Antivirus Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

AVG Internet Security 2015 (Kampanya) 2 Gün

avg_antivirus_internet_security_2014_serial_numbAVG Internet Security 2015, virüsleri ve diğer tüm tehditleri, zararlı yazılımları tespit ederek durdurur. Yazılım ile edineceğiniz güvenlik katmanları: Virüslerden Koruma, Zararlı Yazılımdan Koruma (AVG Yerleşik Kalkan), AVG Anti-Rootkit, AVG E-posta Tarayıcısı, AVG Protective Cloud Technology, AVG Topluluk Koruma Ağı, AVG LinkScanner Sörf Kalkanı, AVG Sosyal Ağ Koruması. 

 

 

 

 

 

 

Genel

Virüslerden Koruma
Virüslerin, solucanların veya truva atlarının durdurulmasına, kaldırılmasına ve önlenmesine yardımcı olur.
Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma (AVG Yerleşik Kalkan)
Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korur ve bilgisayarınıza bulaşan uygulamaların durdurulmasına yardımcı olur.

AVG Anti-Rootkit
Bilgisayarınızı kontrol altına almaya çalışan zararlı yazılımları gizleyen tehlikeli kök kullanıcı takımlarını algılar ve temizler.

AVG E-posta Tarayıcısı
Bilgisayara bulaşan veya dolandırıcı nitelikte gelen bağlantıları algılayarak bilgisayarınıza zarar vermelerini önler. Microsoft Outlook 2010 da dahil olmak üzere e-posta uygulamaları için bir eklenti veya POP3, SMTP ve IMAP hesapları için bir tarayıcı gibi çalışır.

AVG Protective Cloud Technology
Virüslerden koruma yazılımınızda otomatik güncellemeler yaparak “bulutta” oluşan tehditleri belirler ve önler.

AVG Topluluk Koruma Ağı
Topluluğumuzun herhangi bir üyesinin karşılaştığı her yeni tehdidi anında herkes için korumaya dönüştürür. Deneyimleri toplayarak tüm AVG topluluğu için daha da iyi virüs koruması sağlar.

AVG LinkScanner Sörf Kalkanı
Bulaşıcı veya suç teşkil eden sitelerle karşılaşmanızı önleyen akıllı koruma teknolojisi. Tıklamadan önce her web sayfasını aktif bir şekilde denetler ve herhangi bir şüpheli durum algıladığında sizi durdurur.

AVG Sosyal Ağ Koruması
Facebook, Twitter vb. sosyal ağlardayken alıp verilen bağlantıları sizin ve arkadaşlarınızın güvenliğini sağlamak için denetler.

Kampanya Hakkında  

Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Siteye üye girişi yaparak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Üye değilseniz üye olarak giriş yapabilirsiniz. 

Lisans 1 seneliktir. 

Program Detayları

Sürüm 2015’tür
İndirme boyutu 137 MB (32-bit), 150 MB (64-bit)
Windows XP, Vista, 7, ve 8 Destekler (32-bit ve 64-bit)

Fiyatı: 58,95 TL

Resimler 

avg

3 Yorumlar

Yorum Yap