Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Ashampoo Core Tuner 2 Ücretsiz Tam Sürüm Lisans Anahtarı

Yazar admin

Ashampoo Core Tuner 2, işlemcinizin gücünü mümkün olan en iyi şekilde tam güç olarak kullanmanızı sağlar. Sürücü teknolojisi sayesinde neredeyse hiç kaynak kullanmaz. İşlemcilerin optimizasyonu tam otomatik veya el ile gerçekleştirilebilir. Ayrıca, yeni Live Tuner sistem tam kapasiteyle çalışırken mevcut kaynakları atayarak uygulamaların başlangıcını hızlandırır. Türkçe dil desteğine sahiptir.

Ashampoo Core Tuner, tüm çekirdeklerinizin gücünü tam olarak kullanabilmenizi sağlar. Anında sonuç almak için Auto-Optimize seçeneğini seçebilir ve çalışan tüm programlarınızı optimize edebilir veya tek bir programı hızlandırmak için Boost işlevini kullanabilirsiniz. 8 çekirdekli işlemcilere kadar yönetim imkânı sunan yazılım Profil oluşturmanıza olanak sağlar ve özel görev atamanıza izin verir, bunun yanında başlangıç uygulamalarını yönetebilirsiniz.

Genel

Ashampoo Core Tuner 2

Ashampoo Core Tuner 2 ile etkin tüm işlemlere genel bakış elde edersiniz. Her programın kullandığı işlemci gücü önceliğini (altı seviyede) ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, bir programın mevcut işlemci çekirdeklerinden kaç tanesini kullanabileceğini belirleyebilirsiniz. “Boost işlevi” ile seçilen program için otomatik olarak en yüksek öncelik atanır ve mevcut tüm işlemci çekirdekleri etkinleştirilir.

Kampanya Hakkında

Aşağıdaki kampanya butonunu kullanarak kampanya sayfasına gidin. Boş alana e-mail adresinizi girip işleminizi onaylayın. Sizden üye girişi yapmanız istenecektir. Üye girişi yaparak lisansınızı alabilirsiniz. Üye değilseniz buradan hemen üye olarak üye girişi yapabilirsiniz. 

Ashampoo Core Tuner 2 indir

HEMEN İNDİR

Program Detayları

Windows XP, Windows Vista (32bit / 64bit) ve Windows 7, 8, 8.1 (32bit / 64bit)

Fiyatı: 47,99 TL

Resimler

Ashampoo Core Tuner

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

4 Yorumlar

  • Az önce indirip kurdum ve lisansımı aldım hala geçerli..win732 bit çalışıyor

  • Admin, ürünün kendi sitesine baktım Core Tuner 2 Windows 10 için geçerli değilmiş.Herhalde bu yüzden bizde lisans etkinleşmiyor.

  • Admin,lisans anahtarını aldım ama GEÇERSİZ diyor ve SATIN AL diyor.

  • Admin Ashampoo’nun verdiği lisanslar geçersiz görünüyor?