Editör Seçimi Resim Düzenleme

Ashampoo Snap 8 Ekran Görüntüsü Kaydetme Programı

Yazar admin

Ashampoo Snap 8 resim veya video gibi ekran içeriklerini yakalamak, düzenlemek ve paylaşmak için kullanıcılara imkan tanımaktadır. Uygulama görüntü düzenleme yetenekleri ile pozitif bir şekilde karşımızda.

Ashampoo Snap 8 İle Ekran Görüntüsü Alma ve Kaydetme

Her türlü ekran görüntüleri ve ekran resimleri yakalamak, kaydetmek, düzenlemek ve paylaşmak için oldukça geniş bir paket yayınlıyor. Metin tanıma ve geliştrilmiş video yakalama gibi sayısız yeni seçeneklerinin yanı sıra, uygulama artık daha hafif ve daha çok kullanıcı odaklı. Yeni Ashampoo Snap 8‘i her kullancıya üstün bir iş akışı sağlayan ekran görüntüsü alma aracının en iyi türüne dönüştürüyor.

Ürün geliştirmenin en tepe ismi Tim Schiemann, “Ashampoo Snap, günlük bilgisayar işlerinde uğraşan herkesi kucaklıyor. Program arka planda sessizce çalışır, kaynakları çok az tüketir ve basit bir klavye tuşuyla erişilmesi kolaydır. Yenilikçi araç çubukları, başlangıçtan itibaren sezgisel bir çalışma sunuyor. Bu programı herkes yüklemeli ve kullanmalı.” demektedir.

Ashampoo Snap 8, Ekran Görüntüsü Kaydetme

Ashampoo Snap 8 Yenilikler :

Yeni: Ekran görüntüleri ve videolar alma, düzenleme ve paylaşma
Yeni: OCR tabanlı metin tanıma
Yeni: 4k çözünürlüklere kadar çoklu monitör desteği
Yeni: Geniş nesne düzenleme
Yeni: Ashampoo Snap Corporate iş sürümü mevcuttur
Yeni: iyileştirlimiş video modu
• Fiyatı: 79.99TRY
• Daha fazla bilgi için www.ashampoo.com

Bilinen fotoğraf düzeltmelerinden başka, Ashampoo Snap 8, ek bilgiler eklemek veya görüntü içeriklerini oklar ve diğer işaretleyiciler ile öne çıkarmak için birçok gelişmiş araçlar sunarken, karmaşık konuları görselleştirmeyi ve açıklamayı sağlıyor. Tamamlanan görüntüler ve videolar yaygın tüm bulut hizmeti sağlayıcılarına ve Ashampoo Webspace alanına arkadaşlarınızla kolaylıkla paylaşmak için uygulama içerisinden upload edilebiliyor.

Snap 8. sürüm temel OCR metin tanıma seçeneği ile geliyor. Bu fotoğraflardaki, taranmış belgelerdeki veya PDF dosyalarındaki e-posta adreslerini ve metinleri bilgisayarlarda daha düzenlenebilir metinlere dönüştürür. Web kameranızdan videoları içeren resim içerisinde resim başka bir özelliğidir.

Snap 8 Öne Çıkanları:

– Sadece birkaç tıklamayla yakala, düzenle ve paylaş
– Metin, ipucu ve not ile nesnelere vurgu ekle
– Videolarınıza kameranızı ve yorumlarınızı dahil edin
– Tüm görüntülerden ve taramalardan altı dile kadar metinleri aktar
– Zaman süreli ekran yakalamaları için zamanlayıcı ile hareket edin
– Oklar, kalıplar ve küçük şekiller ile detaylara odaklayın
– Kolaj aracıyla birden çok ekran görüntüsünü tek bir yerde birleştirin
– Fotoğraflarınızı yaygın tüm görüntü formatlarında kaydet
– Ekstra araçlar olmadan PDF dosyaları oluştur
– Otomatik boyutlandırma ile e-posta yoluyla görüntüleri gönder
– Ashampoo Webspace alanına veya yaygın bulut sunucularına yükle

OCR tabanlı metin tanıma
Yeni eklenen metin tanıma ekran görüntülerindeki metinleri birkaç fare tıklamasıyla bilgisayarda düzenlenebilen yazılara çeviriyor. Bu şekilde kullanıcılar fakslanmış, taranmış veya fotoğraflanmış belgeleri gerçek metinlere dönüştürebilirler. Birçok dünya dili destekleniyor: İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Türkçe ve Rusça.

Geliştirilmiş görüntü düzenleme ve işleme
50’den fazla efekt, kullanıcılara dikkat çekecek oklar, şekiller ve metinler kullanarak ekran görüntülerini kaydetmek, düzenlemek, yakalamak ve işlemek için yeterli fırsatı sağlıyor. Nesnellik oluşturmak için kullanıcılar şimdi ekran görüntüleri arasında nesneleri paylaşabiliyorlar ve mevcut görüntüleri içe aktarabiliyorlar. Ashampoo Snap 8 görüntüler ile düşünceleri görselleştirmek için sonsuz olasılıklar sunuyor.

Tamamen yeniden elden geçirilmiş video modu
Youtube gibi video ağlarında nasıl yapılır ve öğretici videoların muazzam başarısı, Ashampoo Snap 8’in alanını geliştirmek ve genişletmek için bizim geliştiricilerimiz tarafından ilham kaynağı olmuştur. Şimdi kullanıcılar web kamera kayıtları oluşturabilir, kendi seslerini ekleyebilirler ve hatta resim içerisinde resim seçeneği ile ekran kayıtlarına web kamerası görüntüsünü ekleyebilirler. Personel eğitimi ve iş talimatları için ideal bir çözümdür.

 

Ekran Görüntüsü alma

 

 

İş için Ashampoo Snap 8
İş için, çalışma alanına görsellik ve teknolojiyi bir araya koyan, Ashampoo Snap Corporate adındaki özel bir sürümü elde edebilirler

Ashampoo Webspace yüklemesi
Anlık paylaşma ve iletişim için ekran görüntüleri ve videolar Ashampoo Webspace alanına yüklenebilir ve benzersiz internet bağlantıları kullanarak dostlarla, iş arkadaşlarıyla ve aile fertleriyle paylaşılabilir. Dropbox, Google Drive veya Microsoft OneDrive gibi popüler bulut alanı servislerine yükleme işlemi de sağlamaktadır.

Ashampoo Snap 8 Sürümü: 8.0.9

Güncelleme çıkış tarihi: 2016/03/11

Deneme: 40 gün

Diller: Türkçe ve Almanca dahil pekçok dil

Boyut: 47,29 MB, 48.425 kB, 49.587.159 B

Ashampoo Snap 8 İşletim Sistemi:
Windows hepsi

Bilgisayar:
Uygun bir hızda yukarıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştıran herhangi bir bilgisayar.

Grafik bağdaştırıcı:
min.çözünürlük 1024 x 768 ve 16-bit Yüksek renk (32-bit önerilir) ve min. 64 MB RAM

Ses kartı:
Gerekmiyor(ses kayıt cihazı ve mikrofon önerilir)

HEMEN İNDİR

KAMPANYA

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak