Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Bigasoft Audio Converter (Hediye / Giveaway) 72 Saat

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway End..

Tüm yorumlara lisans gönderilecektir. Lisanslarınızın hazırlanması için üye adı ve e-mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmektedir.

www.bigasoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

FİRMA YETKİLİLERİNDEN ALDIĞIMIZ BİLGİYE GÖRE LİSANSLARINIZ 14 MAYIS 2012 TARİHİNDE GÖNDERİLECEKTİR.

www.bigasoft.com sponsorluğunda sizlere $21.95 USD değerinde  Bigasoft Audio Converter  lisans’ı hediye ediyoruz.. Kampanyadan faydalanmak için tanıtım yazımızın devamına 1 yorum yazmanız yeterlidir.

Lisansınız kampanya bitiminde Bigasoft tarafından mail adresininize gönderilecektir. Anneler Gününe Özel Bu Kampanyayı Kaçırmayınız….

Bigasoft Audio Converter kolay kullanımlı ses dönüştürme aracıdır MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, WAV, OGG, AIFF, ALAC, FLAC, CAF, vb dahil olmak üzere hemen hemen tüm formatlar arasında en sevdiğiniz şarkıları dönüştürmeniz  için size hızlı bir yol sağlar Bigasoft Audio Converter, MP3, WMA , M4A dönüştürücü, ve benzerleri olarak kullanılabilir.

Ayrıca, MP3 ses dönüştürücüsü toplu dönüştürmeyi destekler, böylece aynı anda birden fazla dönüştürmeyi işleme koyabilir ve muhteşem müzik kliplerinizi dinlemek için başlangıç ​​noktası ve süresini ayarlayabilirsiniz.

Bigasoft Audio Converter ses dönüştürücü ile  AVI, MPEG, MP4, MPG, 3GP, DivX, XviD, ASF, VOB, MKV, WMV, H.264 gibi tüm popüler film veya müzik videolarından mükemmel ses kalitesi ile müzikleri ayırabilirsiniz.

Şarkıları her yerde dinleyin

Bigasoft Audio Converter herhangi bir yerde  dilediğiniz müzikleri dinlemek için , IPod, iPhone, BlackBerry, PSP, PS3, Zune, MP4 çalar, gibi formatlara çeviri sağlar, böylece en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

Müzik dosyalarını dönüştürün

Ses dönüştürücü ile  MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, WAV, OGG, AIFF, ALAC, FLAC, CAF, vb dahil olmak üzere hemen hemen tüm formatlar arasında en sevdiğiniz şarkıları dönüştürmeniz  için size hızlı bir yol sağlar Bigasoft Audio Converter, MP3, WMA , M4A dönüştürücü, ve benzerleri olarak kullanılabilir.

MP3 ses dönüştürme
MP3 ses dönüştürücüsü ile kolayca MP3 dosyalarını  WMA, M4A, AAC, gibi ses biçimlerine  dönüştürür. Mp3 ses dönüştürücü  hepsi bir arada , süper güçlü MP3 ses dönüştürme yazılımıdır.

Ses bölme
Akıllı ses ayırıcı ile  kolayca kırma yapabilirsiniz.Ayrıca tamamen sorunsuz bölüm işaretlerini dayalı  bölmeyi  destekler.

Müzik videolarından aldığınız müziğin keyfini çıkarın
Ses dönüştürücü ile, AVI, MPEG, MP4, MPG, VOB, MKV WMV  vb gibi tüm popüler film ve müzik videolarından  ses parçaları ayıklamanızı sağlar.

Toplu dönüştürme
Profesyonel video ses dönüştürücü ile bir seferde topluca müzik ve filmlerden dönüştürme yapabilirsiniz. Ayrıca, dönüşüm sonunda otomatik olarak  bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

Duraklatma ve  dönüşüme  devam etme
Dönüştürmeyi, dönüşüm sırasında devam ettirebilir ya da  durdurabilirsiniz.

Dönüşümden  önce dinleyin
Ses dönüştürmede  zaman kazanmak için önce müzik kliplerini dinleyebilirsiniz.

 Kolay kullanım
Kullanıcı dostu arayüzü ile ses dönüştürme aracı 1-2-3 adımda  kolay dönüştürme sağlar, hem ehli kişiler hemde yeni başlayanlar için uygundur.

Çoklu dil desteği
Fransızca, Çince , Japonca,İngilizce, Almanca, gibi çoklu dil desteği bulunur.

Windows 7 Desteği

Windows 7, Windows XP, Windows Vista ve Windows 2000 dahil  destekler .

 Sistem Gereksinimleri

Microsoft ® Windows ® 2000, Microsoft ® Windows ® XP, Windows Vista ® veya Windows ® 7
1GHz Intel ® / AMD işlemci veya üzeri
512MB RAM veya daha fazlası
Kurulum için 30 MB boş sabit disk alanı gerekir.
Super VGA (800 x 600) çözünürlük,16-bit ekran kartı veya daha yüksek

 

 

 Yorumlarınıza Kullanıcı Adınızı eklemeyi unutmayın lütfen

 

 

———————————————————————————————————————————————————————————————-

Yasalprogram’a Sizde Destek Olun….

Kampanya haberimizi  tüm yasal forum,Blog …vs dahil  Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

 

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz birebir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.


Yasal Forum’a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın…( Destek ekibi anlık kampanya haberlerimizi burada paylaşıyor )Bilginize…

.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

159 Yorumlar