Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler Video Oynatıcı

Bigasoft iPhone Video Converter (Hediye/Giveaway) 3 Gün

Kampanya sona ermiştir.

Yorum yazan üyelerimizin bilgileri lisansların düzenlenmesi için firma yetkililerine gönderilmiştir. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilecektir.

www.bigasoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.bigasoft.com Sponsorluğunda yorum yazan tüm üyelerimize $24.95 değerinde Bigasoft iPhone Video Converter lisansı hediye ediyoruz.

Bigasoft İPhone Video Converter, İPhone3G/3GS ve İPhone4/4S için tasarlanmış, tüm video formatlarını dönüştürebilen kolay kullanımlı, çok pratik ve hızlı bir video dönüştürücüdür. Çok hızlı bir şekilde video dosyalarını (MPEG-4, MP4 AVI, MPEG, WMV, MOV, RM, RMVB, DivX, ASF, VOB, 3GP, DivX, FLV, WebM, WTV H.264) ve MOV. gibi geniş bir formatı yüksek kalitede dönüştürebilirsiniz. İPhone’da film izlemek hiç bu kadar keyifli olamamıştır!..

IPhone Movie Converter ile İPhone müziklerini MP3, WAV, M4A, WMA, MP2, OGG, RA, AC3, APE, CAF, FLAC, OGG, CDA gibi popüler müzik dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, İPhone film dönüştürme aracı, klip müziklerini ve film müziklerini İPhone’da dinlemek için ayırabilme özelliğine sahiptir. İPhone dönüştürücü çok yönlü olarak filmlerinizi kesme, kırpma, birleştirme, video efektleri verme gibi birçok seçenek sunarak en sevilen filmlerinizin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

 

IPhone üzerinden film izleyin

Güçlü İPhone Video Converter mükemmel çıktı kalitesi ile neredeyse tüm filmleri ve müzikleri dönüştürür. IPhone 720p (1080 * 720p), 1080p (1920 * 1080), 480 ile 480 ve 720 ile 640 Tüm İPhone çözünürlüklerini destekler.

Tüm İPhone modellerini destekler

IPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3G ve iPhone 3GS modellerini destekler. Her türlü film videosunu İPhone’a dönüştürür.

Video ayar desteği

Videoların süresini ayarlar. Video başlangıcını kendiniz belirlersiniz.

Yalnızca müzik dinleyin

İsterseniz sadece filmlerdeki ve kliplerdeki müzikleri ayıklayıp onları dinlersiniz.

Zoom modunda ayarlayın

Yüksek video kalitesi ile en sevilen filmlerin keyfini orijinal, tam ekran, 16:9 ya da 4:3 moduna ayarlayın.

Toplu dönüştürme

Videoları aynı anda hızlı bir şekilde toplu olarak dönüştürün.

Kolay kullanım

Yeni başlayanlar ve profesyoneller için kullanımı son derece kolaydır. Bigasoft İPhone Video Converter ile profesyonel şekilde videolar oluşturmak için tüm özelliklere sahipsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Microsoft ® Windows ® 2000, Microsoft ® Windows ® XP, Windows Vista ®, veya Windows ® 7 

1GHz Intel ® / AMD işlemci veya üzeri

512MB RAM veya daha fazla

Kurulum için 30MB boş sabit disk alanı

Super VGA (800 x 600) çözünürlüğü, 16-bit ekran kartı veya daha yüksek

————————————————————————————————–

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz birebir Twitter ve Facebook üzerindende duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbirprogramı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

32 Yorumlar