Hard Disk Kampanyalar & Giveaways

Ashampoo Magical Defrag 3 Tam Sürüm (Kampanya)

Yazar admin

Sabit diskinizi en son ne zaman birleştirdiniz? Hatırlayamıyor musunuz? Zaman alıcı birleştirme işlemlerinden çekinen kullanıcılar kervanına siz de katılın. Zamanla, sabit diskler bakımsızlıktan dolayı performans kayıplarına neden olacak parçalanmalara maruz kalır. Bu durumu gidermek için Ashampoo Magical Defrag 3 devreye giriyor. Program bir arka plan hizmeti olarak çalışır ve bilgisayar boşta olduğunda sabit sürücünüzü birleştirir. Dolayısıyla herhangi bir oyalama olmadan günlük rutin işlerinizre devam edebilirsiniz.

GenelZaten iyi tasarlanmış birleştirme yazılımı ile daha iyisini yapmak mümkün mü?

Yerinde bir soru – cevap: evet, öyle ve sadece bu da değil. Birleştirme motorunun yanında, Ashampoo Magical Defrag 3 sabit diskinizi daha rahat birleştirme işlemi yapacağınız birçok özellikler ve iyileştirmeler sunuyor.

Ashampoo Magical Defrag 3 “kur ve unut”

Magical Defrag, bu temel prensible çalışıyor ve geniş seçenekleriyle uzman bir set sunuyor. Programın Görev İdaresi her görevi ayrı ayrı ayarlayabileceğiniz ve bireysel olarak yapılandırabileceğiniz çoklu birleştirme işlemleri sunuyor. Şimdi Birleştir ile duraksız birleştirme işlemini sadece tek bir fare tıklamasıyla başlatabilirsiniz. Buna ek olarak, önceden tanımlanmış zaman çizelgesine bakılmaksızın Görev Başlat’a tıklayarak birleştirme işlemini başlatabilirsiniz. Başka bir program özelliği ise SSD’leri birleştirme işlemine dahil etmeyen SSD korumasıdır. Kendi özel tasarımı sayesinde, SSD’leri birleştirmeye gerek yoktur ve SSD’leri birleştirmeye çalışırsanız daha hızlı yıpranacaktır. Bir mola verdiğinizde bile birleştirme işlemini izlemenizi sağlayan entegre Ekran Koruyucusu farklı tasarımlarla geliyor.

Kampanya HakkındaLisans alma adresine buradan ulaşabilirsiniz. Lisans girdiğiniz mail adresinize gelecektir.

İndirme Adresi

Program Detaylarıİşletim Sistemi:
Windows® XP, Windows® Vista ve Windows® 7.
Programı yüklemek için yönetici hakları ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Bilgisayar:
Uygun bir hızda yukarıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştıran herhangi bir bilgisayar.

RAM ve disk alanı:
256 MB RAM, Sabit Disk Alanı 50 MB.

ResimlerAshampoo Magical Defrag 3

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak