ve mücadeleci hale getirir.

En güçlü karakterleri açmak için çok para biriktirmek gerekli. Savaş takibini çok iyi yapmanız, hangi karakteri daha önce, hangi karakterleri daha sonra çıkarmanız gerektiğini belirler.

Hangi sınıf ile oynuyorsanız, mutlaka defans ve saldırı karakterlerinden en az 3 tanesini yedek olarak bulundurun.

Görünmeyen karaktere dikkat edin. Bir tanesi gözcü karakter olmaz ise ordunuzu çok zor duruma sokar.

Oyunda kabiliyet puanları da mevcuttur. Yani oyuna sürdüğünüz ordu, saldırı mı yoksa savunma mı yapacak? Bunu belirleyerek, ordu gücünüze uygun kabiliyet puanını seçebilirsiniz.

-Oyun İçi Resimler-

Oyunu İndir

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak