Hediye ve Çekilişler Mac Sistem Temizleme

CleanMyMac 3 – Mac Sistem Temizleme (5 HEDİYE) Lisans Anahtarı (SONA ERDİ)

mac sistem temizleme
Yazar admin

CleanMyMac 3 ile Mac işletim sistemlerinizi optimize ederek temizleyebilir ve bunun devamlılığını sağlayabilirsiniz. Platformunuzda taranmadık yer bırakmaz, sadece iki tık ile tüm belleği temizler ve Mac sağlık durumunu izler. Önemli olan bir şey var ki; CleanMyMac mac için temizleme programı, tam bir tarama yaptığı sırada ortalama 54 GB’lık değersiz yer kaplayan veriyi bularak sisteminizi rahatlatır. Böylelikle Mac’iniz disk alanından da tasarruf eder.

cleanmymac 3

CleanMyMac 3 en az Mac’in kadar YENİ ve güzel!

 • Macpaw Clean My Mac’ı üç ana başlık altında detaylı olarak inceleyeceğiz.
 • CleanMyMac 3 ile Sistem Bakımı
 • CleanMy ile Sistem Temizliği
 • CleanMy ile Sağlık ve Gerekli Analizler

CleanMyMac ile Sistem Bakımı

Mac’inizi korumak çok daha kolaylaştı.

 • Mac’inizin performansını artırmak için CleanMyMac 3 ile taratın ve en iyileştirin.

Mac hızınızızı bir üst konuma taşıyın!

 • Performansınızda verimlilik elde etmek için Spotlight’ı ayarlayabilir, disk izinlerini onarabilir, Mail üzerinde arama işlevini hızlandırabilirsiniz.

Çevrimiçi ve çevrimdışı oturumlarınızdan kimsenin haberi olmasın!

 • Mac’ta her oturum açtığınızda üzerinde dijital bir ayak izi bırakırsınız. Skype görüşmeleri, Mesaj geçmişi, Tarama geçmişi, indirme geçmişi gibi. Tüm bunları temizlemek için tek bir tık atmanız yeterli.

Uygulamaları hatasız kaldırın!

 • Çöp Kutusu ile uğraşmaktan bıkmadınız mı? Artık temizlenen tüm çerezleri ve veriyi direk kaldırın. CleanMyMac geride hiç bir iz bırakmaz.

Hassas verilerin zerresi dahi kalmayacak şekilde kaldırın!

 • Kimsenin görmesini istemediğiniz gizli dosyalarınız varsa; bunu Clean My Mac ile ortadan kaldırın. Dijital ayak izleri de dahil olmak üzere birçok dosyayı güvenli bir şekilde temizler. Ancak, gizli veriler silindiğinde geri alınamaz!

CleanMyMac eklentilerle çalışır.

 • Uzantılarınızı, eklentilerinizi ve widget’lerinizi tek bir panel üzeriden yönetebilirsiniz. Dilerseniz de başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan sıfırlayabilir, devre dışı bırakabilir veya kaldırabilirsiniz.

CleanMyMac 3 ile Mac Temizleme Yapın!

Tüm Mac’iniz tek uygulama ile ter temiz. Mac’inizi temizlemek için çok fazla şeye gerek yok! CleanMyMac 3 hepsini sizin için yapıyor.

Tek tıklama ile temizlik.

 • CleanMyMac 3’ün Akıllı Temizleme özelliği sayesinde uygulamanın kullanımı oldukça basittir. % 100 güvenli silme işlemi için dosyaları ayıklar, bu yüzden endişe etmenize hiç gerek yok! Program bir algoritma analizi çalıştırmaktadır.

Mac’in temizlik dehası neleri temizleyeceğini iyi bilir.

 • Clean My Mac, iTunes, Fotoğraflar, Clear Cookies On Mac, Mail ve Çöp kutuları vb. şeyi tarar ve Mac’inizden nelerin kaldırılacağını otomatik ayarlar.

Akıllı temizleyiciler güvenli temizleyicilerdir.

 • Bir numaralı önceliğiniz Mac’inizi güvende tutmak olmaktadır. Güvenli Temizleme Algoritması altı yılı aşkın bir süredir geliştirilmektedir. CleanMyMac 3’ün doğru dosyaları temizlediğinizden şüpheniz olmasın!

Sisteminizi temizlemek için yeni bir sistem tasarlandı.

 • Swahili ve Tetum; CleanMyMac 3, kritik bir dosyanın silinme endişesi olmadan, Mac’inizdeki tüm ek seçeneklerden kurtulabilmenizi sağlar.

Resimleri kaybetmeden gigabaytları kitaplığınızdan kırpın.

 • Alanınızı dolduran fotoğraflarınız değil, Fotoğraf kitaplığınızdaki gizli ön bellek dosyaları. Zamanla ön bellek dosyaları Mac’inizde yığılır. Özellikle de büyük bir kitaplığınız varsa, CleanMyMac hiçbirine zarar vermeden tümünü temizler.

Posta kutunuz zannettiğinizden fazla veri depolamış olabilir.

 • Mail’de, PDF’lerden imzalara kadar her veri, Mac’inize kaydedilir. Bu ne anlama geliyor? Bu dolaylı yoldan şu anlama geliyor zamanla ağırlaşan bir sistem ve düşük performans. Program maillerinizi de kontrol altına alarak bu gibi durumların oluşmasını engeller.

ITunes’de şarkılardan fazla veri var.

 • iTunes, hatalı indirmeler, güncel olmayan cihaz yedeklemeleri, eski yazılım güncellemeleri ve daha fazlasını depolar. CleanMyMac 3 ile hızlı bir şekilde iTunes taraması yaparak bu fazla yüklerden kurtulabilirsiniz.

Eski dosyaları geçmişinizden bulun!

 • Sabit diskinizde geçmiş dosyaları bulmak için program tam size göre. Bu eski dosyaları bulmak için disk sürücülerini ve klasörleri tarar.

Çoğu sistemin birden ziyade çöp kutusu bulunur.

 • CleanMyMac 3 tüm çöp kutularınızı sadece tek tıklamayla boşaltır. Artık çöplerle yaşamaya son!

CleanMyMac Sağlık ve İzleme!

Mac sıhhat kontrolleri günlük olarak sağlanır. Çeşitli uyarı ve bildirimlerle Mac işletim sisteminizin durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olun!

Bir bakışta Mac performansı

 • Mac’inizin gerçek zamanlı olarak nasıl etkileşim gösterdiğini izleyin. Bellek kullanımı, İşlemci ve pil ömrü hakkında güncel bilgiler ve hatta gecikme sürelerini kısaltmak için RAM’i serbest bırakma.

Mac’inizin sağlığı çok önemlidir.

 • Mac donanım sağlığı konusunda, CleanMyMac’ın eline su dökülmüyor. Ağır bellek kullanımı, düşük SSD ömrü, yüksek disk sıcaklığı ve daha fazlası için sizi uyarır. Eğer bir sorun oluşursa, uygulama sizi bilgilendirecektir.

İhtiyacınız olanlara kolay erişim

 • Mac’inizdeki son değişiklikler hakkında sizi uyarır ve ortaya çıkabilecek sorunları çözer. Uygulama, kapalı olduğunda bile size bir tık mesafede.

Ürün resim galerisine buradan bakabilirsiniz.

Mac Cleaner Free sürümü de bulunmaktadır. Dilerseniz ilgili sayfadan https://macpaw.com/cleanmymac indirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri: OS X 10.9+ için, 62 MB alan
Versiyon: 3.9.5 Güncelleme: (12 Nisan 2018)

Çekiliş sona erdi. Mac Cleaner’ı satın almak isterseniz aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Satın Al

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

19 Yorumlar