CD Yazma Programı Hediye & Çekilişler

CDRWIN 10 ile CD-DVD ve Blu-ray Diskler Yazdır (Kampanya)

Yazar admin

CDRWIN, CD / DVD’ lere hızlı ve net bir şekilde düzenlenmiş en önemli fonksiyonları sunar. Diabolically teknolojisi, yeni ve modern bir arayüz ile Blu-ray’ ları bile kolayca yazar. CDRWIN, öncekilerden çok başarılı kılan özelliklere (state-of-the-art) teknolojisine sahiptir. Güvenilirlik, hız, kapsamlı işlevsellik ve direk başarıya götüren bir doğruluk ile işlemlerinizi tamamlayın. CDRWIN 10, CD, DVD veya Blu ray yazıcınızın yazma güçlerini kullanmaya odaklanmıştır. Program, en önemli yazma işlevlerini hızlıca ve temiz olarak sunan modern bir ara yüze sahiptir.

GenelCDRWIN, yeni başlayanlar ve profesyoneller için ideal bir CD/DVD/Blu-Ray yazma programıdır.

CDRWIN 10 Bazı Özellikleri:

 • Doğrudan data-CDs/DVDs (bilgisayar oyunları dahil) ve ses-CD kopyalama
 • Yakma ve ISO, BIN ve XMD görüntülerin yanı sıra Cue-Files oluşturulması
 • Kırmızı Kitap-uyumlu ses CD’leri (CD-DA) Yazma Disc-at-bir kez elle ayarlanabilir parça sonları ve CD-Text modu.
 • Veri değiştirilebilir ve yerel bir önbellekde saklanır
 • DVD yapıları yazmak için UDF desteği
 • Hızlı veya tamamen silinebilir, yeniden yazılabilir medya desteği
 • Sistem, sistem konfigürasyonu ve güvenli yanma işlemi garantisi optimizasyonu için önbelleğe alma.
 • Destek için çeşitli teknikler arabellek boşalması koruması, örneğin Burnproof.
 • Çoklu-oturumlu veri diskleri için destek
 • Ses ve veri projeleri saklanır ve yüklenebilir.
 • Geriye dönük olarak sonuçlandırılması CD / DVD / Blu-ray diskler için mümkündür.

Bitti mi? Tabiki hayır!

♦ Orange veri-CD Kitap-uyumlu (CD-ROM, CD-ROM/XA) yanı sıra veri-DVD ve Blu-ray diskleri Yazma. Ayrıca  MP3 ve h.264/MPEG-4-CDs ler,  DVD ve Blu-ray diskler için uygun değildir.

♦ Sıkıştırılmış disk desteği CDs in MP3/WMA or WAV. MP3/WMA ya da WAV ses-CD ripping. Okuma desteği: Metin okuma, freedb.org ve başlık bilgilerini manuel giriş desteği

♦ 21 – 99 dakika uzunluğunda, CD-R, CD-RW, DVD, bilinen tüm boş bir CD boyutları + R, DVD-R, DVD + RW, DVD-RW, DVD DL, DVD-ROM, BD-R ve BD desteği -RW. CD-R Overburning da mümkündür.

♦ Platformlar ile örtüşen ISO 9660 dosya sistemi ve uzun dosya adları ve karmaşık bir dizin yapılarını görüntülemek için Windows Joliet dosya sisteminin otomatik olarak ayarlanması.

♦ Disc at Once Desteği (çok önemli örneğin uyumlu standart oluşturulması için ses-CD’leri ve CD / DVD kopyalama) Track at Once (önemli veri CD’ler halinde geriye dönük olarak uzatılabilir) ve Session at Once (CD- ekstra).

♦ Gelecek kanıtı: yeni brülörleri için otomatik destek. Şu markalara test edilmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır; Acer, ACTIMA, AOpen, APACHI, ARTEC, ASUS, BTC, Compaq, CenDyne (Verbatim), Creative Labs, Cyberdrive, CyQ’ve, Delta, DynaTec, Dysan, Freecom, Fujitsu Siemens, Goldstar, Grundig, Hewlett-Packard (HP), Hightech, Hi-Val, Imation, Iomega, JVC, Kodak, LaCie, LG, Lifetec, Lite-On, Media FORM, Medion, Memorex, Mem-Up, Micro Solutions, Microboards of America, MicroNet Technology, Mitsubishi, Mitsumi, Mustek, Nec, Olympus, Optima, OTI, Pacific Digital, Panasonic (Matsushita), Philips, Pinnacle, Pioneer, Plasmon, Plextor, Procom Technology, QPS, R-Quest, Ricoh, Samsung, Sanyo, Smart & Friendly, Sony, Taiyo Yuden, TDK, Teac, Terratec, Tevion; That’s write, Toshiba, Traxdata, Turtle Beach, Waitec, Wearnes, Yamaha etc…

CDRWIN 10 piyasada şu anda bulunan tüm markalar ile uyumlu çalışır. 1998 öncesinde yayımlanan eski sürücüleri bile çok sayıda desteklenmelidir.

 • ATAPI, SCSI, SATA, Firewire ve USB sürücüleri desteği
 • Windows için bir ASPI sürücüsü içerir
 • Incl. Incl. ATIP and ADIP-display
 • Incl. Incl. diskler sektör görüntüleyici
 • Sürükle & Bırak desteği

CDRWIN ile DRM korumalı ses CD, DVD videolar ve tek DRM korumalı ses dosyalarını kopyalamak mümkün değildir.

Kampanya Hakkında

Kampanya sayfasına butona tıklayıp ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA

Program Detayları

Sistem gereksinimleri

 • Windows XP (SP2) den tutunda / Vista / Win 7, 8 ve 10 (32 – ve 64-bit) sürümlerini destekler.
 • CD / DVD / Blu-ray uyumlu markalar
 • 512MB RAM, 1 GB RAM önerilir
 • Pentium işlemci
 • Fare 🙂
 • MP3 codec lisans nedenlerden dolayı verilen ve sistemde yüklü olmalıdır.(mp3 kodekleri) Desteklenen Windows Media Player 10/11/12 ve ücretsiz LAME (lame_enc.dll) MP3 codec.

İletişim: http://www.engelmann.com/en-us/contact.php
Dosya Boyutu: 21.4MB
Fiyatı: 24,99 $

Resimler
CDRWIN 10,CDRWIN
Biten Çekilişler

CDRWIN 9 (50 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

Lisansların Tümü Gönderilmiştir.

1-Rajesh Ghadye 2-caka02 3-turbocat 4-meryem 5-Michał 6-marekonline5 7-zeynep 8-caxton 9-mevlana_42 10-S4B0T4J 11-John d 12-RF 13-göksel saylı 14-mister_x 15-slai 16-kavas74 17-milxxon 18-batucan72 19-david 20-Stefan Julian 21-Dark 22-Grr 23-tamer 24-aferince 25-Pradeep Singha 26-dnsmn 27-ablet 28-cengiz 29-Bero 30-burakilic 31-Aubacke 32-sTdth 33-mkrzys 34-yusufcuk 35-celebi 36-Maestro 37-allin77 38-Cool 39-abi 40-Remove 41-alikonder 42-RauL 43-newton53 44-Conqueror55 45-kav45 46-cetinkolsg 47-sangenxu 48-volvo1977 49-irfan 50-Bluer19

Kazananları tebrik ederiz. Bilgileriniz, lisansların hazırlanması için firma yetkililerine gönderilmektedir.

www.engelmann.com desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 www.engelmann.com sponsorluğunda sizlere 19.99€ değerinde 50 adet CDRWIN 9 lisansı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 10 Ekim 2011 Saat: 20.00

Şimdi daha hızlı, daha kolay ve daha kusursuz: CDRWIN yoğun ve kanıtlanmış yakma gücü ile  CD, DVD veya Blu-Ray ları güvenle yazar . Hızlı ve net bir şekilde düzenlenmiş en önemli fonksiyonları sunan, zekice düzenlenmiş  yeni ve modern bir arayüz ile cd yazmanızı sağlar.

Güvenilirlik, hız, kapsamlı işlevsellik ve doğrudan başarıya götürür bir doğruluk!! Bunlar CDRWIN 9 u zaten öncekilerden çok başarılı kılan niteliklerdir. Ayrıca program state-of-the-art (kolay kullanım) teknolojisi ile donatılmıştır. CDRWIN 9 yeni başlayanlar ve profesyoneller için ideal bir Cd Yazma yazılım paketidir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

84 Yorumlar