Antivirus Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Sistem Temizleme Ücretsiz Programlar

avast! Free Antivirus 2014 (Ücretsiz)

avast! Antivirus GratuitYeni avast! 2014 çıktı!.. Dünyanın en güvenilen antivirüsleri arasında bulunan Avast’ın yeni 2014 sürümü tüm kullanıcıların indirilmesine sunuldu. 200 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip avast! 25 yıl sonunda hala, dünyanın en çok güvenilen antivirüs programı. AVAST, yaklaşık 200 milyon PC, Mac, ve Android cihazını koruyan, dünyanın en popüler antivirüs programlarının üreticisidir. Kullanıcıları ve değerli verilerini 25 yıldır, 40 farklı dilde destek vererek korumaktadır.   

 

Buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

——————————————————————————————————————————————

Bu program ile ilgili deneyimlerinizi veya sorunlarınızı buradan ulaşacağınız Yasal Forum’da paylaşabilirsiniz. Her çeşit yasal programın ve bilginin paylaşıldığı tek adres Yasal Forum…

Haydi şimdi sende TIKLA  ve her tür yasal bilgiyi ve içeriği Yasal Forum’da paylaşmanın ve almanın keyfini yaşa!.. 

4 Yorumlar

  • ESET 7 çıktı, avast! biraz daha geliştirmeli kendini. Arayüzü değiştirerek yeni sürüm çıkarıyor, işlevsel olarak gelişmeli.

  • zaten free antivirüs yazmış. Ücretsiz sürüm zaten kendi sitesinde de var. Buradan verdiğinizin farkı ne ki anlamadım. zaten FREE . PRO sürüm değil ki..

  • Burada Avast’ın yeni ücretsiz sürümünü tanıttık. Yani yeni 2014 ücretsiz sürümünün çıktığını bilmeyenler için duyurduk…

Yorum Yap