Kampanyalar & Giveaways Oyun İndir

Battlefield 3 (Kampanya)

Battlefield, aksiyon dolu bir savaş oyunudur. Seri olarak çıkarılan farklı savaş konularına sahiptir. Seride ilk olarak II. Dünya Savaşı ve Vietnam Savaşı gibi tarihsel konular ele alınmış, daha sonra ise modern savaşa geçilmiştir. Battlefield’ ı diğer savaş oyunlarından ayıran en büyük özelliği oyuncuların savaş araçlarını kullanabilmesidir. Bu savaş araçları tanklar, uçaklar, zırhlı personel taşıyıcılar, helikopterler, uçaksavarlar, askeri cipler vb. araçlardır. Oyun içinde istenilen silah ve silahın yanında bulunan savaş araç gereçleri kullanabilmektedir.

GenelSilah paketlerini kendine has asker sınıfındaki oyuncular kullanır. Örneğin bir tanksavar biriminin silah paketini alırsanız, tanksavar biriminin bir askeri olursunuz.

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşacağınız kampanya sayfasındaki “Get It Now” yazısını tıklayın. Açılan bölümden üye girişi yapmanız istenecektir. Üye değilseniz siteye üye olarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Üye girişi yaparak oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. (Kampanya 3 Haziran 2014 tarihine kadar devam edecektir)

Not: 16 yaşından küçükler için oyun sakıncalıdır. Korku ve şiddet içerir.

Kampanyadan bizi haberdar eden üyemiz ismail’ e çok teşekkür ederiz.

Program Detayları

Platform: Windows sistemler

Fiyatı: € 19,99

Oyunun içerik konusu wikipedia.org sitesinden alınarak derlenmiştir.

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak