Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Ashampoo Photo Commander 14 Fotoğraf Editörü (Kampanya)

blank
Yazar admin

Ashampoo Photo Commander 14 ürün geliştirmesi Ashampoo Media GmbH & Co. KG tarafından hazırlanmış, görüntüleri göstermek, organize etmek ve düzenlemek için çok amaçlı bir programdır. Fotoğraflarınızı görüntülemek, düzenlemek ve organize etmek için çok sayıda özellik sunuyor. Akıllı sihirbazlar ve otomatikleştirilmiş özellikler programı herkes tarafından kullanılabilir bir hale getiriyor.

Ashampoo Photo Commander 14, sahip olduğunuz tüm fotoğraf koleksiyonunuzu kolayca düzenleyebileceğiniz araçlara sahip bir fotoğraf düzenleme programıdır. Fotoğraf düzenleme için gerekli tüm yazılım araçlarını içerisinde barındıran Ashampoo Photo Commander ile fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz her işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Farklı fotoğraf efektleri ile fotoğrafınıza istediğiniz şekilde canlandırın. Fotoğraf düzenleme konusunda uzman olmaza gerek yok, kolay düzenleme araçları ve anlaşılır Türkçe ayayüzü sayesinde, istediğiniz fotoğrafı seçerek birkaç tıklama ile kolayca geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Yeni Ashampoo Photo Commander fotoğraflarınızı görüntülemek, düzenlemek ve organize etmek için evrensel çözümdür. Çeşitli filtre ve grup ayarları fotoğraf koleksiyonunuzu kolaylıkla takip etmenize yardımcı oluyor ve çok sayıda görüntü optimizasyonlarını ve dönüşümlerini manuel veya otomatik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Ashampoo Photo Commander takvimler, kolajlar ve tebrik kartları oluşturma şimdi herkes için çocuk oyuncağı ve herkes tarafından kolayca yönetilebilir.

Ashampoo Photo Commander 14

Profesyonel kullanıcılar açılı eğrileri, geniş RAW desteğini ve güçlü fotoğraf etiketleme sistemini sevecekler. Ashampoo Photo Commander 14 yeni özellikler, yarı otomatik birçok nesneyi çıkarmanın yanı sıra gelişmiş perspektif dönüşümlerini ve gelişmiş tarama ve aktarım özelliklerini barındırmaktadır.

Ashampoo Photo Commander 14 Ana Özellikleri:

– Çeşitli filtreler, efektler ve ayarlar ile fotoğraf düzenleme
– Otomatik ve manuel fotoğraf optimizasyonu
– Büyük fotoğraf koleksiyonlarının kolay organizasyonu için filtre ve grup ayarları
– Özel ses ve şarkılarla slayt gösterileri oluşturun
– Kartlar, çerçeveler ve kısa sahneli mesajlar oluşturun
– Kolaylıkla takvimler, HTML albümler ve kolajlar oluşturun
– Birden fazla yaygın görüntü formatları arasında dönüştürün
– Videolar oynatın ve görüntüler çıkarın
– Profesyonel kameralar için geniş RAW desteği
– Güçlü filtreleme ve etiketleme özellikleriyle fotoğrafları organize edin
– Fotoğrafları toplu işleyerek dönüştürün, kopyalayın, taşıyın, ve yeniden adlandırın
–  Renk değerlerini açılı eğrilerle düzenleyin
– Oklar Metinler ve nesneler yerleştirin ve değiştirin

Ashampoo Photo Commander 14′ te Yeni Neler Var?

    • Yeni: Ashampoo Photo Commander 14
    • Yeni: JPG ve RAW dosyalarındaki GPS verilerini beton konumlara dönüştürür
    • Yeni: Ülkeye, şehre, sokağa ve hatta sokak numarasına göre filtreleyin
    • Yeni: Sunumları bir monitörde kontrol edin ve bir diğerinde gösterin
    • Yeni: Toplu işlem özelliği artık klasör yapılarını koruyor

– Fotoğraf açılarını değiştirin
– Temel özelliklere atlama listeleri üzerinden erişin
– Geliştirilmiş nesne çıkarma
– Yeni tarama/kaydetme pencereleri
– Kolajlar ve perspektif varyasyonları desteği ile yeni çerçeve merkezi
– Geliştirilmiş fotoğraf aktarımı
– Çeşitli stillerle yeni HTML albümleri
– Sezgisel Meta data editörü

Sunum modu geliştirilmiş

Photo Commander yazılımındaki sunum modu kullanıcıları ile her zaman uyumlu olmuştur. Tüketici elektroniği iç içe bir halde bulunduğundan, geliştiriciler bu modu geliştirmeleri gerektiğini hissettiler. Kullanıcılar şimdi sunumunu birincil ekranda kontrol edebilir ve slayt gösterilerini projektör veya televizyon ekranı gibi harici bir cihazda gösterebilir. Yeni ve daha yumuşak geçiş efektleri ile birlikte, kullanıcılar şimdi yüksek kaliteli sunumlar yapabilirler.

Coğrafi etiketler fotoğrafa dayalı haritalar için

Coğrafi etiketler, her fotoğraf çekiminde ayrıntıyı yakalamak için modern kameralar sunar. Ashampoo Photo Commander 14, bu verileri işler ve enlem ve boylamları ülke, şehir ve sokaklara dönüştürür. Sezgisel bir sihirbaz sayesinde GPS verileri içermeyen fotoğraflar manuel olarak kolaylıkla etiketlenebilir.

İlgi Çeken Fotoğrafları Hızlıca Oluşturun

Fotoğraflarınızdaki kusurları birkaç tıklama ile kolayca giderebilirsiniz. Kişiler, istenmeyen nesne veya objeleri fotoğraflarınızdan çıkarın. Kırmızı çıkmış gözler ve aklınıza gelebilecek birçok görüntü kusurlarını hızlıca düzeltebilirsiniz. Fotoğrafların boyutunu, şeklini değiştirebilir,  farklı efektler katarak benzersiz fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Değerli Zamanınız Size Kalsın!

Fotoğraflarınızı tüm cihazlarınızdan kolayca ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza aktarın. Karmaşa olmadan, istediğiniz şekilde fotoğrafları organize ederek albümler oluşturun ve istediğiniz fotoğrafı düzenleyin. Toplu düzenleme özelliği sayesinde birden çok fotoğraf üzerinde istenilen düzenlemeleri yapabilirsiniz. Otomatik görüntü düzeltme özelliği sayesinde de sadece bir tıklamayla en iyi ve hızlı düzenleme işlemlerini tüm fotoğraflarınız için kullanabilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Bırakın fotoğraflarınızı en iyi şekilde o düzenlesin.

Hayal Edin ve Uygulayın

Sevdikleriniz için üç boyutlu davetiye kartları oluşturun, özel fotoğraf takvimleri hazırlayın, sevdiğiniz fotoğraflardan kolajlar yapın… Ashampoo Photo Commander 14 ile hepsi çok basit ve pratik. Fotoğrafları rötuşlayın ve farklı efektler ekleyin. Profesyonel düzenleme araçları sayesinde hayal ettiğiniz tüm fikirlerinizi fotoğraflarınız üzerinde uygulayabilirsiniz. Dâhili grafikler, tasarım ve şablonlar sayesinde de istediğiniz kaliteyi fotoğraflarınıza yansıtın…

Fotoğraflarınızı Görmeyen Kalmasın

Fotoğraflarınızdan müzikli slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Üstelik hiçbir ek kurulum ve ayar yapmadan MP4 ve AVI formatında fotoğraf slaytlarınız çalışacaktır. Ayrıca sevdiğiniz tüm fotoğraflarınızı Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarınızda kolayca paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı çevrimiçi (online) olarak arkadaşlarınız ve ailenize sunabilirsiniz.

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7

Program Sürümü: 14.0.6

İndirme Boyutu: 290,85 MB

Ashampoo Photo Commander 14 Desteklediği Diller: Türkçe de dâhil olmak üzere birçok dili desteklemektedir.

Boyut: 293,08 MB, 300.114 kB, 307.316.654 B

Kampanya süresi: 6 gün 13 saat

Lisans: 1 bilgisayar ömür boyu lisans

Güncelleme: Var

Teknik destek: Yok.

Çıkış tarihi: 2015/10/12

Güncelleme çıkış tarihi: 2015/11/27

Deneme Süresi: 40 gün (10 gün + 30 gün – eposta kaydından sonra)

Güncel Satış Fiyatı: 139,00 TL (Bu kampanya sayesinde programa hiçbir ücret ödemeden yasal olarak ücretsiz sahip olabilirsiniz.)

Ashampoo Photo Commander fotoğraf yönetimi ve düzenleme hususunda kapsamlı bir seçenek sunmaktadır.

Ashampoo Photo Commander 14 Ürününün Web Sitesi:

http://www.ashampoo.com/tr/products/1918

Ashampoo Photo Commander 14 indir

PROGRAM İNDİR

Boyut: (293,08 MB)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak