CD Yazma Programı Editör Seçimi Kampanyalar & Giveaways

Ashampoo Burning Studio 16 (%71 İndirim)

Yazar admin

Ashampoo Burning Studio 16’yı %71 indirimli olarak aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

Promosyon süresi ise dolmuştur. Çekiliş için yeterli yorum sayısı oluşmamış isede biz dürüstlük ilkesini baz aldığımızdan emeği geçenlere kısa zamanda lisansları gönderilecektir.

Not: Lisanslar gönderilmiştir

Ashampoo Burning Studio 16 KAPANYASI ile 10 Kullanıcıya her biri 139,00 TL değerinde olan 10 adet yeni sürüm CD, DVD yakma yazılımı Burning Studio 16 lisansını www.ashampoo.com sponsorluğunda hediye ediyoruz. Çekilişe katılabilmeniz için konu altına 1 yorum bırakmanız yeterli. Bitiş tarihi: 13 Aralık 2015

Ashampoo Burning Studio 16 ile CD & DVD Yazma

Ashampoo Burning Studio 16, CD, DVD yazma ve yakma programlarının içinde en kaliteli olanlarından ve dünya standartlarında kendini kanıtlamış, sezgisel ve güçlü disk oluşturma uygulaması ile sizleri istediğiniz profesyonel çözümlere ulaştırır. Yazılım Türkçe dil desteklidir.  Veri, film, Mp3, CD, DVD ve Blu-ray oluşturun. Ashampoo Burning Studio 16 ile filim, slayt, müzik ve fotoğraflarınızı rahatlıkla oluşturabilir ve fotoğraflarınızı slayt gösterilerine dönüştürüp, müzik ve yorumlar ekleyebilirsiniz. Ashampoo Burning Studio 16 verileri, filmleri ve müzikleri CD, DVD ve Blu-ray olarak kolay ve rahat bir şekilde yazılmasını sağlıyor. Basit veri CD’lerinden alt yazılarla karmaşık videolar oluşturun. 

Programindirin

Burning Studio 16, 12.000 den fazla kullanıcısı ile ve 15 yıldan fazla deneyimiyle bir güvenli disk oluşturma yazılımıdır. Tam 200 den fazla ülkede ve 40 dan fazla dilde hizmet veriyor. Bootable ve otomatik başlayan oluşturma, büyük boyutlu DVD’leri otomatik bölme işlemlerinin yanı sıra şifreleme işlemlerinizi, doğrudan uygulamalar içerisinden yapabilmeniz için, gelişmiş ayrıcalıklar sunuyor. Ashampoo Burning Studio 16 dosyalarınızı şifre koruması ile yedeklerken mevcut arşivleri günceller. M-DISC desteği sayesinde sağlam bir şekilde verilerinizi korur.

Yeni Ashampoo Burning Studio 16 verileri, filmleri veya müzikleri herhangi bir CD, DVD veya Blu-ray üzerine yazdırır. 16 yıllık deneyim maksimum uyumluluk ve kullanıcı dostu bir arayüz sunan bir yazılım ortaya çıkarmaya yardımcı oldu. Kapsamlı multimedya, resimler, efektler ve alt yazılar ile tutkulu film fikirlerini gerçeğe dönüştürmeleri için kullanıcılara yardımcı olur. Veriler yazdırma, diskler kopyalama veya yedeklemeler oluşturma hiç bu kadar kullanıcı dostu bir şekilde olmamıştı.

Ashampoo Burning Studio 16 profesyonel veri arşivleme ayrıca gerektiğinde şifre korumalı M-DISC’ler veya BDXL gibi güvenli ortamları kullanması da mümkündür. Kullanıcılar ayrıca müzik CD’lerini ripleyebilir ve özel tasarlanmış kapaklar, özel ekolayzır ayarları ve bilinmeyen şarkı başlıklarını otomatik algılama ile kendi CD’lerini oluşturabilirler. Uygulamanın kullanılabilirliğini artırmak için atlama listeleri, kapak mozaikleri ve 500’den fazla geliştirmeler gibi yenilikleri ek yararlar sunuyor.

Programindirin

Ashampoo Burning Studio 16 ile değer verdiğiniz verilerinizi sağlama alın. Dosyaları şifre koruması ile DVD, Blu-ray’larınıza veya sabit diskinize yedekleyin. Harici sürücüler üzerinden yedekler oluşturup elinizdeki arşivleri güncelleyin. En üst seviyde sağlamlık için yeni M-DISC desteğini kullanın. Çok yetenekli oluşturma Ashampoo Burning Studio 16 ile yerinde, pratik, anında ve hazır işlemler. Verileri, MP3, filim ve videoları yazdırın ve filmlerinize dilediğiniz çeşitli sayılarda menüler oluşturun. Otomatik başlayan ve bootable diskler oluşturma, bölme özelliği ile büyük boyuttaki verileri birden fazla diske bölerek, önemli verileri şifreleme işlemini, direk uygulama içerisinden yapmak için gelişmiş seçenekleri ve çoklu oturum desteğini kullanın.

Ashampoo Burning Studio 16 ile Ashampoo Burning Studio 2016 arasında göze çarpan birçok farklılıklar bulunmakta, dilerseniz yukarıdaki linkten karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio 16’da Neler Var?

– Verileri Blu-ray, DVD ve CD’lere kopyalayın ve yazdırın

– Kolaylıkla filmler, kesin, üretin ve yazdırın

– Müzik CD’lerinden dosyaları çıkartın, Müzik CD’lerini dönüştürün ve yazdırın

– Müzikler, alt yazılar ve katmanlar ile slayt gösterileri oluşturun

– M-DISK desteğine sahip şifre korumalı yedeklemeler

– Çeşitli amaçlara uygun menüler, temalar ve şablonlar

– İmajlarına göz atın, yazdırın ve oluşturun

– Mobil cihazlardan veri yedeklemeleri (akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, vb.)

Ashampoo Burning Studio İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 / 8.1, Windows 10 Windows Vista, Windows7, Windows 8 / 8.1 ve Windows 10 sistemlerinde yönetici izinleri gereklidir. Yazılım Windows Media Player 10 (veya daha üstü) .NET Framework 4.0 DirectX 9.0C

Bilgisayar:

İşlemci: Tek çekirdekli 1 GHz işlemci En az 1.8 GHz çift çekirdekli işlemci video ve slayt gösterisi oluşturmak için gereklidir.

Bellek 2 GB veya daha fazlası
 
Sabit Disk Alanı: Kurulum için 230 MB Geçici dosyalar (DVD) için en fazla 9 GB Geçici dosyalar (Blu-ray) için 25/50 GB Geçici dosyalar (Blu-ray XL) için 100 GB
 
Grafik Kartı: Pixelshader v2.0 destekli ve en az 128 MB V-RAM ile DirectX 9 uymlu grafik kartı. Min. ekran çözünürlüğü: 1280 x 1024
 
Ses Kartı: Herhangi bir standart ses kartı (yerleşik veya USB)

Ashampoo Burning Studio 16 Sürüm: 16.0.0 ID: 4510 Çıkış tarihi: 2015/12/07
Güncelleme çıkış tarihi: 2015/12/07
Deneme Süresi: 30 gün (10 gün + 20 gün – eposta kaydından sonra)
Ashampoo Burning Studio 16 Diller: Türkçe, Almanca, Arapça, Belarusça, Bulgarca, Çekçe, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Danimarkaca, Ermenice, Farsça, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Hırvatça, İngiliz İngilizcesi, İngilizce, İspanyolca, İspanyolca (Arjentina), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Katalanca, Korece, Litvanyaca, Macarca, Norveççe, Norveççe (Halk Dili), Polonyaca, Portekizce (Brezilya), Romence, Rusça, Sırpça, Sırpça, Slovakça, Slovakça, Yunanca
Boyut: 74,26 MB, 76.042 kB, 77.867.254 B
Ashampo Burning Studio 16 İndir

http://www.ashampoo.com/ashampoo_burning_studio_16_sm.exe

%71 indirimle almak için : https://www.ashampoo.com/en/usd/pin/4510/burning-software/Ashampoo-Burning-Studio-16

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

10 Yorumlar