Kampanyalar & Giveaways Şifreleme Programları

Ashampoo Privacy Protector Giveaway

Yazar admin

Veri güvenliği söz konusu olduğunda işinizi şansa bırakmayın. Dosyalarınızı Ashampoo Privacy Protector ile şifreleyin ve arşivleyin!

Privacy Protector, şifreleme, arşivleme ve temizleme gibi yenilikçi ve kombine bir güvenlik deneyimi sunar. Uyumlu bir şekilde birlikte çalışmayacak olan araçları kullanmak yerine, karışık ayarları, şişkin menüleri ortadan kaldıran tek ve dengeli bir çözüme güvenebilirsiniz.

Ashampoo Privacy Protector Özellikler Özeti

  • Özel verileriniz için maksimum şifreleme.
  • Yüksek güvenlikli kayıtlarla verileri yakından yazıp arşivleyin.
  • Flaş sürücülerini ana anahtarlar olarak kullan.
  • Parola olmadan çalışır… Mevcut dosyaları ve resimleri şifreleyin.
  • Hassas bilgileri tamamen ve kalıcı olarak sil.
  • Veri izlerinizi bularak tamamen sisteminizden çıkarır.

En yüksek güvenlikle şifrelemek, silmek, temizlemek ve arşivlemek. Kanıtlanmış AES256 şifreleme ile dosyalarınızı kolayca şifreleyin. Çıktıları herhangi bir diske yazın ve kaynak dosyalarını kalıcı olarak silin.

Uzun parolaları hatırlamaya artık lüzum yok. Flash sürücülerden şifre anahtarları oluşturabilir ve bunları uzun şifreler hatırlamayı engeleyen ana anahtar olarak kullanabilirler. Görüntüler gibi kişisel dosyalar da şifre anahtarları olarak kullanılabilirler.

Dosyalarınızı, örneğin resimlerinizi şifre tuşları olarak kullanabilir ve dünyanızı tamamen şifrelerden kurtarabilirsiniz. Dosyalarınızı e-postayla göndermek mi istiyorsunuz? Bir e-posta oluşturmak için gereken tek şey doğru bir tıklama.

Ve popüler talebin bir neticesi olarak, artık gerekli olmayan dosyaları sisteminizden kaldıran bir sistem temizleyicisi eklendi.

Ashampoo Privacy Protector

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7

Güncelleme tarihi: 2015.09.04

Çıkış tarihi: 2015.09.04

Sürüm: 1.1.3

Fiyat: 79.00 TRY

Kategorisi: Şifreleme Yazılımları

Dilleri: Türkçe, Almanca, Çekçe, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Danimarkaca, Farsça, Felemenkçe, Fince, Fransızca, İngiliz İngilizcesi, İngilizce, İspanyolca, İspanyolca (Arjentina), İsveççe, İtalyanca, Katalanca, Macarca, Norveççe (Halk Dili), Polonyaca, Portekizce (Brezilya), Romence, Rusça, Sırpça, Sırpça, Slovakça, Slovakça, Vietnamca

Boyutlar: 18.7 MB

Ürünün Web Sitesi:

https://www.ashampoo.com/tr/try/pin/0804/security-software/Ashampoo-Privacy-Protector

Ashampoo Privacy Protector kampanya adresi

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak