Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

ScreenCamera (Kampanya)

ScreenCamera masaüstü için sanal bir kamera ve webcam çoğaltıcıdır. Herhangi bir video veya sohbet uygulamasını, masaüstünü kaydedebileceğiniz bir araca dönüştürür. Masaüstünde seçtiğiniz herhangi bir alanı, uygulama penceresini, bütün masüstünü, hatta fare imlecinin hareketlerini takip eder.

ScreenCamera, herhangi bir video veya sohbet uygulamasını, masaüstüne kaydedebileceğiniz bir araca dönüştürür. Masaüstünde seçtiğiniz herhangi bir alanı, uygulama penceresini, bütün masüstünü, hatta fare imlecinin hareketlerini takip eder. Eğer bir webcam’iniz varsa, onu ScreenCamera aracılığıyla bağlayarak aynı anda birçok uygulama için kullanabilirsiniz. ScreenCamera, Skype, UStream, Justin.tv, AIM, MSN Messenger, Yahoo! Messenger, PalTalk, CamFrog, Stickam ve daha pek çok popüler yazılım ile çalışır.

Eğer bir webcam’iniz varsa, onu ScreenCamera aracılığıyla bağlayarak aynı anda birçok uygulama için kullanabilirsiniz. ScreenCamera, Skype, UStream, Justin.tv, AIM, MSN Messenger, Yahoo! Messenger, PalTalk, CamFrog, Stickam ve daha pek çok popüler yazılım ile çalışır.Alıntı Chip

Buradan ulaşılan kampanya sayfasında gerekli yerleri doldurup okeyleyin daha sonra programı buradan indirip kurun ,kurulum sonunda online lisans iste seçeneğini işaretleyip çıkan bölüme mailinizi girin isminize düzenlenen lisansınız mailine gelecek.

 

Kayıt sayfası okeylendiğinde aşağıdaki resimdeki bölüm açılıyor buradaki linke tıklarsanız lisanslama nasıl oluyor izleyerek göreceksiniz.

Yorum Yap