Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Avanquest Fix-It Utilities 11 Essentials (Kampanya)

Yazar admin

Avanquest Fix-It Utilities 11 Essentials, sisteminizi optimize ederek bilgisayarınızın performansını arttıran çok güçlü bir yazılımdır. İçerisinde barındırdığı birçok aracı ile bilgisayarınızı tarayarak hataları ve sorunları bularak düzeltir. Sabit disk alanı ve Windows başlangıç dosyalarını düzenler, daha hızlı bir Windows ile çalışmanıza olanak verir.

Fix-It Utilities 10 Essentials sisteminizi optimize eder perfomansı arttırmaya yardımcı olur. 

Buradan ulaşacağınız sayfadaki boş alanları aşağıdaki örnek resimdeki gibi doldurup onaylayın. Kısa bir süre içerisinde mail hesabınıza bağlantı içeren bir mail gelecektir. Gelen mailin alt kısımda bulunan “klicken Sie bitte hier” yazısını tıklayın. Açılan bölümde programın lisans anahtarı gözükecektir. 

Buradan programı indirebilirsiniz. Program Almanca olarak kurulacaktır, ayarlar kısmından programı İngilizceye çevirebilirsiniz.

Kampanyadan haberdar olmamızı sağlayan üyemiz Azad‘ a çok teşekkür ederiz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

8 Yorumlar

  • Murat dil ayarı yok tek yöntem benim dediğim.Korkma bilgisayarın çökmez. :mrgreen: Başka yolu yok 😛

  • paylaşan arkadaşlar başka d,llerde olan programların dil ayarlarının nasıl yapıldığını anlatsalar iyi olur.sonra bilgisayarı çökertmiş olmayalım.

  • Programın ing. versiyonunu kurunuz sonra kurduğunuz programı kopyalayınız. Örneğin: (C) dizinine kurun sonra (D) dizinine kopyalayın.C dizinindeki ing. halini kaldırın.Sonda Almanca olan versiyonu yükleyin.Kurulum bittikden sonra D dizinindeki ing. halini kopyalayın ve almanca versiyonuna yapıştırın.Biraz zahmetli bir iş.

  • ayarlardan nereye tıklayacağız.nereyi seçeceğiz.sanki almanca anlıyoruz.