Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways

Ashampoo Snap Business Tam Sürüm Lisans Anahtarı Alın!

Yazar admin

Ashampoo Snap Business, görüntüler, videolar ve diğer tüm dijital tasarımlarınız ile sorunsuz kullanabileceğiniz bir ekran kaydı alma ve düzenleme programıdır. Sadece günlük yaşamınızda değil, profesyonel iş hayatınızda da ekran kayıtları oluşturmanızı ve oluşturulan her görseli en iyi şekilde düzenleyerek sunumlar yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Size ait her dijital tasarıma, istediğiniz herhangi bir logoyu, filigranı ekleyerek kendi telif hakkınızı oluşturup tüm çalışmalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Ağ desteği sayesinde ekran görüntüleri ve videoları herhangi bir adrese ağ üzerinden yüklemenize imkân tanır. Türkçe dil seçeneği sayesinde, yapacağınız her işlemi zorlanmadan kolayca tasarlayarak harika ekran sunumları hazırlayabilirsiniz.

Ashampoo Snap Business ile Her Ekran Görüntüsü Harika Bir Sunuma Dönüşür!

Ashampoo Snap Business, ekran görüntülerini ve videoları kaydetmeyi her zamankinden daha kolay ve daha basit bir hale getirmektedir. Daha az karmaşa, daha akıllı bir iş akışı, daha yaratıcı araçlar ve biraz hayal gücü ile her ekran görüntüsü bir görsel şölene dönüşmektedir. Ekran yakalama hassasiyeti sayesinde saniyeler içerisinde ekranınızdaki tüm resimler ve videoları anında yakalayın. Ekran görüntülerinize metinler, notlar, ipuçları, farklı şekiller ve değişik kalıplar ekleyerek sunumlarınızı en iyi şekilde tasarlayıp yayınlayın. Tüm çalışmalarınızı tek tıklamayla istediğiniz her alanda paylaşın.

  • Maksimum serbestlik; ekranın her bölümünden istediğiniz her kareyi yakalayın.
  • Sadece o anı değil, belirlediğiniz bir zamanda ekran kaydı için zamanlayıcıyı kullanın.
  • Görsel olarak kendinizi ve yaptığınız her görsel sunumu en iyi şekilde ifade edebileceğiniz her düzenleme aracına sahipsiniz.
  • Her kaydettiğiniz görsele; metinler, ipuçları ve notlar ekleyerek istediğiniz mesajı verin. Tüm bu işlemleri en hızlı şekilde yapın.
  • Farklı şekiller ve kalıplar ile dikkat çekin.
  • Ekran görüntülerinize özgürce çizimler yapmak için farklı dijital kalemleri kullanın.
  • Ashampoo Snap Business ile yaptığınız her görsel sunumu paylaşmak sizin için artık çocuk oyuncağı!
  • Ekran görüntülerinizi daha farklı formatlarda kaydedin.
  • Ekstra hiçbir programa ihtiyaç duymadan istediğiniz görsellerinizi PDF’lere dönüştürün.
  • Tasarladığınız ve düzenlediğiniz her görsel sunumunuzu kolaylıkla istediğiniz her alana yükleyin.

Görüntülerdeki Metinleri Tanır ve Düzenlemenizi Sağlar!

Ashampoo Snap Business, metin tabanlı ekran görüntülerini bilgisayarınızda düzenlenebilir metinlere dönüştürebilir. Görüntüler veya PDF dosyalarından anında düzenlenebilir metinler elde edebilirsiniz. Gelen faksları ve taranmış veya fotoğraflanmış belgelerdeki metinleri düzenlenebilecek bir formata dönüştürmenizi sağlar. Böylece ekran görüntülerindeki yazılı metinler üzerinde farklı düzenlemeler yapabilirsiniz. Türkçe metin desteği sayesinde, Türkçe karakterleri zorlanmadan düzenleme imkânına sahipsiniz.

Profesyonel Bir Ekran Sunumu İçin Her Şey Elinizin Altında!

Ashampoo Snap Business, istediğiniz ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm düzenleme araçlara sahiptir. Görüntülerdeki her nesneye istediğiniz işlemi uygulayın, görsel yeni stiller kullanın, farklı şekiller oluşturup ekleyin. Ya da yeniden kullanım için nesneleri kolayca bir tıkamayla kopyalayıp üzerinde çalışın.

Tek Tıkla Orjinal Ekran Görüntüsüne Geri Dönün!

Ashampoo Snap Business, aldığınız ekran görüntülerini akıllı arka plan saklama özelliği sayesinde koruma altına almaktadır. Ekran görüntünüz üzerinde istediğiniz her işlemi yaptınız ama bir türlü istediğiniz sunumu oluşturamadınız, bir tıklama ile orijinal olan ilk ekran görüntünüze geri dönüş yapabilir ve tüm çalışmalarınıza yeni baştan devam edebilirsiniz. İlk kaydettiğiniz ekran görüntünüz hiçbir zaman kaybolmaz ve üzerinde istediğiniz tüm değişiklikleri tekrar baştan yapabilirsiniz.

Ashampoo Snap Business

Not: Sitemizde yer alan Ashampoo Snap ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Desteklenene İşletim Sistemleri:

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

Satış Fiyatı: 71,10 TL (Kampanya sayesinde ücretsiz sahip olabilirsiniz)

Kategori: Kurumsal

Geliştirme: Ashampoo GmbH & Co. KG

Ürünün Web Sitesi:

https://www.ashampoo.com/tr/try/pin/2324/-/Ashampoo-Snap-Business-10

Boyutlar: 50,73 MB, 51.948 kB, 53.194.260 B

Ashampoo Snap Business Kampanya Linki

KAMPANYA

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak