Hediye ve Çekilişler Video Düzenleme

Bandicut Video Kesme / Birleştirme Programı İndir

bandicut full
Yazar admin

Bandicut, kullanımı gayet basit bir arayüz ile süper hızda video kesme / birleştirme programı. Kullanıcıların, orijinal video kalitesini hiç bozmadan, videoların hızla kırpılmasına imkân tanır. Bandicut severler istedikleri zaman, video dosyalarından sesleri MP3′ e ayıklayabilir ve birden fazla video dosyasına katabilir. Ayrıca videolardan bir veya daha fazla bölümü kaldırabilir ve videoyu birden çok dosyaya bölebilir. Yazılımın Türkçe dil seçeneği vardır.

Bandicut Hızlı Video Kesme Programı ve Easy Video Joiner

Bandicut ile herkes kesme alanını, yani videonun kesileceği noktayı kolayca seçebilir ve birden fazla videoyu birleştirebilir. Velhasıl, büyük bir video dosyasını bundan daha küçük bir video klipe hızlıca bölebilir veya reklamlar, sahne arkası görüntüleri, fragmanlar gibi istenmeyen video bölümlerini kesebilir.

MP4 Kesici, AVI Joiner Yazılımı

Bandicut, AVI kesici / MP4 kesici / MOV kesici / MPEG kesici gibi video dosyalarını kesebilir / birleştirebilir. Bu, MP4, AVI, MOV, M4V, MKV, MPG, ASF, DAT, MPEG, VOB, FLV, WMV, TS, TP, TRP, MPE, MPV2, MP2V, M2T, M2TS, K3G gibi birçok dosya formatıyla iyi çalışır, DivX, WVX, WM, WMX, RM, RMVB, IVF, RAM, OGM, VP6, XVD. vb.

Kaliteden ödün vermeden video kesme

Kayıpsız video kesim yazılımı, yeniden kodlamaya gerek duymadan videonun belirli bölümlerini kesebilir. Piyasada birçok video kesme programı mevcut. Video dosyalarınızı kesmek, Videoları kırpmak veya video kalitesini hiç eksiltmeden birden çok bölüm birleştirme istiyorsanız, lütfen Bandicut’u deneyin!

Donanım hızlandırmalı H.264 video kodlayıcıları destekliyor

Bandicut, kesmeyi sağlayan donanım hızlandırmalı Intel Quick Sync h.264 kodlayıcıyı destekliyor; kesme, birleştirme / birleştirme, kırpma / kırpma, mükemmel kalitede ve yüksek hızda bölme imkânı sağlıyor.

Bandicut indir,video kesme programı

Bandicut 3 yeni sürümü kırpılmış videoyu, Facebook’a yüklemek için izin verir.

Bandicut Video Cutter Nasıl Kullanılır?

 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7 / 8 / 10 (32 bit ve 64 bit desteği)
 • Lisans: Shareware (Adware / Spyware / Virüs Yok)
 • Sürüm: v3.1.5.509
 • Şirket: Bandicam

video birleştirme programı full

Video birleştirme programı Bandicut indir full (ücretsiz)

PROGRAM İNDİR

Biten Çekilişler


Bandicut Video Kesme / Birleştirme Programı İndir (15 Lisans) SONA ERDİ

profesyonelindir.com (Yasal Program) olarak (Bandicam) sponsorluğunda değeri (29 USD) olan 15 adet – 12/31, 2020 tarihine kadar geçerli Bandicut Full sürüm lisansı veriyoruz. Kampanya süresi bitiminde çekilişler Ramdom üzerinden gerçekleştirilecek olup, Başlangıç / Bitiş tarihi: 04/07/2019 & 22/07/2019

♥ Desteklerinden dolayı Bandicam’ a teşekkür ediyoruz.

Çekiliş Random üzerinden yapıldı. Kazananlar aşağıdaki gibidir ve lisanslar gönderildi.

 1. ahmet karkutu
 2. canpolat
 3. Ahmet samira
 4. thang
 5. Mustafa777
 6. Fatih
 7. erdal
 8. fullm
 9. RUHİ
 10. ugurtay
 11. YURY KUZMIN
 12. mstzl
 13. pokemonk
 14. Nihat
 15. Altan

Kampanya Şartlarımız

 1. Konu altına kısa olmayan bir yorum yapın. (Thank… gibi kısa ve tek kelimelik yorumlar direk silinir.)
 2. Konuyu sosyal ağlarınızda paylaşın. (Opsiyonel)
 3. Konu altındaki puanlama sistemini kullanarak Bandicut Video Cutter için 5 yıldız bir puan verin.
Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 24 Average: 4.6]

Yorum bırak

50 Yorumlar

 • programın bu sürümünü henüz indirip denemedim ama önceden kullandığım bir program olduğu için güzel ve harika işlevsel bir program olduğunu biliyorum … Konuyu hazırlayan ve taşıyan tüm emeği geçen insanlara teşekkürler …

 • Bandicut is professional,super-fast video cutting/joining software by famous Bandicam Company.This software is great choice for those who want to have a lot of control over the process of splitting video files. It is simple, easy to use, has an extended functionality and also provides detailed help files. Probably best in the Market.Thanks for the giveaway Contest : )

 • Bandicut is one of the most professional video cutting App, just like the famous Bandicam, which cames from Bandicam Company . I like it.
  thanks and good luck to all!

 • programın bu sürümünü henüz indirip denemedim ama önceden kullandığım bir program olduğu için güzel ve harika işlevsel bir program olduğunu biliyorum … Konuyu hazırlayan ve taşıyan tüm emeği geçen insanlara teşekkürler …

 • The most outstanding of Bandicut is that it can cut, trim, crop ,split and merge video in high speed while keeping the original video quality. thank you.

 • Basit ama tam fonksiyonlu, yazılım boyutu küçük olduğu için eski bilgisayarlarda dahi kullanılabilen video kesme ve birleştirme programıdır.

 • Thanks a lot for the giveaway 🙂
  I want to win Bandicut 3 license to merge/split videos and share it to social media sites.
  Bandicut is a simple, easy to use video editor that supports lots different video formats.

 • Bandicut is a famous video cut / merge program without reducing video quality, which is important to me.
  Thank you for the guveaway.

 • Bandicut is a professional and powerful video splitter and joiner application, especially lossless video cutting feature leave a deep impresss on me. I would like to get Bandicut. Thank you a lot.