Araçlar (Diğer) Hediye ve Çekilişler Resim Düzenleme Tasarım Programları

CollageIt Pro (20 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-murat30 2-sadi 3-Shishegar 4-Juan 5-muhsin 6-mantar 7-G Rajesh 8-myimmortalize 9-dogu 10-slai 11-RAGAGH 12-nishi  13-Türk Genci 14-PROFESSIONAL USER 15-Sabata 16-bahcivanb 17-suyanto 18-Error 19-Andreas 20-Dark

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple üye adı ve mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.collageitfree.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.collageitfree.com Sponsorluğunda sizlere $19,90 değerinde 20 adet CollageIt Pro lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 06 Temmuz 2012 Saat:15.00

 

 

 

 

 

 

 

CollageIt ile neler yapabilirim?

Kolajlar OluşturunCollageIt örnekleri

Fotoğraf Albümleri  

Mükemmel günlerinizi ölümsüzleştirmek için otomatik olarak kendi fotoğraf albümlerinizi oluşturun.

CollageIt örnekleri CollageIt örnekleri

Posterler 

Dekorasyon, reklam, propaganda için görsel özel afişler oluşturun.

Otomatik bir şekilde kolaj oluşturun

CollageIt herhangi bir manuel ayar gerektirmeden fotoğraf ve parametrelere göre otomatik olarak fotoğraf kolajı oluşturabilir.

Kolay Kullanım

Tüm deneyim seviyesindeki kullanıcıların kullanabileceği kadar kolaydır. Kolajlar sadece birkaç fare tıklaması ile yapılacaktır.

3 Adımda Hazır

Bir kolaj yapmak için sadece 3 adım:  fotoğrafları-> ayarlanan parametreleri eklemek ve önizleme yapıp resim dosyası olarak kaydetmek. Hepsi bu kadar basit.

Gelişmiş Özellikler ve İşlevsellik

100 Fotoğraf desteği, birkaç fotoğraf ile kolaj oluşturabilme. “Otomatik rotasyon modu” ve “Seyrek modu” ile kolajları daha çeşitli hale getirmek.

39 Yorumlar

Yorum Yap