Anti-Malware Kampanyalar & Giveaways

Ashampoo Anti-Malware (Kampanya) 6 Ay

Ashampoo AntiSpyWare ve Ashampoo AntiVirus sıfırdan geliştirilmiştir ve hepsi bir arada çözümde en iyi iki teknolojileri birleştiriyor. Kapsamlı güvenlik çözümü bilgisayarınızın performansına yük koymadan virüsler, truva atları, solucanlar, kötü amaçlı yazılımlar, rootkitler, botlar, casus yazılımlar ve reklam yazılımları gibi zararlılardan verilerinizi korur. Buna ek olarak, yazılım ödül kazanan Ashampoo WinOptimizer programımıza dayalı çeşitli güvenlik araçları (ör; File Wiper, Internet Cleaner, Startup Tuner vb.) sunuyor. Yenilikçi tasarımı ve sezgisel GUI sayesinde, Ashampoo Anti-Malware kullanımı çok kolaydır. Türkçe dil desteği vardır. 

Ashampoo Anti-Malware kötü niyetli yazılımları engelleme aracıdır,yazılım bilgisayarınızı; virüslere, casus yazılımlara, truva atlarına, solucanlara, kötü niyetli yazılımlara, “rootkit”lere ve reklam yazılımlarına karşı koruma sağlar.

Buradan ulaşacağınız boş alana mail adresiniz yazıp programın lisansına ücretsiz sahip olabilirsiniz. Lisansı almak için üye girişi yapmanız gerekebilir. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz. Programı buradan indirebilirsiniz. 

Win XP, Win Vista, Win 7

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

3 Yorumlar

  • levent7100 dedi ki:

    antivirüs programları ile uyumlu çalışıyor

  • blank mgokcek69 dedi ki:

    Güzel program, ama taramayı yavaş yapıyor.

  • blank cgokhans dedi ki:

    Maşallah ashampoo da her şeye el atmış. Bu güzel kampanya için de teşekkürler yasalprogram.com 🙂