Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

Bandicut Video Kesme / Birleştirme Programı İndir

bandicut full
Yazar admin

Bandicut, kullanımı gayet basit bir arayüz ile süper hızda video kesme / birleştirme programı. Kullanıcıların, orijinal video kalitesini hiç bozmadan, videoların hızla kırpılmasına imkân tanır. Bandicut severler istedikleri zaman, video dosyalarından sesleri MP3′ e ayıklayabilir ve birden fazla video dosyasına katabilir. Ayrıca videolardan bir veya daha fazla bölümü kaldırabilir ve videoyu birden çok dosyaya bölebilir. Yazılımın Türkçe dil seçeneği vardır.

Bandicut Hızlı Video Kesme Programı ve Easy Video Joiner

Bandicut ile herkes kesme alanını, yani videonun kesileceği noktayı kolayca seçebilir ve birden fazla videoyu birleştirebilir. Velhasıl, büyük bir video dosyasını bundan daha küçük bir video klipe hızlıca bölebilir veya reklamlar, sahne arkası görüntüleri, fragmanlar gibi istenmeyen video bölümlerini kesebilir.

MP4 Kesici, AVI Joiner Yazılımı

Bandicut, AVI kesici / MP4 kesici / MOV kesici / MPEG kesici gibi video dosyalarını kesebilir / birleştirebilir. Bu, MP4, AVI, MOV, M4V, MKV, MPG, ASF, DAT, MPEG, VOB, FLV, WMV, TS, TP, TRP, MPE, MPV2, MP2V, M2T, M2TS, K3G gibi birçok dosya formatıyla iyi çalışır, DivX, WVX, WM, WMX, RM, RMVB, IVF, RAM, OGM, VP6, XVD.

Kaliteden ödün vermeden video kesme

Kayıpsız video kesim yazılımı, yeniden kodlamaya gerek duymadan videonun belirli bölümlerini kesebilir. Piyasada birçok video kesme programı mevcut. Video dosyalarınızı kesmek, Videoları kırpmak veya video kalitesini hiç eksiltmeden birden çok bölüm birleştirme istiyorsanız, lütfen Bandicut’u deneyin!

Donanım hızlandırmalı H.264 video kodlayıcıları destekliyor

Bandicut, kesmeyi sağlayan donanım hızlandırmalı Intel Quick Sync h.264 kodlayıcıyı destekliyor; kesme, birleştirme / birleştirme, kırpma / kırpma, mükemmel kalitede ve yüksek hızda bölme imkânı sağlıyor.

Bandicut indir,video kesme programı

Bandicut 3 yeni sürümü kırpılmış videoyu, Facebook’a yüklemek için izin verir.

Bandicut Video Cutter Nasıl Kullanılır?

  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7 / 8 / 10 (32 bit ve 64 bit desteği)
  • Lisans: Shareware (Adware / Spyware / Virüs Yok)
  • Sürüm: v3.1.5.509
  • Şirket: Bandicam

video birleştirme programı full

Video birleştirme programı Bandicut indir full (ücretsiz)

PROGRAM İNDİR

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 4 Average: 4]

Yorum bırak

7 Yorumlar